Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Soridan

Quote from: VóbertNos meghallgattam, de a Lodoss nekem jobban tetszik... főleg a kezdő zenéje, az valami fenomenális :)

:)
Az Adesso e Fortuna? Egyik kedvencem, csak tudnám, mi az a 'prigioneireiaiea' vagymi :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: Soridan:)
Az Adesso e Fortuna? Egyik kedvencem, csak tudnám, mi az a 'prigioneireiaiea' vagymi :rolleyes:

Nézem... vagyis azonnal hallgatom...

Valami címet adj meg, amivel fent van az FTPn mert nem találom...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertNézem... vagyis azonnal hallgatom...

Valami címet adj meg, amivel fent van az FTPn mert nem találom...

Nos:

Mp3\zsozso's_collection\rolw op Adesso e Fortuna[1].mp3

Íme.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: SoridanNos:

Mp3\zsozso's_collection\rolw op Adesso e Fortuna[1].mp3

Íme.

Megvan :) Egész aranyos... olyan kis light-os :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Saori

Quote from: Soridan:)
Az Adesso e Fortuna? Egyik kedvencem, csak tudnám, mi az a 'prigioneireiaiea' vagymi :rolleyes:

-> AnimeLyrics A megoldás a problémádra.. de ezt kikerestem neked:

"Io sono prigioniera" ez olaszul van és ezt, jelenti: 'I am a prisoner" azaz "Rab vagyok" ..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kvikveg

Hmmmm. Senki sem emlitette a Nightwalker bevezeto zenejet?! :kiraly:
Az egyik nagy kedvencem...

Meg: Hellsing: Logos Naki World +ost1 19+ost2 11+ost2 13.
A cimek nekem semmit sem mondanak, ugyhogy nem irom ide /bocsi/

Az Escaflowne zeneje tetszik es jokat vidultam rajta: egy kis Wagner, egy kis Carmina Burana... :rotflol:

Es a fentiek elolvasasa utan ideje raneznem a Noirra.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Saori

Quote from: Kvikvegg: Hellsing: Logos Naki World

Iagz.. Hellsing Logoss Naki World rulez.. nagyon jó hangulata van..:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

Quote from: Saori-> AnimeLyrics A megoldás a problémádra.. de ezt kikerestem neked:

"Io sono prigioniera" ez olaszul van és ezt, jelenti: 'I am a prisoner" azaz "Rab vagyok" ..


:o :haha: A legnyilvánvalóbb megoldás kerül el mindig :) :merci: Hálám újabb évtizedekig üldöz majd :D

Vóbert:

Lightos hát, de éppen ezért jó :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

Quote from: SoridanHálám újabb évtizedekig üldöz majd :D

.....segítség...... :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

A Hellsing-gel már én is szemeztem :) Akkor válszeg meg kell, hogy hallgassam :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: Saori.....segítség...... :D

 :hehe:  :hehe: ezt felírtam ;)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shock12

Quote from: Soridan:hehe:  :hehe: ezt felírtam ;)
én is . . .

Soridan

Quote from: Shock12én is . . .

*Kérdőn felvont szemöldök a rostélyon túl*
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Most hallgattam az X zenéjét... a piano változatot... hát az valami fenomenális...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Ramiz

Vééégre megvan a The Pillows album az ftp-ről! (Két hétig piszkáltam miatta a rendszergazdát a suliban... :D ) Piszok jó! Bár ezt mindenki elsőre észreveszi, aki elkezdi nézni a Furikurit!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Maron

Kedvenceim a Noir (op és Aka to Kuro a nagy kedvenc),Slayers,Detective Conan( :cool: ),Ayashi no Ceres, Lodoss, Inu Yasha és YGO (a japán természetesen) zenéi.Meg még egy rakás,amit nem sorolok fel.

Shock12

Quote from: MaronKedvenceim a Noir (op és Aka to Kuro a nagy kedvenc),Slayers,Detective Conan( :cool: ),Ayashi no Ceres, Lodoss, Inu Yasha és YGO (a japán természetesen) zenéi.Meg még egy rakás,amit nem sorolok fel.
Hohó !! Egy új tag ! Na gyorsan mutatkozz be , és jelöldd meg légyszíves nemi hovatartozásod is :) !

(Mert mi kíváncsiak vagyunk ám :))

Shadowolf

#197
Quote from: Shock12Hohó !! Egy új tag ! Na gyorsan mutatkozz be , és jelöldd meg légyszíves nemi hovatartozásod is :) !

