Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Suszi

Jónak tûnik. Remélem elnyeri tetszésünket.  :haha:

.Attila

Bazz, anime-t játszanak és nekem még nincs jegyem!!!!

edit: ha ez anime, és ráadásul még japán is, akkor miért ebbe a topicba jött, ahol filmekrõl van szó, és méghozzá nem is japán filmekrõl?

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Azt tudni, milyen nyelven adják a Steamboyt nálunk? Sony Pictures oldalán a trailer angolul van, de a többi megnézhetõ részlet feliratos. Bár Patrick Stuart az egyik szinkron, szóval valószínûleg igényesen csinálták meg.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Quote from: BonciBazz, anime-t játszanak és nekem még nincs jegyem!!!!

edit: ha ez anime, és ráadásul még japán is, akkor miért ebbe a topicba jött, ahol filmekrõl van szó, és méghozzá nem is japán filmekrõl?

Mert a Titanicon játszanak: (1) animét, (2) nem japán filmeket, (3) japán filmeket. Ez alapján rögtön 3 topicba mehettünk volna! (Különben is, tessék ide is gyakran benézni. ;) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizMert a Titanicon játszanak: (1) animét, (2) nem japán filmeket, (3) japán filmeket. Ez alapján rögtön 3 topicba mehettünk volna! (Különben is, tessék ide is gyakran benézni. ;) )
A fenyes jovo az egyetlen japan film ha jol lattam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Hali!

Megnéztem  a Bizsergést.
Nagyon jó film. Érdemes megnézni.

Az egyik betétszámot keresem:
"Angel" Written by Jerry Burns and Sally Herbert.
Aki esetleg ráakadna, az légyszi írja meg honnan tudnám leszedni. Elõre is kösz!

Feldin

Quote from: SusziIgaz  :haha:  Mondjuk a vöröshalál trilógiát igazán megfilmesíthetnék (szvsz ez sikerült a legjobban)
Sajna kimaradt :( nincs pénz könyvre :(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: katzÁpr 9. 19:30, Toldi mozi: Steamboy
Jegyet mindenki maga vesz?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

katz

Quote from: FeldinJegyet mindenki maga vesz?
Csak nem venni akarsz nekem?
Ki akar jönni arra az elõadásra, talán leszünk elegen egy csoportos kedvezményhez (-20%), egyébként 690 a jegy...

Manu

Quote from: RamizMi foglaltunk jegyet (amúgy Uránia :) 2án csak ott adják),...


...ezt azért vegyétek figyelembe, mielõtt vernétek az asztalt a csoportos kedvezményért a Toldiban. :)

Djinn

Quote from: katzCsak nem venni akarsz nekem?
Ki akar jönni arra az elõadásra, talán leszünk elegen egy csoportos kedvezményhez (-20%), egyébként 690 a jegy...
Animal és Djinn szeretne menni :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Quote from: DjinnAnimal és Djinn szeretne menni :D
Vegyek nektek jegyet?

Djinn

Quote from: katzVegyek nektek jegyet?
Ha meg tudod elõlegezni nekünk nagyon megköszönném!!!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Hali!

Én is jönnék?
De tényleg, csak ott lehet jegyet venni, nyitás elõtt?

katz

Quote from: DamnatusHali!

Én is jönnék?
De tényleg, csak ott lehet jegyet venni, nyitás elõtt?
Jegyrendelés: 311-2809
Jegyvétel: minden nap az elsõ vetítés elõtt  fél órával lehet venni (csak azt nem tudom mennyire elõre lehet venni). Hétfõn megyek venni jegyet...

Ramiz

Quote from: DamnatusÉn is jönnék?

Ha te nem tudod, akkor ki? :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus

Hali!

Döntöttem, én is jövök. Megyünk akkor közösen?

Suszi

Quote from: FeldinSajna kimaradt :( nincs pénz könyvre :(

Nem olvastad a vöröshalál trilógiát? Ha gondolod kölcsönadhatom, hogy elolvasd. Hidd el megéri! :) (küldj pm-et, ha kell és megbeszéljük)

katz

Quote from: katzJegyrendelés: 311-2809
Jegyvétel: minden nap az elsõ vetítés elõtt  fél órával lehet venni (csak azt nem tudom mennyire elõre lehet venni). Hétfõn megyek venni jegyet...
Javítok!
A fenti szám nem él. Ami van: 472-0397
Telefonos rendelés nincs, pénztárnyitás fél 3-kor.
Csoportkedvezmény 10 fõtõl van, Kivétel a fesztiválok (mint most is :()
Én holnap 4-kor megyek jegyet venni az ápr 9. Steamboy-ra, akinek kell még jegy, az holnap fél 2-ig PM-ezzen. Találkozo: szombat este 19:20-kor a mozi elõtt, ha vki rendel de nem jön el, az jobb ha többé nem kerül a közelembe :__devil:


