Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Member

Quote from: Cloud on 2011-04-27, 18:16:01
Erről meg ne is beszéljünk.  ::)    Én mondjuk már a Ferihegy átnevezését sem nagyon értem, de hát én ilyen tudatlan vagyok. :)
A legnagyobb hazaáruló, "El lehet innen menni" Feri becenevét nevét nem viselheti egy országos... nemzeti repülőtér! ::)

Ha jól tudom, az ország átnevezésével nem szívunk. Végülis remélem.

Selmo

Quote from: Member on 2011-04-27, 18:19:37
Ha jól tudom, az ország átnevezésével nem szívunk. Végülis remélem.
Azért én kihagynám Orbaniat.

A tökéletesség unalmas.

teraflare

#47702
Quote from: Selmo on 2011-04-27, 18:49:09
Quote from: Member on 2011-04-27, 18:19:37
Ha jól tudom, az ország átnevezésével nem szívunk. Végülis remélem.
Azért én kihagynám Orbaniat.
Miért nem Viktória? :D (szar szóvicc)
De ez már politizálás  :mad:

szpeter

#47703
A Lágymányosi meg Rákóczi híd lesz; annak viszont személy szerint örülök,hogy "közterületet neveznek el Illyés Gyuláról, Wass Albertről, Görgey Artúrról, Sinkovits Imréről és Mansfeld Péterről is."  :cool: A Szent János tér annyira nem,bár jobb,mint az Elvis teres ötlet,de egyiket se díjazom igazán.  ^^" De mennyi szabadidejük van,nagyon jó, épp csak társadalmi-gazdasági összeomlás szélén táncolunk.

szerk.:
Ha már társadalmi összeomlás..
Mi folyik ott Gyöngyöspatán..?!  :eek:  egyik legkorrektebb hírközlés eddig  Gyász..  :ejj:
lol komment "polgárháborúhoz polgárok is kellenének.."

Member

Már vagy 5 forrásból elolvastam a hírt, az indextől a barikádig, nem hiszem el, hogy ketten ne tudnák legalább ugyanazt hazudni. Vélhetően az egyik félnek ki kell lépnie a konfliktusból, és azok a romák lesznek, a kérdés, hogy hová költöznek? Ugyanis ahová költöznek, ott rajtuk lesz a gyöngyöspatai bélyeg.
Szombaton jártam a településen, kb. 50 főnyi cigányság tartózkodott ott, abból 30 volt középkorú férfi (ezért "kicsit" irreálisnak érzem a barikád-féle 100 fős cigányhordázást). Kicsit érdekes volt látni a tizenéves srác arcát beverve most, akivel ott akkor beszélgettem is.

szpeter

#47705
Én is végigolvastam majdnem minden oldalt,barikádot mondjuk pont kihagytam  ^^" Nem igazán jött le,hogy most ki a fene vágta pofán a cigánygyereket.(vagyis inkább h miért,h került az oda 1általán)
Az ottani cigány-létszám szerintem elég váltakozó lehet,jönnek-mennek.A 100 nekem is soknak tűnik,de a hír24en a kamera szerint 50-60 fős társaság..persze fax tudja. Annyira nem ellentmondóak azért azok a hírforrások,a közös pontokból érdemes kiindulni.

Member

Valószínűleg a kissrác beszólt a betyároknak (kinézem belőle, eléggé csapta a szelet az aktivista csajoknak), azoknál meg elpattant egy idegszál, ekkor a rendőrség és a családok is oda özönlöttek, aztán a máshol menetelő véderősök meg bejutottak a telepre, ahol kitört a nagyobb verekedés. Én erre tippelnék, de jó volna, ha nem Horváth Aladárból és Eszes Tamásból kellene összegyúrni a valóságot. ::) Mindenesetre a kormány tehetetlensége kiakasztó.
A lakosság hozzáállása fog itt dönteni, amit könnyen leszűrhetünk majd az időközi polgármester-választás végeredményéből.

White SeeD

Ugyan, hát ez kell a népnek. Már a Rómaiak is tudták mi köll a népnek. Hát cirkusz meg kenyér. Mivel mi kisebb ország lennénk, ezért kenyér nélkül is megy a dolog.
Elvégre most senkit sem izgat, hogy a Budapesti hajléktalanok egyenlőek lesznek a bűnözőkkel és ha nincs hol laknod lecsuknak.
Vagy az sem tűnt fel senkinek hogy bevezetnek pár új adót.
Jól tolják a fiúk :cool:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zsiga

Quote from: White SeeD on 2011-04-27, 22:50:49
Elvégre most senkit sem izgat, hogy a Budapesti hajléktalanok egyenlőek lesznek a bűnözőkkel és ha nincs hol laknod lecsuknak.
Ez így nekem túl szépen hangzik. Tényleg kitakarítják végre a sok csövest BP-ről? A végén még Fidesz-szavazót csinálnak belőlem? :muhahah:

Member

Jah, 50k bünti vagy 10 nap elzárás jár annak, aki köztéren tárolja a cuccát vagy azt hajléknak használja. Már várom, mikor vezetik be az eutanázia kabinokat, ahol fizikailag is megsemmisíttethetik magukat. :ejj:

szpeter

Quote from: Member on 2011-04-27, 23:03:45
Már várom, mikor vezetik be az eutanázia kabinokat, ahol fizikailag is megsemmisíttethetik magukat. :ejj:
Szerintem ne adj Zsigának ötleteket :D :D Am a 10 nap elzárás egész jó kiskapu,mehetnek a fűtött dutyiba,van kaja..

Member

Quote from: szpeter on 2011-04-27, 23:09:10
Quote from: Member on 2011-04-27, 23:03:45
Már várom, mikor vezetik be az eutanázia kabinokat, ahol fizikailag is megsemmisíttethetik magukat. :ejj:
Szerintem ne adj Zsigának ötleteket :D :D Am a 10 nap elzárás egész jó kiskapu,mehetnek a fűtött dutyiba,van kaja..
Ezen filóztam én is, baromira sokba fognak kerülni az államnak, fordítva sül el a terv. Viszont nem tudni, kikkel kerülnek egy cellába, ezek a legyengült alkoholbetegek nagyon kiszolgáltatottak lesznek.

NLZ

Mi mást lehetne ezekkel kezdeni? Minden csak több pénzbe kerülne.
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2011-04-27, 23:21:43
Mi mást lehetne ezekkel kezdeni? Minden csak több pénzbe kerülne.
Megelőzni a tünetkezelés helyett pl.? :) Egy rossz lakáshitel vagy válás is az utcára juttathat, ott meg gyorsan leépül az ember. A fővárosban ráadásul pofátlanul sok bérlakás áll üresen.

NLZ

Quote from: Member on 2011-04-27, 23:30:05
Quote from: NLZ on 2011-04-27, 23:21:43
Mi mást lehetne ezekkel kezdeni? Minden csak több pénzbe kerülne.
Megelőzni a tünetkezelés helyett pl.? :) Egy rossz lakáshitel vagy válás is az utcára juttathat, ott meg gyorsan leépül az ember. A fővárosban ráadásul pofátlanul sok bérlakás áll üresen.
No, hát ezért kéne menned tüntetni, hogy ezt megoldják. Nem pedig egyéb hülyeségek miatt. :)
[reserved]

Cloud

Quote from: Zsiga on 2011-04-27, 22:57:38

Ez így nekem túl szépen hangzik. Tényleg kitakarítják végre a sok csövest BP-ről?

Utópia?  ::)

Próféta

Quote from: Nakedape on 2011-04-27, 10:31:31
front, én tegnap elkezdtem
+1 itt lüktet az én koponyámban is.  :(
Amikor a nagypapa mesélte, milyen borzalmas volt a front, sose hittem volna, hogy én is megélem majd...

