Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Necrid^

#1110
Quote from: Rounin:lol: Most 60fps az, ami akadás neked, vagy tényleg beszaggat? Mert ha megy 60fps-el, akkor csitt és örülj neki :|
Ténleg beszaggadt. szal 60 fps. semmi monster. csak megyek. de megjelenik vmi akkor 30 O.o. de mondjuk minden fullon van ;>
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Hát ne rakj mindent fullra :haha: Kicsit vegyél vissza és ok lesz.
Egyébként én szinte minden játékot 25-30 fps körüli sebességgel tudok csak játszani és már fel sem tűnik, teljesen hozzászoktam.


Gépem:
Celeron 900Mhz
384MB SDRAM
GF 2 MX 32 MB kari
:jee:

Edit: és ha elindul a Q4, akkor ezen a gépen fogom végigtolni :D

Necrid^

#1112
Quote from: sirtomiHát ne rakj mindent fullra :haha: Kicsit vegyél vissza és ok lesz.
Egyébként én szinte minden játékot 25-30 fps körüli sebességgel tudok csak játszani és már fel sem tűnik, teljesen hozzászoktam.


Gépem:
Celeron 900Mhz
384MB SDRAM
GF 2 MX 32 MB kari
:jee:
Akkor minek játszoni vele h akad össze vissza ugy mi az élvezett?Tudod én ugy vok rá szokva. h egy játék nem megy max grafikán akkor megse játszok vele.cs-t is azért nyomom mert 450 stabil Fps.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: NecridAkkor minek játszoni vele h akad össze vissza ugy mi az élvezett?Tudod én ugy vok rá szokva. h egy játék nem megy max grafikán akkor megse játszok vele.cs-t is azért nyomom mert 450 stabil Fps.
Szerintem nem a grafika a lényeg egy játékban. Játszottam már olyan játékkal aminek a grafikája nem volt nagy szám, de baromira élvezetes volt, nagyon jó volt a történet és nagy élményvolt az egész. És összefutottam már olyan játékkal is aminek brutális grafikája volt, de egy szar volt az egész, semmi történet és dög unalom.
Nem kell feltétlenül full grafikán játszani minden játékot ahhoz hogy élvezd. 3 havonta lehetne új gépet venni, hogy mindig minden játék jól fusson :haha:

Ramiz

Quote from: NecridAkkor minek játszoni vele h akad össze vissza ugy mi az élvezett?Tudod én ugy vok rá szokva. h egy játék nem megy max grafikán akkor megse játszok vele. cs-t is azért nyomom mert 450 stabil Fps.
Ne bõszits minket... Ha már ilyen jó géped van is, nem kell azért maximalistának lenni ... :) Egyébként is, szokás dolga. Én már 16 és 32-es szinpaletta, árnyékok kikapcsolása, trillinear filtering ki stb. már fel se tûnik, fõleg ha belemelegszek. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

#1115
Quote from: sirtomiSzerintem nem a grafika a lényeg egy játékban. Játszottam már olyan játékkal aminek a grafikája nem volt nagy szám, de baromira élvezetes volt, nagyon jó volt a történet és nagy élményvolt az egész. És összefutottam már olyan játékkal is aminek brutális grafikája volt, de egy szar volt az egész, semmi történet és dög unalom.
Nem kell feltétlenül full grafikán játszani minden játékot ahhoz hogy élvezd. 3 havonta lehetne új gépet venni, hogy mindig minden játék jól fusson :haha:
Teljes miértékben igazad van.

Edit:
most probátam. High Quailty 1024*768 stabil 150 ;> csak meg mindig furcsálom hogy ultra Qualityn ennyire eset le az fps. nem látok sők grafikai külőnbséget.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: RamizEgyébként is, szokás dolga. Én már 16 és 32-es szinpaletta, árnyékok kikapcsolása, trillinear filtering ki stb. már fel se tûnik, fõleg ha belemelegszek. :D
Én is így vagyok :jee:

Necrid szerintem csak egy kicsit vegyél vissza Q4 grafikájából és máris jó lesz. Még nem próbáltam, de biztos elég részletesen lehet állítgatni mindent, és fel sem fog tûnni grafikailag a változás :)

sirtomi

Necrid a Q4 min gépkövetelményérõl nem tudzs valamit, ha már játszol vele?
Érdekelne, hogy mi kell neki minimum, neten nem sok infot találtam errõl.

