Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Zsiga on 2010-02-06, 14:58:44
Lehet valahol Bp-n tisztességes "amerikai" hamburgert kapni?

Ennek én hiszek, majd ki is próbálom ha Pesten járok.

"Olcsóbbnak a New York Pizza szerintem elfogadható, valamivel drágábbnak (2500 talán) a Stand a nyerő. Annál jobbat Magyarországon nem ettem a műfajban."

Cloud


NLZ

New York Pizzából többet nem fogok rendelni, a minap próbáltuk, azt vagy egy órával többet kellett várni, mint az igérték, kiszúrták a szemünket egy 1L-es kólával, és ráadásul a nővérem mexikói hamburgeréből kispóroltak vmi varázspaprikát, ami annak a hamburgernek a lényege lenne.
[reserved]

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

Quote from: mangaupdatesQuestion: Main web browser
Choices:
Mozilla Firefox - votes: 11042 (66.9%)
Google Chrome - votes: 1600 (9.7%)
Internet Explorer 8 - votes: 1308 (7.9%)
Opera - votes: 1225 (7.4%)
Safari - votes: 559 (3.4%)
Internet Explorer 7 - votes: 490 (3%)
Internet Explorer 6 - votes: 108 (0.7%)
Internet Explorer 5 - votes: 30 (0.2%)
Other - votes: 149 (0.9%)
Asszem előtúrom a WinME cdmet, az még a 3.0-t rakta fel magának. :haha:

Moha

#41315
Hát egészségetekre... Nevezzetek hülyének vagy finnyásnak, de én nem találom gusztusosnak ezeket a hamburgereket (mellesleg úgy általában nem szeretem a gyors kaját). Itt meg még büszkék is rá, hogy tocsog a zsírban a cucc. Nekem nyolc, egye csak, aki akarja. XD

Quote from: Member on 2010-02-06, 16:20:13
Asszem előtúrom a WinME cdmet, az még a 3.0-t rakta fel magának. :haha:
Biztos vagy te abban? ::) Nem azért, de már a Win98-ban is alapból a 4-es explorer volt...

Fazék

#41316
Quote from: Moha on 2010-02-06, 16:21:02
Hát egészségetekre...
köszönöm :D

legutóbb egy legénybúcsú alkalmával az Iguana-ban kellett kajálnom, (bab és mexikói ízek nem komálása révén elég behatárolt választási lehetőségekkel, hát szégyenszemre) rendeltem egy hamburgert, sült krumplival. namármost azóta is valahányszor arra a hamburgerre gondolok, összefut a nyál a számban. nem is merem azóta máshol hamburgert venni, nehogy elrontsa az emlékét.
(persze sajnos nem volt túl nagy, és drága is volt, de isteni is egyben, szóval 1x mindenképpen megérte)

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

Ha már a kaja a téma: azt hittem, hogy van még itthon szaloncukor, de rá kellett jönnöm, hogy már elfogyott. :frown:

Bicskei

ha még megfizethető jó hambiknál tartunk nekem a móriczon a vikinger a kedvencem..
ott azért nem 3000 ft körüli összeget kérnek el...
Ultras liberi

Squazee2005

Hm... a legújabb hivatalos felmérések szerint a japánok 85,6% (ez most náluk rekord) támogatja a halálbüntetést, szerintük ez egyszerűen elkerülhetetlen. 5,7% azért betiltaná.

Ja, csak úgy olvastam, nincs benne semmi extra, csak egy picit meglepett. ^^"

@SaiyaGin: Nálunk még van vadászcsokis, ha nyárig megéhezel szólj csak, ott lesz nálunk az előszoba asztalon (hátha hozzánk téved valaki és rátukmálhatjuk).

kikuchiyo

Ismét aktuális:
Snow

És ez az, ami az utolsó tőrt döfi a szerencsétlenül cserbenhagyott filmmaraton szívébe. Mert vacilláltam, hogy átmenjek-e mégiscsak egy nem hivatalos, rövidített mini-filmdélutánra, de a 20 centi friss havon át a vasárnapi tömegközlekedéssel inkább nem. :(
Failure is the default option

chilip


Ramiz

Quote from: Squazee2005 on 2010-02-07, 11:10:09
Hm... a legújabb hivatalos felmérések szerint a japánok 85,6% (ez most náluk rekord) támogatja a halálbüntetést, szerintük ez egyszerűen elkerülhetetlen. 5,7% azért betiltaná.

Sztem ez annyira nem extrém... mármint statisztikailag igen, de én is támogatnám. Megértem azt, aki nem, akár erkölcsi, akár vallási okokból, de én elfogadnám egyes esetekben ítéletnek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

Quote from: Ramiz on 2010-02-07, 12:46:53
Quote from: Squazee2005 on 2010-02-07, 11:10:09
Hm... a legújabb hivatalos felmérések szerint a japánok 85,6% (ez most náluk rekord) támogatja a halálbüntetést, szerintük ez egyszerűen elkerülhetetlen. 5,7% azért betiltaná.

Sztem ez annyira nem extrém... mármint statisztikailag igen, de én is támogatnám. Megértem azt, aki nem, akár erkölcsi, akár vallási okokból, de én elfogadnám egyes esetekben ítéletnek.

Szerintem az életfogytiglani börtön súlyosabb a halálbüntetésnél. De a végeredmény a társadalom számára ugyan az.

NLZ

Mondjuk tény, hogy egyes esetekben a halálbüntetés túl kicsi mértékű retorzió lenne, bár még mindig jobb, mint ez a vicc, ami most van.
[reserved]

Rounin

Nem egészen, a börtön többe kerül az adófizetőknek.

Szerk.: damn ninja-poster, ez Xzone-nak ment vala.

Kuroi Tenshi

Quote from: Xzone on 2010-02-07, 13:22:24
Szerintem az életfogytiglani börtön súlyosabb a halálbüntetésnél. De a végeredmény a társadalom számára ugyan az.

He?
Börtön: etetik-itatják, szállást kap, nézhet tv-t, olvashat könyvet,
talán lassan már számgépet is kiharcolják maguknak, miután már azt
elérték, hogy tilos legyen rabokkal munkát végeztetni.
Társadalom szempontjából pedig rengeteg kiadás mindez.

Bicskei

illetve Magyarországon az életfogytig is csak 35-40 max....jó magaviselettel 30 év után szabad az a rohadék akit addig mi tartunk el.
Ultras liberi

Rounin

Quote from: Bicskei on 2010-02-07, 14:33:31
illetve Magyarországon az életfogytig is csak 35-40 max....jó magaviselettel 30 év után szabad az a rohadék akit addig mi tartunk el.

Heh, mióta kétszámjegyű nálunk az életfogytig? Bedurvítottunk, na. :haha:

Flaser

Azért 30 évet lehúzni nem egy sétagallop. Én ezt tartom normálisnak. Ha fiatalon került be, akkor 45-50 évesen szabadul, ha idősebben akkor már öreg ember mire kiengedik (60+). Gondolj bele mennyit változott a világ akár az elmúlt 10 évben.

Hacsak nem valami ultra-maffia tagja (nálunk meg nincs olyan), akkor mire kijön az ég-világon senkije nem lesz.

Egyébként én is halálbüntetés párti vagyok, de szerintem csínján kell vele bánni. Nem lehet pusztán "gazdasági okokból" a bitóra küldeni valakit. Sajnos nem igaz, hogy nagy visszatartó ereje lenne. (Az erőszakos bűncselekmények elkövetői (98%-uk) nem racionális megfontolás miatt követi el a bűncselekményt).

Olyan esetekben tartom javasoltnak, amikor az elítélt visszaélt a rendszer bizalmával (azaz kihasználta, hogy nem ítélték halálra és "megjátszotta" a rendszert) és halálos veszélyt jelent a társadalomra (azaz visszaeső tolvaj, rabló, kocsmai verekedő NEM büntethető így csak az elvetemült gyilkos és nemi erőszakoló).

Még ilyenkor is óvatos lennék a kiszabásával, mert nem lehet visszacsinálni. A tévesen elítélt fogvatartott szabadon bocsátható és kártérítést kaphat a halottnak semmilyen elégtételt nem tudsz szolgáltatni, ha ártatlanul (vagy indokolatlanul pl. kiderül, hogy nem szándékos hanem, gondatlanságból elkövetett emberölés miatt) végezték ki.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Selmo

A mai demokratikus börtönkultúra egy vicc, röhögnék is rajta, ha nem én fizetném. :ejj:

A tökéletesség unalmas.

