Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Rounin

What, nagy nulla vagy? :angyali:

Flaser

Total pervert modern, who's not getting enough dreamy.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

.Attila

Én modern álmodozó lettem. Nem tudom már, pontosan mi volt a szöveg, de két része abszolút ellentmondott egymásnak. Ennyit erről.

LiaLia

Quote from: SaiyaGin on 2010-10-18, 20:00:38
Csatlakozom a barkácsklubhoz.
[spoiler]Hogy én mennyi időt el tudok szerencsétlenkedni még egy nem túl nagy asztal összerakásánál is...! ^^"[/spoiler]

:tezsvir: Gyakorlat teszi a mestert. :D

Quote from: Selmo on 2010-10-18, 18:52:40
http://szexteszt.lifenetwork.hu/kerdoiv/index.php

Alaptesztnek jó teszt szerintem. Mondjuk az értékelésnél Benkő Dánielt beleírni enyhén szólva is WTF-hányinger. Meg úgy ki is az a Benkő Dániel? ::) Vagy külön lehetett volna mutogatni, hogy melyik celebnek mi a teszteredménye. ::)

Az én rövid eredmény-jellemzésemmel egyetértek, találó, és volt benne olyan, amit eddig nem gondoltam ennyire egyértelműen, viszont igaz volt a megfogalmazás. A skálán az adott iránynál az értékben is volt nekem meglepetés, nem gondoltam, hogy ennyire, viszont teljesen elfogadható az is.
A hosszabb jellemzés igazán csak a gyakrabban adott válaszokhoz kapcsolódó általános felvilágosító szöveg. Viszont azt is jónak tartom, ha valaki amúgy nem foglalkozik ilyen kérdésekkel, vagy nem olvas ezzel kapcsolatban.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud

http://www.youtube.com/watch?v=FnqYWsoCSw4

ELvileg nem kellene egy lámpának jeleznie a vezetőnek hogy nem csukódtak az ajtók?

Bütyök

Az AEGON játékán most ingyenes üzemanyagot lehet nyerni. :) Szerintem egy próbát megér. Aki nem játszik, nem is nyerhet. :) 3000 litert sorsolnak ki a regisztráltak között, csak gyűjtögetni kell. Hajrá!  :whoah:

NYERJ INGYEN ÜZEMANYAGOT
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Cobra

A játék szervezője önkéntesen regisztráló személyek adataiból üzletszerzési és kapcsolatfelvételi lista összeállítása, és az össszegyűjtött adatoknak az AEGON Magyarország cégcsoport tagjai (adatkezelők) által üzletszerzési céllal történő felhasználása érdekében, az alábbi játékot hirdeti meg
Nekem nem ér meg egy esetleges nyeremény életem végéig kapott spam-et.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Bütyök

Quote from: Cobra on 2010-10-20, 14:01:26
A játék szervezője önkéntesen regisztráló személyek adataiból üzletszerzési és kapcsolatfelvételi lista összeállítása, és az össszegyűjtött adatoknak az AEGON Magyarország cégcsoport tagjai (adatkezelők) által üzletszerzési céllal történő felhasználása érdekében, az alábbi játékot hirdeti meg

Ez nem újdonság. A nyereményjátékok 99%ánál így van. :)
Az vált jóvátehetetlenül felnőtté, aki már azon is bosszankodik, amin nevethetne.
/Vavyan Fable/


Blog

Selmo

Whoa! Valaki nagykanállal eszi az animéket. Más nem is látott annyi animét, amennyit te meg akarsz nézni. :haha:

A tökéletesség unalmas.

Member

Kirúgtak a munkahelyedről tán? :haha:

Cloud

Vááá, másfél óra után most mentek el a DIGI-sek és nem tudták működésbe hozni a lan-internetet. Valami gebasz van. VIsszakaptuk a normál digis modemes netet, és holnap jönnek vissza újra.  :comp:

Darkstar

Quote from: Cloud on 2010-10-21, 21:20:00
Vááá, másfél óra után most mentek el a DIGI-sek és nem tudták működésbe hozni a lan-internetet. Valami gebasz van. VIsszakaptuk a normál digis modemes netet, és holnap jönnek vissza újra.  :comp:
Én meg ma arra jöttem haza, hogy a 8/0,5ös netünket 25/5ösre módosították. Nem is tudtam róla, aztán most látom, hogy új modem van itt.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

