Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: karatedogEz az I. OST? Van belõle több is, de nem tudom melyiket hallgatom  :)  a számok listája hiányzik...
A Nemuranai Yamino Shito tuti a 2. OST-ben van, de azt hiszem a Maiyume!! is. A Mezame meg biztos az elsõben.
Nekem megvan minden zene, ami megjelent Mai HiME-bõl: OST 1-2, és a karakterlemezek is. Bár azokból nem szoktam hallgatni, csak Midori lemezérõl a Susume! Gakutenou-t, aztán viszont fantasztikus :jee:, úgyhogy ez is a kiemeltek közé került. Nagyon jól tükrözi Midori energisztikus és kicsit bolond karakterét :)

.Attila

Quote from: olinÉn a Jubei-chan 2 OST-t akarom megszeerzni mert van rajta vagy 3 irtó jó száma :D
Megvan az elsõ és a 2. is.

olin

Quote from: BonciMegvan az elsõ és a 2. is.

ha lehet majd msnen vegyük már fel a kapcsolatot ezzel kapcsolatban :D
bocs ez off volt :P

Rin

Nekem jelenleg az Inuyasha movie 3 zenéje, a Four Seasons teccik. :)  (valamiért jó kedvem lesz tõle)

Necrid^

Quote from: RinNekem jelenleg az Inuyasha movie 3 zenéje, a Four Seasons teccik. :)  (valamiért jó kedvem lesz tõle)
Nem tudod-e hogy a 4-es moviehez ki jót a zenéje?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: NecridNem tudod-e hogy a 4-es moviehez ki jót a zenéje?
Bizony kijött. És találd ki, hogy vajon honnan lehet leszedni... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Necrid^

Quote from: ShiroiBizony kijött. És találd ki, hogy vajon honnan lehet leszedni... ;)
oké kösz az infot :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

Mostanában rákattantam a Slayers OST-jére! - Tnx to Necrid!

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxMostanában rákattantam a Slayers OST-jére! - Tnx to Necrid!

Relunx
Szivesen :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rune

Én most az Escaflowne zenéjét hallgatom orrvérzésig, meg a Berserk soundtrackjérõl a Behelit-et
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Maron

Tsubasa Chronicle OST by Yuki Kajiura =) Szuper! A kedvencem az 1. szám, a "Ship of Fools"

Rune

Végre Lejött a Fullmetal Alchemist zenéje DC++  -rõl.

Full Metal Alchemist Original Soundtrack - Bratja (BROTHERS) a kedvenc nótám róla  :jee:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Lythis

Slayers NEXT, meg a Scryed zenéi, amik most éppen agyon vannak hallgatva.

Cobra

Nekem a Scryed zenéi az intron kívül nem nagyon tetszettek, valahogy nagyon más stílusú volt a többi szám, mint az intro.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Lythis

Módosítok, én is csak az Opening/Ending zenéket hallgatom. a többibõl egy van meg (magma - asszem), de az annyira nem jött be.

Mantaray

Nekem mostanában Nujabes zenéje megy...
top 3 anime zene elõadó:

1. Yuki Kajiura
2. Akino Arai
3. Tabei Tatsuo

Õk 3-an szerintem nagyon hangulatos zenéketvarázsolnak kedvenc anime-ink alá
In a fight between Good and Evil
Is not the power that counts,
But the Beauty...



.Attila

Quote from: Mantaray1. Yuki Kajiura
Na végre :jee:

karatedog

Madlax OST ezerrel, de most lejött egy kis Origa, az elég érdekes :eeek:
Yuki Kajiura, Yoko Kanno mennek még. De nosztalgiás hangulatom esetén a Nausicaa zenéje is elmegy.

karatedog

Quote from: BonciA Nemuranai Yamino Shito tuti a 2. OST-ben van, de azt hiszem a Maiyume!! is. A Mezame meg biztos az elsõben.
Nekem megvan minden zene, ami megjelent Mai HiME-bõl: OST 1-2, és a karakterlemezek is. Bár azokból nem szoktam hallgatni, csak Midori lemezérõl a Susume! Gakutenou-t, aztán viszont fantasztikus :jee:, úgyhogy ez is a kiemeltek közé került. Nagyon jól tükrözi Midori energisztikus és kicsit bolond karakterét :)
Tényleg nagyon jó!!!  :jee: Be kell szereznem néhány újraírható CD-t  :lul:

