Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

fema

Quote from: chilip on 2015-02-10, 01:47:21
Quote from: fema on 2015-02-10, 01:39:01
Aldnoah.Zero
...
Ami nem volt rendben, az Slaine. Még nem álltam neki a 2. évadnak, de azért nagyon remélem, meghal és akkor nem lesz kívánságom az évben már anime téren.  :morci:
10/10
...

hát izééé, van egy rossz hírem...
[spoiler]fő főszereplővé lép elő kb Inaho mellé, többiek meg háttérbe[/spoiler]

Azt hiszem, most így magamban, szép csendben a szókincsem káromkodás részét teljes egészében kimerítettem.  ^^

Megmurdel

Quote from: fema on 2015-02-10, 01:53:19
Quote from: chilip on 2015-02-10, 01:47:21
Quote from: fema on 2015-02-10, 01:39:01
Aldnoah.Zero
...
Ami nem volt rendben, az Slaine. Még nem álltam neki a 2. évadnak, de azért nagyon remélem, meghal és akkor nem lesz kívánságom az évben már anime téren.  :morci:
10/10
...

hát izééé, van egy rossz hírem...
[spoiler]fő főszereplővé lép elő kb Inaho mellé, többiek meg háttérbe[/spoiler]

Azt hiszem, most így magamban, szép csendben a szókincsem káromkodás részét teljes egészében kimerítettem.  ^^
dat feel

Cloud

Quote from: fema on 2015-02-10, 01:39:01
CG, nagyon furcsán nem passzolt a környezetbe csomószor a 3D-s dolog. Ennél hobbi-modellező haver is jobbat csinál.  :P (kis túlzás, na..)
8/10, mivel lekötött és nagyon bírtam Amira karakterét.
Bahamutra gondolsz? Szerintem direkt volt CGI-vel megcsinálva, ezzel is arra utalva hogy ő nem tartozik ebbe a világba.

fema

Quote from: Cloud on 2015-02-11, 00:56:45
Quote from: fema on 2015-02-10, 01:39:01
CG, nagyon furcsán nem passzolt a környezetbe csomószor a 3D-s dolog. Ennél hobbi-modellező haver is jobbat csinál.  :P (kis túlzás, na..)
8/10, mivel lekötött és nagyon bírtam Amira karakterét.
Bahamutra gondolsz? Szerintem direkt volt CGI-vel megcsinálva, ezzel is arra utalva hogy ő nem tartozik ebbe a világba.

Hmm, ebben lehet valami. Akkor én vagyok a béna... :)


Sword Art Online II
Lényegében most csak a Shinon utáni részeket néztem, mert addig követtem az animét, mikor friss volt.
Az első feléből annyi volt hátra, hogy Shinont bemutatták tudjukkinek és mindenki örült. Kivéve én, mikor Asunát úgy mutatta be Kirito, mint egy random ismerőst. Végülis csak együtt éltek 1 évig kb, járnak való életben, ilyesmi, mit számít...  :gyagya:
Na de mindegy, lehet, hogy ez csak engem zavart.  ^^"
Utána az első ~3 rész, amikor az Excalibur-ért mennek, borzalmas volt. Lehet, hogy nem így van, de én bátorkodtam elhatározni, hogy ez anime-only filler volt és a light novelben ilyen sose történt. Ha nem, akkor nem akarok róla tudni... Azon kívül, hogy a rendszer generált magába új tartalmat, semmi értelmét nem láttam. Majdnem hagytam is a további epizódokat.
Szerencsére nem tettem, ugyanis, ami utána jött a Sleeping Knights guilddel, legalább ennyire jó volt. Én nem tudom, minek kellett az a plusz néhány vikinges rész, hacsak nem azért, hogy lássuk, Shinon él és virul.
A sorozat vége letaglózott. Sok mindenre számítottam, de ilyen nagy mértékű színvonal javulásra álmomban sem... :)
[spoiler=tényleg spoiler, ne nézd meg, ha nem láttad az animét és szeretnéd még...]Yuuki-t nagyon sajnáltam, hogy meghalt, de számítottam valami ilyesmire. Bár az elején csak annyit sejtettem, hogy meghalt a nővére. :(
Viszont az, hogy a végén Kirito kütyüjét felhasználják, váratlanul ért, nem gondoltam, hogy eszükbe jut, már puffogtam magamban, hogy senkinek se jut eszébe, hogy itt egy über orvosi megoldás és esetleg használni kellene...  ::)[/spoiler]
Neten lépten-nyomon azt láttam, hogy SAO2 így sz.r, meg úgy, de én egyáltalán nem így gondolom. Élmény volt. Remélem, lesz még.  :smile:
10/10 (9-ről indul, bukik 1-et az excalibur részek miatt, kap 2-t, mert nagyon jó..  :P)


