Kalandjátékok és RPG-k, avagy a múlt nagyjai

Started by Shadowolf, 2004-04-28, 13:10:25

Previous topic - Next topic

Itachi

Quote from: phr0zenJa,csak hogy tisztában legyetek a questetekkel:
A scroll of the emperor a karik change-up-jához szükséges.Change-up-kor a jelenlegi osztályotok átmegy vmi jóval durvábba,valamint kaptok 20 elosztható stat pontot:

Dark Knight --> Blade Knight
Dark Wizard --> Soul Master
Elf --> Muse Elf

A quest elkezdéséhez a 45-ös szint a minimum.Utána,abban az esetben hogy nem partizol,a szörnyek randomban dobhatnak quest tárgyat.
Kösz a segítséget! Kérdés: megéri a zenét letölteni?Vagy azzal nagyon akad a net miatt?? :confused:  :zen:

EDIT: te hanyas lvl vagy?
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Vóbert

Quote from: phr0zenJa,csak hogy tisztában legyetek a questetekkel:
A scroll of the emperor a karik change-up-jához szükséges.Change-up-kor a jelenlegi osztályotok átmegy vmi jóval durvábba,valamint kaptok 20 elosztható stat pontot:

Dark Knight --> Blade Knight
Dark Wizard --> Soul Master
Elf --> Muse Elf

A quest elkezdéséhez a 45-ös szint a minimum.Utána,abban az esetben hogy nem partizol,a szörnyek randomban dobhatnak quest tárgyat.

Magyarán szólva 45-ös szintig szóba sem áll velem a quest, és valamelyik szörny fogja utána is random kidobni a cuccot??? Addig semmi?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

phr0zen

Lorenor:46-os Dark Knight vagyok.
LVL 45-ig meg csak tápoljál szép nyugodtan,amíg fel nem nősz. :)

EDIT:A zene miatt nem fog akadni,mert egy külön playerből nyomja őket,magyarán imho töltse le mindenki.

Itachi

Quote from: phr0zenLorenor:46-os Dark Knight vagyok.
LVL 45-ig meg csak tápoljál szép nyugodtan,amíg fel nem nősz. :)

EDIT:A zene miatt nem fog akadni,mert egy külön playerből nyomja őket,magyarán imho töltse le mindenki.
Hmm..Az én bajom az, hogy nem jácca le a zenét ,pedig fel raktam... :wtf:  Még egy kérdés:ALT+TAB al nem tudok ideiglenesen kilépni a játékból..Akkor hogyan? :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: LorenorMég egy kérdés:ALT+TAB al nem tudok ideiglenesen kilépni a játékból..Akkor hogyan? :zen:
Nyomd meg a winfos billentyűt, vagy az alt+space-t, azok talán átváltanak.

Vóbert

Meg ki is lépnek a game-ből... nem lehet sajna ideiglenesen kilépni...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Akkor valaki árulja már el nekem, hogy kit kell gyapni a scroll of emperor-ért???
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shadowolf

Quote from: phr0zenJa,csak hogy tisztában legyetek a questetekkel:
A scroll of the emperor a karik change-up-jához szükséges.Change-up-kor a jelenlegi osztályotok átmegy vmi jóval durvábba,valamint kaptok 20 elosztható stat pontot:

Dark Knight --> Blade Knight
Dark Wizard --> Soul Master
Elf --> Muse Elf

A quest elkezdéséhez a 45-ös szint a minimum.Utána,abban az esetben hogy nem partizol,a szörnyek randomban dobhatnak quest tárgyat.

Még 29 szint míg elkezdhetem ezt a nyamvadt küldetést? :rolleyes: Damn.

EDIT: phr0zen: köszi szépen a javaslatod tápolást illetően, de asszem mégiscsak inkább a giant-oknál maradok. ;)

Shadowolf

Quote from: VóbertAkkor valaki árulja már el nekem, hogy kit kell gyapni a scroll of emperor-ért???

Már 45-s szintű vagy? :p :D

phr0zen

Quote from: ShadowolfMég 29 szint míg elkezdhetem ezt a nyamvadt küldetést? :rolleyes: Damn.

EDIT: phr0zen: köszi szépen a javaslatod tápolást illetően, de asszem mégiscsak inkább a giant-oknál maradok. ;)

Kicsit kevés vagy te még a gianthez.Noriában van Hunter meg Beetle Warrior,ugyanannyi XP-t adnak,csak sokkal könnyebb legyakni őket. :hehe:

Xaga

Hol van Noria??? Hogy lehet oda eljutni???

phr0zen

Quote from: XagaHol van Noria??? Hogy lehet oda eljutni???

Keletre Lornciától.A kérdéseitekkel kapsolatban:Ne mindennel engem.Egyrészt ott a //www.muonline.com , másrészt kérdezzétek Shadowolfot,ő már nem teljesen n00b.

