Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

roderick

Általában kiszokták írni magában az intróban a szám címét+elôadóját, ráadásul nyugati betükkel, így könnyebb kiszúrni...
(Tudom most nagyon sokat segítettem :), de sajna már letöröltem ezeket a részeket...)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Lac

Én most csak egyet írok:

Ali Project - Gesshoku Grand Guignol (Avenger OP & ED Theme)

Na ez mocskosul jól szól :cool: :whoah:

Zelgadis

Me rájött hogy kevés anime zene akad amit ne szeretne, és kevés "érzelmes" anime zene, amit ne IMÁDna ^^""

Shock12

Quote from: ZelgadisMe rájött hogy kevés anime zene akad amit ne szeretne, és kevés "érzelmes" anime zene, amit ne IMÁDna ^^""
Z
Zel ! Rég láttalak!! Mi a helyzet ?

(Anime Zenéhez: Bakuratsu Tenshi: Ending)

Zelgadis

#214
Yo, Shokku^^!

Rájöttem hogy animéből hamarabb megtanul japánul az ember, mint ha gyűjtene egy x ezer ft os tanfolymra :D

Meg még mellette szivesen is nézi őket, ne? ;)

Mi történt az Ultrawebbel? :) Minden meghalt rajta! (?)


És miért nincs SMJ OST (grr) ?  :grrr:
(brühühü)


És már megint mit keresek ilyenkor itt amikor holnap korán kell kelnek, menjek suliba? ^^"

(És miért kaptam 3ast egy el sem induló java progira? :D)

ignus

Quote from: roderickÁltalában kiszokták írni magában az intróban a szám címét+elôadóját, ráadásul nyugati betükkel, így könnyebb kiszúrni...
(Tudom most nagyon sokat segítettem :), de sajna már letöröltem ezeket a részeket...)

:ejj: Hát akkor lehet hogy én vagyok vak... De mingyárt megnézem...
Azért ha valaki tudja elárulhatja!  :rolleyes:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Exo

Nálam ezek a See-Saw által művelt Hack számok nagyon bejönnek:
-Tasogare no Umi
-Anata ga ita Monogatari

RULZZ-ak nagyon :whoah:

ignus

Hát végignéztem 5X az introt és sehol sem találom... :( Pedig olyan jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

roderick

Quote from: ignusHát végignéztem 5X az introt és sehol sem találom... :( Pedig olyan jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Hát akkor nézd ott ahol ki van írva, hogy Cool Joke-tól Undo címü szám ;)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

ignus

Quote from: roderickHát akkor nézd ott ahol ki van írva, hogy Cool Joke-tól Undo címü szám ;)

Jó-jó... Már megtaláltam... Bár azt hogy undo csak utána találtam ki! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

/me eredeti Noir OST1-et hallgat (melyért itt is köszönetet mond noriko-nak :merci: ), és azt tapasztalja, hogy még mindig imádja :hopp: :jee: :cool:
Aki még nem hallotta, sürgősen pótolja be eme súlyos hiányosságát és szerezze be, hallgassa! :D

Saori

Gundam Seed /See-Saw/: Annani Isshodaddanoni
Gundam Seed 3rd opening: Believe
Gundam Seed: Darling Honey  (aranyos :D)
Yoko Kanno/Troy (asszem GITS) : Where does this ocean go?
s.CRY.ed ending: Drastic My Soul (bár az opening sem rossz Ide Yousoki: Reckless Fire)

ésbár nem anime de tökjó: Aikawa Nanase: Shock of Love, valamint szintén Aikawa: Tori ni naretara, Midnight Blue, Cryin in the Rain (ennek nagyon megfogott a hangulata), jameg a Yumemiru Shoujo Ja Irarenai.. na ez se kutya :p

Excell Sagában lévő szöveges (vagy épp ugatós :p) számoktól meg általában fuldokolni szoktam a nevetéstől..:D (de attól függetlenül jók:))
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Vandread OST1 elég unalmas, de az opening (Trust) :cool: :jee:

Saori

Quote from: TriviVandread OST1 elég unalmas, de az opening (Trust) :cool: :jee:

Szerintem az ending (Himegoto) is nagyon jó :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

Quote from: SaoriSzerintem az ending (Himegoto) is nagyon jó :)
Szerintem is jó az .. is ... :) . Dehát hová lenne a világ, ha mindenkinek ugyan az tetszene ?! ;)

hm... be kéne tenni a lejászási listába... hm... na majd a GITS-SAC OST1 után levezetésnek :) !

