Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Marfy

Az út kb mennyibe kerülne fejenként?
A összegyûlünk vagy 10-en akkor biztos jobban megérne egy kisbuszt bérelni.
Amúgy ahova mennénk ott csak manga van vagy más finomság is akad?

Djinn

Quote from: NokiAz út kb mennyibe kerülne fejenként?
A összegyûlünk vagy 10-en akkor biztos jobban megérne egy kisbuszt bérelni.
Amúgy ahova mennénk ott csak manga van vagy más finomság is akad?
Megkerdeztem Animalt:
255 ft-os benzinárnál 600 km-el számolva  benzin kb 12000 ft. Pályadíj 1300. Kintit nem tudom, de legyen ugyanannyi.
Az össz. ~15000.
Ha 4-en vagyunk 3750, ha 5-en 3000 kb. Szóval nem eget rengetõ összeg.  :)
De ha pontosabbra vagy kíváncsi Animal biztosan ad felvilágosítást. Én sajnos nem nagyon értek az ilyesmihez... :(

Buszt akkor éri meg bérelni esetleg, ha 8-9-en vagyunk. 10-tol már buszvezeto jogsi kell. Vagy van itt valakinek olyan? Akkor no problem
És nem tudom, mennyi a bérleti díj...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: DjinnMegkerdeztem Animalt:
255 ft-os benzinárnál 600 km-el számolva  benzin kb 12000 ft. Pályadíj 1300. Kintit nem tudom, de legyen ugyanannyi.
Az össz. ~15000.
Ha 4-en vagyunk 3750, ha 5-en 3000 kb. Szóval nem eget rengetõ összeg.  :)
De ha pontosabbra vagy kíváncsi Animal biztosan ad felvilágosítást. Én sajnos nem nagyon értek az ilyesmihez... :(

Buszt akkor éri meg bérelni esetleg, ha 8-9-en vagyunk. 10-tol már buszvezeto jogsi kell. Vagy van itt valakinek olyan? Akkor no problem
És nem tudom, mennyi a bérleti díj...


hat ha 10-en mentek akkor hivatasos sofort kell berelni mert B kategorias jogositvannyal nem szallithatsz 8 embert(plusz sofor).
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Trivi, Noki: Ismerek egy másik boltot is, nézzetek szét ott is. Wallscroll-ból szertinem jobban el vannak látva pl.
Nem tudom, mennyit hajlandóak egyszerre elküldeni, de már 5-en lennénk, akik rendelnénk. :) Én még megvárom, hogy ideérjenek a kulcstartók, aztán valamikor február végén v. márc. elején rendelnék pár dolgot.

Xipe

Quote from: MohaTrivi, Noki: Ismerek egy másik boltot is, nézzetek szét ott is. Wallscroll-ból szertinem jobban el vannak látva pl.
Nem tudom, mennyit hajlandóak egyszerre elküldeni, de már 5-en lennénk, akik rendelnénk. :) Én még megvárom, hogy ideérjenek a kulcstartók, aztán valamikor február végén v. márc. elején rendelnék pár dolgot.


Moha, most hogy igy nezem mik vannak en is rendelnek valami ha nem gond.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Nem gond, csak azért felmerül pár kérdés:
1. A bolt mennyi cuccot küld egyszerre, egy csomagban?
2. Mennyi lessz az összköltség, mert azért 100ezret nem szivesen dobnék át neten...
3. Hogy lesz szétosztva a megrendelt cucc? (én ugyanis 240Km-re lakom Pesttõl)

Mivel veled együtt már 6-an lennénk, jobb volna, ha külön csoportokat alkotnánk. Noki-val már úgyis rendeltem közösen, te meg összeállhatnál Trivi-vel vagy katz-al.

Xipe

Quote from: MohaNem gond, csak azért felmerül pár kérdés:
1. A bolt mennyi cuccot küld egyszerre, egy csomagban?
2. Mennyi lessz az összköltség, mert azért 100ezret nem szivesen dobnék át neten...
3. Hogy lesz szétosztva a megrendelt cucc? (én ugyanis 240Km-re lakom Pesttõl)

Mivel veled együtt már 6-an lennénk, jobb volna, ha külön csoportokat alkotnánk. Noki-val már úgyis rendeltem közösen, te meg összeállhatnál Trivi-vel vagy katz-al.

ertem.
mondjuk a szetosztassal nem lenne gond mert fognam magam es leugranek erte hozzad es max elhozom a tobbi pestinek is a dolgait.
megrendelnem magamnak de a kartyamrol nem tudok netrol rendelni(vajon miert).
amit en rendelnek egyenlore kb. $30  lenne meg a szallitasi koltseg.
de kosz a visszajelzest, akkor megkerdezem Trivit vagy katzmestert.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: MohaTrivi, Noki: Ismerek egy másik boltot is, nézzetek szét ott is. Wallscroll-ból szertinem jobban el vannak látva pl.
Ok, köszi, a másik már nem is érdekel, itt van Noir és Azu artbook, a másiknál nincs :)

