Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

[spoiler]


[/spoiler]

Kuroi Tenshi

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-09, 21:50:10
Az elmúlt pártíz hozzászóláshoz szeretném hozzáfűzni az alábbiakat:
http://www.youtube.com/watch?v=y8Rf0J99Aok

Köszönöm, hogy meghallgattatok.



Srsly. Már trapet vagy a zene never gonna give you up-ra
váltását vártam, erre semmi extra nem történt. Miféle
Kiku-roll volt ez így? :/
:haha:

Én

Volleyball o Yaranaika
originally posted by gmer

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

White SeeD

Kb így van ahogy Dreamcleaver leírta.
Szerintem sehol sincsenek leanyázva a modok.
Pont ezért lett már többször felvetve, hogy a modok használjanak sima postolásaikhoz normál accountokat amit a "gyengébb lelkű" userek ki tudnak ignorélni, és nem kell nézni amit összetrolkkodnak.
Persze ha csak az offban (amit át lehetne már nevezni trolltopicnak) meg 4chanban trollkodnának akkor nem lenne probléma, csak kezdik máshova is átvinni ezt a stílust. (ami szerintem nemigazán illett eddig bele ebbe a fórumba. És én spec nem szeretném ha ez a hely is harmadrangú trollfórummá sűlyedne mint oly sok másik)
Szerintem bőven nincsen annyi moderálnivaló ezen a fórumon hogy beleszakadna a 7 moderátor. Úgy sima napon 30-100 postnál nincsen több. Zsúfoltabbon (ami mostanába nem volt) 2-300 is összejöhet. Én általában minden nap végignézem az összes topicot ahova frissen lett postolva. Elég kevés esetben kell rendetenni, törölni meg általában azt a pár idiótát kell, aki bejön a szokásos tárhelyes kérdésével only write módban.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

minuszmiki

Szerintem meg nincs gond a moderátorok trollkodásával, legtöbbször abban is az adott illető véleményét hallhatjuk egy kevésbé kifejtett formában, és amíg a rendszeresen idejárók nagy része érti, megtörténik az információ- és véleménycsere, ami végső soron a fórum lényege.

Quote from: Én on 2008-03-09, 22:27:07
Volleyball o Yaranaika
originally posted by gmer
Ezt meg mér nem láttam eddig? Zsírjó. :)

Én

Annyiban igazad van WS, hogy így nem lehet ignorálni modit akit esetleg szívből rühell az ember, dehát azt kell mondjam, hogy akinek ilyen gondja van, az így járt. Nem hiszem, hogy pár emberért átszokik a gárda más accountra.
miki: :tezsvir: (mindkettőre :D ), persze van akinek ez a stílus nem jön be, régebben nem ilyen volt a fórum (lol, szerintem még nem is voltam amikor még nem ez a stílus volt) etc... ez van.

Tycho

#18427
Quote from: Ramiz on 2008-03-09, 22:58:36
[spoiler=icanhascheezburger.FAIL][/spoiler]


elmondhatatlanul utálom az ájkenhezcsízbörger és a lolketdotkom oldalakat... - ilyenkor szar, hogy nincs makrochan, leesik a színvonal :ejj:

Ramiz

Quote from: Tycho on 2008-03-10, 01:04:05
elmondhatatlanul utálom az ájkenhezcsízbörger és a lolketdotkom oldalakat... - ilyenkor szar, hogy nincs makrochan, leesik a színvonal :ejj:

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

chilip

had száljak be én is a képdobálásba :)


Tycho

#18430
Ramiz, kösz hogy legalább beismered! :lul:
:rotfl:

Member

Quote from: Zsiga on 2008-03-09, 21:28:46
Tényleg nem értem egyesek mit gondolnak. etc.
Nah, szerintem kb. ugyanannyit pöckölnétek fent, egy post edit (ami gondolom jóval gyakoribb, mint a fél thread áthelyezése) annyira nem halálos meló.

