Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Mattanja

Megváltozhatna a képek és a "pusztán hozzászólások" (azok mehetnek az off-ba) aránya...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Baldy

Szerintem a kislánykának mindegy, nekünk viszont nem, ugyhogy ignus: Hajrá azokkal a képekkel! Küldjed õket :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: ManuElhiszem, hogy büszke vagy rá, de szerintem a "kislány" nem örülne neki, ha mutogatnád :rolleyes:

Hú de nagyon nem ismer itt valaki.... Miért érzem úgy hogy te másféle képekre gondoltál? Asszem az "öreg fórumozók" közül mindenki tudja hogy nemigen csináltam ilyet. (UGYE? :) ) És hogy legujabb moderátorunk kérésének is eleget tegyek, itt egy ma készült kép, amin pont újra Andi barátom látható (csak hogy újra róla is legyen fent kép, csakazéis! :D )

És azért én is rajta vagyok, de Baldy egészségéért aggódom, és ezért nem pakolok fel teljesen solo képeket! :hehe:

Karácsonyi ajándékozás közben
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Ismét egy szép kép a hölgyrõl... de az a szõrös valami megint betolakodott a képbe :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldySok sikert hozzá, de szerintem az egérfogó ragad max. hozzá, amit a tárcám mellett hordok :D


nagy szenvedelyem az egerfogo gyujtes.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Manu

Quote from: ignusHú de nagyon nem ismer itt valaki....

Ez látod igaz, bocsesz! Nem is t'om miért szólalt meg bennem az erkölcs-csösz (vagy mi..). Biztos a karácsony. :)

Baldy

Quote from: ManuEz látod igaz, bocsesz! Nem is t'om miért szólalt meg bennem az erkölcs-csösz (vagy mi..). Biztos a karácsony. :)

Fogadjunk közben meg nézed a henatiokat tucatszámra :D
Xipe: akkor abból kapsz majd sokat karácsony alkalmából :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Baldy, az lenne az egyetlen dolog amit kapnek karacsonyra.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

#1328
Quote from: XipeBaldy, az lenne az egyetlen dolog amit kapnek karacsonyra.

Én sem kaptam többet nálad...
Bár öcsémtõl kapott a familia egy DVD lejátszót, és én is a familiához tartozom, szóval azért mégis :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyÉn sem kaptam többet nálad...
A DVD lejátszóról bezzeg minden egyes alkalommal megfeledkezel.
És :_off: egyébként is.

Mattanja

Quote from: TriviÉs :_off: egyébként is.
:)  :merci:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Manu

Khmm...
Tehát akkor így néznék ki lent és fent :)

ignus

#1332
Tegnapi elõszilveszteri party... Éppen szendvics készül  :rolleyes:
Na jó a kép beállitott volt. Viszont Jani haverom már improvizált az érkezésével... Kár hogy nem videó lett, érdekesen lett lereagálva!

Jaj

Angel: itt pl mosolygok... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Damnatus

Hali!

Hmm... Szép szilveszter lesz  :ejnye:
 :bsd:  :tezsvir:

Baldy

Gyönyörû kép, mint mondjak :)
Kár, hogy most kevesebbet lehet látni a hölgybõl :p
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Na ugy döntöttem felrakok ide egy képet azok közül, amit hétfõn készitettek rólam Paparazzik, mikor legujabb tyukommal éppen kettesben voltunk :D
Ime: A lebukás pillanata.... Szerintem
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyNa ugy döntöttem felrakok ide egy képet azok közül, amit hétfõn készitettek rólam Paparazzik, mikor legujabb tyukommal éppen kettesben voltunk :D
Ime: A lebukás pillanata.... Szerintem

bakker, ezzel a tyukkal szilvesztereztem.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

ignus

Talán legnyugisabb szilveszterem volt ez. Azért öcsémmel jókat hülyültünk. No meg tettünk egy jó nagy sétát... :D

kép

U.i.: gyengébbek kedvéért.. NEM ÖCSÉMMEL VAGYOK A KÉPEN!!!  :lol:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: Xipebakker, ezzel a tyukkal szilvesztereztem.

Ehhh ezt a könnyûvérû csirkét...
Alig forditom neki a hátamat, rögtön mással kezd ki :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyEhhh ezt a könnyûvérû csirkét...
Alig forditom neki a hátamat, rögtön mással kezd ki :hopp:
Fogalmazzunk úgy inkább, hogy rugalmas egyéniség ;)

Baldy

De a piát nem birja annyira :hopp:
Ittas csirke
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyDe a piát nem birja annyira :hopp:
Ittas csirke


ja szerencsere nem, utana kifekszik es bulizhatok tovabb.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: BaldyDe a piát nem birja annyira :hopp:
Ittas csirke
Echt cool! :rotflol:

És mivel hallottam hogy sokat rosszalkodtatok tavaly, büntetésbõl megosztom veletek a szilveszterem két szeletét.
Metál mészárlás. De igazából csak a pólómmal akarok villogni.  :hehe:
Gyakran állítanak meg külföldiek egy közös fotóra.  :)

Baldy

Quote from: PirulaEcht cool! :rotflol:

És mivel hallottam hogy sokat rosszalkodtatok tavaly, büntetésbõl megosztom veletek a szilveszterem két szeletét.
Metál mészárlás. De igazából csak a pólómmal akarok villogni.  :hehe:
Gyakran állítanak meg külföldiek egy közös fotóra.  :)

Ennyire rosszak nem voltunk!!!!!! :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Öööö... talán a 3 balf**z lenne jó cim a képnek...

3 leftdick
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusÖööö... talán a 3 balf**z lenne jó cim a képnek...

3 leftdick

Hát jobban illene rátok, mint a Mister Hungary döntõsei megnevezés :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyHát jobban illene rátok, mint a Mister Hungary döntõsei megnevezés :hehe:


Ember... Köszi! még ha rosz kedvem van akkor is sikerül megnevetetned... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Cobra

A 2 szélsõ ember nem olyan vészes :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Pirula

Quote from: BaldyEnnyire rosszak nem voltunk!!!!!! :D:D:D
Na jó, lehet hogy kicsit eltúloztam. :)

Baldy

Quote from: ignusEmber... Köszi! még ha rosz kedvem van akkor is sikerül megnevetetned... :D


Akkor most már egy olyan ember kéne, aki engem jókedvre derit...
Várom a jelentkezõket
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.