Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

motifator

Eddig is szemeztem vele, de most meggyőztél. Ha lesz egy kis időm, nekiesek.
:merci:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

frozenstein

Quote from: motifator on 2009-01-13, 16:47:23
Eddig is szemeztem vele, de most meggyőztél. Ha lesz egy kis időm, nekiesek.
:merci:
+1

Zsiga


motifator

Quote from: Zsiga on 2009-01-13, 17:12:36
Quote from: frozenstein on 2009-01-13, 17:07:47
Quote from: motifator on 2009-01-13, 16:47:23
Menjen az ilyen a fenébe hogy vizsgaidőszak közepén ír ajánlót...
+1
FiXED és +1
Nekem holnapután véget ér a vizsgaidőszak, és ha minden jól megy, az egész egyetem, úgyhogy jöhetnek azok az ajánlók  :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2009-01-13, 17:15:49
Nekem holnapután véget ér a vizsgaidőszak, és ha minden jól megy, az egész egyetem, úgyhogy jöhetnek azok az ajánlók  :jee:
Akkor nem is mondom hogy hova menj... :zomg: :D

Dreamcleaver

Quote from: Zsiga on 2009-01-13, 17:17:07
Quote from: motifator on 2009-01-13, 17:15:49
Nekem holnapután véget ér a vizsgaidőszak, és ha minden jól megy, az egész egyetem, úgyhogy jöhetnek azok az ajánlók  :jee:
Akkor nem is mondom hogy hova menj... :zomg: :D
A 16-i vizsgámra 5 napom volt tanulni...ebből 2-t Macross Frontier nézéssel töltöttem. Szenvedj te is.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Solid Snake

Ezeket a Macross cuccokat milyen sorrendben kell amúgy nézni?
Hátha esetleg kedvem támad majd hozzá a jövőben.

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2009-01-13, 17:49:07
Ezeket a Macross cuccokat milyen sorrendben kell amúgy nézni?
Hátha esetleg kedvem támad majd hozzá a jövőben.
Ha zavar az erősen archaikus grafika akkor a Zero-t először, utána a mostanit. Ha nem akkor Zero aztán időrendben az elsővel kezdve a többi.

DC : Jó de neked már úgyis mindegy, én meg még akár diplomázhatnék is jövőre... :D

SaiyaGin

Quote from: Zsiga on 2009-01-13, 17:12:36
Quote from: frozenstein on 2009-01-13, 17:07:47
Quote from: motifator on 2009-01-13, 16:47:23
Menjen az ilyen a fenébe hogy vizsgaidőszak közepén ír ajánlót...
+1
FiXED és +1

+1
(Egyre nő a megnézendők listája...)

Bicskei

Maburaho
24 részes kis szösszenet..rosszabra stámitottam de teljsen könnyed volt és nézhető,igaz h elaposodott a közepén picit.de ez is elviselhető volt..
bejött ez sulis varázslós hárem ecchi anime filing...sok komikus jelenet szinte végig élvezni lehet.
NLZ szerintem ne dobd ha belefér az idődbe.
most viszont kérek ajánlás valami hasonló műre....
addig is Zero no Tsukumia Princess no....
jah mivel élveszhető volt de alapvetőe egy marhaság
10/7
Ultras liberi

Cobra

Macross Zerot semmiképpen ne nézze meg először az, aki kíváncsi az eredeti sorozatra, mert nem fogja bírni a régi grafikát a Zero után. Macross 7-et nem láttam, de annak elvileg már emészthető a grafikája, igaz történetben nem kapcsolódik igazán a többihez. Zerot érdemes a Frontier előtt megnézni, de egyébként szinte mindegy a sorrend (Plus sem kapcsolódik a többi filmhez/sorozathoz).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bicskei

Midori no Hibi

nah ezen is túl lennék.nekem tetszett..de végére már picit unalmas volt a sok szenvedés...[spoiler]komolyan tartottam tőle h visszakerül a kezére..[/spoiler]
de amugy teljesen rendben van a sorozat. könnyed nevetetős 13 rész...
[spoiler]az már más kérdés h a kitalálójának elfojtott dolgai vannak..maszti márta életre kelése.... :falba: de belefért; a nővére meg egy imba éllat :hopp:[/spoiler]
összességében
10/7
Ultras liberi

NLZ

Ó, ha neked ez a szenvedés sok volt, akkor alacsonyabb a rinyaküszöbszinted, mint nekem. :D
[reserved]

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-01-14, 15:01:45
Ó, ha neked ez a szenvedés sok volt, akkor alacsonyabb a rinyaküszöbszinted, mint nekem. :D

hajnalban fél 4kor sok volt :rotfl:
Ultras liberi

Bicskei

Zero no Tsukaima - Princess no Rondo

nem is tudom vegyes érzelmek...jó a sorotat meg minden csak szarul lett kifejtve a történet..pontosabbana történet 4 rész..hiába nagy elvárásokkal néztem
[spoiler]az új karakterek jók meg minden a hercegnős szál is tetszik meg minden d e végére Luise KURVÁRA IDEGESÍT :Eztneked: :__devil: :falba: :falba:[/spoiler]
amugy jó a sorozat és hozza a szintet...
10/8
Ultras liberi

Member


Junchi

Báán-káái *DED* xDDDDDD

Amúgy nagyrészt egyezik a véleményünk (persze azért 3-nál több pontot szánnék neki ^^). Mondjuk ha az a bizonyos evil organization nem kerül bele a sztori felénél, egész jó lett volna...