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-09, 21:38:23
Az Offtopic és pár random hülye topic meg sztem no limit trolling. Ott nincs is baj vele.
Szerintem szinte bármelyiket komolyan fel tudja dobni egy belinkelt hülye kép, ha nem 300adszorra látom. :)
Quote from: White SeeD on 2008-03-09, 23:10:47
Pont ezért lett már többször felvetve, hogy a modok használjanak sima postolásaikhoz normál accountokat amit a "gyengébb lelkű" userek ki tudnak ignorélni, és nem kell nézni amit összetrolkkodnak.
Ez jogos lenne, de sztem nem megoldható. Tényleg dögunalmas fél percet elcs*szni azzal, hogy login >> watch >> logout/login >> moderate >> logout >> post stb. Ha lekapnák a modikról ez a "lásd minden post"-om kiváltságot, sztem megoldódna a gond.

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2008-03-10, 14:17:08
Ha lekapnák a modikról ez a "lásd minden post"-om kiváltságot, sztem megoldódna a gond.
De ha a mod egy figyelmeztető-postot ír be, akkor azt sem látnák.
Van oka annak, hogy ne lehessen a modokat ignorra rakni.

Nakedape

azért boldogító látni, hogy mennyi és milyen szintű problémák merülnek itt fel :) it's a happy life :szemuveges:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zen

Quote from: Nakedape on 2008-03-10, 14:40:57
azért boldogító látni, hogy mennyi és milyen szintű problémák merülnek itt fel :) it's a happy life :szemuveges:
Hát ha a rózsaszín, véres szájú maci azt mondja h boldog, akkor asszem okom van félni.  :muhahah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Nem is olyan gonosz mint az avatraja :D
Sőt, én sem

Kuroi Tenshi

Quote from: Én on 2008-03-10, 14:51:24
Nem is olyan gonosz mint az avatraja :D
Sőt, én sem

Mé', milyen gonosz a Te avád?
Még ha vérnarancs lenne, talán megérteném, de sima 100% narancslé?
Bár ki tudja, lehet, hogy Leon, a Profi Narancslé...

Member

Ráadásul reklám. :ejj: :D
Lehet pm-et is írni, K_T, annyira nem megterhelő. ;)

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2008-03-10, 15:13:29
Lehet pm-et is írni, K_T, annyira nem megterhelő. ;)
10 offolónak külön írogatni pm-et, amikor a pm-et is lehet ignorálni? :)
Jól látom, hogy ezt csak csípőből visszadobod, de végig se gondoltad?

teraflare

Quote from: Member on 2008-03-10, 15:13:29
Lehet pm-et is írni
Van aki figyel a pmekre? ha kapok ,nekem néha hetek is eltelnek mire észreveszem  :haha:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

"Szagvakság": az európaiak 40 százaléka nem érzi a vizelet, 20% a sperma, 7% a hal és 2% a verejték szagát.

Te érzed? Menj és szagolj!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Quote from: Ramiz on 2008-03-10, 19:00:19
"Szagvakság": az európaiak 40 százaléka nem érzi a vizelet, 20% a sperma, 7% a hal és 2% a verejték szagát.
De szar nekik (azt biztos érzi mindenki)
K_T: rontod itt el az örömömet :mad: Egyébként nem látjátok, milyen fenyegető pózban áll a doboz? Jobb lesz félni...
100%-ról jut eszembe: még mindig nem tudom, az /a/-n mi az a 40%

Zen

Én a.k.a. Vérnarancs.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Hát... úgyis lassan ideje lenne nevet váloztatni... :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

GAR narancslé?
Don't know if want...
Also, =IF(MSPAINT>"9000 hours";"Thorough work";"Shitty work")

kikuchiyo

Jól látom, hogy az ott EXCEL?

Please die.
Failure is the default option

Én

I'm on the case.
Tegnap 3-ig maradtam csak fenn hogy megírjam az excel házidogámat úgyhogy a fejem függvényektől és celláktól zsong jelenleg, aztán tesin torna, ami jól ment csak szétcsesztem a karom, aztán edzés amin majdnem állva elaludtam az éhségtől és az... álmoságtól, és holnap nyelvvizsga, de ettől függetlenül Shakugan no Shanát nézek. YOSH

.Attila

Quote from: kikuchiyo on 2008-03-10, 21:20:48
Jól látom, hogy az ott EXCEL?

Please die.