Tamako Market
K-On madárral. Na de milyen madárral! :D
A japánok fárasztó humora általában nem hat meg, ezért nem mindig szeretem a vígjáték animéket, de Delától én kész voltam... Ha minden más rossz is lett volna, akkor is végignézem, már csak miatta!
Persze, nem így volt, jó volt az egész. Így meg már aztán csak hab a tortán (mochin...).  :haha:
A karakterek jól kidolgozottak, szerethetőek voltak. Bár Midorit kicsit utáltam, mikor cockblockolta Mochizou-t, de szerencsére nem merült bele nagyon, így még maradt pár hajszálam... :D
A legjobb rész az volt, amikor flashback volt Tamako szüleiről. Az apja égése, meg kislányos pirulása....  :lul:
Szórakoztató volt, na.
Nekem 9/9.

SaiyaGin

Quote from: fema on 2015-02-14, 02:42:19
Neten lépten-nyomon azt láttam, hogy SAO2 így sz.r, meg úgy, de én egyáltalán nem így gondolom. Élmény volt. Remélem, lesz még.  :smile:

Ezt többnyire azok mondják, akik szerint már a SAO1 is sz.r volt, nem?  :D

Zelda

SAO II
Fema úgy istenítette itt, hogy végül vettem a fáradságot és befejeztem én is. Nagy szerencsédre fema kellemeset csalódtam, holott már a dobott listáról halásztam elő megint a darabot.  :D Lassan tényleg elkezdem majd olvasni az LN sorozatot, mert úgy legalább nem érzek majd akkora késztetést, hogy folytatást nézzek az animéből, mivel mindig vegyes érzéseim voltak a SAO-val kapcsolatban, én inkább Accel World párti vagyok. De azért az a feel trip a végén... És végre nem kellett megmenteni Asuna-t, el sem hiszem, hogy egymaga oldotta meg a konfliktust az anyjával. De legalább már ez is felkerülhetett a megnézettek listára.

fema

Quote from: Zelda on 2015-02-14, 20:57:40
SAO II
Fema úgy istenítette itt, hogy végül vettem a fáradságot és befejeztem én is.
Na itt nyeltem egy akkorát, hogy szerintem a szomszédban is hallották... :D

Quote from: Zelda on 2015-02-14, 20:57:40
Nagy szerencsédre fema kellemeset csalódtam, holott már a dobott listáról halásztam elő megint a darabot.  :D
Ennek pedig örülök!  ;)

Accel World-öt még nem láttam, pedig már gondoltam rá, hogy meg kellene nézni. Ha hasonlítani kellene SAO-val, mit mondanál, miben különböznek?

Cloud

Hasonlóak, de azért van jó pár különbség. De egy világban játszódnak, sőt...