Member

Nekem a közepe felé tetszett pár ötlet, de a keret hazavágja a képet. De sajna a jó szálakat is igyekeztek lemészárolni a végére.

Bicskei

#6348
Zombie Loan

poénos zombivadészós kis 13részes anime. jó a sztori csak kurvára nincs befejezve...
így nem olyan jó ha befejezték volna sokkal jobb is lehetne....
a bajom még az [spoiler]hogy a két főszereplő srácban van egy kis gay hajlam...az ilyet pedig én abszolút nem tolerálom...kedvencek a sorozatól:Yomi meg a kaszás(kár h összement a végére.[/spoiler]

10/6
Ultras liberi

NLZ

Quote from: Member on 2009-01-16, 14:10:26
Chaos;Head

Nagy a káosz a fejemben.
A csávó nem egy eskábált bunkerben él a ház tetején, hanem egy közönséges konténerben.
A rajzolós videó alatt milyen zene szól? :)
[reserved]

Member

Hmmm, azt hittem, azt ő dobta össze, de ezek szerint még ennyi akaratereje sem volt. :)

Machinae Supremacy - Fanvacoolt (Jets'n'Guns OST)

NLZ

Miért, a saját házadat te dobtad össze? :D
Ez egy kontérer, amibe beleraktak egy íróasztalt, egy kanapét és egy polcot. Meg bevezették az áramot és az internetet. Igazából nem nagy ördöngősség, csak sztem nem lehet benne valami jó a klíma. :)
[reserved]

Kvikveg

Kurenai
anidb
Delete.
Ezennel felkerem Membert, hogy irjon rola. Mert megerdemli.
Egyetlen pozitivuma az eneklos resz volt, meg sosem hallottam seiyuut borzalmasan enekelni.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Bocsika, már láttam. Elmegy szintű volt, se nem rossz, se nem kiemelkedő. Pozitívuma, hogy a loli nem hülye, nem is perverz, hanem csak simán gyerekes.

Kvikveg

Quote from: Member on 2009-01-18, 20:29:34
Bocsika, már láttam. Elmegy szintű volt, se nem rossz, se nem kiemelkedő. Pozitívuma, hogy a loli nem hülye, nem is perverz, hanem csak simán gyerekes.
Francba. Pedig szivesen lattam volna egy Member-fele cincalast.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Ahhoz túl korán néztem meg, akkoriban nem volt még bevett szokás.
Boogiepop Phantom

Őt meg valahogy nem bántottam.

Fazék

Quote from: Member on 2009-01-19, 01:06:11
Boogiepop Phantom

Őt meg valahogy nem bántottam.
nocsak, nocsak.
ezt a beszámolót aláírnám.
annyi, hogy én sajnos nem tudtam egy éjszaka alatt megnézni az egészet és így hetekre szétnyúlva nagyon nem állt össze, de egyszer terveztem az újranézését, csak kétlem, hogy valaha is időm jutna rá...

Bicskei

#6357
Tenjou Tenge minden

gondoltam h nézek egy iskolás környezetben játszódó bunyós animét erre mit kapok 10 rész után egy kib...ott nagy visszaemlékezést ami még nem is lenne gáz ha nem foglalná magába az egész sorozatot...mi lóvszért nem lehetett normálisan befejezni...
nagyon kiámbrándító a sorozat...kedvencek továbbrai maya+a kis takayagani..
aya meg dögöljön meg mán gyorsan...jah meg birtam az östhaju srácok valami Bunschi...
de komolyan ez a sorozat így  egy kalap hig emeberi végtermék..egy szerencséje h a fightok és gráf jónak mondható
na jó ennyire azért nem volt rossz mert sokan ajánlottak és nagyon elvoltak ettől ájulva...
nézhető jó karakter dizájn...meg minden a heylén van csak nagyon befejezetlen..meg ez aya bekattan szál valahogy nagyon nem kellett volna..
egyenlőre ennyi majd lehet holnap(ma később valamivel mondjuk alvás után) még irok hozzá valamit
10/5
(sorozat..10/6 az ova 10/7 a múvi 10/3)
Ultras liberi

NLZ

#6358
Ki volt az az aberált állat, akinek ez tetszett? :D  Meg egy ilyen értékelés után miért félsz lehúzni az értékelését? :P
Jé, most látom, hogy ebből van Tenjou Múvi is. Na gyorsan lekapom, úgyse röhögtem ma még nagyon.

Szerk: áh, tévedtem. Ez egy az egyben ugyan az a retek visszaemlékezés, mint ami az animében volt.
[reserved]

Bicskei

hogy mért nem húztam lejebb?? mert a két ova adott valamit abból amit vártam
Ultras liberi