Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: Zsiga on 2008-02-15, 19:57:26megfelelegy kellően szigorú pszichológiai teszten[/i].
soha az életbe nem fogod tudni rendesen belőni a "kellően" megfelelő szintjét.
+ ott lesznek a csókosok, a fizetősök, stb, újabb korrupcióra rávehető irányító részleg jönne létre.
én egyértelmű nem-mel szavazok.
szeretek naívan hinni benne, hogy amire nincs igény/eladási lehetőség, az nem jelenik meg a piacon. kifejezetten örülnék, ha továbbra se lenne nagyobb számban lőfegyverre igény Mo-n.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2008-02-15, 19:57:26
Pl. ha egy bicskás cigány nekiáll keménykedni
Meg kell találni az arany középutat, ami szerintem az lenne, hogy mindenkinek joga lenne a fegyverviseléshez, aki megfelel egy kellően szigorú pszichológiai teszten.
Jah, csak ha jól emlékszem, a két Columbine-os sem a saját,
hanem a szüleik fegyver-arzenáljával indult iskolába... (de az
is lehet, hogy ez egy másik eset volt; mindegy, a lényeg, hogy
volt már arra példa, hogy a gyerek a szülőtől szerezte meg a
fegyvert).
És ha már legálisan is, könnyebben lehet fegyvert szerezni,
akkor illegális is felvirágzik.
A megoldás: tazert mindenkinek :haha:
Do taze the dzsipó! :haha:

Xzone

Szerintem butaság azt gondolni, hogy azért vannak Amerikában a lövöldözések, mert hülyék ott az emberek. Lennének itt Európában is dögivel, csak ugye itt nem szabad a fegyvertartás, mégkevésbé a viselés.

Én

PROTIP: egy paprikasprével ugyanúgy el lehett kergetni bármelyik cigányt mint uzival, és az előbbi még legális is és elfér a belső zsebedben.

Zen

Ma mesélték: Megkérdeztek 300 amerikait, akiknek a 2/3ad 'szentül meg volt győződve', hogy a pizza fán terem..
Kisdobos becsületszavamra, majdnem sírva fakadtam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Végülis nem lenne rossz. :D

Próféta

Quote from: Zen on 2008-02-15, 21:24:14
Ma mesélték: Megkérdeztek 300 amerikait, akiknek a 2/3ad 'szentül meg volt győződve', hogy a pizza fán terem..
Kisdobos becsületszavamra, majdnem sírva fakadtam.
Ja, én is elsírtam volna magam, ha ilyen kamu sztorikkal traktálnak.

Darkstar

Quote from: Zen on 2008-02-15, 21:24:14
Ma mesélték: Megkérdeztek 300 amerikait, akiknek a 2/3ad 'szentül meg volt győződve', hogy a pizza fán terem..
Kisdobos becsületszavamra, majdnem sírva fakadtam.
Ez 100% hülyeség.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Hmm, a pizza lehet nem fán terem, de a fa teremhet pizzán.

Zen

Én eljutottam már arra a pontra h mindent lehetségesnek tartok, max nem nagy eséllyel. amcsik bebizonyították nem 1x h meg tudják hazudtolni a józan logikát.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Quote from: Fazék on 2008-02-15, 20:03:07
kifejezetten örülnék, ha továbbra se lenne nagyobb számban lőfegyverre igény Mo-n.

Igény márpedig lesz. A mostani rendőrgyilkos esetek is rámutatnak arra, hogy az ország nem egy részén már olyan mértékű a kilátástalanság, hogy a szerencsétlen megkeseredett emberek fegyvereket kezdenek reszelgetni maguknak. Az lesz még 'érdekes', ha egyrészt az első fecskék nyomán lecsapódik sokakban, hogy nosza, itt lehet lövöldözni, másrészt összekapcsolják ezt a megfigyelésüket bizonyos etnikai feszültségek lerendezésének igényével.
Failure is the default option

White SeeD

Én azon röhögtem, mikor nemrégiben hallottam a TV-ből félfüllel, hogy Madonna cigány akar lenni :D

A nép felfegyverzéséről meg annyit, hogy így fegyver nélkül is elég veszélyes pár idióta, és a pszichológiai szűrés semmit nem ér, mert pénzért manapság mindent adnak, a másik meg hogy aki nemtúlostoba az úgy is tudja hogyan verje át a pszichológust.