Bicskei

Quote from: Flaser on 2010-02-07, 19:16:32
Azért 30 évet lehúzni nem egy sétagallop. Én ezt tartom normálisnak. Ha fiatalon került be, akkor 45-50 évesen szabadul, ha idősebben akkor már öreg ember mire kiengedik (60+). Gondolj bele mennyit változott a világ akár az elmúlt 10 évben.

Hacsak nem valami ultra-maffia tagja (nálunk meg nincs olyan), akkor mire kijön az ég-világon senkije nem lesz.

Egyébként én is halálbüntetés párti vagyok, de szerintem csínján kell vele bánni. Nem lehet pusztán "gazdasági okokból" a bitóra küldeni valakit. Sajnos nem igaz, hogy nagy visszatartó ereje lenne. (Az erőszakos bűncselekmények elkövetői (98%-uk) nem racionális megfontolás miatt követi el a bűncselekményt).

Olyan esetekben tartom javasoltnak, amikor az elítélt visszaélt a rendszer bizalmával (azaz kihasználta, hogy nem ítélték halálra és "megjátszotta" a rendszert) és halálos veszélyt jelent a társadalomra (azaz visszaeső tolvaj, rabló, kocsmai verekedő NEM büntethető így csak az elvetemült gyilkos és nemi erőszakoló).

Még ilyenkor is óvatos lennék a kiszabásával, mert nem lehet visszacsinálni. A tévesen elítélt fogvatartott szabadon bocsátható és kártérítést kaphat a halottnak semmilyen elégtételt nem tudsz szolgáltatni, ha ártatlanul (vagy indokolatlanul pl. kiderül, hogy nem szándékos hanem, gondatlanságból elkövetett emberölés miatt) végezték ki.


na akkor manapság egy sima gyilkos életfogytig címén max 20évet kap(de megúszhatja jó ügyvéddel és indokkal olyan 8-10 évvel is.) a fenteb említett 30 évet a töbszörös,különöskegyetlenséggel és satöbbi társai kapják
magyarországon is van nagyon komoly maffia és nem is csak egy(orosz,ukrán,olasz,vitnámi,kinai) keveredik a maffia...csak manapság nem olyan hangos utcai megnyilvánulásai vannak(anno fenyő ügy stb)
Ultras liberi

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila


Ramiz

Quote from: Flaser on 2010-02-07, 19:16:32
Hacsak nem valami ultra-maffia tagja (nálunk meg nincs olyan)
Ezt igencsak kétlem (bár nem vagyok otthon a témában).

Quote from: Flaser on 2010-02-07, 19:16:32
Egyébként én is halálbüntetés párti vagyok, de szerintem csínján kell vele bánni. Nem lehet pusztán "gazdasági okokból" a bitóra küldeni valakit. Sajnos nem igaz, hogy nagy visszatartó ereje lenne. (Az erőszakos bűncselekmények elkövetői (98%-uk) nem racionális megfontolás miatt követi el a bűncselekményt).

Gazdasági okokból persze, hogy nem. De valahol rohadtul nem humánus dolog, inkább szégyenletes, hogy ha valakinek elég jó ügyvédjei vannak, a pofádba röhöghet és pár év múlva kijöhet (vagy be sem varrják... házi őrizet stb), miután belőve elütötte a családodat szombat este a Mercijével. Ez szerintem legalább olyan komoly dolog, mint egy hirtelen felindulásból vagy véletlenül elkövetett kocsmai késelés, amiből emberölés lesz.

A racionalitással kapcsolatos megjeygzést pedig nem értem... az racionálisnak számít, hogy pénzhez akar jutni, vagy hogy féltékeny és dühös? ha nem - mi az?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

na de a pénz és a jó ügyvéd a hb ellen is jó nem?
amúgy a rac a pénzért. a másik, az felindulásból.

meg tán flaser írta, h a kellemetlen része, hogy visszafordíthatatlan
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare

Quote from: Kvikveg on 2010-02-08, 18:08:04
Quote from: teraflare on 2010-02-08, 17:41:45
na ha már börtön:
http://vastagbor.blog.hu/2010/02/08/pihenjen_ki_a_hetkoznapokat_szombathelyen
Baaaaz. Politikusaink onmaguknak epitettek??!
Ahogy a viccben is volt:
Két politikus beszélget:
-Te, mit fejlesszünk? Iskolát vagy börtönt?
-Természetesen börtönt hisz iskolába már nem megyünk.