Ismeri valaki a(z) ... animét?

Started by Ramiz, 2003-12-05, 10:53:51

Previous topic - Next topic

tres

:teccik:

.Attila

Quote from: tresmi az az SD?
Secure Digital, egyfajta memóriakártya, bár nem ebben a kontextusban :)

Mellesleg nagyon :_off: kezd lenni a téma.

Ramiz

SD: super deformed. Amúgy kicsit tényleg eltértünk, kicsit mindig mindenki eltér, de ha elég távolról nézed, akkor a göcsörtös vonalzó is egyenes vonalat húz. Na mindegy, vissza a témához, nehogy ezt a topicot is lezárják.

Ismeri valaki a Steamboy-t?

(Mindig írjuk bele a postjainkba, hogy "Ismeri valaki...", és akkor a gyanúja sem merül fel offolásnak.  :rolleyes: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Ismeri valaki közelebbrõl is? Tényleg olyan jó, mint amilyennek nekem tûnt?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

noriko

Quote from: TriviMost töltöm lefele :)
helyes! :)

Látta valaki a Like the Clouds Like the Wind c. filmet?
kissé régebbi, 1990-es.
Most erre vadászok, ha valakinek megvan kiáltson!
És ha nem is jó film, és errõl valaki tud, az is kiáltson, hogy ne keressem inkább!
kössz!
:)
"I wish I could, but I don't want to."

Dschneider

#305
Quote from: norikohelyes! :)

Látta valaki a Like the Clouds Like the Wind c. filmet?
kissé régebbi, 1990-es.
Most erre vadászok, ha valakinek megvan kiáltson!
És ha nem is jó film, és errõl valaki tud, az is kiáltson, hogy ne keressem inkább!
kössz!
:)

Megvan csak még nem láttam, állítólag jó, csak depis... Majd ma megnézem ha már így felhoztad... :)

D.

U.I.: Asszem Gauss_chan látta, nála is érdeklödhetsz

Rounin

Quote from: norikohelyes! :)

Látta valaki a Like the Clouds Like the Wind c. filmet?
kissé régebbi, 1990-es.
Most erre vadászok, ha valakinek megvan kiáltson!
És ha nem is jó film, és errõl valaki tud, az is kiáltson, hogy ne keressem inkább!
kössz!
:)

De jó.. tényleg depis, de szép, aranyos is, és kellõen szomorú a befejezése. Elsõ gondolatom az "Ez szívás" volt. Szipp... megyek, meg is nézem megint...

noriko

ehh?? ennyi embernek megvan? de ugye ftp-n tényleg nincs fenn, nem csak én vagyok vaksi?
"I wish I could, but I don't want to."

Marfy

Valóban nincs fent nem vagy vaksi :) már én is kerestem, esetleg valaki feltölthetné  :rolleyes: .
Mi az a depis?

.Attila

Quote from: NokiMi az a depis?
Nagy mértékben tartalmaz igen negatív hangulatú (depressziós) jeleneteket, hacsak nem az egész anime olyan.
Könnyen depresszióba hajtja a nézõt :)

Ramiz

Nem ismertek olyan animét (film vagy sorozat), amelyikben a szereplõk ki nem állhatják egymást, mindegyik igyekszik lenézni a többit és sok a leplezett gyûlölködés?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Ismeri valaki a Happy Lesson címõ anime-t?

Feldin

Quote from: RamizNem ismertek olyan animét (film vagy sorozat), amelyikben a szereplõk ki nem állhatják egymást, mindegyik igyekszik lenézni a többit és sok a leplezett gyûlölködés?
Ez a való élet. Miért kell ehhez anime? Na, majd ha látok szólok.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: NokiValóban nincs fent nem vagy vaksi :) már én is kerestem, esetleg valaki feltölthetné  :rolleyes: .
Mi az a depis?

Felraknám én, de iszonyú gány minõségben van meg :rolleyes: egyedül a hang jó :)

Ramiz

#314
Quote from: FeldinEz a való élet. Miért kell ehhez anime? Na, majd ha látok szólok.

Mert szeretek a való élet kapcsán filmekre és animékre asszociálni. Például a Metróban volt egy ember-feldarabolós sztori. Rögtön azt mondtam: "Ichiii!". És ezt szeretem. Furcsa, hogy ritkán dolgozzák fel azt a témát, amit mondtam. Igaz, hogy a való életben sok van belõle, de hát a legtöbb film éppúgy tartalmaz olyan elemeket, amibõl sok van a való életben (különben elvesztené érdekességét és mondanivalóját számunkra).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Titkos

Quote from: FeldinEz a való élet. Miért kell ehhez anime? Na, majd ha látok szólok.

Kegyetlen, de igaz. ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Dschneider

Quote from: TriviNagy mértékben tartalmaz igen negatív hangulatú (depressziós) jeleneteket, hacsak nem az egész anime olyan.
Könnyen depresszióba hajtja a nézõt :)

Ha valaki ilyesmire vágyik nyugodt szívvel ajánlom neki a Windaria-t...

via_mala

Uchuu no Stellvia: errõl mit lehet tudni? Jó, rossz, közepes, egyedi?
Az opening-endig dalok nagyon tetszenek, de pl. az Avenger op+ending dalai is tetszettek, az anime maga viszont elég gyengusz volt. :_piszka:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Mattanja