Cobra

Nekem az Accel World annyira nem tetszett, valószínűleg az angstoló malacka miatt...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda

Quote from: Cobra on 2015-02-14, 22:00:46
Nekem az Accel World annyira nem tetszett, valószínűleg az angstoló malacka miatt...
Nekem meg pont azért tetszett annyira. A legtöbb ezekhez hasonló anime tele van badass vagy legalább fél-badass mc-al, holott a valóságban az emberek inkább gyávák és a túlélést helyezik az előtérbe. Az Accel World "malackája" pedig tökre jól megfesti való világunkat, és annál látványosabb nála a jellemfejlődés. Sosem volt a társadalom része, nem volt sok barátja, nem vett részt közös eseményekben, de nem is tagadja meg magát, ezt is mutatja a malac avatar, amit használ a virtuális térben. Aztán hirtelen kap egy testet, ami ugyan törékeny, de mindennél mozgékonyabb, és egyedülálló képességekkel rendelkezik, persze hogy idő kell neki, míg hozzászokik, megtanulja kihasználni, és végül élvezni kezdi. Szerintem nincs szükség tökéletes karakterekre, hogy jó legyen egy történet, sokkal királyabb, ha az egyén menet közben lesz egyre képesebb. Nekem határozottan jobban tetszett mint a SAO, de persze ízlése válogatja.

Cloud

Az gondolom megvan mindenkinek hogy mi a két sorozat közti kapocs? :)

fema

Quote from: Cloud on 2015-02-14, 22:54:11
Az gondolom megvan mindenkinek hogy mi a két sorozat közti kapocs? :)
Légyszi, spoiler tag-be, ha olyan.. ^^'

Quote from: Zelda on 2015-02-14, 22:12:28
Quote from: Cobra on 2015-02-14, 22:00:46
Nekem az Accel World annyira nem tetszett, valószínűleg az angstoló malacka miatt...
Nekem meg pont azért tetszett annyira. A legtöbb ezekhez hasonló anime tele van badass vagy legalább fél-badass mc-al, holott a valóságban az emberek inkább gyávák és a túlélést helyezik az előtérbe. Az Accel World "malackája" pedig tökre jól megfesti való világunkat, és annál látványosabb nála a jellemfejlődés. Sosem volt a társadalom része, nem volt sok barátja, nem vett részt közös eseményekben, de nem is tagadja meg magát, ezt is mutatja a malac avatar, amit használ a virtuális térben. Aztán hirtelen kap egy testet, ami ugyan törékeny, de mindennél mozgékonyabb, és egyedülálló képességekkel rendelkezik, persze hogy idő kell neki, míg hozzászokik, megtanulja kihasználni, és végül élvezni kezdi. Szerintem nincs szükség tökéletes karakterekre, hogy jó legyen egy történet, sokkal királyabb, ha az egyén menet közben lesz egyre képesebb. Nekem határozottan jobban tetszett mint a SAO, de persze ízlése válogatja.
Engem az fogott meg leginkább SAO-ban az elején, hogy végre egy főhős, aki nem tojja össze magát, mert történt valami, amivel szembe kell néznie és valódi emberként (férfiként) viszonyul a nőkhöz. (Tudom, hogy nem Kirito az egyetlen, de akkor is ritka.)
Persze, ha még megmarad a realitás szintjén, akkor lehet egy kevésbé badass karakter is jó. Legalább van, hova fejlődnie.
Azt hiszem, meggyőztél, megnézem majd.

balu01

#10632
Én is Accel World párti vagyok. Igazán jöhetne folytatás belőle.
A SAO II viszont engem személy szerint már egyáltalán nem is érdekelt.

Cloud

Quote from: fema on 2015-02-14, 23:07:29
Quote from: Cloud on 2015-02-14, 22:54:11
Az gondolom megvan mindenkinek hogy mi a két sorozat közti kapocs? :)
Légyszi, spoiler tag-be, ha olyan.. ^^'

Ez elég régi írás, még innen Darkstar írta le nekem. Én nem követem novellákat, lehet azóta már konkrétabban is lehet tudni dolgokat.

[spoiler]http://gamepod.hu/tema/spoiler/hsz_16-16.html[/spoiler]

fema

Quote from: Cloud on 2015-02-15, 01:35:24
Ez elég régi írás, még innen Darkstar írta le nekem. Én nem követem novellákat, lehet azóta már konkrétabban is lehet tudni dolgokat.

[spoiler]http://gamepod.hu/tema/spoiler/hsz_16-16.html[/spoiler]
Hmm... Belenéztem, megkerestem a szememmel a Kirito és Asuna neveket. Több nem is kell, már tuti, hogy megnézem az Accel World-öt! Sőt, talán a LN-t is megnézem, ha fordítják.  :redface:


Más:
Hyouka
Voltam olyan hülye, hogy az iskolai fesztivál arc utolsó előtti részénél hagytam abba annak idején, így kicsit vicces volt megállítgatni percenként, hogy visszaemlékezzek... Lehet, jobban jártam volna, ha ismétlek pár részt még, hogy tudjam, miről is van is szó. :falba:
(Megint azon tűnődök, hogy miért hagytam abba. Néha tényleg nem értem magam.  :gyagya: ::) )
Chitanda villogó szemei és kíváncsisága, meg a mindenre lusta Oreki páros nagyon jól összeillettek szerintem. A másik-srácot eléggé megutáltam a Valentin napi csokis hülyesége miatt, de talán a végére megjött az esze.
Apropó vége. Nem tetszett. Tudom, hogy nincs vége a LN-nek, de akkor meg minek mennek bele egy ilyen szeretem-nemszeretem témába...  :confused:
Techinkai részről nem igazán tudok rosszat mondani. A rajzolás, az animálás, a színek, a zene, a szinkron, minden tökéletes volt.
A sztori érdekes és nem azonnal-kitalálós krimi, aminek nagyon örülök, mert azoknak sose láttam értelmét. Az elejétől a végéig izgalmas volt és szerintem nem laposodott el egyszer sem.
Az egyetlen fájó dolog az lenne, ha nem jönne folytatás legalább movie formában vagy valami. Bár azt olvastam, hogy a novel 5. kötete is kijött és dolgozik a 6-ikon. Remélem, lesz valami, Orekivel és Chitandával a középpontban.  :smile:
10/10

Még 2 korábban elkezdett animét befejezek és nézhetem a Durarara 2. évadot, yay... :Kiraly:

frozenstein

Tamako Movie
Érdekes húzás volt egy SoL történetnek egy romantikus folytatást adni, egész más lett az egész hangulata. Pozitívum: a számomra idegesítő beszélő madár szerencsére alig szerepelt, így az új fő humor forrás Kanna karaktere lett :jee:. Negatívum: volt angst :frown:, igaz, hogy elég visszafogott, de engem valahogy ez a kevés is zavart. Az animációra nem lehet panasz egy-két jelenet igen jól sikerült (pl.: a baton klub előadása). Összességében szerintem volt olyan jó mint a sorozat, csak kicsit másképp.
8/10

fema

Quote from: frozenstein on 2015-02-15, 13:46:13
Tamako Movie
Érdekes húzás volt egy SoL történetnek egy romantikus folytatást adni, egész más lett az egész hangulata. Pozitívum: a számomra idegesítő beszélő madár szerencsére alig szerepelt, így az új fő humor forrás Kanna karaktere lett :jee:. Negatívum: volt angst :frown:, igaz, hogy elég visszafogott, de engem valahogy ez a kevés is zavart. Az animációra nem lehet panasz egy-két jelenet igen jól sikerült (pl.: a baton klub előadása). Összességében szerintem volt olyan jó mint a sorozat, csak kicsit másképp.
8/10
Romantikus folytatás kivel?
Mindegy. Meg kell néznem! Főleg, ha azt mondod, jó! :D

Zelda

Quote from: fema on 2015-02-15, 15:49:45
Quote from: frozenstein on 2015-02-15, 13:46:13
Tamako Movie
Érdekes húzás volt egy SoL történetnek egy romantikus folytatást adni, egész más lett az egész hangulata. Pozitívum: a számomra idegesítő beszélő madár szerencsére alig szerepelt, így az új fő humor forrás Kanna karaktere lett :jee:. Negatívum: volt angst :frown:, igaz, hogy elég visszafogott, de engem valahogy ez a kevés is zavart. Az animációra nem lehet panasz egy-két jelenet igen jól sikerült (pl.: a baton klub előadása). Összességében szerintem volt olyan jó mint a sorozat, csak kicsit másképp.
8/10
Romantikus folytatás kivel?
Mindegy. Meg kell néznem! Főleg, ha azt mondod, jó! :D
Jó volt, nekem is tetszett.  :D

SaiyaGin

#10638
...ééés, igen, még egy hónap se telt el azóta, hogy befejeztem a sorozatot, és máris kész a bejegyzés:
Uchuu Senkan Yamato

frozenstein

Hitsugi no Chaika S2
A vége eléggé összecsapott volt, de legalább kaptunk egy lezárást. Mivel a LN még fut, ezért gondolom anime-only befejezés, de ennek ellenére egész elfogadható. Két dolog ami zavart:[spoiler]Chaika elvesztette az emlékeit, meg Niva el lett zárva fegyver formában.[/spoiler]Az OVA valószínűleg side-story lesz folytatás helyett, de azért megnézzük azt is.
10/10

fema

Akame ga kill

Ep 21 - dropped.
:Eztneked:
Abbahagytam a mangát ott, ahol találkoznak Kurogame-val, hogy az animét nézzem majd meg előbb. Ez egyrészt jó döntés volt, másrészt pedig elvesztettem 21 x 20 percet az életemből.
Jó, mert így már nem kell a mangát tovább olvasnom.
Az egy dolog, hogy hullanak a szereplők. Az, hogy a végén már vállat se vonnak erre a társaik, még egy dolog.
[spoiler]Megölni Sheele-t érthető, lehet miatta dühbe jönni, tipikus shounen, de hát ez van.
Megölni Bullat-ot szintén jó, hát így láttuk a TTGL-ben is, "kötelező" elem.
Ezek mind "belefér" kategória nálam.
Na de az, hogy ez után, hogy megölik Chelsee-t... De azért, mert véletlenül kiesik a karakter a jelleméből és pár méterre az ellenségtől ő csak úgy megemlékezik és sétálgat. Nem, nem használja a képességeit, hogy alakot váltson és elmeneküljön azonnal, mint várnánk egy profi bérgyilkostól. Nem. Ő rohadtul megemlékezik egy ellenség hullája fölött és elsétál.
Lubback meghalt egy sérülésbe, amit még a barátok köztben is túl szoktak élni. Megesik. Hát hova gondolok.
NA DE HOGY MINE????? Hát elfáradt! Hát hogyne! Én is mindig meghalok, mikor kimerülök!! :falba:[/spoiler]
Itt abba is hagyom, mert erre nem tudok, mit mondani. Vagyis nem akarok.
5/10

Zelda

Quote from: fema on 2015-02-16, 14:09:25
Akame ga kill

Ep 21 - dropped.
:Eztneked:
Abbahagytam a mangát ott, ahol találkoznak Kurogame-val, hogy az animét nézzem majd meg előbb. Ez egyrészt jó döntés volt, másrészt pedig elvesztettem 21 x 20 percet az életemből.
Jó, mert így már nem kell a mangát tovább olvasnom.
Az egy dolog, hogy hullanak a szereplők. Az, hogy a végén már vállat se vonnak erre a társaik, még egy dolog.
[spoiler]Megölni Sheele-t érthető, lehet miatta dühbe jönni, tipikus shounen, de hát ez van.
Megölni Bullat-ot szintén jó, hát így láttuk a TTGL-ben is, "kötelező" elem.
Ezek mind "belefér" kategória nálam.
Na de az, hogy ez után, hogy megölik Chelsee-t... De azért, mert véletlenül kiesik a karakter a jelleméből és pár méterre az ellenségtől ő csak úgy megemlékezik és sétálgat. Nem, nem használja a képességeit, hogy alakot váltson és elmeneküljön azonnal, mint várnánk egy profi bérgyilkostól. Nem. Ő rohadtul megemlékezik egy ellenség hullája fölött és elsétál.
Lubback meghalt egy sérülésbe, amit még a barátok köztben is túl szoktak élni. Megesik. Hát hova gondolok.
NA DE HOGY MINE????? Hát elfáradt! Hát hogyne! Én is mindig meghalok, mikor kimerülök!! :falba:[/spoiler]
Itt abba is hagyom, mert erre nem tudok, mit mondani. Vagyis nem akarok.
5/10
Nos, köszi, akkor ezt én is inkább hanyagolom... Nagyon egy rugóra jár az agyunk amúgy.  :D

