Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: BonciVannak kivételek. Volt, hogy 1 hét alatt elkészült.

az nagyon ritka eset.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: Xipeaz nagyon ritka eset.
Nyáron szokott lenni útlevél igénylési dömping, ezért most valszeg gyorsan megcsinálnák.

Xipe

Quote from: BonciNyáron szokott lenni útlevél igénylési dömping, ezért most valszeg gyorsan megcsinálnák.


az majd akkor derul ki ha elment es beadta a papirokat.
de szerintem 2 hetnel gyorsabban nem csinaljak meg meg most sem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Animal

Quote from: RamizÉn voltam, de nem merem bevallani, mert nem én ültem a volánnál, és ugyanúgy bénáznék az egyirányúakkal, mint akárki más. Viszont van olyan Bécs térképem, amin be vannak jelülve az egyirányúak, az jól jöhet.

Semmi gáz, elég a térkép. Én imádok vezetni (nem is engedem át  :)  ), szóval csak azért kéne egy tapasztalt Bécs-látogató, mert én ott abszolút újonc leszek, de így akkor OK minden.

Djinn

Na jó, akkor holnap reggel elmagyek az okmányirodába. De utálom ezt:Waiting
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Üdv!
Nem kell útlevél, de jóval gyorsabban át lehet vele jutni a határon, mint személyivel (a gép megnézi a vonalkódot és kész, a szig-gel meg pötyögni kell).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Nekem sincs útlevelem és nem is áll szándékomban csináltatni de ha így is átengednek akkor ok, csak még mindig nem tudom hogy hol fogok éjszakázni.
Djinn teccik ez a smájli  :haha: .

Djinn

Quote from: NokiNekem sincs útlevelem és nem is áll szándékomban csináltatni de ha így is átengednek akkor ok, csak még mindig nem tudom hogy hol fogok éjszakázni.
Djinn teccik ez a smájli  :haha: .
Mi Dunakeszin lakunk, ha megfelel itt aludhatsz. :) Innen nem nehéz bejutni pestre.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Feldin

Quote from: Xipeigen, az angolok kernek utlevelet is.
ok kuloncok az Unioban emiatt is meg azert is mert nem ternek at az Eurora.
De hogy mi miért? Én szeretem a forintot....
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: FeldinDe hogy mi miért? Én szeretem a forintot....
Ez ált. inkább gazdasági kérdés, asszem a svédek sem szabadultak meg a koronától. De ez már :_off:

Ramiz

De azért megnyugtatna, ha valaki más is megerõsítené, hogy elég a személyi, sõt, egy megfelelõ link még jobban. Nehogy már meglincseljetek a határon... ^_^
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

:haha: Ezek szerint nem csak nekem járt le az útlevelem...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kalibur

Quote from: RamizAki rajta van ezen a listán:

Baldy, Djinn, Animal, katz, Noki, Kalibur, én, Raggie

- annak mind jó a március 26-a szombat?
Jó lenne egy visszajelzés.

És kellene még egy autó! Megpróbálok kisírni egy öreg Zastavát (Yugo :cool: imádom amúgy ) a szüleimtõl, de félnek, hogy besz*rik Bécsig. (Én bízok benne. Attól függetlenül lehet, hogy besz*rik. :D De akkor legfeljebb ott átadjuk egymásnak a pénzt és egy autó úgy is kiér. ;) )
Uhmm... sorry, hogy csak most tudtam visszajelezni... egyenlõre úgy néz ki, tökéletes ^^
Az útlevél témához: Tavaly tökéletes volt a személyi is, és még csak nem is tököltek vele... megnézték, bólintottak, visszaadták. Nagyjából ennyi.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Djinn

Quote from: RamizAki rajta van ezen a listán:

Baldy, Djinn, Animal, katz, Noki, Kalibur, én, Raggie

- annak mind jó a március 26-a szombat?
Jó lenne egy visszajelzés.
Lehet, hogy Silvan is jönne. Tegnap legalábbis azt mondta. Gondolom senkit nem zavar. Vagy mégis? :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Senkit... de felhívom rá a figyelmet, hogy egyelõre csak egy autó van és kilenc ember... kicsit szûkösen leszünk. :D Szóval autót kell szerezni valahonnan! Vagy különben mehetünk busszal!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

