Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Feldin

Quote from: ManuÉn jobbra számítottam, de szerintem rémes volt. Kb. háromnegyed órát néztem és azt vettem észre, hogy gyakorlatilag még semmi nem történt benne, a színészi játék meg halál. Mondjuk nem néztem végig, a végébe csak bele-bele tekintgettem, de az elég látványosnak tünt, úgyhogy ez nem a teljes kép. Mindenestre az elején tényleg nem tudtam túltenni magam. ...meg moziban más azért az élmény, mint egy kamerás rippen.
az biza igaz. Meg mondom, hogy negatív várakozásaimhoz képest tetszett.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Manu

Régóta figyelemmel kísérem Wong Kar Wai mûködését. A Bukott Angyalkák számomra még nagyon nehéz film volt, akkor amikor néztem, ezért annyira nem tetszett. Alacsony költségvetésû agymenésre emlékszem. A Chunking Express már sokkal jobban tetszett, a zenéje máig nagyon megmaradt, de ez is viszonylag puritán romantikus történet. Ezután ütött nagyott az In The Mood For Love. Majd hanyattesetem, akkora film, hihetetlen látványvilággal, légies, visszafogott romantikával, aki látta, tudja mirõl beszélek.
Most a cím halatán, azt hittem lép egy nagyot és csinál egy romantikus sci-fit, nagyon kiváncsivá tett. Elöször azt hittem tévedtem, de végülis annyira nem. Sci-finek nem sci-fi, legalábbis klasszikus értelemben, de nagy lépés elõre is meg hátra is. Míg az ITMFL egy tökéletesen kivitelezett mérnöki alkotás, ez gyakorlatilag annak folytatása, de sokkal szabadosabb, egy kicsit visszatér korai mûvei gyakran nehezen értelmezhetõ, átérezhetõ világához. Eltartott egy darabig, míg elkapott, de azóta folyamatosan arra késztett, hogy gondolkodjak rajta, ha van egy kis idõm. Perzse megint a szerelem különbözõ aspektusaival foglalkozik, legtöbbet a be nem teljesüléssel sé most erõsen a férfire koncentrl, mégha ez nem is nagyon látszik elõször. Érdemes megnézni, de szvsz csak az ITMFL után, akkor könnyebb és élvezhetõbb.

Mattanja

A Mátrix 1 (és egy kevés a 2-bõl is) újraszinkronizálva 2 magyar srác által. Nézzetek bele a trailerbe, innen letölthetõ az is és a teljes film is. Nagy baromság! :lol:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Suszi

Nagyon király. Mindenki nézze meg, akit teheti. :)

Fazék

Quote from: SusziNagyon király. Mindenki nézze meg, akit teheti. :)
És ez hogy került ebbe a topic-ba? :haha:
emlékeztetõül: "Filmek (minden, ami nem japán)" :D

Manu

Lassan hagyományossá váló kínai történelmi dráma sok kardharccal, (sajnos) sok szerelemmel, csavaros történettel, gyönyörû képekkel. Jó színészi játék, rendezés, de a végére, mnitha kifulladna. Lehetett volna negyed óra - 20 perccel rövidebb és akkor segond. Mindenesetre jó film, és ami külön tetszett, hogy lényegesen kevesebbet repkednek benne az emberek, mint pl. a Heroban vagy a Tigris és Sárkányban.

Ramiz

Quote from: ManuLassan hagyományossá váló kínai történelmi dráma (...) és ami külön tetszett, hogy lényegesen kevesebbet repkednek benne az emberek, mint pl. a Heroban vagy a Tigris és Sárkányban.

1.) már elég régen "hagyományosak"... :hehe: (ld.: röpködés)
2.)  :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: ManuLassan hagyományossá váló kínai történelmi dráma sok kardharccal, (sajnos) sok szerelemmel, csavaros történettel, gyönyörû képekkel. Jó színészi játék, rendezés, de a végére, mnitha kifulladna. Lehetett volna negyed óra - 20 perccel rövidebb és akkor segond. Mindenesetre jó film, és ami külön tetszett, hogy lényegesen kevesebbet repkednek benne az emberek, mint pl. a Heroban vagy a Tigris és Sárkányban.
Na akkor most megnézzem vagy ne?! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Quote from: ManuRégóta figyelemmel kísérem Wong Kar Wai mûködését. A Bukott Angyalkák számomra még nagyon nehéz film volt, akkor amikor néztem, ezért annyira nem tetszett. Alacsony költségvetésû agymenésre emlékszem. A Chunking Express már sokkal jobban tetszett, a zenéje máig nagyon megmaradt, de ez is viszonylag puritán romantikus történet. Ezután ütött nagyott az In The Mood For Love. Majd hanyattesetem, akkora film, hihetetlen látványvilággal, légies, visszafogott romantikával, aki látta, tudja mirõl beszélek.
Most a cím halatán, azt hittem lép egy nagyot és csinál egy romantikus sci-fit, nagyon kiváncsivá tett. Elöször azt hittem tévedtem, de végülis annyira nem. Sci-finek nem sci-fi, legalábbis klasszikus értelemben, de nagy lépés elõre is meg hátra is. Míg az ITMFL egy tökéletesen kivitelezett mérnöki alkotás, ez gyakorlatilag annak folytatása, de sokkal szabadosabb, egy kicsit visszatér korai mûvei gyakran nehezen értelmezhetõ, átérezhetõ világához. Eltartott egy darabig, míg elkapott, de azóta folyamatosan arra késztett, hogy gondolkodjak rajta, ha van egy kis idõm. Perzse megint a szerelem különbözõ aspektusaival foglalkozik, legtöbbet a be nem teljesüléssel sé most erõsen a férfire koncentrl, mégha ez nem is nagyon látszik elõször. Érdemes megnézni, de szvsz csak az ITMFL után, akkor könnyebb és élvezhetõbb.
Láttam az ajánlóját a PestiEst-ben és annak alapján.... hááát nemtom, de nem magasztalták túl a dolgot. Ilyesmi témájú filmbõl még én is csak szar(amcsi--ez mindent megmagyaráz :) ) filmeket láttam. De akkor ezek szerint õk a hülyék és nem a randezõ! :D Most kiváncsivá tettél. Ha nem küszködnék hattalmas pénzhiánnyal megnézném moziban, de így lehet, hogy megvárom a DVD-t.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manu

Vazze srácok, de kötöszködõs ma a hangulat!  :3x3: :)

1. A Pesti Estet nem filmkritikai lapnak tekinteni!
2. Igen, megnézni minden keleti (és európai) filmet, amit lehetséges.
3. A hasgyományosta úgy értettem, hogy manapság mintha megaszporodtak volna a hasonszõrû, nagy költségvetésû kínai történelmi filmek.

:)

Feldin

Quote from: ShiroiA Mátrix 1 (és egy kevés a 2-bõl is) újraszinkronizálva 2 magyar srác által. Nézzetek bele a trailerbe, innen letölthetõ az is és a teljes film is. Nagy baromság! :lol:
Az valami szörnyû!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ManuRégóta figyelemmel kísérem Wong Kar Wai mûködését. A Bukott Angyalkák számomra még nagyon nehéz film volt, akkor amikor néztem, ezért annyira nem tetszett. Alacsony költségvetésû agymenésre emlékszem. A Chunking Express már sokkal jobban tetszett, a zenéje máig nagyon megmaradt, de ez is viszonylag puritán romantikus történet. Ezután ütött nagyott az In The Mood For Love. Majd hanyattesetem, akkora film, hihetetlen látványvilággal, légies, visszafogott romantikával, aki látta, tudja mirõl beszélek.
Most a cím halatán, azt hittem lép egy nagyot és csinál egy romantikus sci-fit, nagyon kiváncsivá tett. Elöször azt hittem tévedtem, de végülis annyira nem. Sci-finek nem sci-fi, legalábbis klasszikus értelemben, de nagy lépés elõre is meg hátra is. Míg az ITMFL egy tökéletesen kivitelezett mérnöki alkotás, ez gyakorlatilag annak folytatása, de sokkal szabadosabb, egy kicsit visszatér korai mûvei gyakran nehezen értelmezhetõ, átérezhetõ világához. Eltartott egy darabig, míg elkapott, de azóta folyamatosan arra késztett, hogy gondolkodjak rajta, ha van egy kis idõm. Perzse megint a szerelem különbözõ aspektusaival foglalkozik, legtöbbet a be nem teljesüléssel sé most erõsen a férfire koncentrl, mégha ez nem is nagyon látszik elõször. Érdemes megnézni, de szvsz csak az ITMFL után, akkor könnyebb és élvezhetõbb.
Ezt már elküldted Ramiznak? Mármint az ITMFL-t.
A 2046 megvan de camben. Ha neked jobb akkor azt is vágd már hozzá! :)
Köszi!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Raggie GordonNa akkor most megnézzem vagy ne?! :D
Nézd!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Raggie

Quote from: ManuVazze srácok, de kötöszködõs ma a hangulat!  :3x3: :)

1. A Pesti Estet nem filmkritikai lapnak tekinteni!
2. Igen, megnézni minden keleti (és európai) filmet, amit lehetséges.
3. A hasgyományosta úgy értettem, hogy manapság mintha megaszporodtak volna a hasonszõrû, nagy költségvetésû kínai történelmi filmek.