ON topic

Band of Brothers
Most nézem a DVDrippet. Egész jó kis sorozat. Spielberg és Tom Hanks tudnak nagyot alkotni. Háborus mozi téren szvsz uj etelon születik

Fazék

Két nõvér (Janghwa, Hongryeon - 2003)
Most egy beszámolót kéne írnom róla, de hirtelen nem jut eszembe más azon kívül, hogy húarohadtéletbe! szóval átkozottul félelmetes, kiváló pszicho-horror, remek alakításokkal, tökéletesen kidolgozott történettel. A stílus kedvelõinek mindenképpen ajánlom megtekintésre! Én nagyon jókat borzongtam a film alatt. Bár kibírtam szembecsukás nélkül, néha kénytelen voltam perifériás látást alkalmazni.  :haha:
Titanic-on egyértelmûen 5-öst adtam rá, itt megvan a lehetõségem, hogy 9/10-et adjak rá :) ha lesz egy horror-kedvelõ barátnõ-jelöltem tutira megnézem vele mégegyszer :D

Raggie

Quote from: BlimpKét nõvér (Janghwa, Hongryeon - 2003)...
Én is láttam a programfüzetben, meg is akartam nézni, csak hát nem nagyon fért volna bele az idõbeosztásomba(meg nagyon le is vagyok égve mostanában!  :__devil: ). Nekem is ígéretesnek tûnt.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

Failure is the default option

Feldin

Quote from: Raggie GordonÉn is láttam a programfüzetben, meg is akartam nézni, csak hát nem nagyon fért volna bele az idõbeosztásomba(meg nagyon le is vagyok égve mostanában!  :__devil: ). Nekem is ígéretesnek tûnt.
The tale of two sister? Megvan.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

Quote from: kikuchiyoA Northfork milyen volt?
még mindig gondolkodom rajta és még mindig nem tudom eldönteni, hogy egy nagyon jó film volt-e, vagy csak egy mûvészieskedõ, de jó film :) amint kitaláltam talán írok róla egy hosszabb véleményt :)

Kvikveg

A Repulo torok klanja ( 21.e ) es az Adasunkat megszakitjuk ( 14.e ) kesobb jon be a mozikba. Szoval aki most lemarad rola, az ne szomorkodjon.  ;)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: FeldinThe tale of two sister? Megvan.
Ajdad adjad adjad!!! Majd ha egyszer Ramiz kolléga végre eljut hozzád, akkor add oda neki!! Ja és elõre is kösz! :D

Quote from: KvikvegA Repulo torok klanja ( 21.e ) es az Adasunkat megszakitjuk ( 14.e ) kesobb jon be a mozikba. Szoval aki most lemarad rola, az ne szomorkodjon.
HUHHH!  :appl:  Naggyon kezdem parázni! Kösz az infot!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Szombatra az osszes GitS2 es Steamboy jegy elfogyott. Basszus. Najo, kora delutan a GitS2re meg foglalhato volt egy jegy az elso sorban. Hurra.
Megyek vasarnap... :D

Megneztem az Adasunkat megszakitjuk c opuszt. Az elso, ami feltunt: a nyelv. Kinai. :D A masodik: rendorok versus bunozok lovoldozes szo szerint 5 meterrol. A rendorok nagyon benan celoztak, bunozo az utca kellos kozepen... Biztos Rambo-kepesseget hasznalt... Egyebkent kellemes film, pont kello mennyisegu humorral. Egy jelenetnel nem tudtam eldonteni, hogy ez most komoly, vagy direkt vettek groteszk-karikatura stilusura... Az elozetessel ellentetben inkabb a bunozokre koncentral a tortenet es a ket rendor kozti konfliktus is csak neha-neha feltuno.
Ja: es nem vertol frocsogos. /Ichi megviselte a lelkivilagomat.../
ui a karaktereket jol kitalaltak, nem sablonunalom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

Oromhir: Titanic utan moziban/kazin lesznek a kov. filmek:
SPI:
Intim vallomasok,
Cseh alom,
Keseru kave,
Valtozo idok,
A Richard Nixon merenylet,
Mokep:
Egy mukkot se!,
Adasunkat megszakitjuk,
Fenyes jovo,
Intersonic:
A repulo torok klanja,
Best Hollywood:
9 dal,
Warner Home Video:
Tokioi keresztapak

Na, remelem jol jeloltem a forgalmazokat, met a cikkiro bizony belekeveredett. Mokep, mint film... :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.