Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

sirtomi

$3540

Hozzátok képes keveset érek :)

Bishop

$5065
Abból vajon mennyi otaku cuccot tudnék venni :muhahah:

Kuroi Tenshi

QuoteCongratulations, your dead body is worth $4925!

Doesn't that make you feel great?

Lol it certainly does :D

minuszmiki

QuoteCongratulations, your dead body is worth $4350!
Megyek, el is adom hamar, jól jön a pénz. :D

sirtomi

Ti mind legalább egy ezressel többet értek nálam. Kezdem semminek érezni magam :D

minuszmiki

De legalább nem adnak el mindenféle veszélyes helyeken szervkereskedőknek. :D

sirtomi

Quote from: hargharg on 2007-09-14, 15:51:35
5465.

hogy en mi*en egeszsegesen elek...
Az nem jelent semmit. Én sportolok és egészségesen élek, mégis olcsó vagyok :)

De tényleg titeket előbb elrabolnak a szerveitek miatt :)

Selmo

4875$ Vénember nem ér sokat már.

A tökéletesség unalmas.

Én


Solid Snake

Quote from: .Attila on 2007-09-14, 13:34:59
http://mingle2.com/cadaver-calculator

"So you've bitten the big one and instead of pushing up daisies your loved ones decided it would be best to sell your body to science."

Te jó ég.  :muhahah:

$5400

Cobra

$4175
Lehetett volna több is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Próféta

közérdekű bejelentés

szeptember 29. szombat
királyi m2
22:10 Akira

minuszmiki

 :cool: Pont mostanában jutott eszembe, hogy meg kéne néznem. Láttam már egyszer elég régen, de nem nagyon emlékszem rá, szóval ezt kitűnően időzítették. :)

Solid Snake

Quote from: Próféta on 2007-09-14, 18:27:49
közérdekű bejelentés

szeptember 29. szombat
királyi m2
22:10 Akira

királyi m2?  :confused:

Member

4440 $
Hiányoltam az allergia és gyomorrendszeri problémák részeket.

királyi = állami, így szokták a vicces töritanárok gúnyolni az m1/m2-t.

ultimecia

Well, legalább éjfél előtt megy így a végén meg tudom nézni :D

Fazék

Quote from: Member on 2007-09-14, 19:34:22
4440 $
Hiányoltam az allergia és gyomorrendszeri problémák részeket.
ez elkeserítő... pont ugyanannyit érek, mint Member?  :oops: :ejj:
Quote from: Member on 2007-09-14, 19:34:22királyi = állami, így szokták a vicces töritanárok gúnyolni az m1/m2-t.
én a királyi posta kifejezést is szoktam használni és nem vagyok töritanár :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2007-09-14, 19:36:22
ez elkeserítő... pont ugyanannyit érek, mint Member?  :oops: :ejj:
*vállvereget*
as the saying goes, "shit happens"...

:D

Edina-chan

puru puru pururin ~  :__devil:
Akira megvan dvd-n, majd megnézem..vmikor^^'

Member

#13009
Quote from: Fazék on 2007-09-14, 19:36:22
ez elkeserítő... pont ugyanannyit érek, mint Member?  :oops: :ejj:
Mindketten leértékelt áruk vagyunk, a szemmérték alatt 3 méterrel.

Quoteén a királyi posta kifejezést is szoktam használni és nem vagyok töritanár :)
De még lehetsz. :angyali:

EDIT: Már értem, miért utálja itt annyi ember az oroszt, én is majdnem feladtam már így az elején. :D A cirill ABC jókora hulladék...

Próféta

WTF? Nekem bejött a cirill ABC, amikor pár éve Oroszországban voltam, 4 nap alatt szépen magamtól meg is tanultam (azóta persze elfelejtettem, mert nem gyakoroltam). Hasonlít a görögre, az pedig vitán felül gyönyörű.

Member

3 délután alatt megtanulható, de most mi annak az értelme, hogy a T nyomtatva T, de írva m, a D pedig nagyban D, kicsiben viszont g?

Próféta

Quote from: Member on 2007-09-14, 21:11:09
3 délután alatt megtanulható, de most mi annak az értelme, hogy a T nyomtatva T, de írva m, a D pedig nagyban D, kicsiben viszont g?
Semmi. Az előző postomhoz hozzátartozik, hogy én természetesen csak nyomtatott cirill betűkkel találkoztam :)

Member

A nyomtatottak még jók, de néhány szó, ami tömve van s-sel (Ш), ss-sel (Щ), i-vel (И) és c-vel (Ц), az leírva egy "sátrakkal" tarkított kiigazodhatatlan hurokrendszert kapunk, ami azért nem semmi látvány európai szemnek.
A kiejtésem még borzalmas, az olvasási sebességem is, de előttem a hétvége.

kikuchiyo

Hehe, én egy délután tanultam meg, még az általános iskola előtt (vagy talán első után?), amikor nyáron a nagymamámnál megtaláltam apukám régi orosztankönyvét :)
Aztán nagyot nézett a tanítónéni, amikor a magyardolgozatban azt találtam leírni, hogy a magyar nyelvben is vannak nemek. Kérdezte, hogy ezt honnan szedtem - mondtam, hogy az oroszban van ilyen feature, akkor a magyarban is biztos... They O_O'd.

Do i win? [Y/Y] :D
Failure is the default option

minuszmiki

Engem is általános iskolában tanított kersztapám felesége, igaz én nem írkáltam hülyeségeket magyardolgozatokba. :D Érdekes módon a nyomtatottakra azóta is emlékszem.

Btw, yessir, you won (having no other choices... :))

Kazenokizu

Halihó minna! :smile:

Megjöttem. Túl vagyok az első héten. Órarend szívás, órák még nagyobb szívás. Rájöttem, hogy SOHA nem leszek pszichiáter (komolyan félelmetes milyen fazonok vannak bent... O_o ), sem bőrgyógyász (még itt is kesztyű nélkül kell fogdozni a bőrgombákat, pedig reménykedtem benne, hogy legalább itt megengedik majd, hogy használjuk...), sem szemész, sem pedig háziorvos.

Edit: én sem érek vmi sokat... =( $4405

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Manitu

Quote from: Solid Snake on 2007-09-14, 18:46:23
Quote from: Próféta on 2007-09-14, 18:27:49
közérdekű bejelentés

szeptember 29. szombat
királyi m2
22:10 Akira

királyi m2?  :confused:
Az egyetlen viszonylag nézhető tévéadó, persze szigorúan csak késő este, főműsoridőben ez is ugyanolyan szar, mint a többi.

Quote from: Member on 2007-09-14, 21:11:09
3 délután alatt megtanulható, de most mi annak az értelme, hogy a T nyomtatva T, de írva m, a D pedig nagyban D, kicsiben viszont g?
Ezek csak jelölések. Ha annakidején valaki úgy találja ki, hogy a kis T legyen "m", és az oroszok használnák rá a "t" karaktert, ugyanolyan érthetetlen és furcsa lenne. Az ilyen dolgokról mindíg az analízis-tanárom jut eszembe, elég nehezen lehet egyeseknek a fejébe verni, hogy nem a jel a lényeg a képletben, hanem az, hogy mit jelöl. Ennek illusztrálására egyszer lenyomott egy másfél órás előadást, ahol az összes változó Jancsika, Juliska és Pistike volt :D


Fazék

Quote from: Manitu on 2007-09-14, 23:12:13Ezek csak jelölések. Ha annakidején valaki úgy találja ki, hogy a kis T legyen "m", és az oroszok használnák rá a "t" karaktert, ugyanolyan érthetetlen és furcsa lenne. Az ilyen dolgokról mindíg az analízis-tanárom jut eszembe, elég nehezen lehet egyeseknek a fejébe verni, hogy nem a jel a lényeg a képletben, hanem az, hogy mit jelöl. Ennek illusztrálására egyszer lenyomott egy másfél órás előadást, ahol az összes változó Jancsika, Juliska és Pistike volt :D
:tezsvir: hajszálpontosan ezt akartam megfogalmazni, de végül inkább lustaságból nem tettem. :redface:

Próféta

Quote from: Kazenokizu on 2007-09-14, 22:19:37
Halihó minna! :smile:

Megjöttem. Túl vagyok az első héten. Órarend szívás, órák még nagyobb szívás. Rájöttem, hogy SOHA nem leszek pszichiáter (komolyan félelmetes milyen fazonok vannak bent... O_o ), sem bőrgyógyász (még itt is kesztyű nélkül kell fogdozni a bőrgombákat, pedig reménykedtem benne, hogy legalább itt megengedik majd, hogy használjuk...), sem szemész, sem pedig háziorvos.
Szia! Viszont ha ennyi minden nem tetszik, mi marad? Fül-orr gégész? Sebész?