Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Én

Nem tudtam eldönteni hogy a párkapcsolatokba vagy a lolba rakjam... szal jön ide :D
[spoiler][/spoiler]

Xipe

Quote from: Én on 2010-09-22, 17:30:46
Nem tudtam eldönteni hogy a párkapcsolatokba vagy a lolba rakjam... szal jön ide :D
[spoiler][/spoiler]

Ez jo.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Quote from: Xipe on 2010-09-22, 17:41:16
Quote from: Én on 2010-09-22, 17:30:46
Nem tudtam eldönteni hogy a párkapcsolatokba vagy a lolba rakjam... szal jön ide :D
[spoiler]img[/spoiler]

Ez jo.
A ferjet is feltehettek volna a kepre, megerdemelte volna holtversenyben az elso helyet a hulyesegert. Ha a no meg nem hulye csak hazudik hat akkor meg...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

#44673
Kinnt vannak az ösztöndíj-eredmények.
7.7-es ösztöndíjindekre kap az ember 24100 Ft-ot...
MIAFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASZ :zomg: :zomg: :zomg: Alig ismerek valakit aki akár az 5.0-t meghaladta volna... (amire amúgy 16400 "ösztönző" forintot adnak havonta)

[spoiler]7.7 bazdmeg... :zomg:[/spoiler]

chilip

Quote from: Én on 2010-09-22, 22:04:13
Kinnt vannak az ösztöndíj-eredmények.
7.7-es ösztöndíjindekre kap az ember 24100 Ft-ot...
MIAFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASZ :zomg: :zomg: :zomg: Alig ismerek valakit aki akár az 5.0-t meghaladta volna... (amire amúgy 16400 "ösztönző" forintot adnak havonta)

[spoiler]7.7 bazdmeg... :zomg:[/spoiler]

ha minden igaz 12900 üti markom az előző félévért  :Kiraly: pedig csak mindenből átmentem :D

Én

Én meg 4.3-ra kapok 12400-at. Fakkjú. :D

Member

Szerintem nem a szám nagysága számít, hanem van egy tető, az kapja a legtöbbet, van egy alsó határ, aki még kap, és kb. arányosan elosztják.

Nekem egy ismimnek azt mondták, hogy a 7.1-es átlaga irreális, ezért erre nem tudnak ösztöndíjat adni.

Engem meg felmondásba akar kényszeríteni a hatalomittas ribanc és a férfi megfelelője együtt. Pedig két hét alatt a fogyik kedvence lettem és motivált vagyok a munkára, csak éppen merek az intézményen kívülről is segítséget kérni. Arrogáns f*szok.

Én

Quote from: Member on 2010-09-22, 22:09:38
Szerintem nem a szám nagysága számít, hanem van egy tető, az kapja a legtöbbet, van egy alsó határ, aki még kap, és kb. arányosan elosztják.
Gondolom így van, de 7.7-re 24 ropit adni enyhén szólva is röhejes szvsz. (vagy 5.0-ra 16400-at)

chilip

ELTE-n mintha ~36000 lenne a felső határ (vagy 33?  :confused:), az aki 30 kreditnél többet teljesített szín5össsel kb.

Member

Nem 46 a maximum felvehető? Akkor lesz 7.66 a vége.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2010-09-22, 13:10:11
http://www.youtube.com/watch?v=b6ah5OKrDNw

Érik már egy jó kis italozás-bulizás, nem? :)

hmm Lemmy!  :whoah:

tartom és emelem kettővel
http://www.dailymotion.com/video/x86qes_mad-max-tribute-motorhead-ace-of-sp_shortfilms
http://www.youtube.com/watch?v=lp0TYNgWyKE&feature=related

mad maxről jut eszembe, filmmaraton is rég volt ^___^

Quote from: Én on 2010-09-22, 22:04:13
Kinnt vannak az ösztöndíj-eredmények.
7.7-es ösztöndíjindekre kap az ember 24100 Ft-ot...

Amíg jártam, a közgázon (a mi karunkon) 20k volt a max.
De voltak még egyéb ösztöndíjak is, mint pl. köztársasági,
ami egész jól fizetett.

Quote from: chilip on 2010-09-22, 22:15:58
ELTE-n mintha ~36000 lenne a felső határ (vagy 33?  :confused:), az aki 30 kreditnél többet teljesített szín5össsel kb.

BME közlekedésmérnöki még mindig hitetlenül magas?
(amikor én néztem, még rééég, akkor 200k volt; viszont
ezt lehetetlen volt elérni, ott a legtöbb ember a 2-nek
is örült)

Darkstar

Nekem ebben a félévben pl 39 kreditem van, ha 30ra súlyozzák, nem nehéz 5-6 fölötti átlagot összehozni :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

keveset ettem napközben, hát este 8-kor hazaérve gondoltam eszek egy kis levest, utána meg bolognait.
leves kiszed, +hús + tészta, megmelegít, elkezd enni.
kicsit fura illata volt, mintha főtt sonkát enne valaki a közelben
de éhes voltam.
fura íze is volt, nagyon sós volt
3. kanál "leves" után fölhívtam anyut, hogy pontosan mit is téveszthettem össze a hűtőben levessel.
azt mondja a sonkalé hasonló edénybe került...
ez nem az én hetem  ^^"

Kvikveg

Quote from: Fazék on 2010-09-22, 22:32:04
keveset ettem napközben, hát este 8-kor hazaérve gondoltam eszek egy kis levest, utána meg bolognait.
leves kiszed, +hús + tészta, megmelegít, elkezd enni.
kicsit fura illata volt, mintha főtt sonkát enne valaki a közelben
de éhes voltam.
fura íze is volt, nagyon sós volt
3. kanál "leves" után fölhívtam anyut, hogy pontosan mit is téveszthettem össze a hűtőben levessel.
azt mondja a sonkalé hasonló edénybe került...
ez nem az én hetem  ^^"
:lol: Hat ez tenyleg nem a te heted.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Szerintem a sonkalevet palackozni kellene. Lenne a minimum 5% sonkát tartalmazó, a sonka multivitamin és a 100% Sonka Nectar.

Próféta


Kvikveg

[spoiler=Tegnap esti lakasrenovalgatas]Btw tegnap eletemben eloszor ragasztottam csempet falra... leszedtem a regi polcot, es szembesultem azzal, hogy ahol furni akarok ott mozog a csempe. Aztan leszedtem egyet - csavarhuzoval kellett minimalisat mozgatni. Aztan megegyet... aztan az elso visszaragasztasi kiserletnel rajottem, hogy nem fernek vissza, tehat az ajtoig le kell szednem - plusz ket csempe - ezenkivul a moltofill ami nem csemperagaszto amugy, viharos gyorsasaggal szarad ki ha a betonra kenem. Masodszorra a csempere kentem, higabban, es bespricniztem a falat vizzel. Kivaloan nez ki, nem uregesen kopog es remelem nem fog majd leesni. Es kozben persze rajottem, hogy megsem fogok azon a csempen furni, hanem a mellette levon, ami OK. :facepalm:
Hajnali 1re meg is voltam.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Én on 2010-09-22, 22:04:13
Kinnt vannak az ösztöndíj-eredmények.
7.7-es ösztöndíjindekre kap az ember 24100 Ft-ot...
MIAFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASZ :zomg: :zomg: :zomg: Alig ismerek valakit aki akár az 5.0-t meghaladta volna... (amire amúgy 16400 "ösztönző" forintot adnak havonta)

[spoiler]7.7 bazdmeg... :zomg:[/spoiler]

Miféle fasság ez már?
Egyáltalán mi ez az ösztöndíjindex?

Amikor én jártam egyetemre, akkor simán az átlag számított, (persze akkor még kreditrendszer sem volt) és 5.0-ra adtak 13k-t, ha jól emlékszem.
Ezeknek a mai fiataloknak semmi se jó!
Cipősdoboz, hideg méreg, etc.
Failure is the default option

Darkstar

Quote from: kikuchiyo on 2010-09-22, 23:28:47
Cipősdoboz
Legyen nokiás és meg is egyeztünk. :D
Egyébként meg a kreditindex ált (jegy*kreditérték)/30
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Próféta

7.7 legtöbbször úgy lesz, ha az előző félévben külföldön hallgattál tárgyakat, és a köv. félévben akkreditálod a rendes tárgyaid mellett :) Mondjuk én speciel ismerek egy srácot, aki infón tisztán megcsinálta a 7.0-t egyik félévben: felvett és jeles érdemjeggyel teljesített 42 kreditnyi tárgyat  :zomg:

Persze én is sokszor jártam 5 fölött. A választható tárgyak érdekesek, hasznosak, és gyakran könnyű belőlük jelest szerezni. Szóval nem minden kreditpont egyformán fárasztó, pedig ez lenne a cél :)

Fazék

Quote from: Ramiz on 2010-09-22, 13:10:11
Quote from: Fazék on 2010-09-22, 08:19:47
és a tea is elfogyott az irodából, vehetek vacak filtereset a sarki közértből... :(

life is cruel

http://www.youtube.com/watch?v=b6ah5OKrDNw

Érik már egy jó kis italozás-bulizás, nem? :)
yup

de egyelőre az utána következő 2 órás hazaút nem olyan nagyon vonzó. majd novembertől :D

Makos

Quote from: Fazék on 2010-09-22, 22:32:04
ez nem az én hetem  ^^"
Hát ez tényleg nem. :lol:

Én

#44692
Quote from: Próféta on 2010-09-22, 23:37:04
Persze én is sokszor jártam 5 fölött. A választható tárgyak érdekesek, hasznosak, és gyakran könnyű belőlük jelest szerezni. Szóval nem minden kreditpont egyformán fárasztó, pedig ez lenne a cél :)
Idén én is közel jártam, csak aztán támadt egy olyan fergeteges ötletem, hogy a legfontosabb, legnehezebb, kb mindenhez előkövetelmény, 5+2 kredites tárgyat (ha az alap legalább négyes, mehetsz vizsgázni a kieg tárgyból) felvettem legutolsó vizsgaalkalomra és összvissz 2 napot tanultam rá... Sose örültem még annyira kettesnek :redface:

EDIT: Bicskei, ismersz te egy bizonyos Stifter Pétert? Ő most a Norbi szobatársa koleszban és azt mondta ismer téged Pannonhalmáról :D

Member

A kallercégnek sincs értelme emailt írni, hagyományos levélben válaszolnak 400 Ft-os térvivevénnyel. Ekkora parasztokat...

Leara

Olyan felemelő érzés, hogy még csak két hete van suli, de már vagy 10-szer felhúzták az agyamat  :uzi:. Mi lesz még itt  :D...
MAL

Alkyra

Meghalt TT, 4Chan is. Mi a franc? Ennyire eldurvult a kalóz háború?

chilip

4chan nekem bejön, de TT már napok óta nem

Member

Kb. egész TT Nyaatorrents-ről volt belinkelve, most már ott keresem auto és le van tojva.

Kvikveg

#44698
[spoiler=Blaa blaa blaa Kviki megint barkacsolt]Yay, megint van furdoszobaszekrenyem. \o/ Igaz a polcot elfelejtettuk hozza, uppsz.  :redface:
A felszereles utan hianyerzetem volt, es eleg gyorsan rajottem, mi a bibi. Eloszor azt hittem lenyultak a dobozbol valahogy, de a szerelesi fuzetben sem volt szo rola.  :eek:
A szomszedok biztos orultek, hogy f9-9 kozott ket lukat utvefurtam a falba...
Mar csak kettot kell furnom ha felszerelem a masik lampat... es ha mazlim van a konyhaba kapok kampora akaszthatot. Es akkor legalabb ott nem kell furnom. Bar mar eleg szepen belejottem... a falat sem furtam at. XD[/spoiler]
Eees most jutalomfalatka: turorudiiii!

Lolz, a ceges konyvelo 21 nap szabival szamol 23 helyett... GRRR
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: Kvikveg on 2010-09-23, 23:02:18
[spoiler=Blaa blaa blaa Kviki megint barkacsolt]Yay, megint van furdoszobaszekrenyem. \o/ Igaz a polcot elfelejtettuk hozza, uppsz.  :redface:
A felszereles utan hianyerzetem volt, es eleg gyorsan rajottem, mi a bibi. Eloszor azt hittem lenyultak a dobozbol valahogy, de a szerelesi fuzetben sem volt szo rola.  :eek:
A szomszedok biztos orultek, hogy f9-9 kozott ket lukat utvefurtam a falba...
Mar csak kettot kell furnom ha felszerelem a masik lampat... es ha mazlim van a konyhaba kapok kampora akaszthatot. Es akkor legalabb ott nem kell furnom. Bar mar eleg szepen belejottem... a falat sem furtam at. XD[/spoiler]
Eees most jutalomfalatka: turorudiiii!

Lolz, a ceges konyvelo 21 nap szabival szamol 23 helyett... GRRR

Kikapcsolodaskepp gyere hozzank tapetazni.
Itt is kapsz turorudit.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_