#45104
Quote from: Darkstar on 2010-10-21, 22:24:00
Quote from: Cloud on 2010-10-21, 21:20:00
Vááá, másfél óra után most mentek el a DIGI-sek és nem tudták működésbe hozni a lan-internetet. Valami gebasz van. VIsszakaptuk a normál digis modemes netet, és holnap jönnek vissza újra.  :comp:
Én meg ma arra jöttem haza, hogy a 8/0,5ös netünket 25/5ösre módosították. Nem is tudtam róla, aztán most látom, hogy új modem van itt.  :hopp:

Minekünk csak az alap 20/10-es lesz de remélem hogy holnapra már összekapják magukat. :D


más:


http://index.hu/belfold/budapest/2010/10/20/a_bkv_felmondta_az_alstom-szerzodest/

Na ezek után még jobban tolódik pár évet a 4-es metró is.

Moha

Én meg nemrég módosítottam 30/3-ról 60/6-ra. Maradtam volna a 30-as mellett, de csak így volt az akció. Mindegy, így is majdnem 2K-val fizetek kevesebbet a dupla akkora netért. :) Ráadásul a Cisco modem még jobb jelszintekkel is dolgozik.

Csak azt nem értem, hogy miért tartott a UPC-nek ennyi időbe, hogy felébredjen... :ejj:

Cobra

Kapjátok be, én már annak is örülök, hogy az 5/0,5 Adsl megy rendesen itt...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Itt meg a 4.

Acchan

QuoteMindegy, így is majdnem 2K-val fizetek kevesebbet a dupla akkora netért. :) Ráadásul a Cisco modem még jobb jelszintekkel is dolgozik.
Már értem, minek köszönhető az a pozitív kiírás az avád alatt.  :D

Fazék

Quote from: Cobra on 2010-10-21, 23:08:51
Kapjátok be, én már annak is örülök, hogy az 5/0,5 Adsl megy rendesen itt...
itt meg az 1,7/0,26

és ezért sztem többet fizetünk, mint sokatok a kábeles 10-20x-os sebességű net-ért :)

Rounin

Quote from: Fazék on 2010-10-21, 23:22:16
Quote from: Cobra on 2010-10-21, 23:08:51
Kapjátok be, én már annak is örülök, hogy az 5/0,5 Adsl megy rendesen itt...
itt meg az 1,7/0,26

és ezért sztem többet fizetünk, mint sokatok a kábeles 10-20x-os sebességű net-ért :)

Oh, hogy én meddig szoptam abban a cipőben... *buksisimi*

Cloud

Sajnos vannak ilyen helyek ahol csak a sima modemes net használható horribilis összegért. (vidéken volt hogy majdnem 10 ezret kellett fizetni egy 1/0,5 -ös netért. :S

Member

Amíg csak Emitel volt, hát ki akartam herélni magam. Aztán a monopolizáció hatalmával megjelent a T-Com, mint földre szállt angyal.

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2010-10-21, 22:55:34
Én meg nemrég módosítottam 30/3-ról 60/6-ra.

Ennek nincs tizede se a kapcsolatom valós sebessége, és még azt
is messze nem használom ki.. néha egy-egy ftp közelít hozzá, de
a net nagyátlaga még mindig 100-300kbps-os letöltési sebesség,
tehát máshol előbb ütközök szűk keresztmetszetbe

Moha

Tény, mi sem használjuk ki, ötőnknek elég volt a 30Mbit eddig is, de ha egyszer dupla akkora sávszélt kaptam kevesebbért, a meglévő csomagra viszont nem volt akció, hát inkább váltottam.

Kuroi Tenshi

hahahahaha

"japanese transvestite bassist" -- úgy tudtam, hogy ő lesz  :rotfl:

Xzone

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-10-22, 01:36:24
hahahahaha

"japanese transvestite bassist" -- úgy tudtam, hogy ő lesz  :rotfl:

:lol:

nikici

Quote from: Selmo on 2010-10-21, 20:39:03
Whoa! Valaki nagykanállal eszi az animéket. Más nem is látott annyi animét, amennyit te meg akarsz nézni. :haha:
De ha megnézed, ennek a fele mozi, 1-2 részes ova, special, vagy éppen ilyen pár perces szösszenet. Meg ezekhez képest semmi. :haha:
Amúgy meg PtW-ba meg berakok mindent, ami egy kicsit is érdekel, de tuti van több olyan közte, amit soha nem nem nézek meg végül. XD

Selmo

Igen, az anidbtől eltérő számozás kissé többnek tűnteti fel, mint amihez én hozzászoktam, de attól még tekintélyes lista. Majd a LOGH véleményedre kíváncsi leszek.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

VÉégre van DIGI-s netünk.  :whoah: