Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Baldy

Quote from: DjinnÉn is szivesen kultúrálódok egy kicsit. Szerintem Animal is. Bár azért tulzásba nem szeretném vinni a dolgot.  :)

Egy muzeum meglátogatására gondoltam. Bármelyik jó, egyet kivéve: Hundertwasser "gyönyörû" épitménye. Az szó szerint hányigerkeltõ számomra...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyAmugy fõ célunk Bécsben a manga/anime boltok megnézegetése lenne, de azért megkérdezném, hogy lenne-e köztetek valaki, aki Bécsben eljönne velem múzeumba, mert nekem lenne kedvem egy kicsit kultúrálódni is :)


kulturat nem muzeumban hanem kocsmaban talal az ember.
muzeumban a mult idealjat sirja vissza a nep.

ezt valamelyik orosz uralkodo mondta.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: Xipekulturat nem muzeumban hanem kocsmaban talal az ember.
muzeumban a mult idealjat sirja vissza a nep.

ezt valamelyik orosz uralkodo mondta.
De az is lehet, hogy csak érdeklõdik. Érdekes dolgokat lát, információkat gyüjt...
Nem kell mindenben mögöttes tartalmat keresni. Attól hamar paranoiás leszel.  :hehe:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnDe az is lehet, hogy csak érdeklõdik. Érdekes dolgokat lát, információkat gyüjt...
Nem kell mindenben mögöttes tartalmat keresni. Attól hamar paranoiás leszel.  :hehe:


Attol mert paranoias vagyok meg nem jelenti azt hogy nem figyelnek engem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: BaldyAmugy fõ célunk Bécsben a manga/anime boltok megnézegetése lenne, de azért megkérdezném, hogy lenne-e köztetek valaki, aki Bécsben eljönne velem múzeumba, mert nekem lenne kedvem egy kicsit kultúrálódni is :)
Ez a része érdekelne engem is. Ugy is el szerettem volna már látogatni Bécsbe. Nappal kulturálódás, este sörözés.

Baldy

Hmmm
Szerintem jó lenne elõre megbeszélni, hogy ki az, aki jönne Bécsbe, mert ha mondjuk 10-15-n összeverõdünk, akkor bérelhetnénk egy kisebb buszt, ami olcsón kijönne egy egynapos kirándulásnál, és mindenkinek kellemes lenne az utazása...
A programot meg a pontos idõpontot, hogy mikor megyünk, jól lenne addig kitalálni...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: BaldyHmmm
Szerintem jó lenne elõre megbeszélni, hogy ki az, aki jönne Bécsbe, mert ha mondjuk 10-15-n összeverõdünk, akkor bérelhetnénk egy kisebb buszt, ami olcsón kijönne egy egynapos kirándulásnál, és mindenkinek kellemes lenne az utazása...
A programot meg a pontos idõpontot, hogy mikor megyünk, jól lenne addig kitalálni...
Ha lehet akkor majd márc 12 után mert akkor kapok pénzt :) úgyhogy én valószínû mennék.
Csak annyi lenne a gond hogy mikor visszaérünk ami gondolom éjszaka lesz én akkor sehogy nem tudok hazautazni, ha esetleg valaki megszánna egy éjszakára  :rolleyes: .

Xipe

Quote from: NokiHa lehet akkor majd márc 12 után mert akkor kapok pénzt :) úgyhogy én valószínû mennék.
Csak annyi lenne a gond hogy mikor visszaérünk ami gondolom éjszaka lesz én akkor sehogy nem tudok hazautazni, ha esetleg valaki megszánna egy éjszakára  :rolleyes: .

attol fugg hogy ismersz-e hosszu,voroshaju,egyedulallo,metalos lanyokat.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: Xipeattol fugg hogy ismersz-e hosszu,voroshaju,egyedulallo,metalos lanyokat.
Vöröshajút nem, csak feketét de azok már foglaltak és sajnos nem az enyémek :(.

