Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

nincs véletlenül valakinek UK-beli ismerőse, aki fontban tud vásárolni steam-en?
köszi.

NLZ

[reserved]

.Attila

Quote from: Soldier on 2011-03-16, 12:52:05
Quote from: NLZ on 2011-03-16, 02:35:08
Lol, ilyet se láttam még.

én meg ilyet nem láttam még, hát gratulálok.
http://www.youtube.com/watch?v=KvtF2GlmD5s

szabálysértés: elénekeltek márc.15.-én a himnuszt... hm mekkora vétek..
szégyen..

Tuti, hogy nem erről van szó, csak nyilván valakinek érdeme ezt hangoztatni.
Gyanítom, hogy nem a himnusz éneklésével volt a gond, hanem hogy hol és mikor énekelték.
Érzésem szerint előre tudták, hogy ez lesz, ezért szándékosan provokálták ki.
A teljes igazság persze nem fog kiderülni, mint ahogy a bértapsolóké sem.

Member

Hangzottak el olyan szavak az ünnepségükön, ami simán elment gyűlöletbeszédnek, vélhetően erre kaptak rá, és ha jól tudom, gárdistákat is avattak, ami meg ugye be lett tiltva, az egyenruhájával együtt.

A Bar!kád demagógiája végtelen.

Quote from: Soldier on 2011-03-16, 13:17:37
jó persze csak érted annyi nincs a rendőrökben hogy megvárják míg vége a himnusznak,s egy helyben állni. csöpp hazaszeretett sincs ezekben... utána is előállíthatták volna...
Aztán addig éneklik a himnuszt, míg be nem esteledik, mert addig szobrosat kell játszani? :) Szerintem ilyen érzelmi dolgokat nem kellene a rendfenntartásba keverni.

Rounin


chilip

majd az egyszerű közrendőr megtagadja a felettese parancsát mert himnuszt énekel valaki  ::)

következő lépés az lesz hogy bankrablókat körülveszik azok meg elsétálnak himnuszt szavalva, mert addig minden rendőr vigyázba vágja magát.

.Attila

Quote from: chilip on 2011-03-16, 13:20:39
következő lépés az lesz hogy bankrablókat körülveszik azok meg elsétálnak himnuszt szavalva, mert addig minden rendőr vigyázba vágja magát.

:lol:

Darkstar

Quote from: chilip on 2011-03-16, 13:20:39
következő lépés az lesz hogy bankrablókat körülveszik azok meg elsétálnak himnuszt szavalva, mert addig minden rendőr vigyázba vágja magát.
:Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soldier

#47288
Quote from: Member on 2011-03-16, 13:19:46Szerintem ilyen érzelmi dolgokat nem kellene a rendfenntartásba keverni.

rendfenntartás ? nevetséges. de jó tudni hogy néhány speciális helyzetben még nálunk is van ilyen.

bankrablót a rendőrök max akkor állják körbe, ha fizetés van...

Member

Tudom, hogy csak a gárda tudna rendet fenntartani, de mi nem akarunk rendet. ::)

Soldier

jah jah jah. igazad van.
csak ne az én lányomat erőszakolják meg, illetve az én fiamat verjék össze fényes nappal, vagy ne az én utcámba vonuljanak fel 200an, a többi nem érdekel.

Fazék

ez mind nagyon szép és jó, csak lehetőleg vonuljatok át a témával valami másik fórumra. thx

szerk: próbáltam találni vmi "every time you argue about politics, god kills a kitten" képet, de úgy látom ilyen még nincs, most meg nincs kedvem egyet átszerkeszteni.

Rounin

You guys need to yiff sexy skunk-foxes till the break of dawn.

Member

Szerintem ez még bőven nem durvult el annyira, hogy képet kelljen linkelni.

Darkstar

Kép helyett elég a fórumszabályzatot linkelnem vagy tudjátok magatoktól is, hogy politika nincs? És ez már oda tartozik.  :ejnye:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

Quote from: Member on 2011-03-16, 13:59:47
Szerintem ez még bőven nem durvult el annyira, hogy képet kelljen linkelni.
[spoiler][/spoiler]
[spoiler]Debreceni Egyetem[/spoiler]
[spoiler]DE[/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: Darkstar on 2011-03-16, 14:02:42
Kép helyett elég a fórumszabályzatot linkelnem vagy tudjátok magatoktól is, hogy politika nincs? És ez már oda tartozik.  :ejnye:
Soldier linkelt egy videó hírt, mely szerinte aggályos törvényesség szempontjából. Próbáltunk rávilágítani, hogy mi lehetett a valódi indok, jeleztem, hogy a forrás megbízhatatlan. Ezt követően poénba történő átforgatás történt Chilip részéről, majd felvetettem kételyeimet az új polgárőrséggel kapcsolatban, míg Soldier a közbiztonság alacsony fokáról beszélt. Ebben mi a politika? :(

Rounin

Quote from: Member on 2011-03-16, 14:11:11
Quote from: Darkstar on 2011-03-16, 14:02:42
Kép helyett elég a fórumszabályzatot linkelnem vagy tudjátok magatoktól is, hogy politika nincs? És ez már oda tartozik.  :ejnye:
Soldier linkelt egy videó hírt, mely szerinte aggályos törvényesség szempontjából. Próbáltunk rávilágítani, hogy mi lehetett a valódi indok, jeleztem, hogy a forrás megbízhatatlan. Ezt követően poénba történő átforgatás történt Chilip részéről, majd felvetettem kételyeimet az új polgárőrséggel kapcsolatban, míg Soldier a közbiztonság alacsony fokáról beszélt. Ebben mi a politika? :(

Nem tudom eldönteni, hogy most magadat vagy a többieket próbálod hülyének beállítani. :D

Member

Az a gyakorlati tapasztalásom, hogy ami érdekli az egyént és nem bosszantja, az érvelés, meggyőzés, hírek elemzése, világmegváltás, amitől meg feláll a szőr a hátán, az egy skatulyában a végig kisbetűs politika. Mert még ha pártok vagy mozgalmak neveit említettük volna, akkor OK, de ez így egy erős szűrő.

Soldier

egyetértek.

Darkstar

Amíg a szabályzatban az van, hogy nincs politika, addig ezt tartsatok be és ne azt akarjátok elemezni, hogy hol és merre van a határ. A gárdázás meg végleg nem ide tartozik. Ha nem tetszik, javaslat mehet a moditopikba, de úgysem fogjuk megváltoztatni az ide vágó részt :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


frozenstein

Na én is elkaptam valamit, pedig megfázáson kívül nem is emlékszem mikor voltam utoljára beteg. Reggel munkábamenet buszon rosszul lettem, hidegrázás, hányinger, úgyhogy jöttem vissza busz fordultával. Mire orvoshoz értem már csak enyhe émelygés, hőemelkedés. Azóta ettem is, most is csak egy kicsit melegem van, így hát élvezem a betegszabit. :D

Member

Szerintetek az jó jel, ha állásinterjúra invitáló levélen elírták a nevemet? ::)

szpeter

Quote from: Member on 2011-03-16, 17:07:53
Szerintetek az jó jel, ha állásinterjúra invitáló levélen elírták a nevemet? ::)
"-M! M-el!  Member! Nem Nember!
-Si Señor.Kender.
-Nemmm! "

Kinek fáj még a feje rajtam kívül? Próbálom betudni a frontnak.

Member

Quote from: szpeter on 2011-03-16, 17:18:26
Kinek fáj még a feje rajtam kívül? Próbálom betudni a frontnak.
Két közmunkásnak is fájt, egész nap ezt hallgattam.

Fazék

Quote from: szpeter on 2011-03-16, 17:18:26Kinek fáj még a feje rajtam kívül? Próbálom betudni a frontnak.
amint vége a munkaidőnek, hazamegyek, beesek az ágyba, és holnap reggelig azt hiszem a fejem se emelem föl.

de az is lehet, hogy megpróbálkozom egy fejfájáscsillapítóval :)

.Attila

Quote from: szpeter on 2011-03-16, 17:18:26
Kinek fáj még a feje rajtam kívül? Próbálom betudni a frontnak.

Tegnap este volt brutális. Ma még nem volt.

Cloud

És mire eljött a munkanap, meggyógyultam.Helyettem meg barátnőm lett beteg.  :frown:

szpeter

Quote from: .Attila on 2011-03-16, 17:53:20
Tegnap este volt brutális. Ma még nem volt.
Én tegnap épp csak nem tudtam aludni.Reggel óta viszont még hasogat is a fejem.  :frown:
Quote from: Fazék on 2011-03-16, 17:35:15
beesek az ágyba, és holnap reggelig azt hiszem a fejem se emelem föl.
Nekem is azt kéne...előtte meg lekászálódni a netről.  ^^"