Kalandjátékok és RPG-k, avagy a múlt nagyjai

Started by Shadowolf, 2004-04-28, 13:10:25

Previous topic - Next topic

Xaga

Quote from: FeldinXaga! Mesélj, milyen ez a Cronous?????????
............
Quote from: XagaKipróbáltam Cronoust, nagyon jó föleg mert rendszer leállást okozott XP alatt, a következő indítás meg felért egy reset gombal. Aki teheti NE próbálja ki.

Vóbert

Quote from: Xaga............

Ez aztán a hozzászólás :D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Quote from: VóbertEz aztán a hozzászólás :D :D :D

Az csak azél kellet hogy be bírjam postolni az üzenetet. a lényeg a 2. quotoban van. Magyarul idéztem magamat szép designal :D

Feldin

Quote from: XagaAz csak azél kellet hogy be bírjam postolni az üzenetet. a lényeg a 2. quotoban van. Magyarul idéztem magamat szép designal :D
Thx! Jó kis idézet volt!!! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: XagaAz csak azél kellet hogy be bírjam postolni az üzenetet. a lényeg a 2. quotoban van. Magyarul idéztem magamat szép designal :D

Oh... vágom... bakker... hétfő van, ilyenkor nem indul be a logika az agyamban... pénteken meg már nem megy... :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Quote from: VóbertOh... vágom... bakker... hétfő van, ilyenkor nem indul be a logika az agyamban... pénteken meg már nem megy... :D

Ok, no problem az a lényeg vizsga alat túlpörögjön :D

Ragnarok Online-t ismeri vki???

Vóbert

Quote from: XagaOk, no problem az a lényeg vizsga alat túlpörögjön :D

Ragnarok Online-t ismeri vki???

Nekem annyira már nem kell... már nemigen tervezem egy következő diploma megszerzését... bár semmi nem lehetetlen...

Egyébként nem ismerem... mi az?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

roderick

Quote from: XagaRagnarok Online-t ismeri vki???

Ismerni ismerem, de nem töltöttem le, gondoltam egy hét játélért minek pazaroljam a sávszélességem... pedig jónak tünik csakhát a fránya anyagiak...
meghát azóta az animésün elvette a kedvem a további érdeklödéstöl...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Itachi

Saori dono! Hontou ni iroiro arigatou! A Sacred nagyon faxa kis game. :)  Dark Elf rulez! :hopp:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Saori

Quote from: LorenorSaori dono! Hontou ni iroiro arigatou! A Sacred nagyon faxa kis game. :)  Dark Elf rulez! :hopp:  :zen:

Nm ;) Sterintem is rulz, bár darkelfhez még nemvolt szerencsém..Most épp szeráffal mászkálok :D majd utána jön a többi kaszt :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

Quote from: DamnatusHali!



Soridan
Nem reagál semmit a play now gomb, úgyhogy sajna nem tudom kipróbálni, pedig jónak tűnik.

Beszerezhetsz egy klienst is, azzal gyorsabb kicsit :)

Nem csak tűnik, jó is :) most hajtok a sárkányságra (csak 94 szintet kell még lépnem) utána szeretnék bekerülni az istenek közé :D (Bár egyelőre megelégszem a lovaggá avatásommal is :D )

Ha indítasz karaktert, keress meg pls (Soridan néven ;) )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

aszucs

Quote from: LorenorKérdés: te már kipróbáltad az online playt vele? Azt mondják hasonló mint a Bnet. :zen:
Azthiszem nem is fogom... 6-7 eve ugyan sokat mudoztam, de azota max lan-ban jatszottam multis progival... bar lehet ha egyszer sok idom lesz... :)

Soridan

Falloutok tényleg nagyon ott vannak. Ékes példája annak, amit sok játékfejlesztő hiába szajkóz: sok játék nem gyerekeknek készült. Hihetetlenül sötét és elgondolkodtató.... nagyon nyomasztó játék.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

#223
Nyomasztó ÉS vicces... ettől olyan marha szuper!
(Tényleg, Shadowolf, megnézted már? mit szóllasz?)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: RamizNyomasztó ÉS vicces... ettől olyan marha szuper!
(Tényleg, Shadowolf, megnézted már? mit szóllasz?)

Vicces? Na igen... de valahogy rossz szájízzel nevetek az ilyenek után... a fallout nagyon átadja az emberi tényezőt. Az _ember_ van végig a középpontban, s ettől tényleg... brrr :) Azért Grampy Bone kellemes felüdülést jelent :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Damnatus

Hali!

Azért a 2-ben én a gyalogg-galopp hidas jelenetnél majd lefordultam a székről a röhögéstől. Aztán a büdös ghuol is jó, meg a berozsdásodott furkó, a beszélő növény stb. Nekem nagyon bejött, bár elég sokáig tartott végigvinni, mert nem mindíg húzta át a teljesített küldetést a pipboy.
Talán még az lehetett a hibája, hogy a végén a segítők már az első körben kihaltak. Így az utolsó küldetésekben már egyedül kellett aratni. Ami persze nem volt gond, ha az ember szemre céloz  :rolleyes:
De összesítve is nagyon jó a sztori, változatos küldetések stb. Nálam az első helyen áll a két rész.

