Filmek (minden, ami nem japán)

Started by Flaser, 2004-09-15, 11:18:12

Previous topic - Next topic

Ramiz

Olyan tipikus Dzsinnes. Kicsit összefüggéstelen, de a végére összeáll, és végül is nem tud hol hozzászólni az ember, mert nem ér fel a post komplex megszervezettségéhez, ezért csak egyszerûen rábólint: igen. :) ;) :zen:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Djinn:Hmmm... rendben de nekem már ez kicsit túlzásnak tûnik ami itt megy! :(
Egyébként nem volt összefÖggéstelen! :)

Ramiz: azért mert te nem tudsz elfogultlan, normális postokat írni ne irigykedj ennyire! :hehe: :D :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Javitva.  :)
Látom lepadlóztatok a zsenialitásomtól.  Bárkit megtaníthatok az összefüggõ gondolatok ilymértékben érthetõ megfogalmazására, ha elég szépen kér.  :lazza: :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Nna majd amikor azt fogod nekem fejtegetni a meeten, hogy miért is nyersz mindíg, amikor a te kockáiddal játszunk, majd akkor megnézem az összefüggõ gondolataidat! :D :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

syeren

Quote from: RamizKvikveg italic:
Amúgy szerintem elképzelhetõ, hogy Vader bírná még, de hát számára úgysincs tovább élet a Birodalom nélkül... ezért ottmarad, (félig) játszva a sérültet. Persze lehet, hogy csak tényleg szarrá mentek a gépek.

Nem maradt ott, Luke elvitte magával miután meghalt és lent a bolygón hamvasztotta el... Szerintem tényleg a gépek mehettek tönkre. Egyébként én is szeretem a SW-t!  :)

Manu

Az egyik kulcsmondat ebben a megavitában az öregedés volt. Annak idején, majd' húsz éve, még mi is papírból meg fából barkácsoltunk lézerpuskát, egy magnószallagra végig felvettünk egymás után egy kb. 20 másodperces valahonnan megszerzett lézerpuskahangot, és arra kommandóztunk. Ezt csináltuk két hónapig. Utána meguntam, hogy mindig én halok meg. A filmet akkor kb egyszer láttuk, németül (9-10 évesen egy szót sem értettem belõle), és  mégis hihetetlen hatással volt ránk. És még ezután évekig. Ezt a harmadik részt már itt tudtam meg, hogy játszák, miután elmondtátok, hogy megnéztétek. Teljesen passzív voltam ezirányban. Gyakorlatilag már semmit nem vált ki belõlem, még vitázni sem nagyon van kedvem, pedig sokan ösztökélnek rá mostanában. Most meg idejövök és itt sincs semmi másról szó. Úgyhogy ittt már muszály...
Pár éve láttam a 4-6. részek felújítását, és már azok is nagyon bénák voltak.
Az eredeti trilógiának egyik legnagyobb vonzereje a látványban megnyilvánuló technikai újításai voltak. Akkor, ha jól emlékszem Buck Rogers volt a menõ (aminek a Queen csinálta a zenéjét).Itt újítás gyakorlatilag nincs, csak még több és még annál is több számítógép. Sztem az akkori ugráshoz képest most legalább interaktívnak kéne lennie, legalább ilyen grafikával. (na jó ez túlzás, csak az érzékletesség kedvéért. Nem kell szószerint venni.)

Kvikveg

Ramiz italic:
Hat ez mar nem spoiler szerintem, de utolso postnal csak nem rugom fel a stilust.

Hát, nem tudom. Én kinézem belõle, hogy megtartja a hatalmat, mert a jedik úgyis jók...
Akkorismegmondtahogyakovetkezovalasztasigcsak! :__devil: :D

Tök baromság, de eszembe jutott Thatcher, a Vaslady, szörcsögõs fekete robotszerelésben.
 :lul: Kesz! :lul:
Részeg Sith nagyúr a porcelánboltban... :eeek: Kettõt kalimpál és vége.
 :lul:

Szerintem Vader soha nem állt volna át Ben-nek, és ezt Ben is tudta. A többi jogos.
Egyetertunk, en is erre gondoltam.

*** Roderick: hát, nem tudom, szerintem azért a nagy elszigeteltségben is összecsipeget annyi hírt, hogy két Sith kormányozza a Galaxist, és az egyik egy teljes testet fedõ életmûködés-fenntartó cuccban mászkál... bár így kimondva már nem is biztos. De szerintem igen. ***
Es Vadernek hivjak. Ugy egeszen veletlenul. :D

Ezt mindig imádtam a 6. epizódban. Se Yoda, se Obi-Wan nem bízik Darth Vader régi, jedi énjében, csak Luke. Ez egy önálló döntése, mindent egy lapra tesz fel, és éppen ezt látva éri el sikerét. Amúgy szerintem elképzelhetõ, hogy Vader bírná még, de hát számára úgysincs tovább élet a Birodalom nélkül... ezért ottmarad, (félig) játszva a sérültet. Persze lehet, hogy csak tényleg szarrá mentek a gépek.
Azt hiszem a csaszar vilamai nemigazan tettek jot a gepeknek, de neki sem. Szerintem ott krepalt be. De a kezlevagas is nagy sokk lehetett, ez a keto meg kihozza, hogy nem birja tovabb, ami vegulis ertheto valahol.
Luke-nak respect. Nem semmi csavo. Foleg azutan, hogy itt lattam, hogy Yoda(!!!) se birt a csaszarral. Komolyan, nagy rizikot vallalt. Kicsi esely volt ra, hogy elve kijut onnan. Vagy atteritik, vagy a felkelok veluk egyutt lovik szet az egesz kocerajt. :eeek:

Imadom a 4-5-6 reszt, a regi verzioban, 4 magyarul, regi szinkronnal, 5-6 a nemet szinkronnal, amit mar eselytelen megszereznem ugy nez ki.
Vader: "Deine Schwester..."
Luke: "Neeeeeeeeeeeeeeeein!" es parbaj.
:D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#547
Bocs, ezt muszaj leirnom:
Szoval 6,5 eves voltam, fel eve voltam suliban, Karacsony volt. Ha jol kovetkeztettem. Batyam valamiert nem volt otthon/a szobaban, vegre-valahara odafertem a szent legoihoz. Anyam bejott, es azt mondta, hogy Csillagok haboruja megy a tv-ben. En gondoltam, hogy valami hulye fekete-feher film lesz, ahol szoke filmsztarok intrikalnak agyba-fobe, ugyhogy huzodoztam. Lego, ugye. Egyedul. Vegre. Ritka pillanat. Aztan csak meggyozott, hogy legalabb nezzek ki. Csillagok.
Na innen el voltam veszve. Imadtam minden pillanatat. Meg emlekszem hogy szorongattam anyam kezet, a vegen a csatanal, hogy ugye nem hal meg? (megj: valamit tudhattam az amcsi filmekrol, mert azert ereztem, hogy ezt nem tennek meg...)
Es utana meg 50szer batyammal. Szerintem lazan tudtuk a szovegkonyvet.

Na csak ennyire vagyok rajongoja.

Ja es mondanom se kell, hogy szinte csak X-szarnyukat raktunk ki ezutan legobol.

Viszont nem rohangaszok rohamosztagos felszerelesben, nem veszek kutyuket /bar lehet, hogy fogok, ki tudja/, konyveket nem nagyon olvastam 4-5-6on kivul, mert elrettento folytatasokkal talalkoztam /A Jedi-kristaly :eeek: /. De eloszeretettel lokdosok le force push-sal rohamosztagosokat a melybe mindenfele jatekokban. :D Ja, es itt figyel egy Millenium Falcon makett a dobozban. :rolleyes:

Aaa, nem vagyok manias, de tenyleg! :lul:

Na, vege. De tenyleg.
edit: Uristen, most jottem ra, hogy ez tobb, mint husz eve volt! :eeek: :eeek:  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

roderick

Quote from: Raggie GordonMost ti szeretitek a SW-t vagy nem? Mert már nem nagyon lehet megítélni a postjaitok alapján. :confused:

Énspec az ep IV-en nöttem fel, a VI-ot is láttam fiatalabb koromban , de a V-öt akkor láttam amikor mozikban ment a felújított... és mind imádtam, zseniális hangulata van stb.stb. egyáltalán nem zavarnak olyan dolgok, hogy idiótaság a története, ürben van hang stb.stb.  mellesleg máig tartom hogy a világ legjobb játéka az X-wing, meg a Tie Fighter, pedig nem vagyok nagy szimulátorpárti... söt mai napig játszunk a régi kiadású szerepjátékkal és az idióta részeges pilótám, a kis r2-es egységem és x-wingem jobban a szivemhez nött talán, mint bármelyik komolyabb szerepjátékban a karaktereim. A birodalmi indulóra még így sokévesen is elkezdek ábrándozni AT-ATkröl stb.stb.STB

