Mivel játszottál legutóbb, hogy tetszett?

Started by Fazék, 2004-11-22, 02:38:44

Previous topic - Next topic

Shadowolf

#60
Quote from: Blimpegy full HL-t Opp-Force + Blue Shift (tényleg ez az utóbbi micsoda pontosan?

Alap Half-Lifeban Gordon Freeman-el vagy, Opposing Forceban egy katonával akit Gordon likvídálására küldtek a Black Mesa kutatóintézetbe, míg a Blue Shiftben Barney-al a biztonsági õrrel nyomulsz (õ is benne van a HL2-ben :)).

SPOILER:arra azért kíváncsi lennék mi lett szerencsétlen katonával, mert a játék végén jól kicseszett vele a G-man... /SPOILER

Marfy


katz

Quote from: NokiFény derül a G-man kiléttére?
Hát, izé. Nem tom. Végigjátszottam a HL2-t, de nem igazán értem a végét, meg G-man szerepét (most melyik oldalon is áll?). :wtf:
Esetleg vki elmagyarázhatná... :merci:

Shadowolf

Quote from: NokiFény derül a G-man kilétére?

Nem spoilerkedünk. :P

Rounin

Sims 2 :D

Nem is rossz :] Kicsit bugos, de tetszik, amit nem hittem volna az eslõ rész után :)

Damnatus

Hali!

A Wow béta már nem mûködik, azt csak tesztelésre adták ki.
Fanserver még nincs.

Feldin

Quote from: Blimphmm és te nem is vettél semmi mást korábban, csak így adták ezeket a bronz mellé? ez így tényleg nem tûnik rossz üzletnek. ma már majdnem beraktam a kosárba egy full HL-t Opp-Force + Blue Shift (tényleg ez az utóbbi micsoda pontosan? mert ezt pl nem látom az általad szolgált képen)  6e ft-ért, de egy kicsit sokalltam, inkább elhoztam egy Beyond Good & Evil-t 2490-ért :) úgyhogy pár napon belül értékelés is várható hozzá :D
viszont ez a HL1:Source is kifejezetten jól hangzik, vszleg úgyis reklamálnék az elavult grafika miatt, ha a régi verzióval kéne játszanom :rolleyes: (érdekes hogy azokban a programokban, amiket már régebben játszottam és tetszett, ha most elõveszem se zavar a grafika, csak az olyanokban, amiket most próbálok ki elõször...) köszi még1x a segítséget
Hû, azt majd lehet hogy kölcsönkérem ha végignyomtad, aztán ha tetszik majd összekaparok vhonnan 2500-at mert ennyit megér.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Beyond good & evil az nagyon jó játék simán megérte.

Bruce

Quote from: NokiBeyond good & evil az nagyon jó játék simán megérte.
Az milyen játék? A koleszos belsõ hálón láttam, de nem is hallottam róla, és eddig lusta voltam utánanézni :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Vikunya

Quote from: BruceAz milyen játék? A koleszos belsõ hálón láttam, de nem is hallottam róla, és eddig lusta voltam utánanézni :rolleyes:

Leggyakrabban a Zelda játékokhoz szokták hasonlítani, elég nehezen kategorizálható. Van benne akció, kaland, verseny, miegyebek. Remek játék, érdemes kipróbálni.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Bruce

Quote from: VikunyaLeggyakrabban a Zelda játékokhoz szokták hasonlítani, elég nehezen kategorizálható. Van benne akció, kaland, verseny, miegyebek. Remek játék, érdemes kipróbálni.
Hmm... és jó a sztorija? Mert akkor feltétlen nekiállok leszedni :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Meske

Éz nem lehet igaz!!!
Most játszottam egy sort az aknakeresõvel, de egyszerûen mindig elrontottam a mester fokozat végét. Valamit mindig figyelmen kívül hagytam... :morci:

Biztos, a fejsérülésemmel magyarázható mindez... (Mert hát ugye az lehetetlen, hogy ÉN ne tudjak megoldani egy aknakeresõt... :p)

Tényleg nem akartok megoldani egy feladványt?

Kíváncsi vagyok hányan tudnátok megoldani. Végülis annyira nem nehéz, csak rá kell jönni... Aki jártas már az ilyesmiben, az hamar rájön.
Íme:

[][][]1
[][][]1
1 1 2 1


Na ki tud tovább menni?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Fazék

#72
bocsi, de ez most vicc, vagy én értem félre a feladatot?

N M X 1
Y B B 1
1 1 2 1

B - bomba
X,Y - nincs bomba
M,N - az X,Y helyén lévõ számoktól függõ befejezés
lehetõségek:
X=3, Y=2 ==> N - nincs bomba, M - bomba
X=3, Y=3 ==> M,N - bomba
X=2, Y=2 ==> M - nincs bomba, N - bomba
X=2, Y=1 ==> M,N - nincs bomba

amúgy bevallom, nekem még életemben egyszer sem sikerült a mester fokozatú táblát befejeznem, pedig jópárszor nekiugrottam már...

edit: átgondoltam, és tényleg félreértettem... zseniális férfiagyammal utólag rájöttem, hogy a [] jelölés már biztosan bomba és szám nélküli helyet jelöl, vagyis tök baromság a válaszom, de inkább itthagyom, álljon bizonyítékként meggondolatlanságomra... :ejj:

Meske

#73
Quote from: Blimpbocsi, de ez most vicc, vagy én értem félre a feladatot?

