Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

sirtomi

Na, ma reggel elmentem dokihoz a hátammal. Szerinte izomhúzódás és kaptam rá gyógyszert, meg nem edzhetek egy hétig. De én nem hiszek neki teljesen, mert nekem jobb oldalt fáj, meg a csigojám is érzékeny enyhe nyomásra is, Ő meg azt mondta, hogy baloldalt van valami az izmommal a gerincem mellett.
Most szedem a gyógyszert és várok mi lesz a hatása.

teraflare

Haj... Ma nekem sincs kedvem dolgozni. A januári teljesítményem mellé lassan már ki kellene hogy rúgjanak. :frown: De azt még ráfoghatom a záróvizsgalázra.

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2008-02-04, 11:08:43
Na, ma reggel elmentem dokihoz a hátammal. Szerinte izomhúzódás és kaptam rá gyógyszert, meg nem edzhetek egy hétig. De én nem hiszek neki teljesen, mert nekem jobb oldalt fáj, meg a csigolyám is érzékeny enyhe nyomásra is, Ő meg azt mondta, hogy baloldalt van valami az izmommal a gerincem mellett.
Most szedem a gyógyszert és várok mi lesz a hatása.
Jobbulast.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Pedig ly-al írtam elsőre :)

Lythis

Quote from: hargharg on 2008-02-04, 10:37:23
Quote from: Lythis on 2008-02-04, 10:04:40
...

ummm, ezek szerint nem mindenkivel tortenik ugyanaz. Blarke nem tudja rosszul, te sem tudod rosszul, valoszinuleg a korulmenyek kulonbsege tehet rola. ^_^
wtf? ez a szar elvben egységes tudtommal. Bementem, mondtam, hogy akarok új személyit, mert a régi már lejárt. Mondták, hogy ok, semmi akadálya, van e egyéb iratom, ami érvényes. Puff neki, nincs. Akkor születési anyakönyvi kivonat másolata kell. Ok, fasza elvben van otthon. Gyakorlatban ha van is, akkor fenetudja, hogy hol. El kell érte menni a születési hely (jelen esetben a város másik vége, yay...) szerinti idevágó hivatalba, és kérni kell másolatot. Odamész, sokat állsz sorban, közben pokolba kívánsz már mindenkit, de persze csak egy emberük van az egészre, és neki hárommázsás aktatömbökből kell kikeresni a tiedet, szal kb neki is minden nemi fasza kilehet vele...
Sorrakerülök, megkérdik, hogy mégis mi célból, mondom, hogy személyihez kell. Ok, akkor ingyé van, megkapom, örülök a fejemnek, és rongyolás be önkormányzathoz. Gondoltam még macera a nyamvadt fényképpel, mint anno, de már azt is megcsinálják digitálish-an a helyszínen. Hogy a kisujjamatotsenem kelljen mozgatnom, azért. Innen már csak befizetem a kb 3k-t és meg is kapom az ideiglenest, amivel vígan szaladgálhatok, amíg meg nem jön az eredeti (és amin olyan, mintha melírozva lenne a hajam, amikor nincs is, és fene tudja hogy sikerült ez nekik, de legalább trendi...)
Ha Blarke 5k-ért csináltatta meg, akkor vagy én kaptam kedvezményt, mert szépen mosolyogtam a nénire, vagy őt húzták le csúnyán, vagy azóta drágább lett az egész gebasz (tekintettel, hogy én 2007 aug. csináltam újat)

hargharg

Quote from: Lythis on 2008-02-04, 16:02:25
... vagy azóta drágább lett az egész gebasz (tekintettel, hogy én 2007 aug. csináltam újat)

valszeg ez lesz a megoldas. "korulmenyek kulonbsege". ; )
en 2006. szeptembereben csinaltattam. odaadtam a holgynek a jogsimat, bevitte az adatokat, alairtam, hogy tenyleg, befizettem az illeteket, ami akar 3k is lehetett (Blarke sem emlekezett pontosan, en sem emlekszem, fene se jegyzi meg, mert minek?), aztan ket het mulva postaztak.
de azota mar egy teljesen mas rendszer is mukodhet, itt MO-n hivataloknal barmi megtortenhet... : D
rofl

