Ismeri valaki a(z) ... animét?

Started by Ramiz, 2003-12-05, 10:53:51

Previous topic - Next topic

Mattanja

#270
Pedig létezik, 6 részes OVA. Én elõször az animébõl láttam jeleneteket, aztán láttam a filmet, és az tetszett. Sajnos én is csak a mangát tudom megszerezni, de ha valaki tud majd torrentet, akkor szívesen nekiesek, aztán feltöltöm.
Külön Nokinak címezve az alábbiakat:
AnimeNfo
Anime Academy
Anime News Network
AniDB
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Szerintem az Academy elég jó + vannak szubjektív vélemények is. A többi elég keveset ír. Arra mondjuk jó, hogy a készítõk neve alapján lehessen keresni.
(És bár a lista nem olyan impresszív, szebb nyelven van ;) és jókat írnak az aoi-n is.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

TurboK

Quote from: RamizAz milyen? Tudsz róla valamit mondani?
Most nincs nálam az ujság hogy beszkenneljem, de kb annyit írnak róla hogy egy manusról szól akibõl akupunktúrával tökéletes gyilkost faragnak, akaratán kívül is gyilkol, és minden áldozatát megsíratja (ezért hívják Crying Freemannek). Ott bonyolódik a sztori, hogy egy csaj látja az egyik gyilkosságot, ezért meg kell halnia. Ennek ellenére lefekszik Freemannel aki erre nyakig beleszeret.
a 2. részben már férj és feleséggé válnak, a harmadikban pedig már õk a 108 Dragons vezetõi, a többi részrõl nem írtak (valszeg még nem is volt akkor, vagy egyáltalán vagy csak angolul kiadva). Ja, éshogy mindegyik részben van Szex, a harmadikban pl. Freeman mint fodrász szerepel, és a hölgyvendégek kedvencévé válik.

Fejbõl csak ennyi jut eszembe a cikkrõl.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Moha

Quote from: TurboKa harmadikban pl. Freeman mint fodrász szerepel, és a hölgyvendégek kedvencévé válik.
Gedeon bácsi! :D:D
Érdekesnek tûnik ez az OVA. Fel tudja majd tölteni valaki?

Marfy

Ismeri valaki ezt ezt az anime-t és esetleg tudjátok onnan lehetne letölteni?

Rounin

Quote from: TurboKCrying Freeman sorozat megvan valakinek? Amióta olvastam róla az 576ban azóta akarom megnézni.

A tévében is adtak le belõle részletet (576 showban), meg filmet is csináltak belõle(Marc Dacascos a fõszereplõ), de ezenkívül sehol semmi... pedig dettó megnézném..

Mattanja

Quote from: NokiIsmeri valaki ezt ezt az anime-t és esetleg tudjátok onnan lehetne letölteni?
BoxTorrents rulez!
Vagy megvárod, amíg felrakom az ftp-re hetek múlva...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

Quote from: ShiroiBoxTorrents rulez!
Vagy megvárod, amíg felrakom az ftp-re hetek múlva...
Hát lehet megvérom mert nem tudom hogy mûködik a Torrent /me :lame: hozzá.

.Attila

Quote from: NokiHát lehet megvérom mert nem tudom hogy mûködik a Torrent /me :lame: hozzá.
Pedig régebben fent volt a Fruits Basket, na mind1. Feldinnek megvan. Nekem is, de silányabb minõségben.

Moha

AnimeHQ-n fent van. Emlékszem, korábban itt is fent volt.
De én inkább majd elkezdem letölteni a torrentet, mert az DVDrip. Noki, ha kell, majd elküldöm. Decembertõl elvileg 30GB lesz a korlát, szóval le fogom tudni tölteni.

Shadowolf

Quote from: MohaAnimeHQ-n fent van.

Igen, de csak az elsõ hat rész...

Dragon

Quote from: NokiIsmeri valaki ezt ezt az anime-t és esetleg tudjátok onnan lehetne letölteni?
Az elsõ részt láttam csak, állítólag aranyos, de pl. így az elsõ rész után egy szót sem értettem még meg belõle....
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Feldin

Quote from: NokiIsmeri valaki ezt ezt az anime-t és esetleg tudjátok onnan lehetne letölteni?
Hogyne! Jó sorozat. Nekem meg volt, csak meeten elkavarodott a fele...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

#283
Ma töltögettem pár zenét az ftp-rõl, és leszedtem párat a zsozso's collection mappából is. Van pár anime, aminek a zenéje alapján elkezdtem gondolkozni a letöltésén, és érdekelne a véleményetek róluk, meg úgy általában a mûfajuk, hogy megéri-e leszedni õket...
Ezek: az Escaflowne, az Aquarian Age és van egy, aminek nem tudom a címét... A szám címe, amit leszedtem Sea of Miracles, de hogy melyik animében van azt nem tudtam megállapítani az adatlapjából sem. Nem tudja valaki?
Edit: OK, ez utóbbira rájöttem - pontosabban utánanéztem... Jóvanna, nem tudok aludni, de legalább már tudom hogy a Sea of Miracles a Record of the Lodoss War TV fõcímdala :D Ezt mondjuk nem vártam, de mind1 mert az OVA után eccer úgyis meg akartam nézni... De a másik kettõ érdekelne hogy milyen. Na, jóccakát!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

noriko

Fruits Basket!!!:)
Egyik nagy kedvencem!
Bár az alapszitu elég bizarr, azért a sorozat nagyon aranyos, megható, kedves, és még humor is van benne.
Mindenképp ajánlom, és nagyon fogok örülni ha felkerül usteam-re! Shiroi elõre is köszönöm ha felteszed tényleg, mert mindenképp a gyûjteményben a helye!! :)
Én annó DC++-ról kaparásztam össze a nagyrészét, de az elég körülményes volt.
"I wish I could, but I don't want to."

Moha

Martian Successor Nadesico

Látta valaki ezt az animét? Érdekelne, de szeretném kikérni a véleményeteket. Pl. mennyire jellemzõ benne a mecha (nem vagyok annyira oda a mecha-ért), stb. Aki látta: mennyire tetszett?

Elõre is köszi.

Pirula

Asszem vagy két éve láttam ezt az animét, nagyon jau, olyan robotszerelmes-gyilkolászós. Szerintem.
Viszont gyakorlatilag semmit nem tudok róla, csak egy spanyol nyelvû oldalt találtam ahol van egy leírás.
Nem tudja valaki hogy folytatása hány darab van, mert annyit azért kihámoztam most hogy ez csak egy OVA és van még több része is.

Xipe

Quote from: RouninA tévében is adtak le belõle részletet (576 showban), meg filmet is csináltak belõle(Marc Dacascos a fõszereplõ), de ezenkívül sehol semmi... pedig dettó megnézném..


nekem 2 resze megvan kazin.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Quote from: PirulaAsszem vagy két éve láttam ezt az animét, nagyon jau, olyan robotszerelmes-gyilkolászós. Szerintem.
Viszont gyakorlatilag semmit nem tudok róla, csak egy spanyol nyelvû oldalt találtam ahol van egy leírás.
Nem tudja valaki hogy folytatása hány darab van, mert annyit azért kihámoztam most hogy ez csak egy OVA és van még több része is.

asszem 26 reszes a TV sorozat.

http://www.animetric.com/klm/nad.html

itt van rola egy kis leiras, ugyan angolul.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Shadowolf

#289
Quote from: PirulaAsszem vagy két éve láttam ezt az animét, nagyon jau, olyan robotszerelmes-gyilkolászós. Szerintem.

:G is your friend...

(megjegyzem fenn van az ftp-n. :))

Marfy

Ismeri valaki a fenti anime-t, és tudna mondani róla pár szót?