:)
:D Jó öreg Manu kolléga! :D

1.OK! Lassan én is kezdek rájönni, hogy itt tévedtem!
2.OKK! :)
3.Mi az a "hasgyományosta"?!  :__devil:  Egyébként tényleg megszaporodtak, hogy a te szavaiddal éljek, de sztem ez nem baj amíg ilyen minõségûek, mivel ezek még bõven a tömegfilmeknek számító(csak, hogy maradjunk a hülye amcsik témánál! :D ) amerikai képregényfeldolgozásokból készülõ förmedvényeknél! Szóval hajrá kinai/vietnámi/koreai/japán/többi filmek!
Quote from: FeldinNézd!
OKKKKK!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Manu

Quote from: Raggie GordonMi az a "hasgyományosta"?!  :__devil:  

A "hasgyományosta" has és gyomortájéki görcs, amit az idegi feszültség vált ki, s ha rövid idõn belül nem múlik, vérben forgó szemeket és remegõ kezeket eredményez, melyek félregépelést okoznak. :D

Raggie

:eeek: Sürgõsen kezeltesd! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#346
Mindenki kezeltessen mindent, nagyon gyorsan!!! :D :__devil:
De akkor is, vuhszia filmek: régen is sok készült belõlük, csak most már el is jut idáig!

Amúgy meg, ha már szóba jött, elmondom a "skálát", amivel ma Raggie kollegát fárasztottam a buszon.

1........................2.........3...4..................5,6
* - - - - - - - - - - * - - - - * - * - - - - - - - - * *

-+7+-



Ez a furcsa totemszimbólumjelképsorábrázolás azt fejezi ki, hogy hol állnak a különféle filmkritikai kiadványok. A bal végleten a nem vakon amerika majmoló, európai, ill. régebbi, (talán) klasszikus filmekkel filmekkel is foglalkozó, a jobb az amerikai sz..rt zabáló, készítési költség alapján ítélõ "irány" van.
1: Filmvilág - elég jó, nem is kicsit sznob, de rendszeresen felbukkannak hasábjain az animék, ami egy nagy piros pont. :) Gyakran írnak õsrégi, beszerezhetetlen filmekrõl, ami néha marha idegesítõ.
2: DVD Extra. Merik ajánlani a jó filmeket, ami már majdnem elég is. A kultfilmek ajánlóját mindig olyan ember kezébe adják, aki kellõen odavan az illetõ darabért. Korrekt.
3: EXIT. Friss a stílusuk, egyelõre még be mernek szólni az ótvar, fantáziátlan amcsi filmekre. Nem mindegyikük.
4: Pesti Est. Elpuhultak, mindent ajánlanak. ("...egyszer megnézhetõ film, de tisztességes iparosmunka, XY aranyos a szerepben...")
5,6: Cinema és Vox. No comment, csak egy pár smiley:
7: a sehova sem beillõ ráadás: Matula (internetes újság). Minden filmet leszólnak, ami a mozikban megy. Mivel ezek nagy része amerikai, élvezhetõ és mulattató a tevékenységük. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: ManuLassan hagyományossá váló kínai történelmi dráma sok kardharccal, (sajnos) sok szerelemmel, csavaros történettel, gyönyörû képekkel. Jó színészi játék, rendezés, de a végére, mnitha kifulladna. Lehetett volna negyed óra - 20 perccel rövidebb és akkor segond. Mindenesetre jó film, és ami külön tetszett, hogy lényegesen kevesebbet repkednek benne az emberek, mint pl. a Heroban vagy a Tigris és Sárkányban.
Azert van repkedes rendesen a bambuszerdoben... Inkabb a Tigris es Sarkany. Ott nem zavart ugyanis.
Nos roviden: szep kepek es logikai buktatok boseggel. Logikai alatt nem a 600 db repulo bambuszdardat ertem, amikbol 1 sem talal... Vagy a repulo toroket, amik izles szerint repulnek minden iranyba. Ezt meg elfogadom a mondai tulzas neveben. Hanem: 2 szereplo mendegel gyalog, blabla, aztan egyszercsak leakasztanak maguknak ket lovat, amik ugye ott allnak megkotve, felszerszamozva stb. :mad:
Az utolso 20 percet en is lenyisszantanam belole. Azt nem fogom reszletezni miert, mert mar eros spoiler lenne...
A szineszi teljesitmeny sem fogott meg, a reszeget foleg kriminalisan pocsekul jatszotta a ficko... A tobbi jelenet hala az egnek nem kivant annyira sokat. A no tanca viszont szep volt. :jee:  Bar az meg nem "szineszi" teljesitmeny.
Szoval mindenki csak a szemet vigye a vetitoterembe, az agyat hagyja otthon...
Kar, mert igeretesen kezdodott es volt benne par jo fordulat amugy... :bruhuhu:
Kosztumtervezonek&latvanytervezonek:  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: KvikvegHanem: 2 szereplo mendegel gyalog, blabla, aztan egyszercsak leakasztanak maguknak ket lovat, amik ugye ott allnak megkotve, felszerszamozva stb. :mad:
:confused: Ezzel pontosan mi is a bajod? Elõre meg volt tervezve a szökés. Miért ne készíthetett oda magának 2 lovat a jóember? Arról nem is beszélve, hogy bármelyik katonatársa is odakészíthette a lovakat, hiszen nem volt tényleges áruló, a terv része volt a szökés.
Quote from: KvikvegAz utolso 20 percet en is lenyisszantanam belole. Azt nem fogom reszletezni miert, mert mar eros spoiler lenne...
ezt mások is mondják, és attól függetlenül, hogy néhány rész nekem se tetszett benne, helyénvalónak érzem a befejezést.
Quote from: KvikvegA szineszi teljesitmeny sem fogott meg, a reszeget foleg kriminalisan pocsekul jatszotta a ficko...
Sztem pedig tökéletesen hozta azt a tipikus túljátszást, ami az ázsiai filmekre oly jellemzõ. Ezek szerint még nem láttál elég ilyet. :)