Shadowolf

Quote from: phr0zenKeletre Lornciától.A kérdéseitekkel kapsolatban:Ne mindennel engem.Egyrészt ott a //www.muonline.com

Azt is szorgosan olvasgatom. :D

Quotemásrészt kérdezzétek Shadowolfot,ő már nem teljesen n00b.

Minö megtiszteltetés ezt a te szádból hallani...:D

Más: giant-et igenis le tudok gyakni csak lassan, míg a hunter távolról támad szóval elöle nehezebb elfutni. (akarom mondani: taktikailag meghátrálni ^^" :D)

Vóbert

Quote from: ShadowolfMár 45-s szintű vagy? :p :D

Nem, de azért tudhatnám már előre, hogy tudjak rá készülni...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

phr0zen

Quote from: VóbertNem, de azért tudhatnám már előre, hogy tudjak rá készülni...

Akármilyen lénye dobhatja,de csak 45. szinten vagy azután.A további társalgást pedig a MU topicba.

Vóbert

Quote from: phr0zenAkármilyen lénye dobhatja,de csak 45. szinten vagy azután.A további társalgást pedig a MU topicba.

Köszi... csak ennyit akartam tudni... és a többi tényleg akkor ott!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Saori

ha már kalandjátékok.. én mostanában (már amennyi időm van) Sacreddel szoktam játszani.. általában szeráffal :) (vagy erdei elf)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

Én mostanában Darkstoneozok, varázsló elég gyenge benne. Sacred milyen?

Saori

Quote from: XagaÉn mostanában Darkstoneozok, varázsló elég gyenge benne. Sacred milyen?

Sacred: hát az alapján amennyit eddig játszottam vele nekem nagyon tetszik.. grafikája nagyon szép, meg töménytelen mennyiségű küldetés van benne, amik választott karaktertípus alapján változóak..
Viszont eleinte néhány karakterrel elég nehéz.. mondjuk csak 4ről tudok nyilatkozni mert a gladiátort és sötét elfet nem próbáltam. A szeráffal a legnehezebb elkezdeni imho.. viszont ha belejön akkor már nagyon jó.. elsőre a legéletképesebb a harci mágus.. aztán az erdei elffel is egész jól lehet kezdeni (bár vele később nehezebb, ha csak nincs valami nagyon jó íj..) a vámpírnéni meg olyan közepes..emberként nehéz, de vámpírformában kul :)

Néhány screenshot (szeráf):
01
02
03
04

Jaigen.. lehet lóval is közlekedni-lóról harcolni :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Xaga

Jól néz ki, felírom a beszerzendők listámra.

Damnatus

Hali!

Quote from: SoridanHuhh, kicsit visszatérve mmorpg-kre: bár nem masszív, de //www.achaea.com (ha nem hiányoljátok a grafikát, akkor remekül el lehet vele lenni) Szerepjátszás kötelező!

Soridan
Nem reagál semmit a play now gomb, úgyhogy sajna nem tudom kipróbálni, pedig jónak tűnik.

Xaga

Quote from: DamnatusHali!
Soridan
Nem reagál semmit a play now gomb, úgyhogy sajna nem tudom kipróbálni, pedig jónak tűnik.

Ha rákattintasz a Play now gombra egy pop-up ablaknak kell megjelennie. (feltéve he vmi progi ezt meg nem akadályozza) A játék Java alapú így jó ha van java futtatókörnyezet a gépeden.

Itachi

Quote from: SaoriSacred: hát az alapján amennyit eddig játszottam vele nekem nagyon tetszik.. grafikája nagyon szép, meg töménytelen mennyiségű küldetés van benne, amik választott karaktertípus alapján változóak..
Viszont eleinte néhány karakterrel elég nehéz.. mondjuk csak 4ről tudok nyilatkozni mert a gladiátort és sötét elfet nem próbáltam. A szeráffal a legnehezebb elkezdeni imho.. viszont ha belejön akkor már nagyon jó.. elsőre a legéletképesebb a harci mágus.. aztán az erdei elffel is egész jól lehet kezdeni (bár vele később nehezebb, ha csak nincs valami nagyon jó íj..) a vámpírnéni meg olyan közepes..emberként nehéz, de vámpírformában kul :)

