Melyik animet láttad legutóbb? Hogy tetszett? - Archive #1 - 2004-05 - 2006-03

Started by Moloko, 2004-05-15, 22:21:16

Previous topic - Next topic

Dragon

http://eg.nttpub.co.jp/news/20040914_08.html

Szóval állítólag az 51. rész lesz az uccsó.
De mondanak ám olyat is, hogy 52 rész lesz, merthogy az lenne standard hosszúság (merugye 13,26,52...)
Meg olyat is, hogy indítanak még egy seasont belõle.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

roderick

Én aztat halottam, hogy film lesz nem új szezon...
de remélem nem ott akarják lezárni a sorozat történetét, mert akkor nagyondenagyon morci leszek
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Yume_16

Na emberek tessék megnyugodni^^
a sorozat 51 részes lesz, és zerdán már le lehet majd szedni a hq-rol(ha nem akkor csütörtökön bár én szerdánként szedem le a legujabbat mindig)
és tuti az lesz a befejezõ rész... nagyon depisleszek tõle:(:(:(
Ja igen és attól függetlenül hogy mikor fejezik be tessék elkezeni nézni mert....... NAGGGGYON JOOOO XD!!!!!!!!!!!
Narutonak is istentelenül messze van a vége mégis mindig szedem le mert várom mi lesz a kövi részben:)
Ja és még mindig Envy a legdurvább legokosabb leghelyesebb homonculus bár szerintem Edot is lekörözi^^
Csak ne lenne olyan szerencsétlen az emberi alakja.... :beken:

Manu

A 34. résznél tartok, de õszintén szólva jelen pillanatban egy kicsit unom az FMA-t. Elég hangulatfüggõ nálam, hogy tetszik e az aktuális ep. vagy nem.

Meske

Most néztem meg Mohával a Pom poko-t. Nekem nagyon tetszett! :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Totya

Azt hiszem felsorolom miket néztem azóta, hogy nem jártam felétek :D
 
Azumanga Dioh  :kiraly:
Kiddy Grade  :whoah:
Rizelmine  
Divergence Eve
Ranma 1/2  
Chobits  :kiraly:
Love Hina  :kiraly:
Iketeru Futari
Momoiro Sisters
Raimuiro Senkitan
Colorful  
Vandread  :whoah:
Mouse
Ikkitousen
Berserk  :whoah:
Great Teacher Onizuka (GTO)  :kiraly:  :whoah:

Csak ennyi  :D
Teacher Banzai!!!

Moha

Hmmm, igazán "szorgoskodtál" ;)
GTO milyen? Már egy ideje szemezgetek vele...

Totya

Quote from: MohaHmmm, igazán "szorgoskodtál" ;)
GTO milyen? Már egy ideje szemezgetek vele...

Szerintem nagyszerû, ha szeretsz nagyokat nevetni (bár ki ne szeretne  :hopp: ) akkor csak ajánlani tudom.
Teacher Banzai!!!

Venom

Quote from: TotyaSzerintem nagyszerû, ha szeretsz nagyokat nevetni (bár ki ne szeretne  :hopp: ) akkor csak ajánlani tudom.

Én nem szeretek! Dráma minden mennyiségben!  :beken:

Vicceltem! :lol: FLCL rulez!


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Yume_16

Quote from: ManuA 34. résznél tartok, de õszintén szólva jelen pillanatban egy kicsit unom az FMA-t. Elég hangulatfüggõ nálam, hogy tetszik e az aktuális ep. vagy nem.
> van ilyen^^ bár sztem ez a sorozat miatt is lehet azok a részek a 40-42-ig uncsinak tüntek nekem is leszámitva a 35-set mer az durva...^^ nézd tovább^^
Jah és amugy Wrath a másik kedvencem aki huuu de cuki és huu de dühös^^

Groy

Sziasztok!

Én legutóbb a Ghost in the Shell 2-t és a Slayers TRY-t láttam.(MOst hétvégén :gevumezs: ) A GITS 2 nagyon bejött nekem, a story nagyon cool, mondjuk megijedtem hogy az õrnagy nem jelenik meg, de hálistennek a végefelé megjelent!  :rotflol: Az GITS-hez képest több akciójelenetet raktak be ami nem hátrány így jobban hasonlít az igazi cyberpunk világra. Igaz meg kell még néznem még vagy jó sokszor :)
A Slayers TRY is nagyon bejött, igaz kissé elviccelték a közepe felé, meg a végén túl könnyen legyõzik a Fõellent! De amúgy összességében nagyon jó ez a sorozat is jók benne a poénok, Gourry megint csak idióta  :) .

Feldin

Totya! Hogy tetszett az Azu????????

Befejeztem a Berzerket, de a sorozat nem fejezte be magát így ideges vagyok... és beszerzem a mangát.
+ hogy vmi vidámabb is legyen elkezdtem a Da Capo-t. Hát elég érdekes.
Vicces meg jópofa, de eddig a gondolatolvasáástól a macskafülû csajon keresztül a robotlányig minden volt benne.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Suszi

Éppen a Narutot nézem (a 28. résznél tartok), és rendkívül tetszik. Nagyon viccesnek, szórakoztatónak találom. Gondolom ti is így vagytok vele.

Titkos

És a Ranma 1/2-rõl mi a véleményed, Totya? :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Totya

Quote from: FeldinTotya! Hogy tetszett az Azu????????

Az Azumanga nagyszerû példája annak, hogyan kell egy csepp vér nélkül nagyszerû animét készíteni.
Olvastam a mangát is és mondhatom nagyon jól sikeült átvenni a hangulatát a animeban is. Kedvenc szereplõt nem is igen tudnék mondani mindegyik a szívemhez nõtt  :rotflol: , de azért Sakakisan wa kakkoii da  :hopp:
Teacher Banzai!!!