Baldy

Quote from: NokiHa lehet akkor majd márc 12 után mert akkor kapok pénzt :) úgyhogy én valószínû mennék.
Csak annyi lenne a gond hogy mikor visszaérünk ami gondolom éjszaka lesz én akkor sehogy nem tudok hazautazni, ha esetleg valaki megszánna egy éjszakára  :rolleyes: .

Szerintem nem lesz gond, ennyi idõ csak fogunk találni neked egy szállást :)
Amugy én is megvárnám azt az idõpontot, amikor megkapom a diákhitelt, mert pénz nélkül ugye minek menjek? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

katz

Quote from: NokiHa lehet akkor majd márc 12 után mert akkor kapok pénzt :) úgyhogy én valószínû mennék.
Én is. Március közepéig csak vegetálok. :(

Ramiz

Quote from: BaldyAmugy én is megvárnám azt az idõpontot, amikor megkapom a diákhitelt, mert pénz nélkül ugye minek menjek? :)

Cipelni a mangáinkat.  :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Quote from: RamizCipelni a mangáinkat.  :hehe:

És akkor 1000 forintos óradijjal meg is teszem ezt, és még számlát is adok róla, mivel ennyi a fizetésem áruszállításért :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyÉs akkor 1000 forintos óradijjal meg is teszem ezt, és még számlát is adok róla, mivel ennyi a fizetésem áruszállításért :hehe:


en megteszem 750Ft-ert.
olcsobb es jobb vagyok mint a baldy.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: Xipe
Quote from: BaldyÉs akkor 1000 forintos óradijjal meg is teszem ezt, és még számlát is adok róla, mivel ennyi a fizetésem áruszállításért :hehe:
en megteszem 750Ft-ert.
olcsobb es jobb vagyok mint a baldy.
Ez engem arra emlékeztet amikor a South Park-ban Hovard Stern a rádiómûsorában megkérdezte Kennyt, a Jackass-es fickót, meg még vkit, hogy mennyiért is... :D

Baldy

Quote from: katzEz engem arra emlékeztet amikor a South Park-ban Hovard Stern a rádiómûsorában megkérdezte Kennyt, a Jackass-es fickót, meg még vkit, hogy mennyiért is... :D

Tom Green, Johny Knoxville :)
De amugy Kenny nyert és mi is lett vele? Hmmm... Igy már át is engedem a gyõzelmet Xipe-nak :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Nekem lehet, hogy csak március 17 körül/után jó (vagy csak a kövi hétvége felé). Február végére eldõl. De tuti megyek, ha akkorra tesszük, beszállok benzinbe, fõzök kávét és teát. ;)

Minél többen jelezzettek, légyszi!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizNekem lehet, hogy csak március 17 körül/után jó (vagy csak a kövi hétvége felé). Február végére eldõl. De tuti megyek, ha akkorra tesszük, beszállok benzinbe, fõzök kávét és teát. ;)

Minél többen jelezzettek, légyszi!
Én már jeleztem. De megint jelzek, nehogy itthagyjatok bennünket!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Moha, megint meggondoltam magam :)
Egy-két artbook lehet, hogy mégis kéne arról a site-ról, nem tudok várni októberig :)

Xipe

Quote from: DjinnÉn már jeleztem. De megint jelzek, nehogy itthagyjatok bennünket!  :)


akkor kivel Catan-ozok, ha itthonfelejtenek titeket?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: TriviEgy-két artbook lehet, hogy mégis kéne arról a site-ról, nem tudok várni októberig :)
Melyiket nézted ki magadnak?
Van esetleg annak a bécsi boltnak ahova mennénk honlapcíme hogy meglehessen nézni a választékot?
Moha: Lehet nekem is kellene wallscroll, majd küldök PM-et.