frozenstein

Akame ga Kill!
Az akció és a gore nagyon bejött, és ráadásul sikerült poénokat is belecsempészni, amik nem lógnak ki a sorozatból. Az utolsó részek viszont eléggé összecsapottak, és nem nagyon lehet komolyan venni őket:[spoiler]Mine után Tatsumi és Leone is meghal egyedül Akame marad életben. Az Emperor Gundam-ja meg egyszerűen nevetséges :ejj:.[/spoiler]A manga ismerete nélkül azért szerintem egyszer nézhető.
7/10

fema

Quote from: frozenstein on 2015-02-17, 13:42:22
[spoiler]Mine után Tatsumi és Leone is meghal egyedül Akame marad életben. Az Emperor Gundam-ja meg egyszerűen nevetséges :ejj:.[/spoiler]
Úgy látom, jó döntés volt abbahagyni. Még mindig ideges leszek, ha eszembe jut..

frozenstein

Denki-gai no Hon'ya-san
A humor elég gyenge volt egy-két jó poént leszámítva, a romantikus szálakat meg csak belerakták, de nem kezdtek velük semmit a végére. Kicsit többet vártam volna.
7/10

Donten ni Warau
Kaptunk egy kerek egész történetet 12 részben, viszont ez a történet egy unalmas klisé halom. Kár érte.
5/10

fema

Usagi Drop
Annak ellenére, hogy már 5 részt láttam belőle, mikor elkezdtem nézni régen, és emlékeztem is rá (nálam nagy szó! :redface:), úgy döntöttem, hogy megismétlem az első részeket is, hogy felelevenítsem kicsit. Hát, ez a döntés helyénvalónak bizonyult, végig is pörgettem egyben majdnem az egészet, csak a végén lassítottam, hogy ne fogyjon el idő előtt...  ::)
A történet egy 30 éves (egyedülálló) srácról szól, aki a nagyapja temetésén találkozik az ő házasságon kívül született, 6 éves kislányával. Rin - mivel az anyja ott hagyta - egyedül maradt apja halála után. Lévén, hogy senki nem akarta befogadni (sõt, elfogadni), ezért Daikichi, akinek már korábban is szimpatikus volt, úgy dönt, õ vállalja, hogy felneveli. Innen pedig betekinthetünk a mindennapjaikba, tanúi lehetünk sok boldog, megható és nehéz pillanatnak is, valamint, hogy hogy neveli felnőtt a gyereket és néha fordítva... :)
A rajzolás nagyon megfogott. Eltér a manapság(?) megszokottól, sokkal inkább ténylegesen rajzolt hatást kelt, ezzel nagyon jól illeszkedik a kedves hangulathoz. Sőt, talán azt is mondanám, hogy ez ad remek alapot hozzá. A főcímdal és ennek a variációi a jelentősebb részeknél tökéletesen el lettek találva.  :jee:
Rin szinkronja, annak ellenére, hogy tényleg egy gyerek alakítja, meglepően jó (számomra legalábbis meglepő volt). Alig akartam hinni a szememnek, mikor megláttam.
Ha már a hangulatot említettem, akkor még annyit hozzátennék, hogy ha valaki szívesen néz ilyesféle animét, akkor biztos, hogy ez nagy kedvenc lesz! A folyamatos mosolygás garantált. Ez az egyik legcukibb anime, amit valaha láttam és biztos, hogy még máskor is elő fogom venni, ha kell egy kis jókedv bomba. :)
Még pozitívum az is, hogy üdítő, hogy végre nincs túlszexualizálva minden nő. Gondolok arra főképp, hogy mindenkinek az embereknél megszokott mellmérete van és nem pucsítanak minden második mozdulatuk után.
Negatívumot egyáltalán nem tudok mondani, leszámítva talán azt, hogy 11 és nem 111 részes. :)
Bátran ajánlom mindenkinek amúgy, nekem ez is az egyike lett a kedvenceimnek!
10/10


