Help Topic Hardver/Szoftver

Started by Nakahara, 2002-11-13, 20:06:43

Previous topic - Next topic

Bruce

Örülök hogy segíthettem, ritka az ilyen :)
Amúgy ez a Persona kiféle miféle?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

.Attila

FF szerû RPG PS-re, sajátos világgal, hangulattal. Eddig csak azt tudom, hogy a 3. rész mirõl szól :)

Moha

A cue file-t bemountolni a virtual CD drive-ba, aztán azt másolni Nero-val?  :wtf: Enyhén körülményes dolog. Az Alcohol lazán megoldja a kiírást is. A Daemon Tools nem tud írni? :confused:

.Attila

Igazán semmi körülményes nem volt abban, hogy mount img, aztán nero-val teljes lemez másolása ;)
A DT-t meg csak cd képek lejátszására használom, nem tudom, mire jó még.

Lord AO

A Daemon csupán virtuális DVD meghajtót emulál+hozzá egy rakás CD védelmet (safedisc, securom, stb.). Szóval aki lusta, az nem cserélgeti a játék CD-it, aki meg kalózkodik, az kihasználja a védelem emulációt. Amúgy egy alig 400k-s progitól ez elég szép. Igaz a Neronak is van virtuális meghajtója, de az nem kezel mindenféle típust.

Feldin

Quote from: Trivi:merci: Bejött, és leteszteltem a PS-en is, és mûködik!
 :hopp: Végre játszhatok az elsõ résszel! Most már csak a 2.-at kell beszerezni :)

Gondolom mindenki csak néz, hogy mirõl lehet szó. Elmagyarázom:
Van egy olyan játéksorozat, hogy Persona. 3 részbõl áll, ezek rendre:
Persona
Persona2: Innocent Sin
Persona2: Eternal Punishment (nem írtam rosszul, tényleg Persona2 a címe, nem véletlenül, akit érdekel, játsza végig, és meg fogja érteni, miért :))

Az Eternal Punishment-et már régen végigjátszottam (2* is :)), most pedig az elsõt sikerült beszereznem, hála istennek angolul van. Most a 2. kéne beszerezni. Segítene benne vki? E-mule-on kéne nézni, ott elvileg van, nálam sajna az e-mule-t nem sikerült belõni.

A Persona2: Eternal Punishment egyébként az egyik kedvenc játékom, nagyon jó, kicsit bizarr hangulata van. És nem unalmas a játékmenet, mert erõs ellenségek vannak, és vmit (nem mondom meg mit :hehe: ) állandóan fejleszteni kellett, le kellett cserélni újra, és még lehetett vele pár dolgot csinálni.

Kölcsönkaphatom? Ez megy emun is!
Sõt! Hozd el az imidzs fájlt! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Suszi

Hali. Nem tud valaki naruto-s gameboy advance játékot angolul? Találtam a neten, de az japán volt. (A japán tudásom pedig nulla ) :)

Xaga

Quote from: TriviSegítene vki beszerezni a Persona2: Innocent Sin-t? Nagyon hálás lennék. Bár úgy hallottam, angol verzió nem készült, de hátha :)

DC-n láttam AnimeXclusive HUBon.(hub.animexclusive.com)

.Attila

Quote from: XagaDC-n láttam AnimeXclusive HUBon.(hub.animexclusive.com)
Min. megosztás 25 giga. Nekem a vinyóm 40 gigás, arra nem nagyon tudok rápaszírozni 25 giga megoszthatót, mert más dolgok is vannak rajta.
Ellenben úgyis új vinyót akarok venni, lehet, hogy most sort kerítek rá :)

Xaga

Quote from: TriviMin. megosztás 25 giga. Nekem a vinyóm 40 gigás, arra nem nagyon tudok rápaszírozni 25 giga megoszthatót, mert más dolgok is vannak rajta.
Ellenben úgyis új vinyót akarok venni, lehet, hogy most sort kerítek rá :)

Mondanám hogy letöltöm de az egyén DSL-es és nincs szabad szála :(

Damnatus

Hali!

Nem igérem meg, hogy letöltöm, de megnézem (nekem úgyis meg van osztva már 20 giga ranma, 5 gigát találok még hozzá.)