Az olyan  "nagy kilátástalanságban" lévő embert meg nemsűrűn sajnálom, aki részegen rendőrökre lövöldöz. Ha van pénze alkoholra meg cigire akkor talán nem is annyira kilátástalan a helyzete.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Én

Quote from: White SeeD on 2008-02-15, 22:39:01
Én azon röhögtem, mikor nemrégiben hallottam a TV-ből félfüllel, hogy Madonna cigány akar lenni :D
Valaki szóljon neki, hogy a cigányzene piaca már telített. :D

EDIT: Elkezdtem olvasni a Párkapcsolatok, avagy "Dugjuk meg az ellenkező nemet!" threadet a 31. oldalról, még csak 45-nél tartok, de máris serious facepalm-orgiák közepébe csöppentem :rotfl: Popcorn nincs, csak krumplistészta...

Solid Snake

Quote from: Én on 2008-02-15, 23:00:17
EDIT: Elkezdtem olvasni a Párkapcsolatok, avagy "Dugjuk meg az ellenkező nemet!" threadet a 31. oldalról, még csak 45-nél tartok, de máris serious facepalm-orgiák közepébe csöppentem :rotfl: Popcorn nincs, csak krumplistészta...

Tegyél rá vajat, rakd be a fagyasztóba egy órára, majd úgy edd meg. Garantált popcorn-aroma. ;)  :rotfl:

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-02-15, 23:00:17
Párkapcsolatok, avagy "Dugjuk meg az ellenkező nemet!"
facepalm-orgiák
fail-troll is fail.
a másodikhoz: miért, mire számítottál?

Én

#17745
1) Ha átneveznétek a threadet erre, nem sok változna
2) Nem gondoltam, hogy a lulzfaktor ekkora szerepet fog játszani (pl Christian)

Member

Quote from: Én on 2008-02-15, 23:49:00
1) Ha átneveznétek a threadet erre, nem sok változna
F*szt nem, ha már a címe troll, nem fognak trollkodni benne. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-02-15, 23:49:00
1) Ha átneveznétek a threadet erre, nem sok változna
2) Nem gondoltam, hogy a lulzfaktor ekkora szerepet fog játszani (pl Christian)
[spoiler]
Kussolj b+, lelövöd a poént. Ha tudják, hogy szét fogjuk trollkodni
az egészet, akkor fog oda valaki is postolni? :haha:

Ööö mármint szégyeldd magad, hogy egy csepp együttérzés sincs benned
:angyali:

Jé, a Christianos postok még ott vannak? A no-life-osok is? :D[/spoiler]

Én

[spoiler]omg what did i do :wtf
Eddig még csak a "csajozás az élet értelme" eszmefuttatást olvastam, arra gondolsz? :D [/spoiler]

Kuroi Tenshi

[spoiler]Nem, arra, amikor az aktív tagoknak meg úgy a
fórumitáknak beolvas, hogy mi mekkora lúzerek
vagyunk, és mind a "no life" kategóriába esünk.[/spoiler]

minuszmiki

[spoiler]Az nem a Claymore kapcsán indult és itt az OT-ben bontakozott ki?[/spoiler]

Kuroi Tenshi

valami rémlik, hogy az anime boardról indult...
akkor nem ott van, hanem vhol itt.
De úgy tűnik, ott is alkotott :D

Én

Én most a cigizős topicból a kötetlen beszélgetések topicba átfajult "lawdy lawd wtf are you blabbling about"-ot tanulmányozom. Most vagy vannak emberek, akik tényleg 2 post után nem bírják felidézni a beszélgetés menetét (talking about harmful effects of weed), vagy csak lusták ahoz, hogy eleve megjegyezzék?

Baggio

nem birom tovább nézni a Nip/Tuck -ot emrt kiégek hogy Christian mennyire jól csinálja....  :D

RedPriest

Quote from: Zsiga on 2008-02-15, 19:57:26
Quote from: Próféta on 2008-02-15, 16:15:10
Muhaha. Hogyisne. Pedig náluk elég sokan gondolják úgy, hogy a helyzetre a legjobb megoldás az, hogy mindenkinek legyen fegyvere, és az iskolába is be lehessen vinni. Mert akkor valahányszor elkezd egy őrült mészárolgatni, két-három halott után kinyírják a többiek, és akkor nincs nagyobb baj. Hurrá!
A géprablásokra, 9/11-szerű incidensekre pedig végső megoldásként javasolják azt, hogy minden felnőtt utas felszálláskor az útlevele helyett a töltött pisztolyát legyen köteles bemutatni. És valóban, akkor az a típusú probléma kétségkívül megszűnne.
A kedvenc jelszó: "An armed society is a polite society".
Azért a másik véglet (pl. ami nálunk van) se jó. Pl. ha egy bicskás cigány nekiáll keménykedni ötszáz ember előtt, mindenki másfelé néz és probléma "megoldva", senki nem mer közbelépni. Ha viszont mondjuk az 500 emberből 25-nek lenne fegyvere, 5 nem félne elővenni, és máris jobban alakulna a dolog. Meg kell találni az arany középutat, ami szerintem az lenne, hogy mindenkinek joga lenne a fegyverviseléshez, aki megfelel egy kellően szigorú pszichológiai teszten.