Bokura wa Minna Kawaisou
Könnyed romcom anime, ami egy fogadó félében együtt élő 5+1 "különleges" ember mindennapjairól szól. Közülük 3 "felnőtt", 2 diák és a házinéni, akit +1-ként számoltam, mivel ő azért határozottan több ennél, kb mindenki pótanyukája. :D
A történet elején költözik ide, új otthonába Usa, akinek nagy meglepetésére az a lány is itt lakik, akivel suliban szemezett.
A karakterek kicsit talán klisések, mondhatni mindegyikük egy sztereotípiát testesít meg. Van egy 30 körüli mazochista perverz (aki Usa szobatársa is lesz :D), egy jó lelkű, de naiv nőcske Mayumi, a férfi-faló Sayaka, valamint a kedves, gondoskodó idõs néni. Habár ez elég unalmasnak hangozhat elsőre, de egyáltalán nem így van. Nem éreztem, hogy vontatott lenne vagy a fejem fognám a sok, megszokott hülyeségtől.
A sztori kicsit lassan halad, de ezt betudtam annak, hogy a két főszereplő közti kapcsolat is lassan fejlődik. Lassan, de biztosan. És nem ritkán viccesen.
A humor nagyon ott van, jókat lehet nevetni az egymást tépő Mayumi és Sayaka pároson, a perverz poénokon, meg persze ott van Usa, aki néha a fejét fogja a sok "különleges" embertől. :D
Mindenképp ajánlom ezt is!
9/10

gerey

FLCL
A fast spaced action és a randomnnak tűnő történet mögé még sikerült még egy coming to age szálat is elrejteni. Ez saját preferenciám, de én imádom az elsőre random BS-nek tűnő dolgokat (TTGL KlK), így most is jól éreztem magam. :D
A zene passzol végig és tetszett is. Az art style is az a fajta amit szeretek. Szóval minden a helyén volt, hogy megszeressem.
10/10

Megmurdel

Quote from: gerey on 2015-02-19, 10:37:05
FLCL
A fast spaced action és a randomnnak tűnő történet mögé még sikerült még egy coming to age szálat is elrejteni. Ez saját preferenciám, de én imádom az elsőre random BS-nek tűnő dolgokat (TTGL KlK), így most is jól éreztem magam. :D
A zene passzol végig és tetszett is. Az art style is az a fajta amit szeretek. Szóval minden a helyén volt, hogy megszeressem.
10/10
Jól hangzik, majd belepislantok. :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2015-02-19, 11:38:40
Quote from: gerey on 2015-02-19, 10:37:05
FLCL
A fast spaced action és a randomnnak tűnő történet mögé még sikerült még egy coming to age szálat is elrejteni. Ez saját preferenciám, de én imádom az elsőre random BS-nek tűnő dolgokat (TTGL KlK), így most is jól éreztem magam. :D
A zene passzol végig és tetszett is. Az art style is az a fajta amit szeretek. Szóval minden a helyén volt, hogy megszeressem.
10/10
Jól hangzik, majd belepislantok. :D
6 rész, szvsz ha nem jön be is hamar megvan  :D

Megmurdel

Quote from: gerey on 2015-02-19, 12:20:11
Quote from: Megmurdel on 2015-02-19, 11:38:40
Quote from: gerey on 2015-02-19, 10:37:05
FLCL
A fast spaced action és a randomnnak tűnő történet mögé még sikerült még egy coming to age szálat is elrejteni. Ez saját preferenciám, de én imádom az elsőre random BS-nek tűnő dolgokat (TTGL KlK), így most is jól éreztem magam. :D
A zene passzol végig és tetszett is. Az art style is az a fajta amit szeretek. Szóval minden a helyén volt, hogy megszeressem.
10/10
Jól hangzik, majd belepislantok. :D
6 rész, szvsz ha nem jön be is hamar megvan  :D
Ritka az ha valami amit te ajánlasz nem jön be. :D