.Attila

A Noir OST1 "Snow" c. számát hallgatva vettem észre, hogy olyan FFVII-es feelingje van. Más nem érzékelte ezt?

Ja, és NOIR OST1 rulz :kiraly: :D

Totya

Az általam jelenleg hallgatott anime zenék:

The Pillows - Little Busters (Furi Kuri)
The Pillows - Blues Drive Monster (Furi Kuri)

Vandread Season 1 opening (Trust)
Vandread Season 2 opening
Chobits Opening (Let me be with you)

Szerintem  :cool:

Gondoltam megosztom veletek  :hopp:
Teacher Banzai!!!

Exo

Quote from: TotyaChobits Opening (Let me be with you)

Az naggyon-naggyon kawaii...imádom :jee: :cool: :D

Totya

Quote from: ExoAz naggyon-naggyon kawaii...imádom :jee: :cool: :D

Ugye-ugye szerintem is.

Huuuuhhhhh nem vagyok egyedül.  :rotflol:  (azért biztos bejön még egy-két embernek itt)
Teacher Banzai!!!

zsozso

En nemkell mondjam melyik szamok tetszenek nekem, mert van 1 "apro" segitsegetek ra :)
Death is the only redemption

Shadowolf

Quote from: zsozsoEn nemkell mondjam melyik szamok tetszenek nekem, mert van 1 "apro" segitsegetek ra :)

Elképzelésem sincs, hogy mire gondolhatsz...:D

Totya

Biztos van benne Chii  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

Soridan

#232
Quote from: TriviA Noir OST1 "Snow" c. számát hallgatva vettem észre, hogy olyan FFVII-es feelingje van. Más nem érzékelte ezt?

MOst hogy mondod, tényleg van olyan beütése. Meg is hallgatom rögtön, hogy megbizonyosodjak nem csak buzgó egyetértési reflexeim mondatják-e ezt velem :)

Edit: Ez a Wolf's Rain - Gravity :cool: (random töltögetek le :) )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Moloko

Az AVENGER openingje és endingje tökre emlékeztet engem a Noir zenéjére...
van a 2nek köze egymáshoz?

Tiaro

A Gravity jó!!!!
Benne van playlistben az utóbbi időben. :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Tiaro

A Bakuretsu Tenshi openingtől viszont falra mászok.
Még egész jó is lenne, ha nem váltogatna szavanként az angol és a japán között... minek kell ez??? A mondat eleje angol, a közepe japán, aztán vissza angolra... agyhalál.  :wtf:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

ignus

Quote from: TiaroA Gravity jó!!!!
Benne van playlistben az utóbbi időben. :)

Bizony jó... Töltsd le a wolfs rain ost 2öt... Azon is vannak ám jó számok! (első pl nagyon jó szvsz)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Vikunya

Quote from: TiaroA Bakuretsu Tenshi openingtől viszont falra mászok.
Még egész jó is lenne, ha nem váltogatna szavanként az angol és a japán között... minek kell ez??? A mondat eleje angol, a közepe japán, aztán vissza angolra... agyhalál.  :wtf:

Sok számban van ez így, igazából nem tudom miért erőltetik annyira? Ráadásul az átlag japán angol kiejtése majdnem olyan rossz, mint az enyém :)
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Kvikveg

Epp mostanaban nezem a Wolf's Rain-t. A zeneje is megtetszett, de 1 szamot nem talalok: a 2. resz elejen van, meg a focim elott. Csello van benne es mely hangok alatta. Kicsit a Szarnyas fejvadaszra emlekeztet.
Mellesleg: a ferfinak az elejen igen kellemes hangja van.
Ahogy eszrevettem ugy altalaban jo hangokat szoktak eloszedni.
nemet szinkronra ez sajna nem jellemzo...  :ejj:

Ja: botrany: viva lecserelte a Hellsing zenejet a focim alatt! Valami borzalom van helyette! :mad:   :grrr:   :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

AngelHunter

#239
tudjatok h honnan lehetne megszerezni a Naruto 3. sorozatanak nyitodalat???? marmint a 3. nyitodalt :D