Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: BaldyEjnye, akkor mégis leirom ide, hogy mirõl szólna az a kép, ha meglenne :)
Szóval nagy látványosan kinyaltam a gumicsirke seggét :)
Huuu most tuti a posttörlés vagy a ban :D


te kis perverz.
nem neztem volna ki beloled.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipete kis perverz.
nem neztem volna ki beloled.

Hidd el, mindenki meglepõdött a dolgon, még én is...
De akkor is jó volt a pipi feneke! Nem tudtam ellenállni! És amugyis: Fiatal voltam és kellett a pénz :hopp:
De hogy utána a hölgyeknél mekkora sikerem volt! Még térdeltek is elõttem :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyHidd el, mindenki meglepõdött a dolgon, még én is...
De akkor is jó volt a pipi feneke! Nem tudtam ellenállni! És amugyis: Fiatal voltam és kellett a pénz :hopp:
De hogy utána a hölgyeknél mekkora sikerem volt! Még térdeltek is elõttem :D


szeritnem nyithatunk egy uj szobat neked kulon Baldy.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipeszeritnem nyithatunk egy uj szobat neked kulon Baldy.

Mire gondolsz? Perverz szexista szoba?
Vagy Hölgyek ide! Itt külön imádhatjátok Baldyt szoba? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Bruce

Quote from: BaldyMire gondolsz? Perverz szexista szoba?
Vagy Hölgyek ide! Itt külön imádhatjátok Baldyt szoba? :D
Elnézvén hogy kirõl is van szó... azt hiszem az egyes számú variáció mellett kéne döntened :rolleyes:  :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Baldy

Quote from: BruceElnézvén hogy kirõl is van szó... azt hiszem az egyes számú variáció mellett kéne döntened :rolleyes:  :hehe:

Hmmm... Megalapitanám a leglátogatottabb topicot :D
De fogadjunk mindenki álnéven jönne be :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyAkkor a te kedvedért ime, két kép :)

http://usteam.uw.hu/pictures/o/pics/1104929351050.jpg ]Ezt nevezzétek el ti :D[/URL]

Mit szólnál az "elég érdekesen linkelt kép"-hez? :D

Amúgy meg örülhetsz hogy nem jelent fel a szegény baromfi szexuális zaklatásért. :hehe:

Baldy

Quote from: ShadowolfMit szólnál az "elég érdekesen linkelt kép"-hez? :D

Amúgy meg örülhetsz hogy nem jelent fel a szegény baromfi szexuális zaklatásért. :hehe:

Akkor itt van megint :)
Na
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyAkkor itt van megint :)
Na

Nem lett volna egyszerûbb az eredeti linkjét kijavítani? :) Mindenesetre köszi, így már megvan nekem is a mai horror adagom. :D

Apropó horror: én is rakok majd valamikor fel a pofikámról egy képet, hogy legyen mivel az új tagokat rémisztgetni. :D

Baldy

Quote from: ShadowolfNem lett volna egyszerûbb az eredeti linkjét kijavítani? :) Mindenesetre köszi, így már megvan nekem is a mai horror adagom. :D

Apropó horror: én is rakok majd valamikor fel a pofikámról egy képet, hogy legyen mivel az új tagokat rémisztgetni. :D

Még van a régi meetes képekbõl pár, amiket szerintem nem raktam még fel rólad, azokat is fel lehet tenni :D
De egyszerûbb lenne, ha leugranál meetre pár percre, és akkor csinálunk pár ujat :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: BaldyAkkor itt van megint :)
Na
Hogy lehet ilyen csúnyát mutatni  :rolleyes: .
A srác melletted már alszik vagy pont akkor pislantott?

Baldy

Quote from: NokiHogy lehet ilyen csúnyát mutatni  :rolleyes: .
A srác melletted már alszik vagy pont akkor pislantott?

Pont akkor pislantott, de ez egy érdekes dolog amugy: Valahogy mindig akkor pislog, amikor fényképet készitenének és õ rajta lenne.. Ugyhogy  szemszinét sose tudjuk megörökiteni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moha

Quote from: BaldyCsirke itatás :)
Ááh! Ettõl nem fog berúgni szegény! :D De azért jó kép.
A másik, bemutatós kép se semmi!

Djinn

Csirke itatás  :)

Hát ez nagyon jó!  Szerintem!
                    :lol:

(Asszem kezdek fárasztó lenni Bocs!)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: MohaÁáh! Ettõl nem fog berúgni szegény! :D De azért jó kép.
A másik, bemutatós kép se semmi!

Lehet, hogy igazad van, de 5 tequila és egy pina colada utána már nem nagyon tudott megállni a lábain :D
Részeg csirke
Dzsinn: nem fogd vissza magad, messze nem vagy még fárasztó :) Engedd szabadjára magadat :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.