Necrid^

#1118
Quote from: sirtomiNecrid a Q4 min gépkövetelményéről nem tudzs valamit, ha már játszol vele?
Érdekelne, hogy mi kell neki minimum, neten nem sok infot találtam erről.
Pill, utána nézek.

Edit:

  #  Microsoft Windows 2000/XP OS
  # Intel Pentium 4 2.0 GHz or AMD Athlon XP 2000+ CPU
  # 512MB of RAM
  # 8x speed CD-ROM optical disc drive and latest drivers
  # 2.8GB of uncompressed, free hard disk drive space available (plus 400MB for a Windows swap file)
  # 100% DirectX 9.0c compatible 16-bit sound card with latest drivers
  # 100% Windows 2000/XP compatible mouse, keyboard, and latest drivers
  # 3D hardware accelerator card required
  # 100% DirectX 9.0c compatible 64MB hardware accelerated video card and the latest drivers

Supported graphics cards:

    -ATi Radeon 9500/9700/9800 series
    -ATi Radeon X300/X550/X600/X700/X800/X850/X1300/X1600/X1800 series
    -nVidia GeForce 3/Ti/4/Ti series
    -nVidia GeForce FX/6/7 series

Minimum:
P4 1.5GHz CPU (or equivalent).
384MB of RAM.
64MB graphics card.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: NecridTeljes miértékben igazad van.

Edit:
most probátam. High Quailty 1024*768 stabil 150 ;> csak meg mindig furcsálom hogy ultra Qualityn ennyire eset le az fps. nem látok sõk grafikai külõnbséget.

Az ultra quality csak parasztvakítás imo :D Amúgy 30fps szerintem játszható, fõleg, ha elõtte 14-17hez szoktál ;)

sirtomi

Quote from: NecridEdit:
most probátam. High Quailty 1024*768 stabil 150 ;> csak meg mindig furcsálom hogy ultra Qualityn ennyire eset le az fps. nem látok sõk grafikai külõnbséget.
Az Ultra Quality lehet hogy csak valami vakítás, hogy vedd meg a legújabb hardvereket hogy ne akadjon :)

Manu

A ruszkik meglepetésszerûen 2003-ban elfoglalják az USA-t. Egyike vagy azoknak a szabadságharcosoknak, akik az új rezsim ellen küzdenek. Annyira debil ez a sztori, hogy már jó. Third person shooter, egy csipetnyi stratégiával, ami nagyon jól jön neki. Jól el lehet vele szórakozni pár órát :)

sirtomi

Quote from: ManuA ruszkik meglepetésszerûen 2003-ban elfoglalják az USA-t. Egyike vagy azoknak a szabadságharcosoknak, akik az új rezsim ellen küzdenek. Annyira debil ez a sztori, hogy már jó. Third person shooter, egy csipetnyi stratégiával, ami nagyon jól jön neki. Jól el lehet vele szórakozni pár órát :)
Szerintem nagyon jó játék :jee:
Alig bírtam abbahagyni néha, nagyon jól szórakoztam vele :D

Ramiz

Quote from: NecridTeljes miértékben igazad van.
Edit:
most probátam. High Quailty 1024*768 stabil 150 ;> csak meg mindig furcsálom hogy ultra Qualityn ennyire eset le az fps. nem látok sõk grafikai külõnbséget.
Ahhoz képest állandóan a felbontás, FPS stb. értékekkel jössz. :haha:
Apropó FPS (mint frame per sec): mi a szörnysûrûség mértékegysége az FPS (mint first person shooter ^^) játékokban? (Hát a [COLOR="LemonChiffon"]rém-rate[/COLOR]! :D)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: ManuA ruszkik meglepetésszerûen 2003-ban elfoglalják az USA-t.
:rolleyes:
Esetleg Albánia hirtelen lerohanja Amerikát a következõ részben? :haha:

sirtomi

Quote from: Kuro_Tenshi:rolleyes:
Esetleg Albánia hirtelen lerohanja Amerikát a következõ részben? :haha:
Lehet :haha:
Tök poén ez a játék, vízvezetékszerelõként leszünk az ellenállás vezetõi :jee:

Rounin

Quote from: sirtomiÉn is így vagyok :jee:

Necrid szerintem csak egy kicsit vegyél vissza Q4 grafikájából és máris jó lesz. Még nem próbáltam, de biztos elég részletesen lehet állítgatni mindent, és fel sem fog tûnni grafikailag a változás :)

Abszolút nem komfigurálhatósági tényezõjérõl lesz híres ez a játék :D

Más.

Spider Elite.. izé, Sniper Elite.
Leszedtem, kipróbáltam. Woah. Persze ez a játék is igazán maximum nehézségen az igazi, de már közepes szinten is nagyon élvezetes vele játszani. Ha igazán bele akarjuk magunkat élni, tessék felcsavarni vérprofira mindent :__devil:
Igazán át lehet élni a magányos mesterlövész szerepét, akinél elég egy hiba és BUMM! vége. Nem mellékesen hihetetlen nagy fun 107 méterrõl futó célpontot fejbelõni (eddig ez a legjobbam.. meg a 152m long range covert) a szobád biztonságában >:]

Necrid^

Quote from: Rounin.
Spider Elite.. izé, Sniper Elite.
Leszedtem, kipróbáltam. Woah. Persze ez a játék is igazán maximum nehézségen az igazi, de már közepes szinten is nagyon élvezetes vele játszani. Ha igazán bele akarjuk magunkat élni, tessék felcsavarni vérprofira mindent :__devil:
Igazán át lehet élni a magányos mesterlövész szerepét, akinél elég egy hiba és BUMM! vége. Nem mellékesen hihetetlen nagy fun 107 méterről futó célpontot fejbelőni (eddig ez a legjobbam.. meg a 152m long range covert) a szobád biztonságában >:]
Komolynak hangzik. most keztem tölteni a xboxra :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Komoly is. Lásd m46u5 postját: http://usteam.hu/forum/showpost.php?p=120260&postcount=1103

Plussz, mint késõbb írta, széllel, heves szívveréssel, gravitációval is kell foglalkozni (felfelé célzáskor az esõ elhomályosítja a lencsét ^^)
Sajna a környezet nem rombolható, de a scriptelt tüzérség azért ad kis hangulatot >:]

Silent Storm motorját kellene FPS-é felturbózni. Micsoda rombolás lenne (fõleg multiban ^^)!!

Slayer_Ace

Age of Empires III
Rosszul indult az egész...vagyis inkább nem indult:3x3:
Annak ellenére, hogy fennt van a legújabb directx és catalyst, indulás elõtt elszállt azzal a hibával, hogy hiányzik egy directx-es fájl (d3dx9_25.dll, File description: Microsoft DirectX for Windows, v. 9.6.168.0), végülis nem volt nagy gond beszerezni a fájlt, de nem szeretem, ha így mutatkozik be egy játék:wtf:
A játék maga az újvilág felfedezésérõl/gyarmatosításáról szól (visszasírom a Sid Meyer's Colonisation-t, az volt az igazi:jee: ), válsztható népek: spanyol, angol, francia, orosz, török, portugál, holland, német
A grafika egész jó, bár ha valaki mindent maximumra akar tenni akkor az sürgõsen szerezzen be valami NASA-s számítógépet:rolleyes:
A játékmenetet talán egy kicsit túlbonyolították (bár, akkor mit szóljak a Master of Orion 3-hoz...)
Aki szereti az RTS-eket az mindenképp próbálja ki

Rounin

Quote from: Slayer_AceAge of Empires III
A játékmenetet talán egy kicsit túlbonyolították (bár, akkor mit szóljak a Master of Orion 3-hoz...)
Aki szereti az RTS-eket az mindenképp próbálja ki

Nekem semmivel nem tûnt ki az eddigi Age-ekhez képest:

10 train 200 fighting units
20 attack
30 if attack=fail go to 10
40 end

A tech-fa annyira másodlagosnak hat :| Hiányzik a Masters of Magic és a Masters of Orion 2 :(