N M X 1
Y B B 1
1 1 2 1

B - bomba
X,Y - nincs bomba
M,N - az X,Y helyén lévõ számoktól függõ befejezés
lehetõségek:
X=3, Y=2 ==> N - nincs bomba, M - bomba
X=3, Y=3 ==> M,N - bomba
X=2, Y=2 ==> M - nincs bomba, N - bomba
X=2, Y=1 ==> M,N - nincs bomba

amúgy bevallom, nekem még életemben egyszer sem sikerült a mester fokozatú táblát befejeznem, pedig jópárszor nekiugrottam már...
Te értetted félre a feladatot! :hehe:
Ami részben az én bûnöm, mert elfelejtettem odaírni, hogy ez a jel ---> [] a felfedett helyeket jelenti. Magyarul ott 1000%, hogy nincs bomba. A számok másik oldalára gondoltam... :o

EDIT: Látom, közben észrevetted... :)
EDIT2: Vagy mégsem?
Ezt a mondatrészt nem értem:

Quote[] jelölés már biztosan bomba és szám nélküli helyet jelöl

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Fazék

#74
Quote from: MeskeTe értetted félre a feladatot! :hehe:

EDIT: Látom, közben észrevetted... :)
de már annak is megvan a megfejtése:

[][][]1 B
[][][]1 X
1 1 2 1 X
X B X B X

B=bomba
X=számos mezõ

Meske

Quote from: Blimpde már annak is megvan a megfejtése:

[][][]1 B
[][][]1 X
1 1 2 1 X
X B X B X

B=bomba
X=számos mezõ
Ez már talált!! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Vikunya

Quote from: BruceHmm... és jó a sztorija? Mert akkor feltétlen nekiállok leszedni :)

Nekem tetszett a sztori. Próbáld ki, nem fogsz benne csalódni.
I'm the Black Mage! I solve my problems through violence.

Marfy

Tört verzióban van meg a HL2 és nem tudjátok hogy kell a CS-t elindítani mert semmi exe nincs neki, milyen parancsikont kell neki csinálni?
Mert régen a még a HL1-nél  "hl.exe -game -cstrike" ezt kellett beírni de ez most nem megy.
Valaki esetleg tudja hogy lehetne kicsalni a CS-t?

Damnatus

Hali!

Nincs benne a cs valamelyik almappában?

Karma XXL

Quote from: NokiTört verzióban van meg a HL2 és nem tudjátok hogy kell a CS-t elindítani mert semmi exe nincs neki, milyen parancsikont kell neki csinálni?
Mert régen a még a HL1-nél  "hl.exe -game -cstrike" ezt kellett beírni de ez most nem megy.
Valaki esetleg tudja hogy lehetne kicsalni a CS-t?

A cstrike elé nem kell kötõjel! Próbáld meg, elméletben így kéne mennie.

Marfy

Benne van egy almappában csak semmi exe nem volt hozzá de sikerült megcsinálnom találtam egy jó oldalt ahol minden szépen le volt írva magamfajta :lame: is könnyen megérti szóval ha valakinek még ilyen psoblémája lenne a hl.exe parancsikonját a következõképen kell átalakítani
"hl2.exe -console -steam -game cstrike" így tuti fut és elég jól néz ki az elõdökhöz képest de a botok kemények:(.

Shadowolf

Quote from: Nokide a botok kemények :(.

Most ugye viccelsz?  :P

Meske

Aknakeresõ! (megint! :hopp: )

Most már azért csak sikerült megint megcsinálnom a mester szinetet egy újabb gyorsasági rekorddal, pedig még viszonylag lassan is csináltam. (Vagy csak én hittem azt, hogy lassú? :rolleyes: )

Ja, amúgy ez a rekord 214mp. (Ugye, hogy milyen lassú...  :wtf: ) De majd megpróbálok gyorsítani magamon, hogy ezt a szintet is 7mp alatt meg tudjam tenni... :p (Na az lesz még soká... :rotflol: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Quote from: ShadowolfMost ugye viccelsz?  :P
Nem komolyan hiába állítom át a bot_difficult 1-re akkor is kemények meg sokszor beszorulnak, de ez azért lehet mert az én verzióm tört és nem kellett telepíteni sem csak átmásoltam és kész :).

Xaga

Quote from: DamnatusHali!

A Wow béta már nem mûködik, azt csak tesztelésre adták ki.
Fanserver még nincs.

Nincs még pirate server :( Pedig beszereztem már az open beta verziót sok szenvedés árán.

Damnatus


Feldin

Vampire: Bloodlines! :hail: Nagyon ott van, egy dolog zavar most nagyon, hogy a toreadorom nem tud uralmat használni párbeszédben!!!! és hogy hülye emberségre kapott bónuszt...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: DamnatusHali!

Ha lesz, akkor szólok!

Mindenkép, köszi, ha én találok megosztom az infót.

Fazék

Quote from: FeldinVampire: Bloodlines! :hail: Nagyon ott van, egy dolog zavar most nagyon, hogy a toreadorom nem tud uralmat használni párbeszédben!!!! és hogy hülye emberségre kapott bónuszt...
ha jól tudom gõzerõvel készül hozzá a patch - bár látom te még nem panaszkodtál :)
valamiért sosem izgatott annyira a VtM világ (ezért természetesen bocsánatot kérek :D), tehát én inkább türelmesen megvárom míg jóval lejjebb nem zuhan az ára :)

roderick

Quote from: Feldinegy dolog zavar most nagyon, hogy a toreadorom nem tud uralmat használni párbeszédben!!!!

Ennek mondjuk az a prózai oka van, hogy a toreadornak nincs uralma(Dominate), csak jelenléte(Presence) és az más dolog. :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.