Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: Member on 2010-08-26, 16:13:17
De utálok érzelemközpontú csajjal vitatkozni, aki felrója nekem, hogy nem húzom ki a sz*rból, amibe az én hibámból került, de ő maga tett erre eszköztelenné.

Erre van a vodka.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Nakedape

Quote from: Xipe on 2010-08-26, 16:20:37
Quote from: Member on 2010-08-26, 16:13:17
De utálok érzelemközpontú csajjal vitatkozni, aki felrója nekem, hogy nem húzom ki a sz*rból, amibe az én hibámból került, de ő maga tett erre eszköztelenné.

Erre van a vodka.
csajnak vagy membernek?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xipe

Quote from: Nakedape on 2010-08-26, 16:38:39
Quote from: Xipe on 2010-08-26, 16:20:37
Quote from: Member on 2010-08-26, 16:13:17
De utálok érzelemközpontú csajjal vitatkozni, aki felrója nekem, hogy nem húzom ki a sz*rból, amibe az én hibámból került, de ő maga tett erre eszköztelenné.

Erre van a vodka.
csajnak vagy membernek?

Membernek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Hogy széttörjem aztán a fején az üveget? :D

Xipe

Quote from: Member on 2010-08-26, 16:43:02
Hogy széttörjem aztán a fején az üveget? :D

Miert is ne?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Lehet, hogy dizájnos az üveg. :D

EDIT: Most már azt is tudom, hogy a jajveszékelés hiánya és a tárgyilagosság flegmaságot jelent. ::)

Nakedape

Quote from: Member on 2010-08-26, 17:26:35


EDIT: Most már azt is tudom, hogy a jajveszékelés hiánya és a tárgyilagosság flegmaságot jelent. ::)
óó ezt ideje volt :D
egész sokáig húztad  :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Nem teljesen értem. :) Mit húztam?

Nakedape

hát , hogy ezt "megtanuld":)

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Sokan hiszik azt rólam az elején, hogy flegma nemtörődöm bunkó vagyok, valamentire igaza van, de csak simán nem vagyok érzelemkimutató típus. A záróvizsgán is csak az előttem lévő belépésekor állt meg bennem az ütő, ami a tétel kihúzásakor el is múlt. Feleslegesen nem kérek a gyomorfekélyből. :)

Kuroi Tenshi

vazze egy mini-hangya mászott be a monitoromba, a
képernyő és az üveglap közé. Nem, nem szoftveres
bug, hanem hardveres, vagy organikus, ha úgy tetszik

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Rakj be még párat és már mondhatod, hogy "hangyás a kép".

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-08-26, 20:25:54
vazze egy mini-hangya mászott be a monitoromba, a
képernyő és az üveglap közé. Nem, nem szoftveres
bug, hanem hardveres, vagy organikus, ha úgy tetszik

A hét kommentje! Mondjuk még ez is versenyben van:

Quote from: kikuchiyoérzékeny lelkű kisfiú voltam

Draconire

Heh, ilyen velem is volt már. Mint egy pixelhiba, csak ez mozog...

Cloud

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-08-26, 20:25:54
vazze egy mini-hangya mászott be a monitoromba, a
képernyő és az üveglap közé. Nem, nem szoftveres
bug, hanem hardveres, vagy organikus, ha úgy tetszik

:lul:   Az szép...  Vigyázz hamarosan hangyaboly lesz abból az 1-ből. :D

Acchan

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-08-26, 20:25:54
vazze egy mini-hangya mászott be a monitoromba, a
képernyő és az üveglap közé. Nem, nem szoftveres
bug, hanem hardveres, vagy organikus, ha úgy tetszik
:lol:

Draconire: Honnan van az avád?  :smile:


Xipe

Quote from: Member on 2010-08-26, 18:28:08
Sokan hiszik azt rólam az elején, hogy flegma nemtörődöm bunkó vagyok, valamentire igaza van, de csak simán nem vagyok érzelemkimutató típus. A záróvizsgán is csak az előttem lévő belépésekor állt meg bennem az ütő, ami a tétel kihúzásakor el is múlt. Feleslegesen nem kérek a gyomorfekélyből. :)

Ezert jovunk ki olyan jol egymassal.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-08-26, 20:25:54
vazze egy mini-hangya mászott be a monitoromba, a
képernyő és az üveglap közé. Nem, nem szoftveres
bug, hanem hardveres, vagy organikus, ha úgy tetszik
Az ev postja.  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Mi van itt?
Ez eltörpül a gyerek- és családbarát nyugdíjasfalva
és terminátorseriffje mellett is, itt mindenki Xanaxot
ebédel? A helyes válasz "menjévisszaaludni,neminket
fárassz" vagy hasonló :hehe: :haha:

