Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

ultimecia

Én Raiffeisennél vagyok. Havonta 10-15ször utalok (netről vagy éppen bankból ha kell, netet is innen fizetem) 4-5 ször veszek fel pénzt autómatából.
Még sosem fordúlt elő, hogy egy fillérrel is többet vontak volna le az aktuális összegből.
Olyan meg pláne nem volt hogy kétszer vonjanak le bármit is :smile:

sirtomi

Nem veszed észre, mert rögtön javítják. Ennyi.
Egyik banki rendszerben se bízok, szerintem mind hibázik :)

Baggio

#15842
az OTP nagy előnye hogy nekik van a legtöbb bankautomatájuk, legalábbis itt debrecenben. Mondjuk így belegondolva, hogy csakis azért váltottam ki OTP-s Visa kártyát (évi 6000be kerül csak a kártyafenntartás, míg más banknál csak 3 vagy 2) mert sok a bankautomata, de az utóbbi évben ha 1szer vettem fel pénzt akkor sokat mondok :D
lehet váltani kéne :D
ja és + a multkor rendeltem neten valamit külföldről, és a bank felhívott hogy letiltották a kimenő dollár alapú terminált vagy mit, mert visszaélések voltak. ugyhogy nagyjából másfél nap és 10 telefon kellet hozzá hogy ők pont akkor és annyi ideig nyissák meg a terminált amikor a cég le akarta venni a kessht a kártyáról...

Lythis

Egyébként OTP egyetlen előnyének azt tartom, hogy tényleg több automatájuk van, mint a többi banknak...

Shitsux, 18 óra alvás után keltem fel, és még most is szédelgek... fákk.

RedPriest

Jó, akkor most van otp, és erste. Kész. Csak idegesítő volt, mert pont, mikor kellett volna a pénz, nem volt. :ejj: De tényleg több az otp-s atm, ez azért javukra írható.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Baggio

#15845
véégre megjött az új monitor.... 22"W Samsung Syncmaster LCD. egy 17"ről váltottam át. és hát... ez hatalmas  :D
el se látok egyik szélétől a másikig.
tesztként az Innocence 720pje ment, az a gép miatt még akad (de állóképekben is nagyon durva :) ), de szerencsére maga az új gép is megjön szombatra :)
megnéztem a Byousoku 5 cm-el is.... az a film valami hihetle szép ezen a monitoron. teljesen elvarázsolt a látvány.
csak most nehéz felállni előle és menni tanulni  :D

Gregory

[spoiler=mai rant]blargh, i am ded. Ha a mai edzésen kaptam volna még egy lowkick-et, akkor nem tudtam volna a saját lábamon hazajönni[/spoiler]

Én

Ééés mevagyok a töri házidogával. Remélem jól tippeltem, és tételkidolgozásnak jó egy kétoldalas vázlat, mert ha nem akkor :wtf
Asszem alszok egyet

RedPriest

Quote from: Én on 2007-12-20, 02:18:35
Ééés mevagyok a töri házidogával. Remélem jól tippeltem, és tételkidolgozásnak jó egy kétoldalas vázlat, mert ha nem akkor :wtf
Asszem alszok egyet

Szerintem jó. Végülis nem a tételből tanulsz, az csak pont tételesen kiemeli a lényeget. :smile: Én anno egyedül infoból csináltam tételkidolgozást, többit begyűjtöttem. De nyugodtan mondhatom, hogy az átlagot az 1-2oldal jellemezte (olykor gépelve).
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

sirtomi

Két napja nekiálltam újra kondizni és most alig tudok menni :) Két hét kihagyás is baromi sokat számít, legyengültem :D

Baggio

Quote from: sirtomi on 2007-12-20, 12:24:21
Két napja nekiálltam újra kondizni és most alig tudok menni :) Két hét kihagyás is baromi sokat számít, legyengültem :D
az biztos. a multkor kihagytam én is 2 hetet és utánna mikor visszemetem innom kellet a felénél egy ice-tea-t mert különben beájultam volna...  :D

sirtomi

Nekem csak az izomlázzal van most gondom. Bírtam az edzést, csak az eredménye nagyon durva :D

RedPriest

Most kaptam a hírt, hogy a GITS DVD ugrott, mert a magyar forgalmazó nem tud küldeni. :Eztneked: Kicsit pipa vagyok...
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Solid Snake

Quote from: RedPriest on 2007-12-20, 22:07:49
Most kaptam a hírt, hogy a GITS DVD ugrott, mert a magyar forgalmazó nem tud küldeni. :Eztneked: Kicsit pipa vagyok...

Hogyhogy? Kifogytak a készletből?  :eek:

Én

Téli szünet = WIN, és még angolom sem lesz két ünnep közt, teljes a Kánaán. Végre behozhatom magam animu watchin' tekintetében, bár aki ismer, úgyis tudja hogy most két hétig aludni fogok, mint valami istenverte medve...
Also: mi ez, hogy néha amikor postolnék, először nem sikerül? Vissza kell ugorjak és újra bemásoljam, elég idegesítő... :__devil:

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-12-20, 22:11:05
Téli szünet = FAIL

Fixed

Készülnöm kell a január 2-án írandó műszaki kommunikáció vizsgára + valamiféle programozói tudásra is szert kellene tennem. Egyedül szilveszterkor lazíthatok majd egy kicsit.

Én

Sucks to be you, man Sok szerencsét. :jee: Én csak két tonna angolt kaptam de az csak sok, nem nehéz, ráadásul úgy meghajtottak tanárok most mint egy versenylovat, szidtam is az anyjuka de legalább szünetre nincs semmi.

Kuroi Tenshi

Quote from: Solid Snake on 2007-12-20, 22:13:06
Quote from: Én on 2007-12-20, 22:11:05
Téli szünet = WIN

Fixed
Unfixed
Egy hét vizsgák és munka nélkül...
már csak valami karib-tengeri lakatlan sziget kéne (persze árammal, nettel),
és maga lenne az ultimate win. Bár... lakott is lehet, de csak és kizárólag
dögös csajok által. Ja meg lehetne hosszabb is az a szünet...
hol van az a nyálcsorgatós smily, amikor az embernek szüksége lenne rá :haha:

Quote from: Ént3h PeNgU1N oF d00m
Na ez a FAIL, nem az...

Én

old&shitty joke is old&shitty, i know, de valahogy eszembe jutott

minuszmiki

Quote from: Én on 2007-12-20, 22:11:05
Téli szünet = WIN, és még angolom sem lesz két ünnep közt, teljes a Kánaán. Végre behozhatom magam animu watchin' tekintetében
Én is erre készülök, a Simounra sem volt annyit időm, mint amennyit megérdemelne, nem is forszíroztam.

RedPriest

Quote from: Solid Snake on 2007-12-20, 22:09:04
Quote from: RedPriest on 2007-12-20, 22:07:49
Most kaptam a hírt, hogy a GITS DVD ugrott, mert a magyar forgalmazó nem tud küldeni. :Eztneked: Kicsit pipa vagyok...

Hogyhogy? Kifogytak a készletből?  :eek:

Ezek szerint. Senki sem értette, főleg, akit megbíztam a beszerzéssel. Azért durva... nekem KELL. :3x3: :ejj:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Próféta

Quote from: minuszmiki on 2007-12-21, 00:41:17
Quote from: Én on 2007-12-20, 22:11:05
Téli szünet = WIN, és még angolom sem lesz két ünnep közt, teljes a Kánaán. Végre behozhatom magam animu watchin' tekintetében
Én is erre készülök, a Simounra sem volt annyit időm, mint amennyit megérdemelne, nem is forszíroztam.
Én anime helyett az élőszereplős cuccokkal szeretném végre beérni magam, pl. Dexter S2. Animét néztem mostanában eleget, mindjárt jön review 3 sorozatról. De most inkább nem azt írom, hanem a holnap reggel 10-re esedékes beadandót.

minuszmiki

Igen, ráadásnak nálam is pihen még néhány megnézésre váró film / CSI epizód / elolvasásra váró könyv. :)

hargharg

bruhaha, es ebbol csak meg tobb lesz, mmiki! : DDD
rofl

minuszmiki

Nem röhög, együttérez! ;)

Lythis

Ok, akkor kapsz együttérzést :D
Nekem hálistennek most januárig semmi, úgyhogy lazulás van, meg minden. Az egyetlen gondom az, hogy a nyamvadt január mindjárt itt van. RÁadásul most kezdődik majd az ünnepi semmiresincsidőd korszak, mert családozás, rokonlátogatás, ismerősözés, és mindezt valahogy be kéne csűrni abba az ominózus "a két ünnep között" időszakba... kész leányálom...
egyébként jóreggelt

sirtomi

Téliszünet? Nálunk olyan nincs :)

Lythis

Quote from: sirtomi on 2007-12-21, 09:35:13
Téliszünet? Nálunk olyan nincs :)
"karácsony környéki szabadságolás"?

sirtomi

Quote from: Lythis on 2007-12-21, 11:11:15
Quote from: sirtomi on 2007-12-21, 09:35:13
Téliszünet? Nálunk olyan nincs :)
"karácsony környéki szabadságolás"?
Olyan sincs :D

Papíron már két hete szabin vagyok, de a munka nekem már szinte drog :D

Dreamcleaver

Quote from: sirtomi on 2007-12-21, 12:53:20
Quote from: Lythis on 2007-12-21, 11:11:15
Quote from: sirtomi on 2007-12-21, 09:35:13
Téliszünet? Nálunk olyan nincs :)
"karácsony környéki szabadságolás"?
Olyan sincs :D

Papíron már két hete szabin vagyok, de a munka nekem már szinte drog :D

Bejársz dolgozni, miközben ki vagy írva szabira?  :wtf: Modernkori rabszolgatartás.   :ejj: :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS