Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Cloud on 2019-11-24, 21:15:05
Jár még erre valaki? :(
Igen. Neha, random.

Quote from: Selmo on 2019-11-25, 13:07:03
Lassan nyithatunk új topicot kinek mi fáj címmel. ^^
Szoljal es beirom hogy eppen az elet (kicsit suru November-Decemberem volt). *drama* Enyhitik olyanok mint a humor a The Mandalorian-ban.

Quote from: kikuchiyo on 2019-11-27, 00:23:29
En is elek, de most mar csak hetente-kethetente nezek fel es konstatalom, hogy nincs semmi. A mi korunkban ( :)/:bruhuhu: ) egyre gyorsul a szubjektiv idoerzekeles, mire felnezek, mar megint ujra itt a karacsony meg az uj ev, egesz honapok, fel evek esnek ki, mint abban a Futurama-epizodban. A baratok, ismerosok, forumok meg nagyjabol linearis utemben morzsolodnak le, a ketto egyutt pedig kiadja, hogy az elet elsivarosodasa latszolag egyre gyorsabb es teljesebb.
+1 neha nezem, hogy a ezt nemreg vettem/neztem meg/beszeltem vele/stb aztan az amazonos bevasarlolistamban 2 evvel ezelottrol talalom meg es hasonlok.  :eek:

Quote from: Moha on 2019-12-02, 11:49:02
Amúgy a kemény magból az elmúlt évek során már mindenki járt Japánban, csak én nem? :D
Nem, en sem. Pedig elvileg osszejohetett volna, volt ott ceges projekt, csak mas ment.

Quote from: zsozso on 2019-12-14, 19:08:09
Meg is szuletett, 3.75kg es 60cm :)
Wow gratulalok!!!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

noriko

Quote from: zsozso on 2019-12-14, 19:08:09
Meg is szuletett, 3.75kg es 60cm :)
Gratulálok!  :kocc:

Jön a Szilveszter és nosztalgikus hangulatba kerültem, és gondoltam, benézek ide.  :smile:
Eseményt nem hirdetek, mert lusta vagyok rendet rakni otthon.   :lazza:

Ez idén a(z első) hozzászólásom! Még ér!
Olyan rég jártam erre, hogy egy pillanatra kerestem zsozso posztjához a lájk gombot  :D
"I wish I could, but I don't want to."

SaiyaGin

Quote from: noriko on 2019-12-31, 02:14:25
Eseményt nem hirdetek, mert lusta vagyok rendet rakni otthon.   :lazza:

Ez idén a(z első) hozzászólásom! Még ér!
Olyan rég jártam erre, hogy egy pillanatra kerestem zsozso posztjához a lájk gombot  :D

:lul:

Kvikveg

Quote from: noriko on 2019-12-31, 02:14:25
Ez idén a(z első) hozzászólásom! Még ér!
Olyan rég jártam erre, hogy egy pillanatra kerestem zsozso posztjához a lájk gombot  :D
:lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha



Van itt még valaki? :D

chilip

Quote from: Moha on 2020-03-04, 13:08:10


Van itt még valaki? :D
Van itt még valaki?
Van itt még valaki?
Van itt még valaki?

a bekiabálásod visszhangzik, mint egy völgyben. csak a saját hangod hallod válasznak :D

NLZ

Online Today: 3
[reserved]

Selmo

Próbáljuk kitalálni ki volt az a 3.

A tökéletesség unalmas.

Cobra

Én minden nap benézek, hogy írt-e valaki valamit :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Akkor ahogy látom, a kemény mag itt van, csak hozzám hasonlóan többnyire read only módban. :)

SaiyaGin

Quote from: Moha on 2020-03-06, 10:55:55
Akkor ahogy látom, a kemény mag itt van, csak hozzám hasonlóan többnyire read only módban. :)

:tezsvir:

Selmo

Mivel többnyire nincs mihez hozzászólni.

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Quote from: Selmo on 2020-03-08, 13:08:36
Mivel többnyire nincs mihez hozzászólni.
+1
Könyvjelzőben van az oldal, naponta, kétnaponta azért felnézek. Elolvasom frozenstein milyen animét látott, aztán ennyi. :D

chilip

Quote from: Cloud on 2020-03-08, 13:52:57
Quote from: Selmo on 2020-03-08, 13:08:36
Mivel többnyire nincs mihez hozzászólni.
+1
Könyvjelzőben van az oldal, naponta, kétnaponta azért felnézek. Elolvasom frozenstein milyen animét látott, aztán ennyi. :D

Quote from: frozenstein
Insert Random Anime title
Hát ez az anime tök szar volt, nem is tudom miért néztem meg.