.Attila

Quote from: NokiMelyiket nézted ki magadnak?
Van esetleg annak a bécsi boltnak ahova mennénk honlapcíme hogy meglehessen nézni a választékot?
Moha: Lehet nekem is kellene wallscroll, majd küldök PM-et.
Ezeket:
1 2 talán ez, de nem biztos
Most így ezek, sajna nincs Azumanga artbook, pedig létezik :( Jó volna még pár poszter, de nem vmi bíztatóan néznek ki, pl. itt egy Noir, ami kéne, dehát már maga ez a kép sem tiszta.

Baldy

Quote from: TriviEzeket:
1 2 talán ez, de nem biztos
Most így ezek, sajna nincs Azumanga artbook, pedig létezik :( Jó volna még pár poszter, de nem vmi bíztatóan néznek ki, pl. itt egy Noir, ami kéne, dehát már maga ez a kép sem tiszta.

Hmmm
Erõsen scannelt képecske, ha ingyen lenne se kellene...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

Quote from: BaldyAmugy fõ célunk Bécsben a manga/anime boltok megnézegetése lenne, de azért megkérdezném, hogy lenne-e köztetek valaki, aki Bécsben eljönne velem múzeumba, mert nekem lenne kedvem egy kicsit kultúrálódni is :)
Hmm... múzeum, mangavásár, Bécs... asszem ezúttal én is szeretnék csatlakozni... Még kávét is hozok, ha kell ^^
Támogatnám mindazonáltal a március közepe-vége idõszakot.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Quote from: KaliburHmm... múzeum, mangavásár, Bécs... asszem ezúttal én is szeretnék csatlakozni... Még kávét is hozok, ha kell ^^
Támogatnám mindazonáltal a március közepe-vége idõszakot.

Remek... Akkor a szervezést már most el kéne kezdeni.
Elsõre a javaslatom március 19. vagy 26. lenne. Az kinek mennyire felelne meg?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: TriviEzeket:
1 2 talán ez, de nem biztos
Most így ezek, sajna nincs Azumanga artbook, pedig létezik :( Jó volna még pár poszter, de nem vmi bíztatóan néznek ki, pl. itt egy Noir, ami kéne, dehát már maga ez a kép sem tiszta.
A LH artbook nekem is szemetszúrt rögtön az elején, a wallscroll pedig tökéletes választás :cool: reméljük abból van kettõ ;).
A Noir poszter gyenge scannelés de szerintem maga a poszter jó lehet.
Majd még én is megnézem jobban mik vannak és majd egyeztetünk.

Ramiz

Quote from: BaldyRemek... Akkor a szervezést már most el kéne kezdeni.
Elsõre a javaslatom március 19. vagy 26. lenne. Az kinek mennyire felelne meg?

A 19.-e nekem még esetleg rossz lehet, február végére megtudom.
Péntek vagy szombat?
Szombaton nincs meló & suli, viszont a nyitvatartás keresztbe tehet.
Ha jól értem, idáig öten vagyunk, és még nincs kocsi. (?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizA 19.-e nekem még esetleg rossz lehet, február végére megtudom.
Péntek vagy szombat?
Szombaton nincs meló & suli, viszont a nyitvatartás keresztbe tehet.
Ha jól értem, idáig öten vagyunk, és még nincs kocsi. (?)
De van egy kocsi. Animal a sofõr.  :)
Abban elférünk négyen vagy szûkösen 5-en. Ebben az esetben ajánlanék egy hölgyet hátul középre  ;)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Marfy

Quote from: DjinnDe van egy kocsi. Animal a sofõr.  :)
Abban elférünk négyen vagy szûkösen 5-en. Ebben az esetben ajánlanék egy hölgyet hátul középre  ;)
Én nagyon sovány vagyok, sõt még jobban is összebirok húzódni ;).

Djinn

Quote from: NokiÉn nagyon sovány vagyok, sõt még jobban is összebirok húzódni ;).
Ez hasznos tujaldonság lesz ebben az esetben. Csak aztán el ne tünj a végén  :eeek:  
Sajnos én ezt nem mondhatom el magamról, úgyhogy én alapból 2 helyet foglalok mindenhol.  :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"