Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

Tycho

Quote from: Zen on 2008-07-14, 21:00:38
Quote from: Tycho on 2008-07-14, 20:45:27
Szerveződik egy kis DoW:FoK parti, tegnap is volt, de sajnos nem értem el az USteamet, így nem tudtam írni ide... (Gondolom más se, szóval felesleges volt magyarázkodni :facepalm: )
FoK?

Olvass vissza a topicban, Dawn of Warhammer40k: Firestorm over Kronus MOD :whoah:

Zen

Quote from: Tycho on 2008-07-14, 21:03:10
Quote from: Zen on 2008-07-14, 21:00:38
Quote from: Tycho on 2008-07-14, 20:45:27
Szerveződik egy kis DoW:FoK parti, tegnap is volt, de sajnos nem értem el az USteamet, így nem tudtam írni ide... (Gondolom más se, szóval felesleges volt magyarázkodni :facepalm: )
FoK?

Olvass vissza a topicban, Dawn of Warhammer40k: Firestorm over Kronus MOD :whoah:
Eh, sorry, ez nekem holnap reggelig nem ér le, és még DC-t is meg kell keresnem (vírus miatt format c: -.-). :frown:
(Na jó, igazából csak 1 óra, ha gond nélkül jön, de addigra valsz már nem érek rá.)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

holnap nappal is leszek, amikor épp nem a Predator Destructoromat festem :angyali:

Zen

Quote from: Tycho on 2008-07-14, 21:41:07
holnap nappal is leszek, amikor épp nem a Predator Destructoromat festem :angyali:
Das ist gut, ja. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud

Érdekel valakit Stargate TC2(Half-Life 2 Stargate Total Conversion) multi gyilkolászás?

Tycho

Hamachira gyűljék az, aki DoW40k:FoK-ot akar játtszani... Pl Zen, feljöhetnél MSNre egyeztetni, tegnap lelkes voltál :ejnye:

Rounin


Tycho

Quote from: Tycho on 2008-07-11, 21:34:35
Dawn of Warhammer40k: Firestorm - Ezt a modot mindenkinek kötelező leszednie, és Dark Crusade 1.2-t feltenni hozzá. Hihetetlen nagyot dob a DoW-on! És hogy on-topic legyek, vasárnap estére hamachi-n lehetne játtszani  :jee: Ha minden igaz, akkor magamon kívül 3 másik ismerőst tudok hozni...

Rounin

Hjaaaa! Tudom már.. kár, hogy DC törölve. ^^"

Zen

Msn-en jelen, csak még nem találtam meg a DVD-t. :/
Ez már csak azért is kellemetlenül érint, mer a DN:Manhattan Project is azon van. Meg a Do you like horny bunnies 2. -.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kelvor

Egy gyors dota? 1 ember kellene még 3v3-hoz.

Tycho

DoW40k:FoK meccs megint?

Tycho

Quote from: Tycho on 2008-07-16, 20:15:40
DoW40k:FoK meccs megint?

Tegnap is volt, bár innét nem jöttetek, ma is lesz.  :jee: legfeljebb megint nem jöttök :P

Cloud

 :lame: kérdés...Mi az a DOTA? ^^"

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cloud

 :merci: Körülnézek rendesen. Érdekelne engem is  a dolog, csak félő hogy én mint nagyon kezdő nem nagyon tudnék beleszolni a "nagyok" dolgába...

Lythis

Quote from: Cloud on 2008-07-17, 19:42:02
:merci: Körülnézek rendesen. Érdekelne engem is  a dolog, csak félő hogy én mint nagyon kezdő nem nagyon tudnék beleszolni a "nagyok" dolgába...
bele lehet tanulni szvsz.
sablonszöveg: "mindenki volt kezdő" :D
(ha meg nem akarsz totálisan ismeretlenül nekiállni, akkor AImap-eken még mindíg gyakorolhatsz, hogy tudd, hogy mégis mi hogy működik :)

hargharg

Quote from: Lythis on 2008-07-17, 19:47:09
...
pontosan.
uj husnak pedig mindig orulunk, tesek csak kiprobalni, es jonni hamachira! : )
rofl

teraflare

Hétvégén lesz Dota? Tegnap letöltöttem a v6.52-t és ha lesz lehet én is beszállok, de egyenlőre diablo II battle.net-et próbálom elérni

Zanador

Quote from: teraflare on 2008-07-19, 13:09:28
Hétvégén lesz Dota? Tegnap letöltöttem a v6.52-t és ha lesz lehet én is beszállok, de egyenlőre diablo II battle.net-et próbálom elérni
Szokott lenni, nem tudok róla, hogy most ne lenne éppen. Viszont azóta a v6.53at használjuk, amihez új warcraft patch is kell, szóval ezeket jó volna neked is beszerezni.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

teraflare

Quote from: Zanador on 2008-07-19, 13:50:24
Szokott lenni, nem tudok róla, hogy most ne lenne éppen. Viszont azóta a v6.53at használjuk, amihez új warcraft patch is kell, szóval ezeket jó volna neked is beszerezni.
Megtörtént. Gondolom azért egy hamachi sem ártana.  ^^"

Zanador

Quote from: teraflare on 2008-07-19, 15:08:41
Megtörtént. Gondolom azért egy hamachi sem ártana.  ^^"
Sokat egyszerűsit a dolgon, ezt már kideritettük nemrég. :D Hama network nevét és jelszavát tudod?
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

teraflare

Quote from: Zanador on 2008-07-19, 15:30:21
Quote from: teraflare on 2008-07-19, 15:08:41
Megtörtént. Gondolom azért egy hamachi sem ártana.  ^^"
Sokat egyszerűsit a dolgon, ezt már kideritettük nemrég. :D Hama network nevét és jelszavát tudod?
Nemigazán. Még hamát is csak most szedek majd.

hargharg

attyaeg, ujhus! : D
halo neve, igy nagybetukkel: USTEAM-W3
jelszo: anime
rofl

teraflare


Selmo

Quote from: teraflare on 2008-07-19, 13:09:28
Hétvégén lesz Dota? Tegnap letöltöttem a v6.52-t és ha lesz lehet én is beszállok, de egyenlőre diablo II battle.net-et próbálom elérni
Lythisnek ugyanez volt a problémája nemrég, lehet, hogy valamit elszúrtak a legújabb patchban. Esetleg érdeklődj nála, jutott-e valamire.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

nem jó ez így... K_T agyondolgozza magát, Zsiga lolizik, eltűnt a népet CS:S köré gyűjtő keménymag :(
na majd szeptemberben talán...

Selmo

Valaki tolja fel a képét hamára 6.-nak.

A tökéletesség unalmas.

Selmo

Ahogy nézem, ma nem lesz dota, van kedve még valakinet starcrafthoz?

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Kéne egy 8. ember Dotahoz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !