Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2009-12-31, 17:36:15
Jah, jó lesz, 1.-én 14:00-tól dolgozom. Bár sztem a betelefonálok sem lesznek jobb állapotban. :D
Én reggel héttől... Megyek is bulizni hogy még időben bebasszak, legyen időm kijózanodni, legalább nagyjából. :angyali:

teraflare

Mindenkinek boldog újévet. Legyen még jobb mint az eddigiek  :kocc:

Squazee2005

A próféta szóljon belőled! Korai B.U.É.K.! :kocc:

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

/b/ alapján ami jövőre vár rám (ezt ugye a reply No utolsó számát kell nézni? ):
surprise buttsex   :eek: :ejnye: Remélem legalább a jobbik végen leszek :D

Én

Eddig az a tapasztalatom, hogy amilyen a szilveszterem, olyan az utána következő évem. A 2008/09 volt a legjobb buli, utána 2009 lett a legjobb évem (az egyetemet nem számítva). Eddig ez a legszarabb szilveszterem, welcome 2010...

Rounin

Hát ha olyan évem lesz, mint szilveszterem - minden a tervek szerint alakult - akkor én állok elébe.

Xzone

Lol, a szomszéd szobából ezt hallottam át az imént. Jól indul az év :D

YEEEAAAAAHHHHH!!!

Én

DAYUM! Még sosem láttam ekkora tűzijátékparádét itt a lakótelepen mint idén :D Egész kora estétől ment folyamatosan, és most éjfélkor nagyon rákezdtek :whoah: :whoah:

Boldog új évet kívánok mindenkinek! :kocc: :lazza: :szemuveges: :Kiraly:

White SeeD

Quote from: Én on 2010-01-01, 00:33:01
Eddig ez a legszarabb szilveszterem, welcome 2010...

Csatlakozom.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

NLZ

Nézd a jó oldalát: ennél már csak jobb lehet majd. :D
[reserved]

Tycho

Buék bazmeg  :Kiraly:

Kuroi Tenshi

Quote from: Tycho on 2010-01-01, 02:51:10
Buék bazmeg  :Kiraly:

Beléd is, vazze  :Kiraly:

Quote from: teraflare on 2010-01-01, 00:21:14
surprise buttsex   :eek: :ejnye:

Bújjék beléd is, vazze-linnel :haha:

kikuchiyo

...és az igazán rettenetes dolog: hétfőn menni kell dolgozni  :zomg:

Ez mindig így volt, már az iskola alatt is. Az újév valahogy vízválasztót jelent az "á, még sok van a szünetből" és a "basszameg, mindjárt vége között".
Failure is the default option

Nakedape

a két ünnep közti 11-12 órás szabadégi munka, utóbbi két évben, árnyalja nekem ennek a kérdésnek a  problematikáját :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

Munka. Eh... :ejj:



Bár annak azért örülök hogy végre határozatlan szerződést kaptam, de ez nem azt jelenti hogy annyira dolgozni akarok.

Én

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-01, 19:18:42
...és az igazán rettenetes dolog: hétfőn menni kell dolgozni  :zomg:

Ez mindig így volt, már az iskola alatt is. Az újév valahogy vízválasztót jelent az "á, még sok van a szünetből" és a "basszameg, mindjárt vége között".
Vízválasztó az "á, még sok van vizsgáig" és a "basszameg, még van 150 oldal, át kéne rakni pár nappal, de akkor meg a másikra nem lesz időm" közt. :comp:

kikuchiyo

Quote from: Én on 2010-01-01, 19:26:20
Quote from: kikuchiyo on 2010-01-01, 19:18:42
...és az igazán rettenetes dolog: hétfőn menni kell dolgozni  :zomg:

Ez mindig így volt, már az iskola alatt is. Az újév valahogy vízválasztót jelent az "á, még sok van a szünetből" és a "basszameg, mindjárt vége között".
Vízválasztó az "á, még sok van vizsgáig" és a "basszameg, még van 150 oldal, át kéne rakni pár nappal, de akkor meg a másikra nem lesz időm" közt. :comp:

És ezzel mesterien előkészítettem a terepet:

Ejj, ti mai gyerekek nem is tudjátok, milyen jó dolgotok van... :)
Failure is the default option

Nakedape

mi meg egy cipős dobozban laktunk és napi 26 órát dolgoztunk, azaz két órával korábban keltünk, mint hogy lefeküdtünk aludni
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta

Quote from: Nakedape on 2010-01-01, 19:30:50
mi meg egy cipős dobozban laktunk és napi 26 órát dolgoztunk, azaz két órával korábban keltünk, mint hogy lefeküdtünk aludni
wtf is this again?  :3x3:

Quote from: Nakedape on 2009-08-03, 13:52:50
és egy cipősdobozban laktunk, és hideg mérget reggeliztünk
Quote from: Fazék on 2008-10-08, 20:14:51
Én meg egy cipősdobozban élek...
Quote from: Nakedape on 2008-10-08, 20:19:04
két órával lefekvés előtt kell kelnem
és ó cipősdoboz, de akartunk egyet
egy felcsavart újságpapírban éltünk
Legalább konzisztens gyerekkorotok volt...  :D

Google -> Aha! Mindent értek!  :lul: Műveletlen voltam...  :lame:

Nakedape

http://www.youtube.com/watch?v=-eDaSvRO9xA

yupp, innen.
nálam gyíkká változtattak szintű  :whoah:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

kikuchiyo

 :hail:

Ismét kénytelen vagyok leborulni Nakedape felsőbbrendű műveltsége előtt. Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt a videót!

Quote from: Próféta on 2010-01-01, 21:55:45
Quote from: Nakedape on 2009-08-03, 13:52:50
Quote from: Fazék on 2008-10-08, 20:14:51
Quote from: Nakedape on 2008-10-08, 20:19:04
Google -> Aha!

Ez meg már ijesztő.

Szerintem a Google tavalyi bejelentése a szerverfarmjuk felépítéséről kamu volt.
Valójában az van, hogy klónozták Prófétát, és azok gyűjtik, egyre csak gyűjtik az információt, csak a világ még nem elég érett ennek a befogadására.
Failure is the default option

Én

Höh, még tavaly valamikor volt belinkelve ez: http://hu.diplodocs.com/
Mostmár azért sok javulás van, de azért a stílus nem semmi :D Az egyik kémiatankönyvem is ilyen stílusban van megírva, nehéz belőle tanulni mert folyton röhögök... (bár marha jó könyv amúgy)

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2010-01-01, 22:19:14
Ez meg már ijesztő.

Szerintem a Google tavalyi bejelentése a szerverfarmjuk felépítéséről kamu volt.
Valójában az van, hogy klónozták Prófétát, és azok gyűjtik, egyre csak gyűjtik az információt, csak a világ még nem elég érett ennek a befogadására.
Mental note: többet nem használni a fórum keresőjét, mert ezek a primitív népek még nincsenek felkészülve a modern technika csodáira, és természetfeletti erőt tulajdonítanak nekem. Az pedig Cook kapitánynak se jött be.

Én

2010.01.02 -> milyen szimmetrikus

Makos

Quote from: Én on 2010-01-02, 17:37:07
2010.01.02 -> milyen szimmetrikus
Anyám erre tegnap reggel jött rá mikor felébredt.

Moha

Áh, majd jövő november 11 fog jól kinézni! :D

Zsiga

Megvan az új TV. Valaki mondja meg mért szopatom magam állandóan? Most állhatok neki lecserélni a 720p-ket 1080-ra, legalább a jobb/látványosabb filmeknél. Van egy olyan érzésem hogy a régi TV árát vinyókra fogom költeni hogy elférjen a sok cucc... Meg lehet hogy még seed szerver is fog kelleni egy hónapra. :falba:

tl;dr: 3 méterről 42"-on már nem elég a 720p.

Makos

Quote from: Zsiga on 2010-01-02, 17:46:19
Megvan az új TV. Valaki mondja meg mért szopatom magam állandóan? Most állhatok neki lecserélni a 720p-ket 1080-ra, legalább a jobb/látványosabb filmeknél. Van egy olyan érzésem hogy a régi TV árát vinyókra fogom költeni hogy elférjen a sok cucc... Meg lehet hogy még seed szerver is fog kelleni egy hónapra. :falba:

De sajnállak :P

NLZ

Quote from: Makos on 2010-01-02, 17:47:06
Quote from: Zsiga on 2010-01-02, 17:46:19
Megvan az új TV. Valaki mondja meg mért szopatom magam állandóan? Most állhatok neki lecserélni a 720p-ket 1080-ra, legalább a jobb/látványosabb filmeknél. Van egy olyan érzésem hogy a régi TV árát vinyókra fogom költeni hogy elférjen a sok cucc... Meg lehet hogy még seed szerver is fog kelleni egy hónapra. :falba:

De sajnállak :P
+1
[reserved]