Totya

Quote from: TitkosÉs a Ranma 1/2-rõl mi a véleményed, Totya? :)

Ha annyit mondok, hogy egy hét alatt megnéztem az összes sorozatot és moviet, akkor szerintem ki lehet következtetni, hogy mennyire tetszett  :rotflol:

Bár a végére úgy tûnt, hogy kezdetk kifogyni az ötletekbõl és volt egy jópár ismétlõdõ poén, ez egészen addig tartott amíg meg nem ismertük Ranma mamáját  :rotflol: , persze ezektõl függetlenül nagyon tetszett.
Ajánlom figyelmébe mindenkinek, aki nég nem látta.
Teacher Banzai!!!

Damnatus

Hali!

Shiroi
Úgy látom nagyon megfogott a film. Amint sikerül felírnom a 40 giga animét a géprõl, bejelentkezem érte.

Kilteh

.hack//SIGN, .hack//LIMINALITY, .hack//GIFT, .hack//DUSK.
Röviden és tömören: imádom ay egészet :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

lynx655

Quote from: SusziÉppen a Narutot nézem (a 28. résznél tartok), és rendkívül tetszik. Nagyon viccesnek, szórakoztatónak találom. Gondolom ti is így vagytok vele.

Épp a Narutót nézem (a 103. résznél járok), és még mindig nagyon tetszik  :hehe: . Kár hogy a héten még nem lesz következõ rész...

Venom

Már van 103-ik rész? Banyek, szombaton még a 102-iket néztem. De  :kiraly: !


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dragon

Quote from: VenomMár van 103-ik rész? Banyek, szombaton még a 102-iket néztem. De  :kiraly: !
Jajj, hová is tettem az Azureus ikonját, ide vele deazonnal  :hopp:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Feldin

Quote from: TotyaAz Azumanga nagyszerû példája annak, hogyan kell egy csepp vér nélkül nagyszerû animét készíteni.
Olvastam a mangát is és mondhatom nagyon jól sikeült átvenni a hangulatát a animeban is. Kedvenc szereplõt nem is igen tudnék mondani mindegyik a szívemhez nõtt  :rotflol: , de azért Sakakisan wa kakkoii da  :hopp:

Totya san! megvan a teljes manga? milyen nyelven?
Nekem kéne! Sõt, ha valaki meg tudná szerezni japánul a scanneltet az nagyon kéne! Arigato gozaimasu!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShiroiMICSODA!?! MÉGHOGY ÉRDEKES!?! TALÁN INKÁBB NAGYON TETSZIK, NEM? :morci:
Nem leszünk jóban...  :ejnye: Ilyet írni, amikor tudod, hogy úgyis elolvasok minden postot...
 ;)
Nekem tetszik! Félre ne érts! Csak egy kicsit kusza még itt az eleje. Próbálom összerakni hogy milyen is ez a világ macska lányokkal robot lányokkal gondolat meg álomolvasókkal... De nagyon tetszik! Tényleg!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShiroiHamarabb láttam ezt, mint a Kimi ga nozomu eien-t, úgyhogy én ehhez hasonlítva húztam le egy kicsit a Kimi-t. És ha már azt is gyengébbnek tartottam a D.C.-nál, akkor nem tudom, mi fogja majd fölülmúlni nálam...
Film? Nem csak 26 rész?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: TotyaAz Azumanga nagyszerû példája annak, hogyan kell egy csepp vér nélkül nagyszerû animét készíteni.
Sakaki esete a macskákkal? :D:D:D

.Attila

Quote from: TotyaHa annyit mondok, hogy egy hét alatt megnéztem az összes sorozatot és moviet, akkor szerintem ki lehet következtetni, hogy mennyire tetszett  :rotflol:
SUGOI! Az egész van vagy 60 óra, és ez a tiszta idõ!!! Sõt, ennél talán kicsivel többis. Gratula :tezsvir: Még én sem tudok ilyesmire vetemedni, pedig nagy Ranma rajongó vagyok :D

.Attila

Quote from: Kilteh.hack//SIGN, .hack//LIMINALITY, .hack//GIFT, .hack//DUSK.
Röviden és tömören: imádom ay egészet :D
De ez így még nem teljes. A játék? Sõt, van még elvileg a .hack//Legend of the Twilight Bracelet asszem, ami 4 évvel a LIMINALITY és a játék után játszódik.

Totya

Quote from: FeldinTotya san! megvan a teljes manga? milyen nyelven?
Nekem kéne! Sõt, ha valaki meg tudná szerezni japánul a scanneltet az nagyon kéne! Arigato gozaimasu!

Sajnos nekem hiányosan van meg, de most látom csak az AnimeHQ-n fennt van.
Teacher Banzai!!!

Totya

Quote from: TriviSakaki esete a macskákkal? :D:D:D

Itt simán betíltaná ezért az ORTT  :rotflol:

Quote from: TriviSUGOI! Az egész van vagy 60 óra, és ez a tiszta idõ!!! Sõt, ennél talán kicsivel többis. Gratula  Még én sem tudok ilyesmire vetemedni, pedig nagy Ranma rajongó vagyok

Hát el is fáradtam egy kicsit  :hopp:
Teacher Banzai!!!

Drótmalac

Chrono Crusade

Hangulatos, nagyon eltalált sorozat, bekerült a kedvenceim közé.
A végén adott egy olyan gyomrost, hogy kb.: 2 órán keresztül csak néztem magam elé. Aki még nem látta, annak csak ajánlani tudom.