#435
Quote from: RamizSenkit... de felhívom rá a figyelmet, hogy egyelõre csak egy autó van és kilenc ember... kicsit szûkösen leszünk. :D Szóval autót kell szerezni valahonnan! Vagy különben mehetünk busszal!
Hát mi nem tudunk mégegyet szerezni az biztos...  :eeek:
Bár van egy Ford transit is. A platóra egész sokan felférnek  :lul:

edit: Egyébként ha vonattal mennénk, az is jó buli lenne. Csak baromi sokáig tart az út... :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Igen, és drágább is lenne, úgy tudom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Én sajnos nem tudok menni(családi húsvét :( )! A rendelésemet majd nálad leadom Ramiz! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Szerintem ideje lenne lassan tisztázni a Bécsi dolgokat. Csak, hogy normálisan meg lehessen szervezni.
Szóval sikerült szerezni valakinek még egy autót? Ez ugye elég fontos kérdés. Utánnanéztem és busszal meg vonattal meglehetõsen drága. Szóval az kiesett. Szerintem.
Mi biztos, hogy megyünk. A kérdés, ki jön még és mivel. Hozzánk +3 ember fér be. De lehet Szilvi is jön, akkor csak +2.
Szóval? Kinek mi a véleménye? :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Részemrõl: Bécsben már voltam többször, múzeumokat amúgy sem szeretem, sörre nem maradna pénzem a mangák miatt :D , szóval ha csak egy autó van, menjen olyan, aki még nem látta Bécset vagy konkrétan ki szeretne menni. Ez esetben nagyon megköszönném, ha megvennétek nekem egy pár mangát (nyugi, nem nagy mennyiségrõl van szó ;) ). Természetesen az útiköltségekbe (benzin, magyarországi autópályamatrica) beszállok. Ha ezt így elfogadhatónak tartjátok, akkor vasárnap oda is adnám a pénzt a vetítésen (euró, forint, mindegy). Ha nem, és nincs hely, akkor majd legközelebb vásárolok mangát, addig is olvasgatok a számítógépen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Ja, és a térképet is persze odaaadom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Na most az a helyzet. hogy akkor az 1. számú kocsival elvileg Szilvi, Animal, Noki és én megyünk. Még valaki befér biztosan. Na most lehet, hogy lesz még egy kocsi, de az még nem tuti. Jó lenne tudni, van e rá igény, mert ha nincs, nem járok utánna!!
A multkor mág 9 embeke volt, hova tüntetek???
Ramiz, te akkor sem jössz, ha van hely???
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

#442
De, persze hogy megyek, igen inkorrekt lenne, ha csak "leadnám" a rendelést. :) De ha mást kifejezetten Bécs érdekel, akkor "gazdaságosabb", ha õ megy.

Az a kilenc ember eltûnt, vagy csak nem jár erre? Esetleg meg lehetne õket "PM-bombázni".

EDIT: meg vannak. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Részemrõl megyek, jó lenne egy kis kirándulás :)
De jó lenne kitalálni, mennyibe fog ez kóstálni, akkor nyugodtabban jelentkeznék :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyRészemrõl megyek, jó lenne egy kis kirándulás :)
De jó lenne kitalálni, mennyibe fog ez kóstálni, akkor nyugodtabban jelentkeznék :)
HA 5-en megyünk egy autóban (ha jössz megvan az 5 :) ), akkor kb 3500. +/- pár száz ft. Attól függ, Bécsben mennyit autókázunk... :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Djinn

Na, akor sikerült mégegy autót szerezni.  
Tehát Ramiz te is beférsz.:)
Eddig 8-an vagyunk még 1 embernek van hely. Lehet licitálni:D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

#446
Nem akarok pesszimista lenni, de azért várjuk meg, amíg visszajelez mindenki.

Ja, azt csak meeten mondjam Djinnek, de: magyar határig 1500-2000 a matrica, a határon túl meg érdemes egyéb utakon menni (esetleg Laputa-style-ban nyomni ;) hehe, hadd kíváncsiskodjatok csak!), mert csak kevés szakaszra mennénk rá és nem olcsó a jegy.
Bécsen belül én nem autókáznék, idegbajt lehet kapni a városi közlekedéstõl. Inkább kint parkoljunk le szerintem, és egy metrójegy be, egy vissza.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizNem akarok pesszimista lenni, de azért várjuk meg, amíg visszajelez mindenki.
Ahogy gondolod. Veled együtt számoltam a 8-at. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Várjunk csak... akkor a másik autó háromszemélyes?  :3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

#449
Quote from: RamizVárjunk csak... akkor a másik autó háromszemélyes?  :3x3:
4 :)
Te, Baldy, Noki, Szilvi, Szilvi tesója (másik autó tulajdonosa), Animla, Én, Nyolcaska (Andi)
Az 8 nem?? :D Es akkor még valaki elfér :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"