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubenalvo on 2008-02-04, 11:05:35
fene... az ember nyugodtan nézi az AVP2-t munkahelyén erre megzavarják folyamatosan mindenfélével... bahh
kegyetlen a világ.
somebody's gona get a ignored real bad... somebody. I'm not saying who.  :__devil:
/én (nem ő, jómagam) a géppel kiesett csütörtök és a filmekkel kiesett szombat-d.u.-
vasárnap-d.e. után vasárnap d.u.-este-éjszaka próbáltam behozni a munkában
lemaradásom. f4-kor feküdtem le, ami után kelhettem volna 8kor, hogy bemenjek
az egyetemre, mert már folytatódik a szorgalmi időszak. Szóval ezek a postjaid
mindig olyan jó kedvre tudnak deríteni, te kis f@$z-szopó r0h@dék koetschoeg,
hogy r0h@dnál meg, b+ :haha: :angyali: :__devil:

Quote from: sirtomi on 2008-02-04, 11:08:43
Na, ma reggel elmentem dokihoz a hátammal.
Anélkül nehezen is :haha:
Jobbulást :)

Lythis

Quote from: hargharg on 2008-02-04, 16:30:20
Quote from: Lythis on 2008-02-04, 16:02:25
... vagy azóta drágább lett az egész gebasz (tekintettel, hogy én 2007 aug. csináltam újat)

valszeg ez lesz a megoldas. "korulmenyek kulonbsege". ; )
en 2006. szeptembereben csinaltattam. odaadtam a holgynek a jogsimat, bevitte az adatokat, alairtam, hogy tenyleg, befizettem az illeteket, ami akar 3k is lehetett (Blarke sem emlekezett pontosan, en sem emlekszem, fene se jegyzi meg, mert minek?), aztan ket het mulva postaztak.
de azota mar egy teljesen mas rendszer is mukodhet, itt MO-n hivataloknal barmi megtortenhet... : D
"-Személyazonosító igazolvány cseréje az érvényességi idő lejárta miatt: 1.500 Ft
Amennyiben már lejárt a személyazonosító igazolvány érvényességi ideje és nincs       útlevél vagy kártya formátumú vezetői engedély kérelemre az állandó személyazonosító igazolvány átvételéig ideiglenes személyazonosító igazolványt állítunk ki, melynek illetéke : 1.500 Ft." forrás: Második kerület honlapja.
I oh so fukken loev mahself nao...

Gregory

Btw: ha nincs meg az anyakönyvi kivonat, akkor mi lesz?

Fazék

Quote from: Gregory on 2008-02-04, 17:41:04
Btw: ha nincs meg az anyakönyvi kivonat, akkor mi lesz?
akkor meg sem születtél és korrigálják a hibát, utólagos abortuszban részesülsz.

Zen

Quote from: Fazék on 2008-02-04, 17:51:18
Quote from: Gregory on 2008-02-04, 17:41:04
Btw: ha nincs meg az anyakönyvi kivonat, akkor mi lesz?
akkor meg sem születtél és korrigálják a hibát, utólagos abortuszban részesülsz.
:lol: :lol: :lul: :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Lythis

:lul: :lul: :lul: :lul:

Egyébként ha arra célzol, hogy NEKED nincs tulajdonodban másolat, akkor egyszerű: megtudakolod, hogy hol születtél (személyiden rajtavan a kerület, vagy ilyesmi, de ha megkéred őket az okmányirodában, akkor felvilágosítanak), aztán elcammogsz az ahhoz a területhez tartozó anyakönyvi hivatalba, és szépen kérsz egy másolatot (nem, az eredetit nem kapod meg, az állambácsinak kell... mert szereti a papírokat).

Tycho

 :lul: vagy ott sincs meg, és Fazék kolléga verziója lép érvényben :rotfl:

Lythis

ott megvan, de ha nagyon unják a fejed, akkor veled kerestetik meg, és miközben ott turkálsz, rádtolják a polcokat... ezzel megvalósítva a Fazék által vázoltakat...

