Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta


Fazék

#49052
Csak hogy belelássatok egy hazai átlagos villanyszerelő agyába:

kaptak Székesfehérváron 37 olasz lámpát.
rohadt digók az egyik lámpából kifelejtették a lámpa aljat, csak a búra volt a dobozban.
természetesen ők augusztusi szabadságukat töltik, jelenleg a fű se nő náluk, oldjuk meg...

ok, akkor lemásoljuk amennyire hűen csak lehet az alját, úgyis a búra teljesen elfedi, csak úgy nagyjából hasonlóan kell tartania a búrát és hasonlóan kell állnia a fényforrásnak.

mondtam villanyszerelőknek, hogy szereljenek le egy aljat, csomagolják be, küldjük a futárt érte.
1. alkalommal baszott a futárnak fölvenni a villanyszerelő, pedig mondtam neki, hogy fél-1 órán belül ott lesz a csomagért
2. alkalommal is hajlandó volt a futár szerencsére kimenni, így már eljött a csomag gond nélkül.

itt kibontjuk, benne van a lámpabúra, a lámpa alja sehol...
kedden épület átadás.
no comment.

Cloud

 :D

Szép az élet.

Kraivan

A hibafaktor sajnos mindig jelen van.
Ilyeneket nem lehet kisakkozni azzal h +1-2 fölöslegbe, amit visszaszállítatni lehetne esetleg felhasználni máshol?


Fazék

Quote from: Kraivan on 2011-08-15, 18:34:59
A hibafaktor sajnos mindig jelen van.
Ilyeneket nem lehet kisakkozni azzal h +1-2 fölöslegbe, amit visszaszállítatni lehetne esetleg felhasználni máshol?
1. nem értetted meg a sztori lényegét. - megkértem őket, hogy egy rohadt lámpa alapot szereljenek le, és küldjék föl Pestre, hogy le tudjuk másolni.
erre a barmok visszaküldik a búrát magában... és ehhez kell szülnünk kb vakon egy tartót, ami talán vmilyen vakszerencse folytán majd egyezik a már fölszerelt 36 társával :)
2. nincsen akkora haszon a lámpákon, hogy megérje tartalékba 1-2-t berendelni, ami aztán ott rohadna a raktárban évekig.
ez nem olyan, hogy fölhasználom más lámpákhoz, vagy úgyis eladjuk. kisegymillió féle lámpa van, kisegymillió féle igény, az ilyen +1-2-k évekig csak rohadnának a raktárban, lekötve a helyet és a pénzt.

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-08-15, 18:37:40
Quote from: Kvikveg on 2011-08-14, 02:26:51
http://www.thinkgeek.com/geektoys/collectibles/e5c8/
Jo hatteruk van. Jo otlet! :D
http://www.thinkgeek.com/geektoys/japanfan/a6d0/
Nekem ez jobban tetszik.
Ez nekem mar kicsit brutal. :D
A TARDIS kertikukszli tetszett meg, az legalabb meg hasznalhato is. Csak mikor lesz hozza nekem kertem? XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xzone

Vártam az FBI furgont miután megnéztem...

http://www.youtube.com/watch?v=cM2n4DPuDX0

kikuchiyo

Failure is the default option

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member


Én

#49062
Quote from: Member on 2011-08-16, 18:21:23
http://www.vecsesi-hirhatar.hu/hirek/krokodil-drog-a-szegenyek-heroinja

Ba Ba Ba Ba (videó utolsó pár másodperce 18+ :eek: )
Slowpoke. Pár hete volt indexen is, fura, hogy épp te nem láttad. :D
Az ördög a növényvédőszer-boltokban lakik, bombát, drogot, meg még ki tudja mit lehet gyártani a termékekből...

Member

Éppen kuruc.infót olvastam. ::)
Hallottam a dizájnerdrogok javáról, de a krokodilt nem ismertem eddig.

NLZ

Slowpoke, a necrodrogok még én is olvastam itt a fórumon. Itt ráadásul lightos verzió van, a multkori videóban durvábban kilátszottak a csontok. :D
[reserved]

Kvikveg

Quote from: NLZ on 2011-08-16, 19:08:24
Slowpoke, a necrodrogok még én is olvastam itt a fórumon. Itt ráadásul lightos verzió van, a multkori videóban durvábban kilátszottak a csontok. :D
Aaargh, ne is emlegesd!  :zomg:


Also: ismer valaki valakiket akik vagy Torontoban(Kanada) vannak, vagy Londonban(UK)? Vagy ezek kornyeken?
Kis informaciohalaszatra kellenenek. Vagy ismerosnek. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

blackman


Member

Quote from: NLZ on 2011-08-16, 19:08:24
Slowpoke, a necrodrogok még én is olvastam itt a fórumon. Itt ráadásul lightos verzió van, a multkori videóban durvábban kilátszottak a csontok. :D
Közben már kerestem képeket róla, nem hiszem el, hogy nem fertőződtek el.

Másik hiányosságomat is bepótoltam ma, the cake is a lie. :whoah:

NLZ

"Dark Lady watch over you." :D
[reserved]

paplandi

Sziasztok, megint jöttem zargatni a képtáblával kapcsolatban!
Az eddig #1 magyar imageboard, a lohere úgy tűnik meg fog szűnni (2 napja nem elérhető), emiatt rengetegen átözönlöttek - a gondolom az oldallal és ezzel a fórummal egy szerveren lévő - a http://usteam.hu/pictures/ boardra.
Ezzel az a gond, hogy a részleg egyáltalán nincs moderálva és az idelátogató társaság szinte bármit megtehet.
Ebbencset, az egyik opnak tűnő egyént próbáltam keresni de nem jártam sikerrel, remélem van itt valami illetékes aki rendet fog tudni tenni.

Üdv.

Kvikveg

Uristen, a volt cegem erdeklodik irantam.  :eek:
Most tiszta stressz vagyok. VALTOZAAAAS!
Remelem jol sul el.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2011-08-17, 16:50:13
Uristen, a volt cegem erdeklodik irantam.  :eek:
Most tiszta stressz vagyok. VALTOZAAAAS!
Remelem jol sul el.

mmint magyarország?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

chilip

Quote from: Kvikveg on 2011-08-17, 16:50:13
Uristen, a volt cegem erdeklodik irantam.  :eek:
Most tiszta stressz vagyok. VALTOZAAAAS!
Remelem jol sul el.

:lol:

miért rúgtak ki?  :confused:

.Attila

Quote from: chilip on 2011-08-17, 18:22:10
Quote from: Kvikveg on 2011-08-17, 16:50:13
Uristen, a volt cegem erdeklodik irantam.  :eek:
Most tiszta stressz vagyok. VALTOZAAAAS!
Remelem jol sul el.

:lol:

miért rúgtak ki?  :confused:

Ő ment el, hogy kimehessen Kanadába.

chilip

jaaaa, azthittem egy kinti kanadai cég ahonnan elment az kereste fel újra

Selmo

Quote from: paplandi on 2011-08-17, 15:28:04
Sziasztok, megint jöttem zargatni a képtáblával kapcsolatban!
Az eddig #1 magyar imageboard, a lohere úgy tűnik meg fog szűnni (2 napja nem elérhető), emiatt rengetegen átözönlöttek - a gondolom az oldallal és ezzel a fórummal egy szerveren lévő - a http://usteam.hu/pictures/ boardra.
Ezzel az a gond, hogy a részleg egyáltalán nincs moderálva és az idelátogató társaság szinte bármit megtehet.
Ebbencset, az egyik opnak tűnő egyént próbáltam keresni de nem jártam sikerrel, remélem van itt valami illetékes aki rendet fog tudni tenni.

Üdv.
Nem hiszem, hogy lenne itt illetékes, a többség nem is tudja, hogy van ilyen. Max szólok Zsonak, hogy pár napra kapcsolja ki, hátha átmegy a nép máshová. :mittomen:

A tökéletesség unalmas.

paplandi

Quote from: Selmo on 2011-08-17, 20:03:31
Nem hiszem, hogy lenne itt illetékes, a többség nem is tudja, hogy van ilyen. Max szólok Zsonak, hogy pár napra kapcsolja ki, hátha átmegy a nép máshová. :mittomen:

Igazából admin password-el kéne nuke-olni, mert már ki tudja mivel pakolták tele; és aztán lezárni egy időre.

Kvikveg

Kicsit hosszu lenne elmagyarazni, hogy most milyen kaosz-szervezes megy, de nagyon kaosz.
Es ha sikerul, akkor 1 koltozok Kanadaban mashova, 2 visszakuldenek oda ahol regen dolgoztam, kikuldetesben neha, vagy gyakran, vagy baromi gyakran.
De lehet, hogy semmi sem lesz belole.
Ha meg nem vagyok kikuldtesben akkor meg franc se tudja mire tudnak hasznalni, stressz, stressz, stressz.
Raadasul ahova koltoznek, ott meg nem voltam, mittudomen szeretni fogom-e.
Vegulis a mostani helyre is azt hittem, hogy jo lesz, de nagyon furcsa meg mindig.

Also: aaaa 27.en jon az uj Dr Who reeesz, aaa messze van!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Quote from: paplandi on 2011-08-17, 20:13:38
Igazából admin password-el kéne nuke-olni, mert már ki tudja mivel pakolták tele; és aztán lezárni egy időre.
Írj zsozsonak PM-et.

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

#49079
Quote from: Kvikveg on 2011-08-17, 20:16:11
egyedül külföldön, munka és remény nélkül
Quote from: Kvikveg on 2011-08-17, 20:16:11
uj Dr Who reeesz, aaa messze van!

Azért jó látni, hogy a prioritásaid rendben vannak.



Quote from: Xzone on 2011-08-16, 02:36:41
Vártam az FBI furgont miután megnéztem...

http://www.youtube.com/watch?v=cM2n4DPuDX0

Uhhh - ez a pasas úgy néz ki, mint az az orosz "trololo" énekes. Double creepy.
Failure is the default option