viszont az új sorozat az egy elég nagy "EHHH" az életemben, egyszerüen nincs közük a Star Warshoz, a történeten kívül... sem a formatervezésben, sem a karakterfejlödésben semmiben... lehet azt mondani, hogy "úúú, mostmár mennyire megértem Darth Vader-t", de én nem éreztem ezt... ha nem lett volna benne (a CG-vel kicsit túldúsított) Yoda, meg a Ewan McGregor gyerek (aki akármennyire próbálta, a szerep megírása miatt mégse volt az az öreg bölcs Obi a végére) én meg se néztem volna másik 2-öt, amik már a visszautalásokkal kicsit jobbak volt, de tényleg csak valami utánérzetet lovagol meg az egész... valami olyasmi a különbség, mint a Lynch féle és a Tv sorozat Dünével... lehet az utóbbi csillog villiog, sokért vettek hozzá díszletet, meg jelmezeket, mégis a Lynch féle... ma már talán nevetséges díszleteiröl sugárzik egy olyan érzés, amit nem tud akárki megcsinálni...
Nem azt mondom, hogy nem jó filmek, pontosan az a kategória, hogy haverokkal leülszmegnézed popcornt ropogtatva, jót nevetve egymás hülye viccein (mertám böven sokszor feldobja a labdát a film:)) és nem érzed, hogy elpazaroltad volna a napod... de nekem akkorsem adja vissza "azt" az érzést és ez nem az öregség miatt van, mert pl. KotoR-okkal (vagy ha a joystickem menne) a szimulátorokkal ugyonolyan gyermeki mód tudok játszani és bizsereg az egész agyam amikor a fénykardok "zjoom"-oznak, meg a Tie Fightereg üvöltenek... node ezmár nagyon ilyen szvsz. dolog uh. abba is fejezem
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Quote from: ManuAz egyik kulcsmondat ebben a megavitában az öregedés volt.
És azt én mondtam ki!!! :hopp: :lazza:

Quote from: Kvikveg:lul: Kesz! :lul:
Örülök, hogy - végre! - valakinek tetszik a humorom. :rolleyes:

------------------------------------------------
Szerintem lassan lezárhatjuk a SW témát. Összegzés: rajongóként kezdtük mind, az új részeket pedig kinek kevésbé, kinek jobban vette be a gyomra. :)
Egy biztos: ha lesz gyerekem, odaültetem olyan 8-10 évesen a tévé elé, és meg KELL néznie a Klasszikus Star Wars-t... :haha: (Bár lehet, hogy neki már 1.-6.-ig "klasszikus" lesz, és csak a 12. epizódnál kezd fintorogni... az unokám - ha lesz - pedig csak a 20.-nál... :rolleyes: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

QuoteEgy biztos: ha lesz gyerekem, odaültetem olyan 8-10 évesen a tévé elé, és meg KELL néznie a Klasszikus Star Wars-t... :haha: (Bár lehet, hogy neki már 1.-6.-ig "klasszikus" lesz, és csak a 12. epizódnál kezd fintorogni... az unokám - ha lesz - pedig csak a 20.-nál... :rolleyes: )

Viszont 20 körul már nekünk fog újra tetszeni, mertmár régen a második gyerekkorunkat fogjuk élni...
mondjuk nem hiszem, hogy be merik vállalni a folytatást, úgy hogy a régi jól megszokott szereplöket leváltsák... és pl. Harrison Ford -akármilyen jól is ál neki az öregedés- már nemhiszem, hogy már hiteles lenne :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Talán ha eleget ugranak a történetben, akkor igen... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz(Bár lehet, hogy neki már 1.-6.-ig "klasszikus" lesz, és csak a 12. epizódnál kezd fintorogni... az unokám - ha lesz - pedig csak a 20.-nál... :rolleyes: )
Nna azt naggyon nem kéne!!!! :ejj:
(de sajna nekem is vanegy olyan érzésem, hogy a benne levõ hattamlmas üzlet/pénz miatt nem fogják hagyni, hogy ne legyenek megcsinálva...) :bruhuhu:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dragon

A Lukács Gyuri aszonta, hogy nem lesz több epizód, bizony, meg is igérte...
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Hát, ami engem illet, egy huszadik rókabõr típusú SW-t még mindig szívesebben nézek meg, mint a következõ gagyi amcsi tinihorrort vagy ben fikagombóc stilleres vicceskedõ fost... SOKKAL szívesebben... és még élvezem is. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizTalán ha eleget ugranak a történetben, akkor igen... :rolleyes:
Öööö, koporsoig?  :lul:

En is attol tartok, hogy lesz folytatas. Valami sorozatrol pampogtak. A rajzfilmet meg meg nem lattam. Egyutt botozhatunk a tv elott es szidhatjuk az aktualis fogonoszt! :D

Na, sw off.