Mattanja

Quote from: PirulaAsszem vagy két éve láttam ezt az animét, nagyon jau, olyan robotszerelmes-gyilkolászós. Szerintem.
Viszont gyakorlatilag semmit nem tudok róla, csak egy spanyol nyelvû oldalt találtam ahol van egy leírás.
Nem tudja valaki hogy folytatása hány darab van, mert annyit azért kihámoztam most hogy ez csak egy OVA és van még több része is.
Mindössze ennyi az anime, 1 OVA (ami tulajdonképpen két rész). A manga hosszabb, 9+4 vol.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Feldin

Quote from: ShiroiMindössze ennyi az anime, 1 OVA (ami tulajdonképpen két rész). A manga hosszabb, 9+4 vol.
Szerintem ez más... Vagy mégse?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moha

Quote from: NokiIsmeri valaki a fenti anime-t, és tudna mondani róla pár szót?
Szerintem kérdezd meg Angel-t. Kare kano-ban õ a szakértõ. :) De az biztos, hogy jó kis animének néz ki, majd 1x én is leszedem és megnézem.

.Attila

Quote from: NokiIsmeri valaki a fenti anime-t, és tudna mondani róla pár szót?
Most töltöm lefele :)
Nem tudom, hogy Angel nézte-e már (nem emlékszem rá), de az biztos, hogy én pár posttal feljebb ezt már ugyanígy megkérdeztem, és noriko jelezte, hogy az egyik kedvence, sõt, az avatarja a Kare Kano fõhõsnõje.

Pirula

Quote from: Shadowolf:G is your friend...
(megjegyzem fenn van az ftp-n. :))
Akkor átsiklottam felette, mert én is kerestem a Google-lal, azzal találtam azt a spanyol cumót. Kösz a linket!
Most már megleltem az FTP-n is, nem tudtam hogy Battle Angel Alita a fõ címe, azért szerencsétlenkedtem.
Quote from: ShiroiMindössze ennyi az anime, 1 OVA (ami tulajdonképpen két rész). A manga hosszabb, 9+4 vol.
Homályos emlékeimben nekem is kétrészesnek tûnt, akkor értem. :merci:

Ramiz

Quote from: BruceEzek: az Escaflowne, az Aquarian Age és van egy, aminek nem tudom a címét... A szám címe, amit leszedtem Sea of Miracles, de hogy melyik animében van azt nem tudtam megállapítani az adatlapjából sem. Nem tudja valaki?

Vazz... írtam 2 tök király ismertetõt, de véletlenül nyitva hagytam az ablakot, erre elszáll a Windows...
Mindegy, így legalább nem kell magad átküzdeni azon a sok karakteren, íme itt a lényege zip-elve.

Escaflowne: nálam azóta a második helyen csücsül a sorozat top 5 listámon, amióta megnéztem (a Cowboy Beboppal együtt, ami meg az elsõn). Nem érdemes abbahagyni sehol, ha esetleg nem jön be, mert folyton változik a hangulata.

Lodoss TV: én azt OVA után féltem tõle (a puritán grafikától), de van olyan jó, mint az, ha nem jobb. És nem csak az epizódvégi szuperaranyos és -vicces SD jelenetektõl (mint a Hellsing-ben, csak itt legalább két percesek).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marfy

Quote from: MohaSzerintem kérdezd meg Angel-t. Kare kano-ban õ a szakértõ. :) De az biztos, hogy jó kis animének néz ki, majd 1x én is leszedem és megnézem.
Ne fáradj majd én leszedem, plusz még azokat is amiket megbeszéltünk.

Titkos

Quote from: Ramiz(mint a Hellsing-ben, csak itt legalább két percesek).

A Hellsing-ben hol voltak SD karakterek? :wtf: :eeek:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Dragon

Quote from: TitkosA Hellsing-ben hol voltak SD karakterek? :wtf: :eeek:
Quote from: Ramizaz epizódvégi szuperaranyos és -vicces SD jelenetektõl
hát, ott az epizód végén, habár az nem a hagyományos értelemben vett SD, inkább csak szándékosan gagyin megrajzolt volt
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]