Soridan

:D

Jójó, nem azt modntam, hogy nem nevettem, csak nyomasztott.. ennek ellenére fel nem álltam volna mellőle :) (Ez is rekordvégigjátszás votl)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Nekem is a mutánsok voltak a kedvenceim ("... beszélgetni szoktam a fejemből kinövő növénnyel. Frednek hívom. ... Haha, csak vicceltem! Bobnak hívom!..." :rotflol: ), szerencsére tudok nevetni a morbid poénokon. A Café of the Broken Dreams-ben mekkora poénok vannak! ("... a játékos, aki velem játszott, nagyon béna volt. Állandóan lopni akart. Annyi Load Game-t még soha nem láttam..." :D , meg a fekete fickó: "eredetileg én lettem volna a fő karakter, de aztán a hülye rasszista programozók..." :D , meg: "... nagyon hülye volt. Azt hitte a Shotgun töltényre, hogy az a Water Chip, és visszament vele a Vaultba..." :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

Quote from: RamizNekem is a mutánsok voltak a kedvenceim ("... beszélgetni szoktam a fejemből kinövő növénnyel. Frednek hívom. ... Haha, csak vicceltem! Bobnak hívom!..." :rotflol: ), szerencsére tudok nevetni a morbid poénokon. A Café of the Broken Dreams-ben mekkora poénok vannak! ("... a játékos, aki velem játszott, nagyon béna volt. Állandóan lopni akart. Annyi Load Game-t még soha nem láttam..." :D , meg a fekete fickó: "eredetileg én lettem volna a fő karakter, de aztán a hülye rasszista programozók..." :D , meg: "... nagyon hülye volt. Azt hitte a Shotgun töltényre, hogy az a Water Chip, és visszament vele a Vaultba..." :D

A mutáns, akinek egy fa lesz a sírfája :D Ímádtam :)

Valaki említette a Darkstone-t. Háát. AZ a játék tipikusan a magas "egyedüllét-faktorú" játékok közé tartozik. Valahogy olyan egyedülnek érzem magam benne, semmi élet, semmi átélhetőség :/. Csak a kapálás.
[viszont a 'titkos' zene a klippel együtt nagyon ütős :cool: ]
 A Dungeon Siege is ezért bukott meg nálam. Szeretem, ha él a világ, a portyázó orkok városőrökkel ütköznek meg, a macskák patkányokra vadásznak, pillangók röpködnek, az emberek mindennapi teendőiket végzik (kenyérsütés pölö - Ultima 7!), elhiszem, hogy NÉLKÜLEM is ÉL a világ. Sok játékból hiányzik ez a hangulat. Hogy nem csak néhány primitív küldetésből felépített legyakomafőgonoszt típusú bytehalmaz terpeszkedik a merevlemezen. Hehh... kezdek zöldülni. :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanA mutáns, akinek egy fa lesz a sírfája :D Ímádtam :)

Valaki említette a Darkstone-t. Háát. AZ a játék tipikusan a magas "egyedüllét-faktorú" játékok közé tartozik. Valahogy olyan egyedülnek érzem magam benne, semmi élet, semmi átélhetőség :/. Csak a kapálás.
[viszont a 'titkos' zene a klippel együtt nagyon ütős :cool: ]
 A Dungeon Siege is ezért bukott meg nálam. Szeretem, ha él a világ, a portyázó orkok városőrökkel ütköznek meg, a macskák patkányokra vadásznak, pillangók röpködnek, az emberek mindennapi teendőiket végzik (kenyérsütés pölö - Ultima 7!), elhiszem, hogy NÉLKÜLEM is ÉL a világ. Sok játékból hiányzik ez a hangulat. Hogy nem csak néhány primitív küldetésből felépített legyakomafőgonoszt típusú bytehalmaz terpeszkedik a merevlemezen. Hehh... kezdek zöldülni. :rolleyes:

Én bízom és reménykedem a Project Ego-ban. (asszem most Fable néven fut)
Az ilyen lesz!!! Már ha (le nem írom helyesen) Monolüx bátyó igazat mond, és ő igzat szokott!
Gyerekkortól a halálig öregedéssel meg minden.
Szóval jó lesz ha lesz!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: FeldinÉn bízom és reménykedem a Project Ego-ban. (asszem most Fable néven fut)
Az ilyen lesz!!! Már ha (le nem írom helyesen) Monolüx bátyó igazat mond, és ő igzat szokott!
Gyerekkortól a halálig öregedéssel meg minden.
Szóval jó lesz ha lesz!

Ő mindig igazat mond. Legalábbis igazabbat, mitn sokan :D De... a Fable nem onlány lesz? Ugye nem? Pedig tényleg ígéretes :]
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanŐ mindig igazat mond. Legalábbis igazabbat, mitn sokan :D De... a Fable nem onlány lesz? Ugye nem? Pedig tényleg ígéretes :]
Fable nem onlány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak singleplayer!!!!!!!!!!!!!!!
Hála érte!!!!!!!!!!!
ÉS!!!!! Kiadják pc-re is!!!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: FeldinFable nem onlány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak singleplayer!!!!!!!!!!!!!!!
Hála érte!!!!!!!!!!!
ÉS!!!!! Kiadják pc-re is!!!!!!!!!!!


Yess! Persze értettem volna halkabban is ;) MOst már csak upgrade kell és a megjelenés :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanYess! Persze értettem volna halkabban is ;) MOst már csak upgrade kell és a megjelenés :)
Bocsánat... A sok felkiáltójel már beitta magát a szervezetembe :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

A Fable PC-s kiadása tudtommal továbbra is teljesen a Microsoft-tól függ, vagyis ha meg is jelenik én egy egy-másfél éves késést tippelek. Tessék szépen Xbox-ot venni... Nekem sincs sajna, bár ha minden igaz már egy 50-esért lehet kapni 2 játékkal.

Nincs meg valakinek véletlenül a Broken Sword első része CD-s változatban? Mert nálunk sajna nem lehet kapni, és letölteni is képtelenség... már vagy 2 hónapja próbálkozom egy user-nél, de lejött vagy 300M az 1300M-ból...
bár most tuti nem fér bele, hogy meet-re menjek, de jövő héten vagyis 22-én sztem már tudok menni. milyen másolási lehetőségek szoktak lenni meet-en, kik-mit visznek?

Feldin

Quote from: BlimpA Fable PC-s kiadása tudtommal továbbra is teljesen a Microsoft-tól függ, vagyis ha meg is jelenik én egy egy-másfél éves késést tippelek. Tessék szépen Xbox-ot venni... Nekem sincs sajna, bár ha minden igaz már egy 50-esért lehet kapni 2 játékkal.
Sajna mocira gyűjtök. Szóval nem lesz xbox.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: BlimpA Fable PC-s kiadása tudtommal továbbra is teljesen a Microsoft-tól függ, vagyis ha meg is jelenik én egy egy-másfél éves késést tippelek. Tessék szépen Xbox-ot venni... Nekem sincs sajna, bár ha minden igaz már egy 50-esért lehet kapni 2 játékkal.

Nincs meg valakinek véletlenül a Broken Sword első része CD-s változatban? Mert nálunk sajna nem lehet kapni, és letölteni is képtelenség... már vagy 2 hónapja próbálkozom egy user-nél, de lejött vagy 300M az 1300M-ból...
bár most tuti nem fér bele, hogy meet-re menjek, de jövő héten vagyis 22-én sztem már tudok menni. milyen másolási lehetőségek szoktak lenni meet-en, kik-mit visznek?

Nekem megvan, de meetre nem járok, s íróm sincs :T
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: BlimpNincs meg valakinek véletlenül a Broken Sword első része CD-s változatban? Mert nálunk sajna nem lehet kapni, és letölteni is képtelenség... már vagy 2 hónapja próbálkozom egy user-nél, de lejött vagy 300M az 1300M-ból...
bár most tuti nem fér bele, hogy meet-re menjek, de jövő héten vagyis 22-én sztem már tudok menni. milyen másolási lehetőségek szoktak lenni meet-en, kik-mit visznek?

Ajánlom figyelmedbe az általam postolt játéklista alaposabb szemügyre vételét...;)

Fazék

Quote from: ShadowolfAjánlom figyelmedbe az általam postolt játéklista alaposabb szemügyre vételét...;)
visszanéztem, és úgy néz ki igazat mondasz... még válaszoltam is rá, hogy azt majd kérném szépen tőled...
és most meg kell hogy öljelek mindannyiótok, mert lelepleztetek, hogy elraboltuk eme földit, és én álltam be helyette, kémkedni hozzátok porban fürdő földlakókhoz :uzi: háháháháááááá!

szóval majd a jövő heti meet-re, ha nem jön közbe semmi szívesen elmennék, kalandjátékcsere céljából :D

és tényleg érdekelne, hogy hogyan folyik ott a csere, mert nagyon kevés dolgom van cd-re kiírva, szinte csak 5'25"-ös vinyókat tudok vinni... bár ha még egy hétig nálam lesz az unokatesóm notebook-ja, akkor megoldható a csere, de sztem ezen a héten már elviszi...  :beken:

.Attila

Quote from: FeldinSajna mocira gyűjtök. Szóval nem lesz xbox.
Moci = min. 400ezer Ft <-> Xbox pár játékkal = max. 100ezer