Shadowolf

Quote from: AngelNo Comment

Még mindig jobb mint amit a bemutatkozásban mûveltek. :D De amíg képek is vannak, addig én nem panaszkodok. Mondjuk tény, hogy mások is postolhatnának Baldy-n kívül. :)

Baldy

#1397
Visszaolvastam, ameddig csak tehettem, de a vastagbetûs rész ugy néz ki, nem más idézete, ugyhogy csak egy sima kérdésem lenne:
Angel:Ennyire zavar, hogy ide irok a forumra? Ha igen, miért?
Ha esetleg mást is zavarna, szóljon nyugodtan, én kérem meg rá.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyVisszaolvastam, ameddig csak tehettem, de a vastagbetûs rész ugy néz ki, nem más idézete, ugyhogy csak egy sima kérdésem lenne:
Angel:Ennyire zavar, hogy ide irok a forumra? Ha igen, miért?
Ha esetleg mást is zavarna, szóljon nyugodtan, én kérem meg rá.


Olyan is volt hogy egy ideig csak rólam, és haverjaimról volt fent kép. Nekem senki nem panaszkodott (de emlékszik mindenki hogy kértem is hogy szóljatok ha sok a kép/szöveg) Végülis Baldy a topic inditója, és nem tett be olyan "tyûdesok" képet, maximum az lehet a  :_piszka: tárgya hogy mindezt egy adagban tette... Én örülök hogy megtette. Felõlem nyugodtan pakolhatsz még fel, hátha másnak is megjön a kedve és nem Angel, Baldy, Ignus, Sephi pics-ek lesznek az "egyeduralkodók" (Abc sorrendben próbáltam a neveket, remélem még jól emlékszem, rá, bár régen vót má magyaróra... :D)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

#1399
Quote from: ignusOlyan is volt hogy egy ideig csak rólam, és haverjaimról volt fent kép. Nekem senki nem panaszkodott (de emlékszik mindenki hogy kértem is hogy szóljatok ha sok a kép/szöveg) Végülis Baldy a topic inditója, és nem tett be olyan "tyûdesok" képet, maximum az lehet a  :_piszka: tárgya hogy mindezt egy adagban tette... Én örülök hogy megtette. Felõlem nyugodtan pakolhatsz még fel, hátha másnak is megjön a kedve és nem Angel, Baldy, Ignus, Sephi pics-ek lesznek az "egyeduralkodók" (Abc sorrendben próbáltam a neveket, remélem még jól emlékszem, rá, bár régen vót má magyaróra... :D)
Igazad van, Ignus, bocsánat hogy így beszóltam, valóban nem volt jogos.

Baldy

Vannak dolgok, amik nem változnak az idõvel, mondják: Ezek szerint az én kinézetem is ilyen, lévén ez a kép 2 éves, és még mindig igy nézek ki :D

2 évvel ezelõtt
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Na. Hát én felraktam egy képet ide.
Ha ez bárkit is boldoggá tesz...  :hehe:
Amúgy pár évvel ezelõtti kép manapság rá se férek a képekre a azemem alatti karikáktól...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnNa. Hát én felraktam egy képet ide.
Ha ez bárkit is boldoggá tesz...  :hehe:
Amúgy pár évvel ezelõtti kép manapság rá se férek a képekre a azemem alatti karikáktól...

Tudtam én, hogy menni fog, biztam benned :D
Amugy miért lennének a szemeid annyira karikásak? :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyTudtam én, hogy menni fog, biztam benned :D
Amugy miért lennének a szemeid annyira karikásak? :(
Hát csak azért mert napi12-14-16 órát töltök gép elõtt. Ha dolgozok, akkor azért, ha nem, akkor meg azért  :rolleyes:
Persze igazából azért nem mostani képet tettem fel, mert ez volt kéznél...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnHát csak azért mert napi12-14-16 órát töltök gép elõtt. Ha dolgozok, akkor azért, ha nem, akkor meg azért  :rolleyes:
Persze igazából azért nem mostani képet tettem fel, mert ez volt kéznél...

Akkor kérünk szépen egy mostani képet is  :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: DjinnHát csak azért mert napi12-14-16 órát töltök gép elõtt. Ha dolgozok, akkor azért, ha nem, akkor meg azért  :rolleyes:
Persze igazából azért nem mostani képet tettem fel, mert ez volt kéznél...
Tessék aludni is :_piszka: Jó dolog az, én imádok hosszúakat aludni :) De csakis este, napközben nincs alvás.

Baldy

Quote from: TriviTessék aludni is :_piszka: Jó dolog az, én imádok hosszúakat aludni :) De csakis este, napközben nincs alvás.

Akkor ott van a Lineage 2 :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: BaldyAkkor ott van a Lineage 2 :D
Ha nem fagyasztaná a gépemet állandóan :grrr:
Meg ott van az egyetem is :(

Djinn

Hát akkor itt  lenne a kép, ami 'mostani'.
Az influenza kellõs közepén. (szép karácsonyi ajándék volt  :eeek: )
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnHát akkor itt  lenne a kép, ami 'mostani'.
Az influenza kellõs közepén. (szép karácsonyi ajándék volt  :eeek: )

Azért valahogy nem az influenzát szorongatod a kezedben :hehe:
És a szemeid sem karikásak, csak kisebb bõröndök vannak ottan :)
A doki mostan felirna mondjuk napi 16 óra alvást, és egy hét alatt rendbejössz :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.