.Attila

Quote from: karatedogMadlax OST ezerrel, de most lejött egy kis Origa, az elég érdekes :eeek:
Yuki Kajiura, Yoko Kanno mennek még. De nosztalgiás hangulatom esetén a Nausicaa zenéje is elmegy.
Madlax is Yuki Kajiura ;)
Nálam az anime favourites-ek között majdnem a fele Yuki Kajiura :)

Mantaray

Quote from: BonciMadlax is Yuki Kajiura ;)
Nálam az anime favourites-ek között majdnem a fele Yuki Kajiura :)


Ez szerintem azért van, mert õ csinálja a legjobb Anime-Music-okakat.
Én teljesen ellágyulok miközben hallgatom Yuki-t :D és ez így van jól.
Mindenki szeresse õt4 :)
In a fight between Good and Evil
Is not the power that counts,
But the Beauty...



Odel

Sziasztok!
Azt a dalt keresem amit a Trigun-ba Rem mindíg énekelt.Le lehet azt valahonnan tölteni?És ha igen, honnan?Vagy mi annak a címe?
A válaszokat elõre is köszi.

Rune

Én most az NGE Soundtrackjébõl a Vox albumot hallgatom :lazza:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Necrid^

Quote from: OdelSziasztok!
Azt a dalt keresem amit a Trigun-ba Rem mindíg énekelt.Le lehet azt valahonnan tölteni?És ha igen, honnan?Vagy mi annak a címe?
A válaszokat elõre is köszi.
A Trigun OST-ban benne van szerintem Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Odel

Thx, de már sikerült megszereznem. :gevumezs:

CaptainBalu

Quote from: BonciMadlax is Yuki Kajiura ;)
Nálam az anime favourites-ek között majdnem a fele Yuki Kajiura :)
Bonci, lehet hogy totál fölöslegesen jártatom a szám, mindenesetre megkérdem: A Boogiepop Music Album (inspired by Boogiepop and others)-ot hallottad már tõle? Ugyanis jelenleg nálam az foglalja el a "'legtökéletesebb album" helyezést. Ilyen tökéleteset ember még nem alkotott (albumban). A Sad bird c. szám a világegyetem második legszebb kompoziciója. Szerintem.  :jee:

.Attila

#596
Quote from: CaptainBaluBonci, lehet hogy totál fölöslegesen jártatom a szám, mindenesetre megkérdem: A Boogiepop Music Album (inspired by Boogiepop and others)-ot hallottad már tõle? Ugyanis jelenleg nálam az foglalja el a "'legtökéletesebb album" helyezést. Ilyen tökéleteset ember még nem alkotott (albumban). A Sad bird c. szám a világegyetem második legszebb kompoziciója. Szerintem.  :jee:
Az is Yuki Kajiura? Na megyek és töltöm le most azonnal :)

edit: kiderült, hogy ez nem OST, tehát nem igazán tudom, hol lehet beszerezni. Tudsz adni torrentet, linket vagy vmit?

nephotep

nemtudja valaki hogy honnan lehet letölteni a gantz zenéjét? azt ami az elején megy.engem nagyon megfogott.
ha igen légyszives emailben válaszoljatok : pnephotep@netscape.net

köszönöm

karatedog

Quote from: CaptainBaluA Sad bird c. szám a világegyetem második legszebb kompoziciója. Szerintem.  :jee:
Eddig nem hallgattam meg, de ezen felbuzdulva megtettem. Naggyon jó. Nyugis :jee: Tudod mi jutott róla eszembe? (A Sad Bird-rõl) a Deus-Ex 1. alatti zenék, illetve egy jól megírt mah-jong alá való zene...  :lul:
A "klasszikus" Kajiura Yuki zenékhez képes változatosabb, mert pl. sztem a Noir, Madlax, .hack-ben elég sok a hasonló elem (na jó, nem nagyon  :rolleyes: de egymás után hallgatva azért érezni). Most már meghallgatom a többit is (Xenosaga II, Yarudora, Shin Kimagure, Eat-man)

.Attila

Naaa, a Boogiepop honnan szedhetõ?
Boxtorrentsen nincs, mert ugyebár nem OST.