LiaLia

Quote from: Member on 2010-08-26, 16:13:17
De utálok érzelemközpontú csajjal..
:zomg:
Quote from: Xipe on 2010-08-26, 16:20:37
Erre van a vodka.
:zomg: :zomg:

:D "Érzelemközpontú" nőnemű lények alapvetően érzelmi szinten kommunikálnak. Ezért az együttérzés, némi szörnyülködés, vagy esetleg elkomoruló tekintet jó hatású tud lenni.
A racionális, tárgyilagos, értelemre hivatkozó megnyilvánulás nagy valószínűséggel ellentétes hatást vált ki, még inkább hiperaktív lesz tőle :D Elég ritka, hogy annyira legyen szocializálva, hogy belássa az analítikus gondolkodás hatékonyságát az adott helyzetre, ami férfikörökben teljesen természetes működés. :smile:

Xipe

Belegondoltam hirtelen milyen lenne ha erzelemkozpontu modon reagalnek dolgokra.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

frozenstein

[spoiler=munka rant]Reméltem, hogy nem ez lesz a vége, de igazatok volt. Ez a zepteres meló szar, én ugyan nem fogok bizonytalan fizetésért napi 10-12 órákat dolgozni. Ma felmondtam, holnaptól vissza az állásvadászathoz. De legközelebb csak fix munkaidőt vállalok fix fizetéssel.[/spoiler]

Member

Quote from: LiaLia on 2010-08-27, 00:06:28
alapvetően érzelmi szinten kommunikálnak
Jó, de ez még a kutyámnak is megy, ha örül, csóválja a farkát, ha szomorú, nyüszít. :__devil:

Quote from: Xipe on 2010-08-27, 00:44:56
Belegondoltam hirtelen milyen lenne ha erzelemkozpontu modon reagalnek dolgokra.
Többször hagynád el a fórumot, mint blarke? :D
Quote from: frozenstein on 2010-08-27, 00:46:18
[spoiler=munka rant]Reméltem, hogy nem ez lesz a vége, de igazatok volt. Ez a zepteres meló szar, én ugyan nem fogok bizonytalan fizetésért napi 10-12 órákat dolgozni. Ma felmondtam, holnaptól vissza az állásvadászathoz. De legközelebb csak fix munkaidőt vállalok fix fizetéssel.[/spoiler]

Acchan

Quote from: Member on 2010-08-27, 00:49:49
Quote from: LiaLia on 2010-08-27, 00:06:28
alapvetően érzelmi szinten kommunikálnak
Jó, de ez még a kutyámnak is megy, ha örül, csóválja a farkát, ha szomorú, nyüszít. :__devil:
*nyüszít* (A leggázabb tanárhoz sikerült csak felvennem a gyakorlatfeldolgozó szemináriumot.  :bruhuhu: )
Quote from: frozenstein on 2010-08-27, 00:46:18
[spoiler=munka rant]Reméltem, hogy nem ez lesz a vége, de igazatok volt. Ez a zepteres meló szar, én ugyan nem fogok bizonytalan fizetésért napi 10-12 órákat dolgozni. Ma felmondtam, holnaptól vissza az állásvadászathoz. De legközelebb csak fix munkaidőt vállalok fix fizetéssel.[/spoiler]
Zepter?  :zomg: Egyik barátnőmet is nagyon be akarták fűzni, de szerencsére, inkább nem kért belőle.

.Attila

Quote from: frozenstein on 2010-08-27, 00:46:18
[spoiler=munka rant]Reméltem, hogy nem ez lesz a vége, de igazatok volt. Ez a zepteres meló szar, én ugyan nem fogok bizonytalan fizetésért napi 10-12 órákat dolgozni. Ma felmondtam, holnaptól vissza az állásvadászathoz. De legközelebb csak fix munkaidőt vállalok fix fizetéssel.[/spoiler]

Én is olyat keresek. Sok szerencsét.
Bár ha elfogadod, hogy a fix munkaidő = napi 9 óra + szünetek, akkor már van esély.

Selmo

Vagy valóban 8 órát dolgozol, csak élj meg a "fizetésből".

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

En vagyok UFO, hogy napi 8 orat dolgozok es megelek a fizetesbol? Es jo cegnel vagyok, jofejek, nem szivatnak, etc-etc?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Csak nézd meg a képed, mit látsz? :)

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん