Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

ignus

Quote from: AngelHuntertudjatok h honnan megszerezni a Naruto 3. sorozatanak nyitodalat???? marmint a 3. nyitodalt :D



Az ami azzal kezdődik hogy Naruto a földön fekszik aztán feláll?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

AngelHunter

Quote from: ignusAz ami azzal kezdődik hogy Naruto a földön fekszik aztán feláll?

pontosan :)

Shadowolf

Quote from: AngelHuntertudjatok h honnan lehetne megszerezni a Naruto 3. sorozatanak nyitodalat???? marmint a 3. nyitodalt :D

Pölö innen

ignus

Quote from: ShadowolfPölö innen


PÖLÖ... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

AngelHunter

koszi           :)

noriko

Quote from: ignusBizony jó... Töltsd le a wolfs rain ost 2öt... Azon is vannak ám jó számok! (első pl nagyon jó szvsz)
Done! :) és szvsz is :D
Az ost 1-ről ami még különösen tetszik az a Could you but the hand című.

Tök jó a Scrapped Princess OP, a Little Wing. olyan kis happy :)

Most találtam irc-en a Whisper of the Heart-ból külön a Country Road hegedűs verziót :) azt is nagyon szeretem! (csak .ogg kiterjesztésű..ezt hogy lehet konvertálni?)
"I wish I could, but I don't want to."

.Attila

.hack//SIGN outro nagyon kellemes :cool:
Van játék közben is egy zene, ált. akkor játszák, mikor a Silver Knight meg a szárnyas csajszi (3 rész alapján még nem jegyeztem meg a nevét) trécsel. Az is kellemes, de az outro nagyon szép, ilyen jó outrot nem hallottam még.

roderick

Quote from: Trivi.hack//SIGN outro nagyon kellemes :cool:
Van játék közben is egy zene, ált. akkor játszák, mikor a Silver Knight meg a szárnyas csajszi (3 rész alapján még nem jegyeztem meg a nevét) trécsel. Az is kellemes, de az outro nagyon szép, ilyen jó outrot nem hallottam még.

Fake wings-re gondolsz, ez is meg az outro is nagy kedvenceim köté tartozik.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Saori

Nekem a liminality introi (kivéve edge) és az outro is nagyon bejön
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

Belehallgattam a Macross ZERO zenéjébe... hm... érdekes egy stílus...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

.Attila

Kész, a Yasashii Yoake (.hack//SIGN outro) teljesen megmérgezte az agyam, más sem megy a fejemben, de ki bánja, olyan jó :hopp: Az egyetlen baj, hogy így állandó ingerem van, hogy azt hallgassam, az ugyebár meg azért nem megy :)

Shock12

Fenn van a Nipponseinél a Bakuretsu Tenshi opening, és ending single-je ! Igazad volt Cobra, tényleg nagyon jó az a "nyitány" is, kezd egyre jobban a szívemhez nőni :) !

.Attila

Van aki még nem hallotta a .hack//SIGN-ból a Yasashii Yoake-t? Ha igen, akkor tessék nagyon sürgősen bepótolni ezt a lemaradást. Hack Sign Singles mappában van a hosszú verzió.

Isi101

Az Mp3 részen szemezgettem, és megtaláltam ezt :
umeiru Tameni - Saishu Heiki Kanojo Opening & Ending
Sajnos, nem tudom ki Ö, de nekem nagyon bejött.
Kíváncsi lennék másra is töle, de sajna a keresgélés redménye
Majdnem nulla :(
Egyedül ezt találtam :http://www.cdjapan.co.jp
Azonban akkor most ki az elöadó ?
A honlap szerint Yuria Yato, Az nfo fájl szerint meg
Yumeiru Tameni ?

Soridan

Quote from: TriviVan aki még nem hallotta a .hack//SIGN-ból a Yasashii Yoake-t? Ha igen, akkor tessék nagyon sürgősen bepótolni ezt a lemaradást. Hack Sign Singles mappában van a hosszú verzió.

Máris mester! :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Isi101

Tényleg nagyon jó zene, Köszi a tippet !

.Attila

Quote from: Isi101Tényleg nagyon jó zene, Köszi a tippet !
Nincs mit.
Már ha ez nekem szólt :)

Saori

RahXephon opening :jee:, meg meghallgattam Bakuretsu Tenshi openingjét is..háát..szokatlan az tény..:D (..bár Tenjou Tenge-nek is valami hasonló style openingje van..) de az ending az jó :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

ignus

Én Naruto új openingjén vagyok még mindig felpörögve... Nagyon :cool:... Endingje meg kicsit EDDA-s...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Raggie

Mostanában bekkeltem ki az Escaflowne-ből a fütyülős zenéket. Iszonyu jók!!
Szinte csak fütyülés van benne de nagyon hangulatos és nagyon illik a filmhez!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Isi101

Lol ! Azt én is megnézem !
Valahol van pár mp3-am, azon E.Morricone -Volt egyszer egy vadnyugat
zenéjét fütyüli valaki, Hát, az sem semmi !

Raggie

Quote from: Isi101E.Morricone -Volt egyszer egy vadnyugat
zenéjét fütyüli valaki, Hát, az sem semmi !
LOL!  :cool:  :whoah:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Hari Kunihiko-t ismeri valaki?
Most hallgatok winamp rádiót, az ő zenéje/zenéjük ( :confused: ) megy, és nagyon kellemes. Hangulatos háttérzene. :jee:

.Attila

#263
No, asszem megtaláltam kedvenc rádiómat :)
Ashaman's Anime OST
Anime OST-ket játszik, mondjuk nem kevergeti, hanem talál egyet, és azt teljesen végigjátsza.
Játszott ma már .hack//SIGN OST2-t, most meg a Noir OST1-et játsza :hopp:
És ez játszotta a Hari Kuhiniko (ki tudja, ki vagy miaz :confused: ) zenéjét, amit nem ismertem, de nagyon jó. Mindjárt le is vadászom, valahonnan.

a sokszor emlegetett hölgy -> Edit: elfelejtettem megadni a címét: http://68.170.177.71:8000

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kilteh

Én most az Escaflowne Soundtrackeket hallgatom - nagyon bejöttek!
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Exo

Quote from: CobraÉn ezt hallgattam ma: [Kuro-Shin] -=Radio=-

Ez akkor zsííír, hogy IHAJ :D :jee: :cool: :whoah:

Trivi>> A Yasashii Yoake a legnagyobb...nemcsoda, hogy megfogott (nem vagy egyedül) ;):D

.Attila

Quote from: ExoTrivi>> A Yasashii Yoake a legnagyobb...nemcsoda, hogy megfogott (nem vagy egyedül) ;):D
Most ment le a rádióban, amit fentebb említettem. Most meg a "The World" megy éppen. :jee:

Cobra

Itt egy másik jó rádió: Anime Radio Network
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Alkyra

Nekem a német One Piecenek tetszett az intro zenéje.
Azt meg tudja nekem valaki szerezni?
(vagy valami utalást, hogy hol találhatom meg.)