Ramiz

Quote from: BlimpSztem pedig tökéletesen hozta azt a tipikus túljátszást, ami az ázsiai filmekre oly jellemzõ.

Szerintem egyáltalán ne jellemzõ a túljátszás az amerikai filmekre. :3x3:
Nézz meg egyszer egy amcsi drámát vagy egy brazil szappanoperát. :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Suszi

Szerintem nem túl nagy szám, bár az effektek egészen jól sikerültek. A tetkós gyerek tetszett benne a legjobban (no azért Lepra sem volt rossz  :beeee: )

Fazék

Quote from: RamizSzerintem egyáltalán ne jellemzõ a túljátszás az amerikai filmekre. :3x3:
Nézz meg egyszer egy amcsi drámát vagy egy brazil szappanoperát. :D :__devil:
most amellett, hogy TUDOM hogy rengeteg ázsiai filmet láttál, nem igazán értem miért nem érted mirõl beszélek... megkérem egy haveromat, hátha õ jól el tudja magyarázni... így kora reggel ilyen hülyeséggel megvádolsz... ez fáj... inkább megyek reggelizni.

Fazék

Quote from: RamizSzerintem egyáltalán ne jellemzõ a túljátszás az amerikai filmekre. :3x3:
Nézz meg egyszer egy amcsi drámát vagy egy brazil szappanoperát. :D :__devil:
majd egyszer talán regisztrál ide, szóval
Quote from: Nakedapelehetne úgy is mondani, hogy nem élethûségre törekednek hanem karakterek, vagy érzetek szélsõséges megjelenítésére. pl mint a Commedia dell'arte stílus, talán az eu-vonalból
és nem azt mondom, hogy ez minden filmjükre jellemzõ, csak rengetegre.

Mellesleg amerikai filmekre nem a túljátszás, hanem a túldramatizálás a jellemzõ... sztem legalábbis.

Brazil szappaoperáknál pedig mindkettõ ott van. :)

Kvikveg

Quote from: Blimp:confused: Ezzel pontosan mi is a bajod? Elõre meg volt tervezve a szökés. Miért ne készíthetett oda magának 2 lovat a jóember? Arról nem is beszélve, hogy bármelyik katonatársa is odakészíthette a lovakat, hiszen nem volt tényleges áruló, a terv része volt a szökés.

ezt mások is mondják, és attól függetlenül, hogy néhány rész nekem se tetszett benne, helyénvalónak érzem a befejezést.