Nakedape

jahh, neki meg lehetett frontnégyzet is
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Gyulolom, hogy ket bongeszo haromfelekeppen ertelmezi azt, hogy min-height. Rohadjon meg az osszes tetves programozo, aki ezeket irta. Mi a halalt lehet azon nem erteni, hogy min-height??!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Az átnevezésekre válaszolva: ezekkel a "műbalhékkal" kívánják elterelni a nép figyelmét arról, hogy az igazán lényeges dolgokban semmi változás nincs.

Kvikveg

#47720
Quote from: Én on 2011-04-28, 02:18:34
Az átnevezésekre válaszolva: ezekkel a "műbalhékkal" kívánják elterelni a nép figyelmét arról, hogy az igazán lényeges dolgokban semmi változás nincs.
Ez olyan, mint a bankszektor es a terroristak. :haha:

Megj: ezen most sirok es nevetek
"The min-height property is supported in all major browsers."
Aha. Amikor a min-height-re az FF mukodik, a height-re meg az IE. Csak utobbi esetben meg nem neztem, hogy ennyi, es kesz, vagy hajlando nagyobbra csinalni. Ha igen, megusztam.
Hah, megusztam. Na ennyit a logikus elnevezesekrol.  :ejj:

edit: megsem usztam meg, csak nem bukott le.
Hat fulladjanak meg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

A most alkotott kommentjeimet a krampampuli számlájára írom, ne vegyétek őket túl komolyan.

Moha

Quote from: Darkstar on 2011-04-27, 16:17:26
Minden politikai felhang nélkül, de aki ezt a pénz és elsősorban papírpazarlast kitalálta, addig ütném, amíg mozog. Nem elég, hogy a pályáztatási rendszer milyen szintű idiotizmus (fuck Yeah több száz oldalas pályázat, 3 példányban nyomtatva kell beadni), ennek a tetejébe basszunk el meg 300+M lap papírt... (nem, cseppet sem vagyok zöld, de a papír agyatlan pazarlása mindig felháborít)
http://m.index.hu/belfold/2011/04/27/mindenkinek_kipostazzak_az_alkotmanyt/
8 millió embernek küldik ki? Az 5 éves kiskölyköknek is? Mi a pék f***ának?  :gyagya: Úgy bírom, hogy mennyire tudják pocsékolni a pénzt. :ejj: Aki annyira kíváncsi az alkotmány szövegére, az elolvassa a neten, vagy a Magyar Közlönyben. Aki egyikre sem képes, az meg úgysem számít, mert vagy kisgyerek, vagy szenilis öreg, aki inkább üljön kint a szabadban és hallgassa a madarakat, mintsem ilyenekkel foglalkozzon.

Én

Ha már papír: A BKV pont mostanában nyomott új menetrendeket -> az összeset újra kell nyomni az átnevezések miatt -> +20% jegy/bérletár -> fuck yeah

Nakedape

Quote from: Moha on 2011-04-28, 10:04:55
Quote from: Darkstar on 2011-04-27, 16:17:26
Minden politikai felhang nélkül, de aki ezt a pénz és elsősorban papírpazarlast kitalálta, addig ütném, amíg mozog. Nem elég, hogy a pályáztatási rendszer milyen szintű idiotizmus (fuck Yeah több száz oldalas pályázat, 3 példányban nyomtatva kell beadni), ennek a tetejébe basszunk el meg 300+M lap papírt... (nem, cseppet sem vagyok zöld, de a papír agyatlan pazarlása mindig felháborít)
http://m.index.hu/belfold/2011/04/27/mindenkinek_kipostazzak_az_alkotmanyt/
8 millió embernek küldik ki? Az 5 éves kiskölyköknek is? Mi a pék f***ának?  :gyagya: Úgy bírom, hogy mennyire tudják pocsékolni a pénzt. :ejj: Aki annyira kíváncsi az alkotmány szövegére, az elolvassa a neten, vagy a Magyar Közlönyben. Aki egyikre sem képes, az meg úgysem számít, mert vagy kisgyerek, vagy szenilis öreg, aki inkább üljön kint a szabadban és hallgassa a madarakat, mintsem ilyenekkel foglalkozzon.

mindentől függetlenül én már a számot se értem

minden állampolgár vs  8 millió?
mármint nem majdnem 10 mill állampolgár van??
tehát ha mindnek az tíz, ha 8 mill az a választópolgárok, abban mondjuk persze az 5 éves gyerek nincs benne.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

És miért van ennyi választópolgárunk?
Mert az öreganyók is beleszólhatnak az egészbe...felső választási korhatár miért nincsen?

