Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

Cobra

Candidate for Goddess-bõl sajnos csak ennyi készült, valamiért abbahagyták a készítését. Pedig nagyon jó sorozat lett volna :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Quote from: CobraCandidate for Goddess-bõl sajnos csak ennyi készült, valamiért abbahagyták a készítését. Pedig nagyon jó sorozat lett volna :(
Köszi az infot.
Szerintem is jó volt. Kár hogy csak ennyi készült el belõle, de azért én még reménykedem, hátha egyszer lesz még folytatás.

Marfy

Az FTP-n 2 Cowboy Bebop film is van fent, ezek ugyan azok csak a formátumuk különbözõ?

Damnatus

Hali!

Szerintem ugyanazok, mert csak 1 film van.

Marfy

Szerintem is mondjuk de ezért a biztonság kedvéért megkérdeztem.
Esteleg tudjátok hogy angol vagy japán hang van rajta mert inkább a japán kellene.

sirtomi

Quote from: NokiSzerintem is mondjuk de ezért a biztonság kedvéért megkérdeztem.
Esteleg tudjátok hogy angol vagy japán hang van rajta mert inkább a japán kellene.
A Cowboy Bebop - The Movie könyvtárban lévõ fájl .mkv kiterjesztésû, szerintem abban van japán szinkron is.

roderick

Tuti... ésmég asszem orosz alámondás is :D
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Moha

Quote from: roderickTuti... ésmég asszem orosz alámondás is :D
Amúgy a ruszkik csak hangalámondást csinálnak? Mert szinkronossal még nem találkoztam (biztos lusták hozzá :p)

roderick

Pénz beszél, kutya ugat.... orosz meg csak alámond
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

sirtomi

Quote from: roderickPénz beszél, kutya ugat.... orosz meg csak alámond
A horvátok, szerbek stb. meg csak feliratoznak. Állítólag nehéz szinkronizálni a szláv nyelvekre, a szájmozgás és a beszéd összehangolása miatt.

roderick

Igen ezt tapasztaltam, hogy nagyon low-budgetben nyomják, viszont sztem egyáltalán nem a nehézség miatt van... hisz nemtom egy japán-t magyarra is nehéz mégis megcsinálják... legfeljebb nem esünk tõle a hasra...

Ontopic:
NieA_7-röl még mindig semmi hír senkinek? pedig úgy rémlik valaki írt róla valamelyik topicban régebben
már egy [a4e] változatban elkezdtem letölteni, de 3 napja jön és csak 2 rész jött le teljesen
apropó, az [a4e] az a csapat ami legendásan szarokat csinál és nem rakunk fel tölük a szerverre, vagy keverem valamivel... (olyan sok rövidítést kéne tudnom, hogy már keverek mident) mert ha nem akkor viszont feltöltöm, mert igéretesnek tünik és különben is ABE!!!!!!!!!!!!!!!!!
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Shadowolf

Quote from: roderickapropó, az [a4e] az a csapat ami legendásan szarokat csinál és nem rakunk fel tölük a szerverre, vagy keverem valamivel...

Kétlem mert pl a GTO-ból is jópár rész tõlük van fenn...

roderick

Na akkor csak fölöslegesen paráztam... köszi
nyehe és mivel átlépte az letöltés a misztikus 1 napos határt ezért megigérem, hogy ha sikerül akkor feltöltöm majd
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Manu

Ken-Shi Kun a leírásokban 36 ep.-et meg egy mozit említ e sorozattal kapcsolatban, de én az AnimNfo-n, meg a szerveren csak egy 13 meg egy 10 részes sorozatot találtam, meg egy specialt. most melyik az igaz, mert érdekelne még a maradék 13 ep. meg a mozi, ha létezik.

Mattanja

Quote from: Manumost melyik az igaz, mert érdekelne még a maradék 13 ep. meg a mozi, ha létezik.
Gondolom nem nyugtat meg, de én is csak ezeket láttam mindenhol. 13 + 10 TV. A mozi pedig = special.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

El kezdetem tölteni a Witch Hunter Robin-t.
Láttam már valaki?
Írjatok már lécci róla pár sort.

Lord AO

Noki: Rémlik valami, mintha láttam volna. Egy titkos társaságról szól, akik, mint a címbõl is látszik, boszikra vadásznak, ill. rejtélyeket oldanak meg. A fõszereplõ egy csajszi, aki maga is boszi. Eleinte nincs tisztában képességeivel, nem tudja kontrollálni, de késõbb azért beletanul... Ha szereted a rejtélyes sztorikat mindenképp látnod kell.  :)

Feldin

Quote from: NokiLáttam már valaki?
:D
Megvan, de még nem néztem.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Manu

Rettentõ rosszull érintett az imént az a hír, hogy a Samurai Champloo licensét csak a 17. ep-ig vette meg a Fuji TV, s bár a BS-1 csatorna átvette tõle sugárzást, de elölrõl kezdik a sorozatot. Úgyhogy mindenki, aki szereti ezt az animet csak jövõ január-februártól követheti tovább! Ez halál! :beken:

roderick

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!
Addigra meg remélem licenszelik is........
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHR viszont jó... története nem valami túl eredeti, meg nincs is zseniálisan kidolgozva, de a látványvilág és a hangulat böségesen kárpótól ezért.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Marfy

Látta valaki a Gasaraki címû sorozatot?
Tudnátok mondani róla valamit?

Suszi

Hali.
Látta már valaki ezt az animét?
Érdekelne, hogy mi a véleményetek róla.  :)

Lord AO

Quote from: SusziHali.
Látta már valaki ezt az animét?
Érdekelne, hogy mi a véleményetek róla.  :)
Amennyiben a 13 részes sorozatra és nem a TV sorozatra gondolsz, akkor igen. Ha szereted a fantasyt RPG beütéssel, akkor tetszeni fog, ha nem, akkor valszeg nem. Egyébként nekem tetszett, bár én szerepjátékos vagyok. :hehe:

Damnatus

Hali!

Én is láttam a ROLW-t nekem is tetszett, fantasy.

Marfy

Quote from: SusziHali.
Látta már valaki ezt az animét?
Érdekelne, hogy mi a véleményetek róla.  :)

Én láttam és nagyon teccett.
Ha szereted a fantasy-t akkor kötelezõ darab.
A 13 részes OVA-t már végég láttam és :cool: a 26 részest pedig nemrég keztem el és az is zsír szerintem mindenképp érdemes megnézni.

Suszi

És nem tudjátok véletlenül, hogy milyen sorrendben kell megnézni?

Shadowolf

Quote from: SusziÉs nem tudjátok véletlenül, hogy milyen sorrendben kell megnézni?

Hogy Cobrát idézzem...

Suszi

Quote from: ShadowolfHogy Cobrát idézzem...

Nagyon köszi a segítséget!  :merci:

Marfy

Quote from: ShadowolfHogy Cobrát idézzem...

Én is tudtam volna  :beken: .
Amúgy majd Suszi ha nézed ne lepõdj meg mert az TV sorozat nem teljesen követi az OVA eseményeit. Elõször én is meglepõdtem hogy mi van  :wtf: , de utánna felvilágosítottak :).

Rounin

Quote from: SusziHali.
Látta már valaki ezt az animét?
Érdekelne, hogy mi a véleményetek róla.  :)

Elsõ fantasy-anime, amit láttam :) (az OVA)
Röviden: tetszik. Bõvebben: nézd meg :D