Xipe

Quote from: TriviOk, köszi, a másik már nem is érdekel, itt van Noir és Azu artbook, a másiknál nincs :)

Trivi, megoldhato lenne ha rendelsz akkor en is rendelek veled?
penzt meg elotte atadom neked szemelyesen.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: XipeTrivi, megoldhato lenne ha rendelsz akkor en is rendelek veled?
penzt meg elotte atadom neked szemelyesen.
Majd ha lesz pénzem, és nem kell másra :) Spec lehet, hogy most kb 35k-t japán nyelvtanfolyamra kell kiadnom :(

Xipe

Quote from: TriviMajd ha lesz pénzem, és nem kell másra :) Spec lehet, hogy most kb 35k-t japán nyelvtanfolyamra kell kiadnom :(

annyira nekem se surgos.
kineztem valakinek az egyik penztarcat, meg magamnak egy wallscroll-t.
ha nem felejted el akkor szoljal mar legyszi nekem is mikor tudsz te is vasarolni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: MohaTrivi, Noki: Ismerek egy másik boltot is, nézzetek szét ott is. Wallscroll-ból szertinem jobban el vannak látva pl.
Szétnézek és majd tárgyalunk.

Ramiz

#372
Nekem egy kulcstartó (One Piece) meg talán egy artbook (Cowboy Bebop) kellene, szóval nem sok, és pesti vagyok. :D Szóval száljatok, ha rendeltek, légyszi! :merci:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

#373
Addig is tájékozódjatok:

www.runchcomics.at
www.carlsencomics.de

és boltok Bécsben:

Comic- Steiner
//www.comicsteiner.at  Favoritenstr. 41
A- 1040 Wien  
------
Runch! Comics
//www.runchcomics.at  Burggasse 62
A-1060 Wien  
------
Comic-Forum + Comic-Galerie 2
//www.comic-galerie.at  Zollergasse 15
A-1070 Wien  
------
Comic-Galerie
//www.comic-galerie.at  Albertgasse 24
A-1080 Wien  
------
Mandra Gore
//www.mandra-gore.com  Senefelderg. 8
A-1100 Wien  

!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kalibur

Quote from: BaldyRemek... Akkor a szervezést már most el kéne kezdeni.
Elsõre a javaslatom március 19. vagy 26. lenne. Az kinek mennyire felelne meg?
Tk mindegy mikor... Nekem pl a péntek is jó, amennyiben az páratlan hétre esik, mert ellenkezõ esetben enyhén ütközik az etológia gyakkal...
Még a költségszámítás végét várom!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moha

Quote from: RamizRunch! Comics
//www.runchcomics.at  Burggasse 62
A-1060 Wien
Hmmm, itt van egy Totoro plüss, ami érdekelne. Csak sajna nem hiszem, hogy tudok menni. Valakivel tudnék konzultálni, hogy hozzon egy ilyet?

Btw, nem ismer valaki anime boltot Prágában, ill olyan weboldalt/fórumot/egyebet, ahol utána lehetne kérdezni? Ugyanis úgy néz ki, áprilisban megyek Prágába és akkor már szétnéznék, hátha vannak jó cuccok...

Ramiz

#376
Ebbõl ne csinálj gondot. Mikor eldõl, ki mindenki jön, úgyis kéne csinálni egy megbeszélõs meetet. Eljött, leadod a pénzt. Ha nincs meg, ami kellett, visszakapod. ;)

Az alapköltség az autó függvénye. (A pluszköltség az egyéni vásárlási kedvé/lehetõségé :D .)

Idáig akkor ki is jönn / ki érdeklõdött/?

Baldy, Djinn, Animal, Blimp, katz, Noki, Kalibur, Xipe, (? - vagy õ csak szakért? :D  :hehe: ), én. Tehát eddig úgy néz ki, hogy max. 9 fõvel számolhatunk. Egy autó biztos (Animal), egy valószínûleg (Blimp), errõl meg kellene bizonyosodni!
Ha így lesz, akkor elférünk kényelmesen. Kivétel, ha túl sok mangát vásárolunk. Akkor kénytelenek leszünk kint hagyni Baldy-t. :D

Költség: benzinre 3 ezer HUF, múzeumbelépõ/sör (kinek mi :D ): egypár euró. Manga, figura, póló stb. : nézegessétek az internetes árlistákat.

Idõpont. Nekem péntek is jó, de szombat is. Szombaton meg kell nézni, hogy nyitva vannak-e a boltok. A Runch! 10-tõl 17-ig van szombaton nyitva, a többit nem tudom. Nekem a 18-19 még rizikós, a 25-26 biztos.

