Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: ManuA film angol címe: Rape Me. Fogalmam sincs ez ->Боже мой :confused: micsoda :)
Nem a "jol van" oroszul? "Bozse moj Szerjozsa" szokapcsolatban jut az eszembe. Regen volt mar az az oroszora... A franciahoz szerintem semmi koze. Gondolom francia. ?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

És miért kéne eszünkbe jusson az, hogy "Rape me", a "Baise moi"-ról? :rolleyes:
Боже мой! [Bozse moj!]: kb. "Istenem!" vagy "Úristen!" (orosz) (Ez egy nyelvtanilag kicsit szabálytalan kifejezés, ha jól tudom. Helyesen: мой Бог!)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizÉs miért kéne eszünkbe jusson az, hogy "Rape me", a "Baise moi"-ról? :rolleyes:
Боже мой! [Bozse moj!]: kb. "Istenem!" vagy "Úristen!" (orosz) (Ez egy nyelvtanilag kicsit szabálytalan kifejezés, ha jól tudom. Helyesen: мой Бог!)
nekem miután mondta, hogy eszembe kell jusson magyarosan kiejtve kb így hangzott a fejemben "b*ssz má" - elnézést ezért. így azért elég közel kerültem az angol jelentéséhez...

Suszi

#243
Minden dark kedvelõ fórumozónak csak ajánlani tudom. Tudom, hogy csak 7-én jön be hozzánk, de sikerült megszereznem (magyar felirattal!).
Nagyon király film jó effektekkel, érdekes story-val.

Minden vampire the masquerade rajongónak ajánlom a következõ cikket.

Raggie

Quote from: ManuBaise moi
Franciául annyit jelent hogy puszilj meg/csókolj meg.
Egyébként nemtom, hogy lett ebbõl az angol Rape me, de mindegy(biztos jobban illik a filmhez, így a beszámolót olvasva).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

Hat, ezt a filmet nyugodtan kihagyhatja mindenki.
Semmi story,semmi erdekesseg.
Gyenge alakitas.
Tobb penz volt forditva a CG-re mint magara a filmre.
Uwe Boll megegy jatekot tesz tonkre.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

Megnéztem a Bíbor folyók 1-2-t. Mindkettõnek a vége nagyon el van cseszve, egyébként jók lennének. Az elsõ talán vmivel jobb.

Manu

Quote from: BonciMásodszorra néztük meg, és hiába tudtam elõre mindent, megint nagyon szép volt :beken: Nem érdekel, ki mit mond, hogy amerikai film meg kötelezõ szerelmi szál, nem érdekel, akkor is nagyon szép film :jee:

Váljék egészségedre! Tom Cruise nem rossz színész és én örülnék, ha néhány filmet, amit a kedvenceim között tartok számon, csak ennyire kritizálnának mások, ill. nem kéne egyáltalán elhallgatnom, hogy szeretem õket :)


Quote from: Blimpnekem miután mondta, hogy eszembe kell jusson magyarosan kiejtve kb így hangzott a fejemben "b*ssz má" - elnézést ezért. így azért elég közel kerültem az angol jelentéséhez..

Gondoltam, mindenki kb. erre fog asszociálni, de legközelebb konkrétabb leszek, és nem álszentkedek:). A magyar cím: Dugj meg!. Ez annyira közönséges, hogy körül akartam írni valahogy. :)

Quote from: Raggie GordonFranciául annyit jelent hogy puszilj meg/csókolj meg.

Azt hittem, egy-az-egyben fordították. Érdekes...

Raggie

Quote from: DamnatusMegnéztem a Bíbor folyók 1-2-t. Mindkettõnek a vége nagyon el van cseszve, egyébként jók lennének. Az elsõ talán vmivel jobb.
Szvsz az elsõvel semmi gond, a másodikat a folytatásoktól valõ félelmeben nem néztem meg, de ezek szerint nem sokat veszítettem.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Quote from: Raggie GordonSzvsz az elsõvel semmi gond, a másodikat a folytatásoktól valõ félelmeben nem néztem meg, de ezek szerint nem sokat veszítettem.
Teljesen így vagyok vele én is . Az elsõ jó, a második pedig itt pihen a gépen, de még nem láttam...  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Várakozásokon felüli film, egész jó kis thriller. Ha nem ilyen címet adtak volna neki sztem háromszor ennyien megnézték volna.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

Quote from: Raggie GordonVárakozásokon felüli film, egész jó kis thriller. Ha nem ilyen címet adtak volna neki sztem háromszor ennyien megnézték volna.

szerintem viszont nagyon gyenge es tulsagosan is egyertelmu film volt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

Quote from: Xipeszerintem viszont nagyon gyenge es tulsagosan is egyertelmu film volt.
hasonló véleménnyel vagyok róla én is. annyira egyértelmû volt, a húdenagyonmeglepõcsavar is benne... és egy "kicsit" hatásvadásznak tûnt és idõnként elég logikátlannak/bénának. max 6/10 az egész korrekt rendezés miatt (azt hiszem legalábbis) hehe

Feldin

Quote from: DjinnÉn is támogatom. Minket is érdekel.  :)
Steamboyra mennék!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: SusziMinden dark kedvelõ fórumozónak csak ajánlani tudom. Tudom, hogy csak 7-én jön be hozzánk, de sikerült megszereznem (magyar felirattal!).
Nagyon király film jó effektekkel, érdekes story-val.

Minden vampire the masquerade rajongónak ajánlom a következõ cikket.
Hogy az a jó édes..... Miért a játék alapján??? He? Ezt árulja el nekem valaki!!!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xipe

Quote from: SusziMinden dark kedvelõ fórumozónak csak ajánlani tudom. Tudom, hogy csak 7-én jön be hozzánk, de sikerült megszereznem (magyar felirattal!).
Nagyon király film jó effektekkel, érdekes story-val.

Minden vampire the masquerade rajongónak ajánlom a következõ cikket.


nem kell dark kedvelonek lennie valakinek hogy megnezze a Constantine-t.
en regen olvastam a kepregenyt is.
szamomra tul elettelen Reeves karaktere, de ketszer meg lehet nezni a filmet.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: FeldinSteamboyra mennék!!!!
Mi 9-en mennénk. Akkor a Toldiban lesz 19.30-tól.
Már csak azt kéne tudni, hogy lehet jegyeket szerezni.  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Suszi

Quote from: FeldinHogy az a jó édes..... Miért a játék alapján??? He? Ezt árulja el nekem valaki!!!!!!!!!!!

Biztos ez volt kéznél (leírva)  :haha:
Nem kellett sokat dolgozni vele  :lazza:

katz

Quote from: DjinnMi 9-en mennénk. Akkor a Toldiban lesz 19.30-tól.
Már csak azt kéne tudni, hogy lehet jegyeket szerezni.  :rolleyes:
Én is (mondjuk attól függ, mikor érek vissza korházból)

Feldin

Quote from: katzÉn is (mondjuk attól függ, mikor érek vissza korházból)
Akkor ez most melyik nap is lesz?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: SusziBiztos ez volt kéznél (leírva)  :haha:
Nem kellett sokat dolgozni vele  :lazza:
:morci:
Ott vannak a regények is...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Suszi

Quote from: Feldin:morci:
Ott vannak a regények is...
Igaz  :haha:  Mondjuk a vöröshalál trilógiát igazán megfilmesíthetnék (szvsz ez sikerült a legjobban)

katz

Quote from: FeldinAkkor ez most melyik nap is lesz?
Ápr 9. 19:30, Toldi mozi: Steamboy

Ramiz

Mi 2-án megyünk... majd elmondjuk a film végét, persze nem spoiler színnel...  :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizMi 2-án megyünk... majd elmondjuk a film végét, persze nem spoiler színnel...  :__devil:
én is másodikán megyek, támogatom az ötletet  :__devil:
amúgy én a helyetekben mihamarabb elmennék a Toldiba és megvenném a jegyet, mert mi pl vasárnap vettük meg a Titanic fesztiválra az összes jegyet amire akartunk menni, de már ekkor is volt néhány elõadás, ahova már csak a jegyek fele volt meg :eeek:

Raggie

Quote from: Xipeszerintem viszont nagyon gyenge es tulsagosan is egyertelmu film volt.
A várakozáson felülit azért írtam mivel egy Freddy vs Jason stílusú filmre számítottam a címe arapján és annál sztem azért valamivel jobb.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dragon

Quote from: SusziIgaz  :haha:  Mondjuk a vöröshalál trilógiát igazán megfilmesíthetnék (szvsz ez sikerült a legjobban)
Szerintem is...
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

#267
Quote from: Blimpén is másodikán megyek, támogatom az ötletet  :__devil:
amúgy én a helyetekben mihamarabb elmennék a Toldiba és megvenném a jegyet, mert mi pl vasárnap vettük meg a Titanic fesztiválra az összes jegyet amire akartunk menni, de már ekkor is volt néhány elõadás, ahova már csak a jegyek fele volt meg :eeek:

Mi foglaltunk jegyet (amúgy Uránia :) 2án csak ott adják), remélem nem keverik el... jól megszívatnának, és Manut pláne.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

CS nevemhez hûen n00b kérdés: mi az a Steamboy? :lame:

Manu

Quote from: RamizMi foglaltunk jegyet (amúgy Uránia :) 2án csak ott adják), remélem nem keverik el... jól megszívatnának, és Manut pláne.


jaja


A Steamboy az Akira alkotóinak új filmje, amirõl a pletykák azt mondják, 17 évig készült.