Ki latott mas filmet mostanaban?
Ja, en.

Tegnap a nemeten lattam egy bollywoodi produkciot, vmi olyasmi cimmel, hogy mindig ott leszek neked. Sac 30 eves katonat a fonok (Kabir Bedi nagypapa) elkuldi az egyetemre, hogy a lanyara vigyazzon, mert a Pakisztan-utalok veszelyesek ra. Papa India-Pakisztan beketargyalasokat folytat. Katona kozben apja utolso kivansagat teljesiti, megkeresi a mostohaanyjat es feltestveret, akik miatta hagytak ott az apjat. Hogy egyutt temethesse el a ket fia. Srac szinten az egyetemen van es persze a leggazosabb-legmenobb alak. Mindez par dalbetettel. Elsore elveztem. Vegulis hany tancos dalbetetet lat az ember szaris nokkel ooo milyen nyelven is? Kicsit mas, mint a nyugati filmek. A tortenetvezetes ugyanaz, de formailag mas. Es a dalok nem zavaroak, inkabb erdekesek.
Masodik megnezesre nem tudom, de ha vkit erdekel felvettem kazettara. RtlII meg lehet, hogy ismetel. Ja, a dalok persze feliratosak.
Most jut eszembe: katonasag mellett nagy szonoklatot vag le fohosunk /ugye papa is katona volt/, de a filmben nincs haboru, P-I fogolycsere zajlik. Jojo, a terroristakat elintezi, de az sem egy vergozos szlojd. Es a terrorista sem az amcsi film tipusu: nagyonis ertheto, es az is ertheto, hogy miert nincs igaza.
Es a feledhetetlen riksas uldozes. :lul:
Szoval eeerdekes volt. Csak nem komolyan venni! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manu

#556
Quote from: KvikvegTegnap a nemeten lattam egy bollywoodi produkciot...

Hát ez számomra egyértelmû kínzás lett volna. Egyrészt van bennem valami megmagyarázhatatlan, zsigeri ellenszenv az indiai filmek iránt, másrészt a német nyelv sem a kedvencem. Mindamellett említés és maga a jelenség szintjén érdekel. Úgy halottam, hogy e tánc-, ill. énekbetétek kötelezõ jellegûek e mozikban és döntõ többségét jókedvûen kell elõadni. Ebbõl adódnak azok, az európai nézõ számára igen visszás dolgok, hogy a drámai csúcsponton, mikor megfagy a levegõ, egyszer csak a fõhõs táncra pattan és vidáman kiénekli világfájdalmát. Meg állítólag baromi hosszúak is. Indiában a mozizás egész napos program. Reggel beulsz a családdal, megnézel három filmet, és hipp hopp, lehet menni csicsisolni.

Mar Adentro (Belsõ tenger)


Alejandro Abenamar filmje, sokkal többet vártam tõle az elõzetesen innen-onnan kapott utalások alapján. Számomra ez a film olyan volt, mint annak idején az az "Igaz történetek" címre hallgató (oktató)sorozat, csak emberközelibb környezetbe helyezve, elmûvészkedve. Tipikus midkult, ami elhiteti magáról, hogy nem populáris kultúrszemét, pedig ugyanazokkal az elemekkel dolgozik. Itt is, a nyomorékról, aki a halált kívánja, és a mellette állókról szó a történet, akik a csapást, nehézségeket normálisan feldolgozni akaró és tudó emberek, hatalmas önuralommal és lelkierõvel. Ez is és amerikai társai arra apellál, hogy hétköznapi, akár a te környezetedben is fellelhetõ embereket és töréneteket szerepeltessen, ami a középkorú asszonyokat, tapasztalataim szerint nagyon meg is fogja. Ennek ellenére mégis hiteltelenek, teátrálisak a figurák, semmi valós érzést nem produkálnak. Számomra nagyon unalmas volt, annak ellenére, hogy más köntösbe akarta bújtatni filmjét, minden ezerszer elhasznált, elcsépelt volt benne. Most itt van nálam egy másik filmje, az Abre Los Ojos (Open your eyes), amit ezek után lehet jól elhalasztok.

