Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

karatedog

Quote from: BonciAz is Yuki Kajiura? Na megyek és töltöm le most azonnal :)

edit: kiderült, hogy ez nem OST, tehát nem igazán tudom, hol lehet beszerezni. Tudsz adni torrentet, linket vagy vmit?

http://www.boxtorrents.com/details.php?id=127678
Ebben 2 lemez van... (nekem csak 1 van, hmmm, vajon mit tehet ilyenkor az ember fia :eeek: )

.Attila

Quote from: karatedoghttp://www.boxtorrents.com/details.php?id=127678
Ebben 2 lemez van... (nekem csak 1 van, hmmm, vajon mit tehet ilyenkor az ember fia :eeek: )
Nah, gratulálok magamnak, hogy nem voltam képes elolvasni azt a szövegdobozt...

CaptainBalu

#602
Örülök h tetszik, igazat megvallva nekem más jutott róla eszembe, ami nem igazán populáris, de megpróbálom. Nem tudom ismerõs vagy e demoscene körökben. Gondolom nem.  :rolleyes: Mind1, ott található egy Siren (aka. Alexander Brandon) c. egyén, aki pöpecre ilyen számokat ír, elsõ hallásra rögtön azt mondtam: ez nem lehet!  :haha:
Bonci, sorry a no reply-ért, csak nincs torrentem, és még anno USTEAM-rõl szedtem én is..  :)
Mindenesetre, ha már ennyire benne vagyok, ajánlhatok még?  :haha: Ezek közül nem tudom melyiket ismered, úgyhogy azokat kéretik skippelni.  :)
Szal van egy olyan albumom h Yuki& Chiba Sayeko - Everything és a See-saw projectek (amibõl össz nem tudom mennyi van, nálam 4 album). Személy szerint az utóbbiakat nem nagyon kedvelem, ugyanis az ének nem jön be annyira, és elnyomja a zenét, ami viszont jóó.  :ejj:
Torrentet sajna egyikre sem tudok, de ha köll, megpróbálhatom felpaszírozni vhova FTPre vagy mail, vagy messenger vagy fenetudja.  :)

Tisztelettel voltam: Balu

EDIT: nah, csak megnéztem azt a két lemezt, semmi para, a helyzet a következõ: Az egyik (ami nem OST), az tényleg Yuki. A másik, ami OST (és a filmmé), az nem Yuki Kajiura (hanem mondjuk Audio Active és SILc), és a mûfaja kb. dream meg trance (bocs ha hülyeséget mondok). Mindenesetre mindkét album respectet (R) érdemel, de a kettõnek nincs sok köze egymáshoz.  :haha

.Attila

Közben beszereztem.
Hangulatos album, még csak egyszer hallgattam meg, miközben mással foglalkoztam, de határozottan vannak jó darabok.
De nem a legjobb lesz, mert én a pörgõsebbeket szeretem (pl. Salva Nos, Nowhere :)).

Mantaray

most hallgatom a DearS ost-t, és vannak benne vicces számok..
néha még nevetnem is kellett, olyan idétlen zene :)
ha valaki szereti a vidám anime zenét annak nagyon tudom ajánlani
In a fight between Good and Evil
Is not the power that counts,
But the Beauty...



Wheeler

Helo!

Nemtudjátok esetleg a Bleach háttérzenéit hol lehet letölteni esetleg?

Necrid^

Quote from: WheelerHelo!

Nemtudjátok esetleg a Bleach háttérzenéit hol lehet letölteni esetleg?
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mantaray

thx Necrid... ez nekem is nagyon kellet.....
ahonnan én szedtem, ott abbamaradt a seedelése... úgyhogy most nagyon örülök....  :D:D:D:D
In a fight between Good and Evil
Is not the power that counts,
But the Beauty...