Quote from: via_malaUchuu no Stellvia: errõl mit lehet tudni? Jó, rossz, közepes, egyedi?
Az opening-endig dalok nagyon tetszenek, de pl. az Avenger op+ending dalai is tetszettek, az anime maga viszont elég gyengusz volt. :_piszka:
A Stellvia nekem tetszett , amolyan egyszerûbb, aranyos, szépen megrajzolt anime. Nézd meg az elsõ 3-4 részt, ha az tetszik, akkor szerintem utána is élvezni fogod. Ha nem, akkor pedig utána sem.
Az Avenger szerintem is roppant unalmas.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Manu

Quote from: via_malaUchuu no Stellvia: errõl mit lehet tudni? Jó, rossz, közepes, egyedi?
Az opening-endig dalok nagyon tetszenek, de pl. az Avenger op+ending dalai is tetszettek, az anime maga viszont elég gyengusz volt. :_piszka:


A Stellvia nekem nem tetszett :) , de minden másban egyetértek az elöttem szólóval.

via_mala

Quote from: ManuA Stellvia nekem nem tetszett :) , de minden másban egyetértek az elöttem szólóval.
Idáig 1-1! :)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Dschneider

Quote from: via_malaIdáig 1-1! :)

Semmi extrát ne várj tõle, aranyos karakterek, erõsen közepes sztori... Kb. mint a Battle Athletes OVA... Viszont a hangulata hihetetlen jó, különösen az utolsó részekben... :)

.Attila

Ezt ismeri vki ----> klikk
2 amv-ben (amint láthatjátok, a Come On Sing Along-ból van a shot ;)) is láttam ugyanezt a jelenetet, és nagyon tetszik az a lány hátul, annyira aranyos a mozgása, hogy érdekel az anime :)

Dschneider

Quote from: TriviEzt ismeri vki ----> klikk
2 amv-ben (amint láthatjátok, a Come On Sing Along-ból van a shot ;)) is láttam ugyanezt a jelenetet, és nagyon tetszik az a lány hátul, annyira aranyos a mozgása, hogy érdekel az anime :)

Ez a kép az Angelic Layer c. animébõl van. Hát... nem rossz sorozat, kicsit "gyerekes"... De amúgy valóban rettentõ aranyos... :)
(Van az FTP-n egy AMV róla ha minden igaz, "Starry Sky Single Remix" vagy efféle név alatt...

info

.Attila

Már más miatt is gondoltam, hogy leszedem, akkor hát itt az ideje :)
Gyerekes? Nem feltétlenül baj az mindig, lásd: Azumanga Daioh :D

Dschneider

Quote from: TriviMár más miatt is gondoltam, hogy leszedem, akkor hát itt az ideje :)
Gyerekes? Nem feltétlenül baj az mindig, lásd: Azumanga Daioh :D

Valóban nem feltétlen negatívum ha valami gyerekes, lásd: Stellvia... :P

Amúgy az Azumangára azért kicsit "meredek" a gyerekes jelzõt használni, hiszen ott ugye a karakterek maguk... :)

Az Angelic Layer-ben is inkább a vége volt kissé túldramatizálva, az nekem már sok volt... Szóval egészébe véve nem rossz, jó szórakozást hozzá!

rapchee

#326
Quote from: ZelmorVan valami Bunny Girl, de nem ez a címe, csak így nevezik fõszereplõt. Dobj nekem is email-t, ha megtalálod. Én dettó, oksa?

van egy hentai game, `horny bunnies` címen
hm, hát régebben szedtem le bittorrent rendszeren keresztül, de mot valahogy nem találom sehol ...
én seedelem, meg sztem mások is, a torrentet elérhetik az érdeklõdõk:
//chi.freeweb.hu/down/Horny%20Bunnies_[by]_www.zaebok.net.torrent
bocs a megkésett offtopicolásért

Isi101

Látta már ezt valaki?
Mert az AnimeNfo nem sokat mond arról hogy miféle, bár elég jó értékelést kapott.

Dschneider

#328
Quote from: Isi101Látta már ezt valaki?
Mert az AnimeNfo nem sokat mond arról hogy miféle, bár elég jó értékelést kapott.

Jóóóóóó... :)

Az elsõ rész alapján legalábbis... Kissé "mûvészies" stílusú grafiája van (kb. mintha színesceruzákkal rajzolta volna pár iskolás), de nagyon hangulatos, és egyelõre az "élet-animékre" jellemzõ mesélõs, sehová nem vezetõ sztorival rendelkezõ alkotás.
(Dióhéjban: egy repülõ macska, egy a szelet irányítani képes matematikatanár és pár kíváncsi tagja az iskola fényképészklubjának alkotja az elsõ rész gerincét... :) )

Isi101

#329
Quote from: DschneiderJóóóóóó... :)

Az elsõ rész alapján legalábbis... Kissé "mûvészies" stílusú grafiája van (kb. mintha színesceruzákkal rajzolta volna pár iskolás), de nagyon hangulatos, és egyelõre az "élet-animékre" jellemzõ mesélõs, sehová nem vezetõ sztorival rendelkezõ alkotás.
(Dióhéjban: egy repülõ macska, egy a szelet irányítani képes matematikatanár és pár kíváncsi tagja az iskola fényképészklubjának alkotja az elsõ rész gerincét... :) )
Én is erre jutottam közben :)
Már vagy három napja próbállak a hubon elcsípni ebben a témában, de valahogy folyton elkerültük egymást.
Én a "kissé" szót tettem volna idézõjelbe :) Egyébként nekem tetszik a stílusa.

Még két dologról szeretném kikérni a véleménye(det)teket :
Yakitate!! Japan
Shura No Toki