Sztem pedig tökéletesen hozta azt a tipikus túljátszást, ami az ázsiai filmekre oly jellemzõ. Ezek szerint még nem láttál elég ilyet. :)
A szokes: nem erre a jelenetre gondoltam, az ok, hiszen meg volt tervezve. En a spoiler vegere gondoltam, amikor a noci viszi megolni, es gyalogolnak bukkerdon-nyirerdon keresztul. Es utana hipp-hopp... Most akkor vagy lovon vigye el, vagy gyalog menjenek tovabb.../spoiler

A tuljatszas idegesitett. Ha igy hivjak ezt. Nalam egyszeruen a "jaj" kategoria... :/ Es neha ilyen, neha olyan volt.

A brazil szappanoperakrol konyorgom ne beszeljunk! Ááááááááááá! :mad:  :mad:  :eeek:  :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

Quote from: KvikvegA szokes: nem erre a jelenetre gondoltam, az ok, hiszen meg volt tervezve. En a spoiler vegere gondoltam, amikor a noci viszi megolni, es gyalogolnak bukkerdon-nyirerdon keresztul. Es utana hipp-hopp... Most akkor vagy lovon vigye el, vagy gyalog menjenek tovabb.../spoiler
huh, hát erre nem emlékszem tökéletesen, úgyhogy inkább nem is próbálom megmagyarázni :)

Quote from: KvikvegA tuljatszas idegesitett. Ha igy hivjak ezt. Nalam egyszeruen a "jaj" kategoria... :/ Es neha ilyen, neha olyan volt.
Amúgy sztem tök jól játszotta abban a jelenetben a katonát, aki részeg úrnak akarja álcázni magá. ;) Egy katonának nem kell színészi képességekkel rendelkeznie (a nõk szédítése más téma :D)...

Ramiz

Bocsánat, nem szerettelek volna megsérteni. Persze hogy nem vagyok ázsiai film szakértõ! ;)
Nekem kicsit bonyolult, amit a barátod írt, de sejtem, mire gondoltok.
A brazil szappanoperát nem gondoltam komolyan. Ne nézz olyat! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Emberek! Felváltva beszéltek ázsiai meg amcsi filmekrõl meg színészeti stílusrokról! Mesélje mán el nekem valaki két mondatban, hogy mirõl is van szó! De valahogy érthetõbben, mint az elõzõ 8-9 postban...(tudom, hogy a Repölõ Tõrök Klánjával kapcs.-ban tört ki a vita, de utána elvesztettem a fonalat :( )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Nincs vita. Hát, errõl lekéstél, cimbi! Itt sem tudsz harcot generálni! (á la Offtopic) :D :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Hát így most utólag visszagondolva, hogy leülepedett a film, igazat kell adnom Kvikvegnek, tényleg nem nagy durranás a színészi játék, de elõtte volt egy-két szörnyû filmélményem és ahhoz hasonlítottam. Egyébként annyira nem is rossz. Túljátszást viszont nem éreztem rajta, de lehet, hogy ez meg azért van, mert sok ázsiai filmet nézek és nem veszem észre.
Ha elfogadod a repkedõ embereket (amúgy a bambuszos még inkább hihetõ, mint a freestyle légtorna, ahol nem tudnak mibe kapaszkodni), akkor a spontán materializálódó pacikkal nem értem mi a probléma. :D

Ramiz: Könyörgöm, a Pesti Est nem filmkritikai lap, hanem REKLÁMÚJSÁG.

Kvikveg

Quote from: Manu...
Ha elfogadod a repkedõ embereket (amúgy a bambuszos még inkább hihetõ, mint a freestyle légtorna, ahol nem tudnak mibe kapaszkodni), akkor a spontán materializálódó pacikkal nem értem mi a probléma. :D
...
:D
Mar letom az uj filmelozetest: freestyle legtorna, bambuszos legtorna, es kivansagra materializalodo pacik!  :lul:  Egyebkent durva volt, amit a bambuszlovedekekkel eloadtak. Ugy belegondoltam, hogy azok milyen elesek es kemenyek...  :eeek: Nem szeretnek eggyel a rosszabbik vegen talalkozni.

Quote from: BlimpAmúgy sztem tök jól játszotta abban a jelenetben a katonát, aki részeg úrnak akarja álcázni magá.  ;)  Egy katonának nem kell színészi képességekkel rendelkeznie (a nõk szédítése más téma :D)...
Hm. Igy tenyleg van ertelme... de gyanitom, hogy nem sokat fogjak alcazott bevetesre kuldeni. :D :haha:
spoilerA masik persze profibbnak nezett ki, a film vege utan gondoltam bele, hogy szivszerelmevel enyeleg a visszhangtancnal.  :rolleyes: /spoiler
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.