Néhány screenshot (szeráf):
01
02
03
04

Jaigen.. lehet lóval is közlekedni-lóról harcolni :)
Nos mivel a játékról készült screen ek nagyon felizgatták a fantáziám, utánanéztem ennek a Sacred nak. Nem elég hogy szép meg egy Diablo-klón de még online is lehet vele nyomulni.Nem semmi.Már a //www.diablo2.de is reklámozták nagyon, de akkor nézte a fene ,hogy mi az. A //www.gamefaqs.com on található review ok ban az egyetlen ami negatívuma volt -de az rendesen- az a temérdek mennyiségű bug. Egyébként úgy általában egy 7/10 kapott, ha nem 9/10 et. Az nem is rossz. Most már mindenképp beszerzem, csak legyek túl a sok xar vizsgán.. :rolleyes:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

aszucs

Tenyleg nem rossz az a sacred [jo kis tapolos diablo clon :)] en 44. szintu seraphim vagyok, de lealltoam vele mert mas dolgaim akadtak... [de majd meg folytatom.]
A hibak viszont neha irtozatosan idegesitoek... foleg hogy en nem akarok egyettlen failed-es kuldit sem, es neha keson dobbenek ra hogy 1-1 kuldetest lehetettlen megoldani valami hulye bug miatt.
Viszont tenyleg hatalmas terkepe van... es a harcrendszere is egesz jo, de azert ne becsuljuk le a diablot sem.. bar lehet senki nem veszi eszre mert aprosagnak tartja, de nagyonis fontos pl ott rendesen lehet blokkolni a pajzsal, es nagyobb sebzodes megszakitja az akciod.. stbstb ... szoval 2 goblin nem 2-szer olyan eros volt mint 1 goblin es hatad mogogttiek ellen nem muxott a pajzs...
itt meg korbeall 10 goblin es max 10-szer annyit nyomod a hp potionokat..:)
szerintem nem velettlen hogy a diablo a kategoriaja legnevesebb peldanya.. bar mar kicsit idejetmult a 2-es is...

Damnatus

Hali!

Quote from: XagaHa rákattintasz a Play now gombra egy pop-up ablaknak kell megjelennie. (feltéve he vmi progi ezt meg nem akadályozza) A játék Java alapú így jó ha van java futtatókörnyezet a gépeden.

Köszi Xaga, ezek szerint működik a popup killerem :) .

Vóbert

Quote from: aszucsszerintem nem velettlen hogy a diablo a kategoriaja legnevesebb peldanya.. bar mar kicsit idejetmult a 2-es is...


Ez így van... akármennyire is a legjobb... sajna már nagyon megérett egy következő részre, vagy legalábbis valami komolyabb fejlődésre...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Itachi

Quote from: aszucsTenyleg nem rossz az a sacred [jo kis tapolos diablo clon :)] en 44. szintu seraphim vagyok, de lealltoam vele mert mas dolgaim akadtak... [de majd meg folytatom.]
A hibak viszont neha irtozatosan idegesitoek... foleg hogy en nem akarok egyettlen failed-es kuldit sem, es neha keson dobbenek ra hogy 1-1 kuldetest lehetettlen megoldani valami hulye bug miatt.
Viszont tenyleg hatalmas terkepe van... es a harcrendszere is egesz jo, de azert ne becsuljuk le a diablot sem.. bar lehet senki nem veszi eszre mert aprosagnak tartja, de nagyonis fontos pl ott rendesen lehet blokkolni a pajzsal, es nagyobb sebzodes megszakitja az akciod.. stbstb ... szoval 2 goblin nem 2-szer olyan eros volt mint 1 goblin es hatad mogogttiek ellen nem muxott a pajzs...
itt meg korbeall 10 goblin es max 10-szer annyit nyomod a hp potionokat..:)
szerintem nem velettlen hogy a diablo a kategoriaja legnevesebb peldanya.. bar mar kicsit idejetmult a 2-es is...
Kérdés: te már kipróbáltad az online playt vele? Azt mondják hasonló mint a Bnet. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Feldin

Quote from: XagaÉn inkább nem próbálom ki, túl sokat kérdez regnél és azt nem szeretem.
Ellenben kipróbálom a CRONOUS-t.

Egyébbként csak nekem tünt fel hogy az MMORPG-k föként Dél-Korreában és Kínában népszerüek mert egy csomot amit láttam ott fejlesztettek.

Xaga! Mesélj, milyen ez a Cronous?????????
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: XagaÉn mostanában Darkstoneozok, varázsló elég gyenge benne. Sacred milyen?
Diabl lovakkal.
Egész jó, csak már elegem van a mész oszt gyaksz játékokból...
De azért a Battle Mage-em folytatom!!!!! :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Damnatus

Hali!

Szerintem a legjobb RPG a A Fallout 1 és 2. Minden stimmel benne, jó a képzettség/képességrendszer, jó a harc (bár a közelharci fegyverek egy idő után hatástalanok), jó a sztori, a környezet, szóval minden.
A Diablo 2 nekem nem jött be, legalábbis a Save&Exit része. Lepucolom a pályát, azt ha kilépek kezdhetem elölről.
Most a Morrowinddel fogok próbálkozni (vizsgaidőszak után) az egyenlőre tetszik, főleg a rendszere.