(Mert mi kíváncsiak vagyunk ám :))

Főleg te. :rolleyes: :p :D

(megjegyzés: azért nézd csak meg, hogy mikor iratkozott fel ;))
(megjegyzés kettő: sztem a név, az avatar, és az aláírás együttesen eléggé egyértelművé teszi a nemi hozzátartozást :rolleyes: )

Maron

Quote from: Shock12Hohó !! Egy új tag ! Na gyorsan mutatkozz be , és jelöldd meg légyszíves nemi hovatartozásod is :) !

(Mert mi kíváncsiak vagyunk ám :))

Megtörtént. ;)

Shock12

Quote from: ShadowolfFőleg te. :rolleyes: :p :D (megjegyzés: azért nézd csak meg, hogy mikor iratkozott fel ;))
Látom, hogy mikor iratkozott fel !! Dehát megtört a jég !! Eljutott az első hozzászólásáig !! És látod, hogy csak meg kellett kérni rá ;) !

Shadowolf

Quote from: Shock12Látom, hogy mikor iratkozott fel !! Dehát megtört a jég !! Eljutott az első hozzászólásáig !! És látod, hogy csak meg kellett kérni rá ;) !

Akkor kérd meg légyszi a maradék 200 egynéhány tagot is, akik eddig egy szót sem szóltak, hogy mutatkozzanak be. :p :D (amúgy szép munka volt! :jee: )

Shock12

Quote from: ShadowolfAkkor kérd meg légyszi a maradék 200 egynéhány tagot is, akik eddig egy szót sem szóltak, hogy mutatkozzanak be. :p :D (amúgy szép munka volt! :jee: )
Köszönöm, igyekszem... majd ha azok is meglátják, hogy milyen jó is itt, és írnak valahova a Bemutatkozás topicon kívül, akkor majd szólok (ha persze észreveszem... :))

.Attila

Quote from: MaronKedvenceim a Noir
És még elsőnek is írta :D Jól szóltál :jee:

Nemi hovatartozás ≠ f(avatar,aláírás)

bizonyítás: lásd az enyéimet (megjegyzés: az aláírásban szereplő dalszöveget nő énekli).

Shadowolf

Quote from: TriviNemi hovatartozás ≠ f(avatar,aláírás)

bizonyítás: lásd az enyéimet (megjegyzés: az aláírásban szereplő dalszöveget nő énekli).

Bocsi, de ezeket én nem találom megfelelő argumentumnak: az avatárodról, ha nem tudnám hogy kit ábrázol, meg nem mondanám hogy nő. Az aláírásodban levő szöveg meg semmilyen módon nem utal a nemi hozzátartozásodra (s azt a szöveget akár egy férfi is énekelhetné). Én amúgysem általánosítottam, hanem erre az egy esetre gondoltam, és igazam is lett.

S hogy ne legyek :_off: Most néztem végig a Vandread-et, és nagyon bejöttek nekem a zenéi.

Shock12

Quote from: ShadowolfS hogy ne legyek :_off: Most néztem végig a Vandread-et, és nagyon bejöttek nekem a zenéi.
Salia-ától Trust, és Silc-től Himegoto ? hm... Igen... Elég szomorú, hogy csak a zenéi ??

Shadowolf

Quote from: Shock12Salia-ától Trust, és Silc-től Himegoto ? hm... Igen... Elég szomorú, hogy csak a zenéi ??

*sóhaj* Nem, nem csak a zenéi, de mivel ez az anime zene thread, nem itt kéne róla áradoznom, hanem a legjobb anime-okban. :rolleyes:

Shock12

Quote from: Shadowolf*sóhaj* Nem, nem csak a zenéi, de mivel ez az anime zene thread, nem itt kéne róla áradoznom, hanem a legjobb anime-okban. :rolleyes:
Akkor miért nem tetted még meg ? ;)

.Attila

Quote from: Shadowolfaz avatárodról, ha nem tudnám hogy kit ábrázol, meg nem mondanám hogy nő.
Szerintem pedig lerí róla, hogy női.

Xellos

Miyu opening = very good. Az a dal nagyon jó, megtetszett, akár csak maga a sorozat :) . És ami a legjobb, hogy za egész OST olyan vágású, mint az opening
I'm Xellos, the tricker priest^_^

ignus

Valaki ki tud segiteni hogy mi a full metal alchemist elején hallható dal? (a 26-27é) Nagyon :cool: és kéne... Legalább az előadó neve... vagy a számé! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."