Fazék

Quote from: ManuMar Adentro (Belsõ tenger)

....Számomra nagyon unalmas volt, annak ellenére, hogy más köntösbe akarta bújtatni filmjét, minden ezerszer elhasznált, elcsépelt volt benne.
Annyian dícsérték a környezetemben, és pont emiatt, mert a kicsit hülyébb ízlésû embereknek is nagyon tetszett, sejtettem, hogy ilyen a film. Majd talán egyszer itthon megnézem.
Quote from: ManuMost itt van nálam egy másik filmje, az Abre Los Ojos (Open your eyes), amit ezek után lehet jól elhalasztok.
Ez nem a Vanília égbolt (Penelopé Cruz, Tom Cruise, ...) filmnek az eredetije? Mert a Vanília égbolt egész jól sikerült emlékezetem szerint.

Manu

Quote from: BlimpEz nem a Vanília égbolt (Penelopé Cruz, Tom Cruise, ...) filmnek az eredetije? Mert a Vanília égbolt egész jól sikerült emlékezetem szerint.


Ezt nem tudom, de ha igen, akkor mégis exhumálom, mert a Vanilia égbolt nekem is tetszett. :D

roderick

Quote from: ManuEzt nem tudom, de ha igen, akkor mégis exhumálom, mert a Vanilia égbolt nekem is tetszett. :D

Jah vanilia égbolt tényleg jó film (pl. a zene a végén Sigur Rós!!!), de azért elég gány, hogy szó szeritni feldolgozása az eredetinek (talán egy radiohead utaláson kívül), olyannyira, hogy az eredetiben is Penelope Cruz játszotta a csajt... de amúgy ha csak ezt látod, akkor tényleg élvezetes egy film, egész egyedi hangulata van. Huhh demég mennyire, pedig nem akartam megszeretni, de azóta mindig ha hasonló sínü az égbolt egész elérzékenyülök

"talán egy másik életben, amikor mindketten macskák vagyunk..." :beken:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

Tom Cruise-ot nem szeretem igazán, de ha tényleg jó a film, akkor megnézem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Én csak egy olyant láttam, amiben nem volt Tom Cruise, ugyhogy szvsz az volt az, amirõl Manu beszélt. Az nekem nagyon tetszett, és csodálkoztam is, hogy nem sokkal utána jött ki a Vanílií Égbolt tökugyanazzal a filmötlettel.
(ja és Penelopé Cruz rulez! :nyamm: :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Nyisd ki a szemed!
Nyisd ki a szemed!
Nyisd ki a szemed!
!ez a címe az eredetinek ha jólemléxem!


Eredeti szerintem jobb volt, nekem a Vanilía Égboltban ugyanúgy nemtetszett hogy voltak részek amik 1 az 1 ben ugyanazok voltak semmi vátoztatás totális remake. Amikor elkezdtem nézni nemtudtam h ez feldolgozás azthittem vmi új, ahogy ment folyamatosan elõre a film úgy döbbentem h én ezt láttam már valamikor, de abban nem a Cruise srác volt benne....
De a csajszinak egész jó mellei vannak ^^ Ha emlékeztek mire gondolok..... :lul:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Kvikveg

#563
Quote from: ManuHát ez számomra egyértelmû kínzás lett volna. Egyrészt van bennem valami megmagyarázhatatlan, zsigeri ellenszenv az indiai filmek iránt, másrészt a német nyelv sem a kedvencem. Mindamellett említés és maga a jelenség szintjén érdekel. Úgy halottam, hogy e tánc-, ill. énekbetétek kötelezõ jellegûek e mozikban és döntõ többségét jókedvûen kell elõadni. Ebbõl adódnak azok, az európai nézõ számára igen visszás dolgok, hogy a drámai csúcsponton, mikor megfagy a levegõ, egyszer csak a fõhõs táncra pattan és vidáman kiénekli világfájdalmát. Meg állítólag baromi hosszúak is. Indiában a mozizás egész napos program. Reggel beulsz a családdal, megnézel három filmet, és hipp hopp, lehet menni csicsisolni.
...
Itt nem volt tragikus resznel dalra fakadas, viszont a kovetkezo kivalo volt:
A 30as pacak fogadasbol leterdel az egyetem udvarara, es az elso arra jovo nonek szerelmes dalt kell enekelnie. Aki a kemiatanar, aki par evvel fiatalabb nala. Es fulig szerelmes lesz. Es barmikor elkezd beszelni vele, tok zavarba jon, hulyesegeket csinal, es elobb-utobb beszedbol kiindulva dalra fakad. Aztan, amikor eszreveszi, hogy ez ego, akkor a szajara szoritja a kezet, de meg akkor is enekelne feltartoztathatatlanul. Kiiinos! :lul:
Tenyleg baromi hosszu, de nem zavart. Es nem volt idegesito, tokjol szorakoztam rajta! Akcioszeruseg volt benne, de nem gyomorfacsaro alafestessel meg riogatassal. Vigjatekszeru is volt a fenti jelenetekkel pl, de nem a nyalasan csopogos-naplementes. A dalbetetek hatareset voltak, de alapvetoen erdekes volt, mert ilyet meg ugyse lattam. es nem voltak hosszuak. Es nagyjabol indokolt helyen voltak, amolyan hangulatkeltonek. (A Moulin Rouge dalos reszei baromira idegesitettek anno.) Es vidam volt meg optimista. :D

edit: Main Hoon Na (2004)

Elfelejtettem: a vegen nem a szokasos feliratok voltak, hanem paran tablat tartottak, a producer(?) egy nagy csekket a nevevel, meg a felirattal: "a lot", a frizurafelelosnek a hajszaritora volt irva a neve, stb. Halali volt! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: RE@LDe a csajszinak egész jó mellei vannak ^^ Ha emlékeztek mire gondolok..... :lul:
JA!!!!!  :jee:  :jee:  :rolleyes:  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Raggie 1 ébként régóta figyelem az aláírásod, és azon töprengek vajon cseh vagy-e (én nemvagyok az nemazért)? De az csak jóember lehet aki a cseh söröket szereti :jee:  Szal 1x jólenne majd eljutni Prágába a SveJk kocsmájába ^^ :gevumezs:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

#566
Kicsit :_off: de ennyit még talán elengednek nekünk:
Nem vagyok cseh, de bár az lehetnék! :D Csak a sört szeretem nagyon, és azok közül is a cseh söröket(mivel azok a világ legjobb sörei). Prágába meg el fogok jutni szerencsére most nyáron, és megígérhetem neked, hogy a Svejk sörözõ sem fog kimaradni!! :) (egyébként Svejk-ék annakidején nem Prgágában jártak sörözni, hanem Ceske Budejovice-ben, ott is a Kehely nevezetû kocsába. Bõvebb infoért lsd Svejk)

Nagyon helyes úton jársz RE@L, ha hasonlóan érzel! ;)

Edit: ON: kicsit a Világpolitika topic témájához csatlakozva mi a véleményetek a Bukás c. filmrõl??
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Tudom, olvastam a SveJket... csak már régen... =) kb 1.5 éve ^^
Prágát azért mondtam mert 1 gyönyörû város....
Off: Bukáshoz csak annyit h én még nemláttam de azon döbbentem le h Izrael ben is vetítik a sikeres tesztvetítések után...
BTW én úgy tudom h a Kehelybe külön elõre be kell jelentkezni annyi a foglalt hely =)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Quote from: RE@LPrágát azért mondtam mert 1 gyönyörû város....
Az biztos! Majd meglátom!
Quote from: RE@LOff: Bukáshoz csak annyit h én még nemláttam de azon döbbentem le h Izrael ben is vetítik a sikeres tesztvetítések után...
Ööööö...tudtommal a filmek topicben vagyunk, ugyhogy a többi volt az off nem pedig ez! :D Egyébként azt én is tudtam, hogy vetítik Izraelben, csak azt nem értem, hogy további visszangja hogyhogy nem lett.(senki sem tartja német/Hitlerberátnak a filmet, de a bemutatása után több mint 10%-ot nõtt a neonáci párt támogatottsága Ném.o.-ban!  :eeek: )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#569
Quote from: Raggie Gordon(Senki sem tartja német/Hitlerberátnak a filmet, de a bemutatása után több mint 10%-ot nõtt a neonáci párt támogatottsága Ném.o.-ban!  :eeek: )
Ezt meg honnan szedted?

Miért ne mutathatnának be egy történelmi filmet Izraelben? Izraelben volt hatalmon Hitler? Nem. Izraelben voltak a haláltáborok? Nem. Izraelnek mi köze a 2. világháborúhoz? Rohadt sok pénzt kap(ott) utána! És akkor még csinálják a híreket, hogy "jaj, bemutatják A bukást..."... Na ez már 2 helyre is illik: Világpolitika és Nagyon LOL...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!