10/10

Darkstar

Gyakrabban kéne Japánba jönnötök, de nem sokan csináljátok.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

frozenstein

Quote from: chilip on 2020-03-08, 14:44:07
Quote from: frozenstein
Insert Random Anime title
Hát ez az anime tök szar volt, nem is tudom miért néztem meg.

10/10
That looks like a 100% authentic quote there. :lul:

Cloud

Quote from: chilip on 2020-03-08, 14:44:07
Quote from: Cloud on 2020-03-08, 13:52:57
Quote from: Selmo on 2020-03-08, 13:08:36
Mivel többnyire nincs mihez hozzászólni.
+1
Könyvjelzőben van az oldal, naponta, kétnaponta azért felnézek. Elolvasom frozenstein milyen animét látott, aztán ennyi. :D

Quote from: frozenstein
Insert Random Anime title
Hát ez az anime tök szar volt, nem is tudom miért néztem meg.

10/10

Nagyjából. :D

Moha

Ki hogy bírja a home office-t? Már persze, aki megteheti, hogy otthonról dolgozik.
Én egyelőre nem kattantam be. De ha a kutya nem volna itt alibinek, hogy kimenjek, nem tudom, mennyire lennék zabos. :D

Viszont rájöttem, hogy a céges US VPN-en szépen elérem a Pandorát, szóval még jó zeném is van. :D

Selmo

Ha nem kéne minden másnap bemennem még jó is lenne.

A tökéletesség unalmas.

NLZ

Megy az othoni munka gond nélkül, de többet kéne kimennem a szabadba, mert kezdek becsavarodni
[reserved]

SaiyaGin

Megy, de többször kellene otthagynom az asztalt, mert sokszor érzem, hogy elgémberedik a lábam.

Cloud

Itt meg nincs Home Office. Szóval alig várom hogy hazaérjek minden nap. :D

Moha

Quote from: NLZ on 2020-03-27, 15:40:54
Megy az othoni munka gond nélkül, de többet kéne kimennem a szabadba, mert kezdek becsavarodni
Én is szinte csak a sétáltatás miatt megyek le. Ha nem volna a kutya, az asszony szerintem le se engedne... :D

Quote from: SaiyaGin on 2020-03-27, 23:26:52
Megy, de többször kellene otthagynom az asztalt, mert sokszor érzem, hogy elgémberedik a lábam.
Ez nálam is jellemző, még jó, hogy az okosóra jelez, hogy fel kéne állni.

Darkstar

Gyűlölöm. Hiányzik az irodai infra, a társaság, a kaja, az irodai konditerem és koncentrálni sem tudok annyira. Szerencsére minden második nap bemenetek.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

2 hétig itthon, max a boltba aaaa, tgenap már nem bírtam és elmentem biciklizni a környéken a kihalt utcákon >.>

Cobra

Tegnap elmentünk délután a budakalászi Metroba vásárolni, meg előtte kicsit a bányatavak közelébe a kutyával sétálni. Túl sok séta nem volt, meg szinte tömeg volt (nagyon sok biciklis ment Budapest-Szentendre irányban). A áruházban is annyian voltak, mint kb egy normális napon (szerencsére :) eléggé haldoklik a Metro, ezért tömes soha nincsen)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Beneztem VPNrol. :)
En bejarok mert egyreszt a szomszed Freifunkjat "lopom" masreszt meg neha fizikailag ott kell lennem gepkozelben.

Quote from: NLZ on 2020-03-27, 15:40:54
Megy az othoni munka gond nélkül, de többet kéne kimennem a szabadba, mert kezdek becsavarodni
+1 Mivel a cegben is bent ulok allandoan, bar legalabb az ablakbol szep zold a kilatas. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Nekem most lett elegem a kotatsu home officeból és rendeltem egy gamer asztalt (van hozzá távirányító, hogy tudjam állítani a színeket  :appl:) meg egy gamer széket. Remélem így már kibírhatóbb lesz, mert már május közepéig ez lesz. Az eventek hiánya miatt kezdek kiborulni (nem csak én) és a 緊急事態宣言 miatt a konditerem is bezárt.  :zomg:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Én is most gondolkozok egy állítható asztalon és széken (ErgoChair 2), tudtok valami mást ajánlani még?
[reserved]

Moha

Na igen, én is most gondolkodtam el, hogy vajon mennyire tesz jót a hátamnak, hogy csak egy 25 ezres székem van itthon...