Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

roderick

Nekem jól kezdödött az újév... megtanultam egyszerre cigizni és enni, így rengeteg idöt tudok majd megspórolni az új évben...
Itt a kép
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Baldy

Quote from: roderickNekem jól kezdödött az újév... megtanultam egyszerre cigizni és enni, így rengeteg idöt tudok majd megspórolni az új évben...
Itt a kép

Huuuuu mester tanits! Nekem is kell a sok plusz idõ :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

roderick

Quote from: BaldyHuuuuu mester tanits! Nekem is kell a sok plusz idõ :D

Nem adom tovább a titkot, mert ha valaki rájön hogy hogyan kell még mellé sört is inni, akkor felteszem belöle lesz a világegyetem következö ura... és azt a címet én akarom.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Tiaro

Tiaro jobbról be.
Beraktam +néhány képet, csak h lássátok, nem haltam meg. :)
Meg h nektek rossz legyen.
További BUÉK!
Ja, Baldy, frankó az új(?) avatar...  :bsd:
Tiaro balra L!
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Bruce

Quote from: roderickNem adom tovább a titkot, mert ha valaki rájön hogy hogyan kell még mellé sört is inni, akkor felteszem belöle lesz a világegyetem következö ura... és azt a címet én akarom.
Gondolkoztál már azon a variáción, hogy a sör infúzióban menjen? Avagy a cigizés orron keresztül történjen? (ami ugyebár dupla lehetõséget rejt... :hehe: ) :lol:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Mindenki a Mammutba jár? Én is ott lézengtem tegnap.
Szervezhetünk anime talit :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ignusDehogy baj! :D Feltehetek még egy-kettõt... :D Persze csak ha igény van rá
Hogyne! De ne magadról :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moloko

Quote from: ignusTegnapi koncert... :)

Baldy vigyázz!!! :D

Angel: megint nem sikerült mosolyognom... :P
szép zöld szeme van a hölgynek :)
az hogy nem mosolyogsz.. hát :D 1 mosolygós kép már van rólad szal oké :D
de azért tessék próbálkozni a mosolygással!! jó érzés ám :p

Moloko

Quote from: ignusHú de nagyon nem ismer itt valaki.... Miért érzem úgy hogy te másféle képekre gondoltál? Asszem az "öreg fórumozók" közül mindenki tudja hogy nemigen csináltam ilyet. (UGYE? :) ) És hogy legujabb moderátorunk kérésének is eleget tegyek, itt egy ma készült kép, amin pont újra Andi barátom látható (csak hogy újra róla is legyen fent kép, csakazéis! :D )

És azért én is rajta vagyok, de Baldy egészségéért aggódom, és ezért nem pakolok fel teljesen solo képeket! :hehe:

Karácsonyi ajándékozás közben
öregem, ez már egy kész félmosoly :hopp:

Moloko

Quote from: Xipenagy szenvedelyem az egerfogo gyujtes.
remélem nem veszi zokon, hogy gonoszkodom, de a helyedben nem az õ pénztárcáját lopnám el, hanem valakiét, akiére esélyed is van...(és akiért érdemes is lenyúlni)

Moloko

Quote from: BaldyNa ugy döntöttem felrakok ide egy képet azok közül, amit hétfõn készitettek rólam Paparazzik, mikor legujabb tyukommal éppen kettesben voltunk :D
Ime: A lebukás pillanata.... Szerintem

Baldy ezt ne olvasd el mert rosszul esne :(
hát ez éééééééédeeeeeeeeees!!!

ignus

Quote from: Angelszép zöld szeme van a hölgynek :)
az hogy nem mosolyogsz.. hát :D 1 mosolygós kép már van rólad szal oké :D
de azért tessék próbálkozni a mosolygással!! jó érzés ám :p

öö télleg zöld a szeme?  :wtf: Szintéveztés sux!!! Na akkro le is csapok rá, zöld-szermû barátnõm ugysem volt még... Vagy igen? Ja de mégis... :) Hú és hogy ne legyek nagyon off, ime egy kép a mostmár szokássá érett "újévi rituális sétánk"-ból...

Ritual

U.i.: elég ilyesztõ lett az a mosolygós kép, majdnem Baldy életébe került. És az én nagyon nem akarom, úgyhogy nincs több olyan kép! Max ha Baldy nagyon ragaszkodik hozzá!  :rolleyes:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

Quote from: ignusTegnapi elõszilveszteri party... Éppen szendvics készül  :rolleyes:
Na jó a kép beállitott volt. Viszont Jani haverom már improvizált az érkezésével... Kár hogy nem videó lett, érdekesen lett lereagálva!

Jaj

Angel: itt pl mosolygok... :D
de nem látszik :P

ignus

Quote from: FeldinHogyne! De ne magadról :D

Elöbb a hölgy engedélyét kérem... Angel olyan gyorsan irsz hogy amikorra postoltam, már megint tiéd vót az "utolsó szó"
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

na hogy ne szóljon be egy moderátor se ;) most postolok 1-2 képet :)

még régebbrõl (talán még nem láttátok õket...)
ultrabrutál sapkakollekció
régijapánzászlóspóló (igen, én varrtam :))

és az újabbak (karácsony elõttrõl)
új szerzemények
ugyanez a top megint...
új telefonommal az elsõ kép
bepillantás a zara egyik próbafülkéjébe :)

karácsonyról:
szenteste 1
szenteste 2
szenteste 3


asszem ezzel most egyenlítettem a post/kép számlát.

Xipe

Quote from: Angelremélem nem veszi zokon, hogy gonoszkodom, de a helyedben nem az õ pénztárcáját lopnám el, hanem valakiét, akiére esélyed is van...(és akiért érdemes is lenyúlni)


majd meglatjuk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: ignusöö télleg zöld a szeme?  :wtf: Szintéveztés sux!!! Na akkro le is csapok rá, zöld-szermû barátnõm ugysem volt még... Vagy igen? Ja de mégis... :) Hú és hogy ne legyek nagyon off, ime egy kép a mostmár szokássá érett "újévi rituális sétánk"-ból...

Ritual

U.i.: elég ilyesztõ lett az a mosolygós kép, majdnem Baldy életébe került. És az én nagyon nem akarom, úgyhogy nincs több olyan kép! Max ha Baldy nagyon ragaszkodik hozzá!  :rolleyes:

Na jó, küldhetsz, de elõbb szólj nekem, hogy felkészülhessek rá :)
Amugy grat a képhez, itt kifejezetten szép vagy :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Quote from: TiaroTiaro jobbról be.
Beraktam +néhány képet, csak h lássátok, nem haltam meg. :)
Meg h nektek rossz legyen.
További BUÉK!
Ja, Baldy, frankó az új(?) avatar...  :bsd:
Tiaro balra L!

Köcce neked is :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: Angelde nem látszik :P
De biztos mosolyog, ha nekem is így az ölembe ugranának én is mosolyognék :D.

Baldy

Quote from: NokiDe biztos mosolyog, ha nekem is így az ölembe ugranának én is mosolyognék :D.

Kivéve ha acélból készült erényöv van a hölgyikén, mert akkor sírnál, de keservesen :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

rettegj világ! elkészültek a síeléses képeink :D
azért csak 2t rakok fel mert nagyon kicsik a képek :(

boardozás közben
sílistben anyámmal

Baldy

Jujj kaptam egy képet megint a buliról, ahol voltam...
Mit ne mondjak, nem vagyok annyira biztos, hogy ilyet illik felrakni :D
Gyõzzetek meg, hogy nem fog senki belehalni! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

nem fogunk belehalni Baldy
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipenem fogunk belehalni Baldy
Akkor a te kedvedért ime, két kép :)

http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1104929351050.jpg ]Ezt nevezzétek el ti :D[/URL]
Csirke itatás :)

Szerencsére a bulin tett durva ökörségeimrõl nem készültek képek, ugyhogy még mentve vagyok :) No meg ezáltal ti is :D
De következõ alkalommal nincs kimélet :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyJujj kaptam egy képet megint a buliról, ahol voltam...
Mit ne mondjak, nem vagyok annyira biztos, hogy ilyet illik felrakni :D
Gyõzzetek meg, hogy nem fog senki belehalni! :D

Hát engem az intenzíven meg tudtak meniteni.. Na jó nem. Szerintem mókás fejet vágsz rajta, legalább már nem csak öcsém és az én fejemen lenet röhögni... :) Szóval kifejezetten hálás vagyok! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusHát engem az intenzíven meg tudtak meniteni.. Na jó nem. Szerintem mókás fejet vágsz rajta, legalább már nem csak öcsém és az én fejemen lenet röhögni... :) Szóval kifejezetten hálás vagyok! :D

Ezt most melyik képre mondtad? :)
Amugy vicces, hogy a csirke élvezte a legjobban a bulit :)
Hogy tulajdonképpen miért, azt nem mondom el, lévén, én tehetek arról, másrészt az ilyen szövegért még talán ban-t is kaphatok :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Bruce

Quote from: BaldyHogy tulajdonképpen miért, azt nem mondom el, lévén, én tehetek arról, másrészt az ilyen szövegért még talán ban-t is kaphatok :hopp:
Márpedig szerintem ezt nem úszod meg, mostmár legalábbis nem :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Baldy

Quote from: BruceMárpedig szerintem ezt nem úszod meg, mostmár legalábbis nem :hehe:

Ennyire kiváncsi vagy arra, mit csináltam? :D
Ha igen, talán elmondom PM-ben :hopp:
Elviekben kép is van róla, csak azt még nem kaptam meg :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyEnnyire kiváncsi vagy arra, mit csináltam? :D
Ha igen, talán elmondom PM-ben :hopp:
Elviekben kép is van róla, csak azt még nem kaptam meg :)


azok is kellenek baldy, ha mar igy belelendultel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipeazok is kellenek baldy, ha mar igy belelendultel.

Ejnye, akkor mégis leirom ide, hogy mirõl szólna az a kép, ha meglenne :)
Szóval nagy látványosan kinyaltam a gumicsirke seggét :)
Huuu most tuti a posttörlés vagy a ban :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.