Meg szép és jó, hogy kiküldik az alkotmányt...de minek? A legtöbben úgyis ledobják a pincébe és télen megy a kandallóba, ha jól sejtem.

Nakedape

szerintem ez a felső korhatár nem túl kultúrált de nem i s túl tartható ötlet.
ha már szenilis, az  más, de arra most is van szabályozás,h ha a jogokat ugye nem mag gyakorolja, hanem gondnok.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Nakedape on 2011-04-28, 11:12:29
mindentől függetlenül én már a számot se értem

minden állampolgár vs  8 millió?
mármint nem majdnem 10 mill állampolgár van??
tehát ha mindnek az tíz, ha 8 mill az a választópolgárok, abban mondjuk persze az 5 éves gyerek nincs benne.
Tudtommal már nem vagyunk 10 millióan. Kötve hiszem, hogy kevesebb, mint 2 millió 18 év alatti lenne, de dobjatok egy statisztikát...

Szerintem nagyon nyugodtan lehetne felső korhatára a szavazati jognak, vagy legalább szellemi állapothoz kötni. Átlag 80+ éves a múltban él és túlzottan befolyásolható, inkább hagyja az unokáira, hogy eldöntsék a jövőt... Annyi idősen valószínű én is szenilis vén hülye leszek...  :P

Fazék

Quote from: Moha on 2011-04-28, 13:28:17
Szerintem nagyon nyugodtan lehetne felső korhatára a szavazati jognak, vagy legalább szellemi állapothoz kötni. Átlag 80+ éves a múltban él és túlzottan befolyásolható, inkább hagyja az unokáira, hogy eldöntsék a jövőt... Annyi idősen valószínű én is szenilis vén hülye leszek...  :P
sztem meg a nőktől kéne elvenni a szavazati jogot, mert mind hisztérikus, az érzései által könnyedén befolyásolt személy, fogalmuk sincs az egészről, inkább főzzenek

Member

#47729
Quote from: NLZ on 2011-04-27, 23:31:44
No, hát ezért kéne menned tüntetni, hogy ezt megoldják. Nem pedig egyéb hülyeségek miatt. :)
Ha BP-n laknék, szerintem mennék mindre. Az Üres Lakások Menetére különösen.

Quote from: Makos on 2011-04-28, 11:32:04
És miért van ennyi választópolgárunk?
Mert az öreganyók is beleszólhatnak az egészbe...felső választási korhatár miért nincsen?
Tudom, csúnya dolog, de nekem is megfordult a fejemben, hogy 55 év felett jó volna négyévente cselekvőképességet vizsgálni, meg esetleg középfokú végzettséghez kötni a szavazati jogot. :D Persze ez járhatatlan út, a szellemileg nem éppen frisseket is képviselnie kell valakinek.

QuoteMeg szép és jó, hogy kiküldik az alkotmányt...de minek? A legtöbben úgyis ledobják a pincébe és télen megy a kandallóba, ha jól sejtem.
A Nemzeti Konzultációk szerinted miért vannak? El kell hitetni a néppel, hogy vele együtt kormányoznak, ez a populista politikusok módszere. Szerencsére egyre többen undorodnak meg tőlük.

Quote from: Nakedape on 2011-04-28, 11:39:39
szerintem ez a felső korhatár nem túl kultúrált de nem i s túl tartható ötlet.
Ebben a formájában valóban nem, hiszem mennyi egyetemi oktató, tudós aktív még 80 felett is. Vagy ott van Bálint gazda, aki mekkora kertész.