Kvikveg

Quote from: sirtomi on 2008-02-04, 15:13:37
Pedig ly-al írtam elsőre :)
Pech. :haha:

Quote from: Fazék on 2008-02-04, 17:51:18
Quote from: Gregory on 2008-02-04, 17:41:04
Btw: ha nincs meg az anyakönyvi kivonat, akkor mi lesz?
akkor meg sem születtél és korrigálják a hibát, utólagos abortuszban részesülsz.
:lul: :lul: :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Fazék on 2008-02-04, 17:51:18
Quote from: Gregory on 2008-02-04, 17:41:04
Btw: ha nincs meg az anyakönyvi kivonat, akkor mi lesz?
akkor meg sem születtél és korrigálják a hibát, utólagos abortuszban részesülsz.
Beteg  :lol:

kikuchiyo

Behold my new signature! It's so... accurate. ;_;
Failure is the default option

Solid Snake

Te raktad ki egy társasozás alkalmával, ugye?   :ejnye: :D

RedPriest

#17419
Ma tudtam meg, hogy átmentem infoból és közgázból is. :D Már csak szervezeti magatartás miatt "aggódhatok". Jah, meg számoltam átlagot is, 1,2 vagy kereken 1 lesz. :D Az eddig hallottak alapján pedig 1,9-től már ösztöndíj van. :D Egy tényező van, ami most elszomorít, az új, full tömött órarendem. Illetve, hogy áprilistól ETR helyett újra NEPTUN lesz. (Mielőtt valaki nem értené, miért örülök ilyen pocsék eredménynek, megjegyzem, hogy eddig arra számítottam, hogy semmi sem fog sikerülni.)

szerk.: Ilyen órarend mellett kétlem, hogy fel tudnám venni a japánt. Pedig terveztem. Amúgy hol keressem Debreceni Egyetemen, BTK-n?
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-04, 20:38:28
Behold my new signature! It's so... accurate. ;_;
Tudtam, hogy viszontlatom.  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: Solid Snake on 2008-02-04, 20:40:20
Te raktad ki egy társasozás alkalmával, ugye?   :ejnye: :D
Szombat délutáni Catan, ha jól emlékszem kiku eredményét is kommentálja. :D
Viszont én meg nyertem munchkinban, juhhé.
Készítettem magamról ritka szar igazolványképet, de ezen legaláb nem nézek ki drogosnak.
Mostmeg kicsit fáradt vagyok, mert 0. óra edzés, aztán suliban dupla tesi (!=felöltözés majd leöltözés), majd fél öttől fél hétig megint edzés. Asszem cigi és alszom egyet, még úgyse hoztam be magam alvásügyileg a filmes buli óta. Ja, és úgy tűnik jó lesz a feb. 16. nekem is, úgyhogy ich bin heppppeheppi. Előtte még meg kéne keressem egy pen-drive kupakját az atomsújtotta szobámban, mert különben műköröm általi kiherélésben részesülök holnap. Kincskeresésre fel... :comp:

Gregory

Quote from: Lythis on 2008-02-04, 18:41:27
Egyébként ha arra célzol, hogy NEKED nincs tulajdonodban másolat, akkor egyszerű: megtudakolod, hogy hol születtél (személyiden rajtavan a kerület, vagy ilyesmi, de ha megkéred őket az okmányirodában, akkor felvilágosítanak), aztán elcammogsz az ahhoz a területhez tartozó anyakönyvi hivatalba, és szépen kérsz egy másolatot (nem, az eredetit nem kapod meg, az állambácsinak kell... mert szereti a papírokat).
Kifejezetten elméleti síkon érdeklődtem, van útlevél, személyi is, úgyhogy egyelőre még nem szorulok rá.
Fazék:  :muhahah:

Lt. Simoan Blarke

Lythis: nem 5k-t fizettem, hanem 2k körül (lehetett akár 1.5 is). A nő valami négyezetöccázról beszélt, ha nincs iratod, de mivel nem azt fizettem, nem maradt meg. És el ne élvezz magadtól, nem vagy tökéletes, még mindig jössz egy sörrel  :D :ejnye:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Nakedape

Quote from: Fazék on 2008-02-04, 17:51:18
Quote from: Gregory on 2008-02-04, 17:41:04
Btw: ha nincs meg az anyakönyvi kivonat, akkor mi lesz?
akkor meg sem születtél és korrigálják a hibát, utólagos abortuszban részesülsz.

én ilyet már láttam színházban :D :D (najó ott volt abortuszkérelem, csak  elkallódott egy 40-50 évre, de jöttek megoldani )
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Lt. Simoan Blarke

[spoiler=Hol is kövezheti meg jövő félében Blarke-ot a szerető usteam, ha a BME-n jár]Nah. Cifra félévem lesz a következő, pláne, hogy nem kerültem szakirányra egy redundáns tagnak köszönhetően (de majd jól BCNF-re redukálom).

A WEB programozása. 5 kredites. Állítólag lófüty.
Adatbázisok. 5 kredites... nem voltam belőle vizsgázni. Annyira azé nem veszélyes. 3-NF-re konvertált függőségi rendszert a népnek! :D
Élvezeti szerek (serkentők és kábítók): egyéni kockázatok, társadalmi hatások. Láttam nagyon lolban. Muszáj hallgatni :D De vicces, 999 a limit, 600-an vannak rajta... és a terem, amibe ki van írva, 150 fős.
Francia középhaladó. Művelőggyünk.
Hulladékgazdálkodás. 2 izi kredit - állítólag.
Operációs rendszerek. Végre felvehettem. 1 félév csúszás miatt ezzel 1 évet csúsztam. UNIX FTW... :(
Orosz nyelv kezdő. Emiatt mindenki hülyének néz. (Hasonlóan a franciához, nulla kredites...)
Szabályozástechnika. Eddig nagy mumustárgy volt, most már állítólag csak készülni kell...
Számítógépes grafika és képfeldolgozás. Orbitális szopás. Hallgattam idén. Aláírásért mondjuk csak át kellett volna nézni a koordinátageometriás extended jegyzetüket...
Számítógép-hálózatok. Harmadszor és remélhetőleg utoljára :D
Szeszkultúra. Lásd élvezeti szerek. :D
Találmányok és érdekességek. Lásd hulladékgazdálkodás.

Ütközésekről:
Összesen 36 óra, a lehető legidétlenebb módokon szétosztva (egyedül csütörtökön van olyan, hogy egymás után 3x2 óra...). És van 5 db teljes és 1 db "feles" ütközésem. Azaz legjobb akarattal is csak 25 órára tudok bemenni majd. Fincsi? :D

blog mode off, köszönöm hogy meghallgattatok :D[/spoiler]
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

sirtomi

Jó tárgyakat vettél fel :)

Próféta

Fazék, kikuchiyo:  :lol:

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-04, 22:08:52
[spoiler=Hol is kövezheti meg jövő félében Blarke-ot a szerető usteam, ha a BME-n jár][...]
Találmányok és érdekességek. Lásd hulladékgazdálkodás.
[...][/spoiler]
TalÉrd rulez! arra lehetőleg járj be, kiváló szórakozás, dr. Galántai egy állat :)

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2008-02-04, 23:15:38
Fazék, kikuchiyo:  :lol:

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-04, 22:08:52
[spoiler=Hol is kövezheti meg jövő félében Blarke-ot a szerető usteam, ha a BME-n jár][...]
Találmányok és érdekességek. Lásd hulladékgazdálkodás.
[...][/spoiler]
TalÉrd rulez! arra lehetőleg járj be, kiváló szórakozás, dr. Galántai egy állat :)
Es jo nagy hulyesegeket tud mondani. De szorakozasnak tenyleg kivalo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-02-04, 20:38:28
Behold my new signature! It's so... accurate. ;_;
Részvétem.
Amúgy leégett a hétvégén a gép és/vagy a ház? :)

Quote from: Lt. Simoan Blarke on 2008-02-04, 22:08:52
Francia középhaladó. Művelőggyünk.
Ekét adjak? :)