Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Ramiz

OK... de akkor a tiétekben nem 5en lesztek, csak 3an. :D (Csak teszteltelek. ;) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Szendvicseket meg innivalót mindenki visz magával ugye?
Gondolom nem kajára akarjátok költeni a mangákra szánt pénzetek :).
Mondjuk én csak fõleg városnézésre megyek, mert a kedves kis Axeleró ebben a hónapban leakasztott 25 ropival így nem sok pénzem marad költekezni, na de majd segítek a mangákat cipelni ;).

Ramiz

#452
Ööö... hát ez most nagyon kínos lesz, de... jövõ hét szombat Nagyszombat... nem lesz minden bolt zárva Bécsben?... Valószínûleg igen. Talán ajánlatos volna elhalasztani a bulit egy héttel. Sajnálom, hogy nem gondoltam rá elõbb...
(Azért írok egy-két levelet, és megkérdezem õket.)

EDIT: ismerõsök megerõsítették: Nagyszombaton az ájtatos osztrákok tuti, hogy bezárnak. :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Quote from: RamizÖöö... hát ez most nagyon kínos lesz, de... jövõ hét szombat Nagyszombat... nem lesz minden bolt zárva Bécsben?... Valószínûleg igen. Talán ajánlatos volna elhalasztani a bulit egy héttel. Sajnálom, hogy nem gondoltam rá elõbb...
(Azért írok egy-két levelet, és megkérdezem õket.)

EDIT: ismerõsök megerõsítették: Nagyszombaton az ájtatos osztrákok tuti, hogy bezárnak. :(
:( akkor meg már lehet hogy nem tudok menni.
Ezt majd jobban meg kellene tudni, hogy ez biztos-e, de még jó hogy jókor szóltál akkor lett volna a szopi ha kimegyünk és minden zárva.

katz

Quote from: Djinn4 :)
Te, Baldy, Noki, Szilvi, Szilvi tesója (másik autó tulajdonosa), Animla, Én, Nyolcaska (Andi)
Az 8 nem?? :D Es akkor még valaki elfér :rolleyes:
Khm. és Én?
Quote from: RamizEDIT: ismerõsök megerõsítették: Nagyszombaton az ájtatos osztrákok tuti, hogy bezárnak. :(
Akkor miért most megyünk ki? Miért nem halasszuk el 1-2 héttel és most társasozzunk inkább?

Ramiz

Hát, kénytelenek vagyunk elhalasztani...
Noki: késõbb semmikor, semmiféleképpen?
katz: és Te! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Quote from: RamizHát, kénytelenek vagyunk elhalasztani...
Noki: késõbb semmikor, semmiféleképpen?
katz: és Te! :D
Hát most lett volna a legjobb, de megoldható csak majd szóljatok jó elõre.
Szegény Djinn most fölöslegesen takarított :)

Damnatus

Hali!
Quote from: NokiSzegény Djinn most fölöslegesen takarított :)
:lol:
Szegényke ;)

Djinn

Quote from: katzKhm. és Én?
Ezennel fel vagy véve a listára :D
Egész pontpsan te vagy az elsõ az új listán :rolleyes:
Quote from: NokiSzegény Djinn most fölöslegesen takarított :)
Még nem takarítottam.   :rolleyes:  
De ha jössz, akkor minden ragyogni fog  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnEzennel fel vagy véve a listára :D
Egész pontpsan te vagy az elsõ az új listán :rolleyes:
A halállistádon? :lul:

Djinn

Quote from: katzA halállistádon? :lul:
Ugyanmár! Sosem tudnék bántani egy olyan békés embert, mint te! :p :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Marfy

Quote from: DjinnMég nem takarítottam.   :rolleyes:  
De ha jössz, akkor minden ragyogni fog  :)
Persze majd megyek csak akkor nem most.

Ramiz

Noki: melyik lenne a következõ szombat, ami jó neked?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Quote from: RamizNoki: melyik lenne a következõ szombat, ami jó neked?
Most már tök mindegy mejik szombat mert nem kell gyakorlatra járnom.

Ramiz

Ápr. 2. Titanic (Steamboy)... Akkor kinek NEM jó április 9-e szombat?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizÁpr. 2. Titanic (Steamboy)... Akkor kinek NEM jó április 9-e szombat?
Nekem jó. Csak döntsük el minnél elöbb, ha lehet. Meg azt is hányan leszünk :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Kedves Djinn, ünnepélyesen felkérlek, hogy döntsd el, hogy hányan leszünk! :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizKedves Djinn, ünnepélyesen felkérlek, hogy döntsd el, hogy hányan leszünk! :)
:hehe: Gonosz.
Nem rohangalok a másik autó utan, ha nem is akarunk, csak öten menni mondjuk. Így értettem.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Bocs. Csak azért engedtem meg magamnak a viccet, mert tudtam, hogy megérted... meg mert te biztos nem fogsz belém döfni egy kést. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kalibur

Quote from: DjinnNekem jó. Csak döntsük el minnél elöbb, ha lehet. Meg azt is hányan leszünk :)
Tudom, hogy az elõzõ szervezésnél "kicsit" elhalgattam a végére, szégyellem is, de látva a dolgok alakulását olybá tûnt, igazából fölösleges is hozzászólnom... (plusz a hónap végére kegyetlenül szûk latt a gatyaszíj)
De mindezt félretéve kérhetek egy eddig jövõk címû összegzést?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

katz

#470
Quote from: RamizAkkor kinek NEM jó április 9-e szombat?
Bécs? ööö... lehet nekem. Egy kicsit be vagyok havazva, még nem tudom mi lesz...

EDIT: No utánnakérdeztem. Ápr 4. megy anyám kórházba 10 napra, szal Ápr. 9 biztosan nem jó.
Quote from: Ramiz meg mert te biztos nem fogsz belém döfni egy kést. ;)
Csak várd ki a végét, abbol kiindulva, h tetszik Djinnek amit az Álmok topicba irogatok, én nem fordítanék hátat neki :rolleyes: :hehe:

Djinn

#471
Quote from: katzCsak várd ki a végét, abbol kiindulva, h tetszik Djinnek amit az Álmok topicba irogatok, én nem fordítanék hátat neki :rolleyes: :hehe:
Tõlem lehet is rettegni! Én vagyok a bátor tinta-Djinn!! Féljetek!! :morci:  :__devil:

Bécs: Mivel az ápr. 9. sem megfelelõ (úgy tünik), próbálkozzunk az április 16-al (esetleg 23). Kinek mi a véleménye?? Ha mégis jó a 9, akkor visszavonok indent. Csak szóljatok.
MIre kijutunk Bécsbe legalább már jó idõ lesz. Nem is baj.  :haha:

edit: Nekünk nem jó a 9-e. Animal nagypapája 90 éves lesz, és akkor ünnepeljük. Ez a második eset, hogy valakinek a 90.szülinapját ünnepelhetem.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Bocs nem néztem végig az elõzõ hozzászólásokat, de nincs véletlenül valaki aki éppen rendelne valami angol nyelvû mangát interneten keresztül? Betársulnék a postaköltségbe ha rendelhetnék én is egy-két kötetet.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#473
Én tulajdonképpen bármelyik szombaton mennék (ha beférek... bla-bla), de jó lenne minél/minnél* (két 'n'?) elõbb, mert az érettségi közeledtével a szüleim egyre többet piszkálnak, hogy ne járkáljak el mindenhova... :rolleyes:

EDIT
* : tetszés szerint ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: RamizÉn tulajdonképpen bármelyik szombaton mennék (ha beférek... bla-bla), de jó lenne minnél (két 'n'?) elõbb, mert az érettségi közeledtével a szüleim egyre többet piszkálnak, hogy ne járkáljak el mindenhova... :rolleyes:
szerintem 1
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Quote from: Feldinszerintem 1

Ezt a választ elsõre nem értettem... és másodszorra sem... és harmadszorra sem... aztán elolvastam az én postomat és a tiédet még 3x, és rájöttem, mire írtad...
(én lenni hülye... :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizEzt a választ elsõre nem értettem... és másodszorra sem... és harmadszorra sem... aztán elolvastam az én postomat és a tiédet még 3x, és rájöttem, mire írtad...
(én lenni hülye... :__devil: )
hogy google bizonyítékkal éljünk 1-re 35.200 találat 2-re 647.000 találat. tartok tõle ez nem véletlen, pedig eddig én is a 2 híve voltam :)

Ramiz

Quote from: Blimphogy google bizonyítékkal éljünk 1-re 35.200 találat 2-re 647.000 találat. tartok tõle ez nem véletlen, pedig eddig én is a 2 híve voltam :)

Ezt a választ elsõre nem értettem... és másodszorra sem... és harmadszorra sem... aztán elolvastam az én postomat és a tiédet még 3x, és rájöttem, mire írtad... arra, hogy a nagy többség tuti téved?...!?!?!?!(???(!))
(én lenni hülye... :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék

Quote from: RamizEzt a választ elsõre nem értettem... és másodszorra sem... és harmadszorra sem... aztán elolvastam az én postomat és a tiédet még 3x, és rájöttem, mire írtad... arra, hogy a nagy többség tuti téved?...!?!?!?!(???(!))
(én lenni hülye... :__devil: )
csak hogy lerántsuk végleg a leplet, arra írtam, hogy általában mivel még nem találtam online helyesírási szabályzatot, ezért (talán hibásan) abban bízva, hogy a többség mégiscsak jól írja, úgy ellenõrzöm a szavak helyesírását, hogy beírom mindkettõ változatot google-ba és amelyikre jelentõsen több találat jön ki (néhánynál a szövegbe is beleolvasok), azt választom jónak :) így a min(n)él a minél tûnik jobbnak, bár továbbra is vannak kétségeim, mert én nagyon a 2 'n'-es változat mellett tettem volna le a voksomat :)