Minél többen mondják biztosra, annál jobb. Ha úgy jövünk ki, hogy másfél autó kell vagy ilyesmi, természetesen akkor is egyenlõ részben dobjuk össze.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Ramiz, mivel nekem nincs diakhitelem vagy valami hasonlo bejovo penzforrasom en meg egyenlore nem tudom hog tudok-e menni vagy sem.
jelenleg engem inkabb szamitsatok,hogy nem tudok menni.
ha valami valtozik akkor szolok.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

#378
jelenleg nekem sincs egy fillérem se, talán névnapomon összejöhet egy kevés... de a sztráda matricákat kifelejtetted a számolásból! az autónként magyar oldalon a 4 napos 1120 Ft, az osztrákoknál a minimum a 10 napos 7,5 euro, vagyis 1875 Ft kb, tehát autónként +3e FT  a benzinen túl és a benzint is egy kicsit túl szépre számoltad, mert sztem az inkább lesz egy 11-12e autónként... (2x250km 8,5l/100km-es átlagfogyasztással számolva 245Ft/l-es benzinárral + 1 ezer Ft benzin 'bolyongás Bécsben' címmel)

edit: az árakat pontosítottam, tehát kb 3-4e Ft lenne fejenként a teljes út retúrjeggyel... lehet hogy inkább vonattal kéne menni? mert nekem ez egy kicsit sok csak az útra... :eeek:

Djinn

Én itt már összedobtam egy számolást. Benne van az is, hogy hányan vagyunk egy autóban. Meg a matrica is. Persze nem lehet pontos teljesen, de kb.....
Szerintem 1 autóban 4-en ideálisabb lenne  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

#380
megkérdeztem Anyut, azt mondja, hogy talán rajtam kívül nektek inkább a kocsi érné meg, szóval vonat elvetve, de most jutott eszembe, hogy kocsihoz még ott van a parkolási díj is, és fogalmam sincs a bécsi parkolási rendrõl ill. díjakról... tudom túl sokat aggályoskodok, szóval nyugodtan javítsatok ki ha hülyeséget mondok :)

katz

Quote from: RamizComic-Forum + Comic-Galerie 2
//www.comic-galerie.at
Ezek a szemetek 30€-ért vesztegetnek 1 Wallscrollt :grrr:
Quote from: RamizMandra Gore
//www.mandra-gore.com
Vannak itt is árak. (Berserk össz over 200€ :eeek: )

Asszem nekem csak városnézés lesz

Marfy

#382
Quote from: katzEzek a szemetek 30€-ért vesztegetnek 1 Wallscrollt :grrr:

Vannak itt is árak. (Berserk össz over 200€ :eeek: )

Asszem nekem csak városnézés lesz
Ahogy elnézem valszeg nekem is :(, max Mohának megveszem a Totorós figurát.
Mennyi most egy Euro?

Djinn

Quote from: NokiAhogy elnézem valszeg nekem is :(.
Mennyi most egy Euro?

MNB
Hogy naprakész lehess  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: NokiMennyi most egy Euro?
245 HUF a leolcsobb, max 265

Fazék

bocsánat, szégyellem magam de én visszavonnám a jelentkezésemet... fogalmam sincs mi a fenétõl gondoltam, hogy szinte ingyér' majd hozzámvágják ott a jobbnál jobb anime-ket, manga-kat... néha teljesen el vagyok tévedve árak ügyileg...
pláne ahogy nézegetem jobban megéri megrendelni a Trillian magyar boltban õket, mert ami árakat összevetettem mind kb 2/3-ada sõt fele áron volt...
vagyis én tutira nem megyek ki... bocsánat mégegyszer

Ramiz

Quote from: Blimppláne ahogy nézegetem jobban megéri megrendelni a Trillian magyar boltban õket, mert ami árakat összevetettem mind kb 2/3-ada sõt fele áron volt...

 :eeek: nem tudom miket vetettél össze
Trillian majd' kétszeres áron ad mangát!!!
(Berserk, Blame! biztos)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Quote from: katz245 HUF a leolcsobb, max 265
LOL ezek egy vagyont kérnek a cuccokért, inkább marad az Ebay de a jelentkezésem nem vonom vissza mert várostnézni csak lehet, majd Katz-al leskelõdünk :).
De ha valaki menni szeretne mert vásárolni akar akkor én átadom a helyem.

.Attila

Quote from: NokiLOL ezek egy vagyont kérnek a cuccokért, inkább marad az Ebay
Ezért nem jelentkeztem én se, egyszerûen nem éri meg tõlük megvenni, inkább rendelek. Városnézni nincs kedvem, 3x voltam már, és inkább nyáron megyek.

Moha

Ramiz: A Totoro plüssön még gondolkodom. Most láttam valamit az eBay-en, ami jobban érdekelne és ha meg tudom szerezni, akkor nem lesz pénzem a Totoro-ra. (Viszont lesz valami jobb... :))