A fejétől bűzlik a hal, szokták mondani. És ez igaz is. Nem a fegyvertartásról van itt szó, hanem a hozzáállásról. Anno a Nyugatiban, az aluljáróban történt, hogy egy civilruhás rendőr fegyvert rántott, hogy védje magát, és barátait tizenöt cigánytól. Végülis mire kiért az erősítés, őt tartóztatták le, ugyanis a lövöldözésnek csak az a tizenöt cigány volt tanuja, így szegény srácot vádolták etnikum bántalmazásáért (ha jól emlékszem, ez volt a story).
Régen született egy törvény (vagy szabály), mely védi őket, lassan jobban, mint minket. Nem a fegyver a megoldás, talán még nem is az emberek mentalitása, hogy segítenek-e a bajba jutotton, hanem hogy fent átgondolni, újragondolni ezt az egész etnikai kérdést. Nem kell, sőt, nem szabad őket külön védeni, vagy másképp kezelni ítélkezési szinten, mindenkit ugyan az, és ugyan annyi jog ítél meg. Ha ez megvalósult, akkor jöhet a lépcső következő foka, amiről te is beszéltél, hogy mentalitásban változzunk meg. Ameddig az önvédelem "bűn" (értsd.: etnikum védelme, de talán még a túlzott szabályzás a fegyverekre), addig marad a jól bevált 'szégyen a futás, de hasznos', vagy nyolc napon belül gyógyuló sérülés okozása nekik, ha megtámadnak, de közben keress egy kamerát, vagy szemtanut, aki alátámasztja, hogy te védekeztél. Szánalmas, szerintem.

*Megjegyezném, hogy bár általánosságban beszélünk róla, képezzen kivételt az a százból egy személy, aki megérdemli a tiszteletet. A feltörekvőkkel nincs bajom, sem másoknak, talán nekik még rosszabb ez az egész helyzet.
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Tycho

#17755
Quote from: RedPriest on 2008-02-16, 10:39:07

Nem az a baj, hogy ha felrúgod a késes etnikumot, akkor lecsuknak, mert rasszista vagy, hanem ha késes magyarnak töröd el a kezét, kb akkor is bemagyarázzák, hogy te vagy a szemét állat mert véded magad, nem hagyod elvérezni magad 32 szúrt sebből, mielőtt a helyszínre ér a rendőr, hogy aztán hagyja futni az elkövetőt, mint ismeretlen sohase megtalált tettest. Tanulság: ha van tanú, fuss a tömegbe, ha egyedül vagy, törd el a nyakát, mert ha csak a kezét töröd el, személyleírást ad. :lame: Igen, Magyarországon: Szégyen a futás, de ha bátor vagy, a sitten rohadsz meg.

Ed.: a dölt betűs részre: Chris Rock-nak volt egy stand-up comedy szerű műsora, ahol az egyik részben azt mondta, hogy a legnagyobb rasszisták az 'african american' emberek, mert azok is utálják a 'nigger'eket... ezt szerintem majdnem lehetne vetíteni a magyar cigányok és romák közti viszonyra is... kár hogy azok, akikre azt mondom, hogy roma ember túl ritkák... a bicskás cigánybanda valahogy többször jön szembe, vagy az, aki lenéz a buszról, mert nem vagyok olyan mint ő...


kiszedtem a piramist a postból :hehe:




Draconire

Quote from: minuszmiki on 2008-02-16, 01:02:49
[spoiler]Az nem a Claymore kapcsán indult és itt az OT-ben bontakozott ki?[/spoiler]

Yup.
[spoiler]"Én már csak kötözködni járok ide a sok have no life figurához. Ez van :D"[/spoiler]

Lt. Simoan Blarke

Gah. Ez a personality disorder teszt egy lófitty :D Csak moderate lett a skizoid hajlam :) Az antisocial meg csak high :D

Na befogtam, nemjárja hogy csak megjelenek négyoldalanként beugatni valamit :)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Member

Pont ezt szeretjük benned, hé. :D

pet

Iskolai lövöldözésekre visszatérve, szerintem nem a fegyverben van a gond, hanem a "sztárokban".. amerikában az embert azért is kiközösítik ha nem a legújabb britney cipöt hordja.. persze ez csak egy hülye példa volt, de biztos volt már ezis oka ilyesminek..