Necrid^

Quote from: Mantaraythx Necrid... ez nekem is nagyon kellet.....
ahonnan én szedtem, ott abbamaradt a seedelése... úgyhogy most nagyon örülök....  :D:D:D:D
nincs mit :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Wheeler

énis köszönöm remélem fönnvan a cdn az amit keresek:)

Necrid^

Quote from: Wheelerénis köszönöm remélem fönnvan a cdn az amit keresek:)
Biztos fen van :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Wheeler

jah fönnvan rögötn a legelsõ szám:D

.Attila

Unalomig mondom már, de a Salva Nos-t egyszerûen nem tudom megunni :cool:
Kajiura Yuki egy boszorkány :jee:

Damnatus

A Noir zenék nagy része nekem is megunhatatlan. Valszeg a salva nos lesz a csengõhangom mobilon.

Lythis

Ami nekem mostanában állandó jelleggel avászkodik be a playlisjeimbe, mûfajra való tekintet nélkül, az a Myuji - eX Dream, az X nyitódala. Szerintem nagyon eltalált egy darab. :cool:

Danhibiki

Excel Saga-Ai Sincere Heart! no.1# :whoah: (na jó ez egy kicsit zúzós, de simán van ilyen jó:D)
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

.Attila

Quote from: White SeeDhack//sign zenéi gyak mind királyak. Ráadásul iszonyat jó helyen vannak.
Rulez:)
És még ráadásul Kajiura Yuki szerzemény :zen:

sirtomi

Tud valaki az Origa -tól a GITS-SAC zenéjén kívül mást?

Baromira tetszik, de nem tudom, honnan tudnék szerezni.

roderick

Valahonnan annó leecheltem egy Origa CD-t, asszem irc-n, de annyira nem fogott, meg mert igazából ilyen orosz népzenefélét énekel a csaj, semmi köze nincs Yoko Kannonak hozzá :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Rune

Most olvastam hogy az Earth Girl Arjunának is Yoko Kanno szerezte a zenéjét.
Tud valaki hozzá valami Torrent címet vagy valamit?
Üdv:Egy Yoko Kanno gyûjtõ :lazza:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Necrid^

Quote from: RuneMost olvastam hogy az Earth Girl Arjunának is Yoko Kanno szerezte a zenéjét.
Tud valaki hozzá valami Torrent címet vagy valamit?
Üdv:Egy Yoko Kanno gyûjtõ :lazza:
Click :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rune

"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Cobra

EGA OST-jén 2-3 számot leszámítva elég elvont zene van.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Necrid^

Quote from: RuneKöszi Necrid
nincs mit :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Rune

Quote from: Necridnincs mit :)
Váá :)  Azóta találtam egy csomó Yoko Kanno albumot, sõt még egy koncertvideót is a Seatbelts-el :lazza:
"That is Not Dead Which Can Eternal Lie... And With Strange Aeons Even Death May Die." - H.P. Lovecraft

Alkyra

Keresem ennek a számnak a az eredeti verzióját.
A Chobitsban játszották le ezt a számot, de az OST nincs benne s sehol nem találom. Ha esetleg vlk meglenne vagy tudja, hogy honnan lehet letölteni akkor kérem írjon pmet. Elõre is köszönöm.

Kamui

Raggie

Hellsing ZENEEEEEE!!! Naggyon király!! Mindenkinek ajánlom!! :jee:  :jee:
Mostanában csak ezt hallgatok, teljesen rá vagyok kattanva!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: RuneVáá :)  Azóta találtam egy csomó Yoko Kanno albumot, sõt még egy koncertvideót is a Seatbelts-el :lazza:
Ööörgh... [habzó szájjal remegõ kézzel mered a postra] KELL!!! (pm)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: RuneVáá :)  Azóta találtam egy csomó Yoko Kanno albumot, sõt még egy koncertvideót is a Seatbelts-el :lazza:

Üdv! Ezek nagyon érdekelnének! Pesti vagy? Valahogy ezeket nem tudod eljuttatni nekem?
-Ramiz.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RuneVáá :)  Azóta találtam egy csomó Yoko Kanno albumot, sõt még egy koncertvideót is a Seatbelts-el :lazza:
Az a koncertvideó engem is érdekelne!