Necrid^

Quote from: RouninMicsoda rombolás lenne (fõleg multiban ^^)!!
Majd Most. most fog majd meg jeleni a Black cimú játék. :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Necrid^

Quote from: Slayer_Acebár ha valaki mindent maximumra akar tenni akkor az sürgõsen szerezzen be valami NASA-s számítógépet:rolleyes:
A játékmenetet talán egy kicsit túlbonyolították (bár, akkor mit szóljak a Master of Orion 3-hoz...)
Nem kell NASA gép. nálam max grafikán megy pedig csicska gépem van :>
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Rounin
Hiányzik a Masters of Magic és a Masters of Orion 2
Az elsõt nem ismerem, de a MoO2 nagyon jóóó, építettem egy olyan Doomstart ami egymaga 20 ellenséges Titánnal elbánt :lazza:

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Necrid
Nem kell NASA gép. nálam max grafikán megy pedig csicska gépem van :>
Azért azt nem mondanám:rolleyes:

ReLax18

Call of Duty 2
Nem sok FPS-t viszek végig, de úgy gondoltam, hogy ezt érdemes végigvinni. 2. vh-témájú blabla az egész, de nagyon durva jelenetekkel. Egyik legjobb dolog benne a füsteffekt, nagyon meggyõzõ:jee:. Viszont elég hamar beleun az ember, mert a küldetések a vége felé nem hoznak újat. A látványt meg megszokod. És 10 óra alatt biztos végig lehet játszani. De multiba biztos jó...azt nem sikerült kipróbálni...

Egyébként még a Civilization 4-gyel játszok. Na ez az év legjobb stratégiai játéka:jee:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Rounin

Necrid: csicska, persze :p Go home and get yourself sober ;> Kicsit überebb, mint az enyém :/ Na majd most..beruházok kicsit :D

Blacket ismerem, várom is rendesen. Meggyõzõ, bár az effekteket néha már kicsit túlzásba vitték (füst, szikrák)

Aki CIV4-el játszik, az gonosz :beken: Nekem windóz hibát generál és nem indul :beken:

Slayer_Ace : master of magic^^ Alapjáték, körökre osztott fantasy stratégia, a civilization és masters of orion keveréke. Nagyon JÓ keveréke. Több mágus közül választhatunk, rengeteg mágia, fajok, egységek garmadája.. Ah. Mászthev ;>

Necrid^

#1137
Quote from: RouninNecrid: csicska, persze :p Go home and get yourself sober ;> Kicsit überebb, mint az enyém :/ Na majd most..beruházok kicsit :D
Miért milyen géped van? ahogy tudom neked is 3200+. :>
Ja is CIV4 :cool:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rounin

Quote from: NecridMiért milyen géped van? ahogy tudom neked is 3200+. :>
Ja is CIV4 :cool:

CPU típusa   Intel Celeron D, 2866 MHz (21 x 136)
CPU alias   Prescott-256
Alaplap neve   Abit IS7-E2  (5 PCI, 1 AGP, 2 DIMM, Audio, LAN)
Rendszer memória   512 MB  (DDR SDRAM) (2x256Mb dual megoldás)
Videokártya   NVIDIA GeForce FX 5700LE  (256 MB)

A lényegesebb adatok ezek.

Most akarok cserélni egy amd MSI K8N platinum alaplapra, prescott 3200+ (vagy 3400+) procira és egy GF6600GT kártyára.

Edit: CIV4 miatt még számolunk :morci: :D

Slayer_Ace

#1139
QuoteOriginally Posted by Rounin
master of magic^^ Alapjáték, körökre osztott fantasy stratégia, a civilization és masters of orion keveréke. Nagyon JÓ keveréke. Több mágus közül választhatunk, rengeteg mágia, fajok, egységek garmadája.. Ah. Mászthev ;>
két nagyon jó játék keveréke, és én nem ismerem...de:lame: vagyok, muszály megszereznem:rolleyes:
 a körökre osztott fantasyk közül nekem a HoMM3 jön be nagyon...a 4-et nem találták el olyan jól
Edit: nem is tudom hogyan hagyhattam ki: Disciples2 RULEZ