Karma XXL

Quote from: SusziHali. Nem tud valaki naruto-s gameboy advance játékot angolul? Találtam a neten, de az japán volt. (A japán tudásom pedig nulla ) :)

Nem valószínû, hogy lenne eredetiben, mivel csak a japán tévékben zúzzák tudtommal - amcsiknak nem biznisz kiadni angolul  :rolleyes:

Talán valamelyik fansubber csapat nekiment, de igencsak kétlem...

Moha

Quote from: XagaDC-n láttam AnimeXclusive HUBon.(hub.animexclusive.com)
Hálás köszönet ezért a címért! Az eddigi legnépesebb anime HUB, amit láttam.
:hail:

Isi101

Quote from: MohaHálás köszönet ezért a címért! Az eddigi legnépesebb anime HUB, amit láttam.
:hail:
Szvsz viszont itt a legkönnyebb belefutni egy banba is, legalábbis engem már elég soxor kirugdaltak, pedig legjobb tudomásom szerint semmi tiltottat nem cselekedtem....
(a rekordom 3 hét, kíváncsi vagyok, valaki megdönti e ...)

gyroscope

mar biztos ezren kerdeztek, de animehq-val kapcsolatban hol lehet informalodni? account, ilyesmi?
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

gyroscope

szornyen lamer dolgok kerdeztem, igaz? pedig keresem, keresem... valaki, onegai!
elore is  :merci:
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Xaga

Quote from: gyroscopeszornyen lamer dolgok kerdeztem, igaz? pedig keresem, keresem... valaki, onegai!
elore is  :merci:

Van olyan account hogy anime/anime <-> mmanga/mmanga
ftp címe: ftp.animehq.hu:2121
fizetõs accountotról nem tok semmit kérdezd Angelt vagy McDouglast (inkább Angelt õ hamarabb fog válaszolni)

Xaga

Ja igen:
DVD írás probléma lezárásnál ritek lemeznél kapok ijet hogy PMA frissítési hiba Egymenetes/DAO lezárás nem végrehajtható ezt miért kapom????

Isi101

Quote from: gyroscopeszornyen lamer dolgok kerdeztem, igaz? pedig keresem, keresem... valaki, onegai!
elore is  :merci:
Vagy próbálkozhatsz itt is :einon@animehq.hu
Sajna én semmit sem tudok róla, de én is gondolkozom a lehetõségen , ezért ha sikerül valamit megtudnod róla, pls privi, hogyan, s mint lehet...

Moha

Quote from: XagaJa igen:
DVD írás probléma lezárásnál ritek lemeznél kapok ijet hogy PMA frissítési hiba Egymenetes/DAO lezárás nem végrehajtható ezt miért kapom????
Nem írtad nagyon csurig a lemezt?
Amúgy az is lehet, hogy egyszerûen xar a lemez. Nekem sorozatban gondom volt a ritek által gyártott lemezekkel (még a nem ritek feliratuval is), pl megírtam rá egy sorozatot és 1-2 rész hibás volt belõle, még akkor is, mikor 1x-esen írtam. Azóta minimum TDK-t vagy Verbatim-ot veszek, hiába drágább...

Marfy

Vásárolt már valaki az Ebay-rõl vagy az Amazon-ról?
Megtudnátok mindani hogy kell, és hogy kb mennyi a postaköltség.
És megbízható (gondolim igen)?

.Attila

Quote from: NokiVásárolt már valaki az Ebay-rõl vagy az Amazon-ról?
Megtudnátok mindani hogy kell, és hogy kb mennyi a postaköltség.
És megbízható (gondolim igen)?
Ajánlom megtekintésre az Offtopic részben a "HKDVD vagy eredeti minõség illegálisan?" c. topicot. KLIKK

edit: én vásároltam már e-bayrõl, onnan van az NGE alapsorozat meg a Noir :)
Oh, tényleg, ha igény van rá, mostani meetre elviszem ezeket, de csak ha érdekel vkit.

Marfy

Keresek olyan programot amivel oldalakról a képeket kinagyításuk nélkül az összeset le lehetne tölteni, múltkor már láttam ilyet de egyálltalán nem emléxem  a nevére.

Karma XXL

Quote from: NokiKeresek olyan programot amivel oldalakról a képeket kinagyításuk nélkül az összeset le lehetne tölteni, múltkor már láttam ilyet de egyálltalán nem emléxem  a nevére.

Teleport Pro, például. Linux alatt wget :)

A Flashget is tud olyat, hogy "minden letöltése" a jobb gombos menüben. Én a Teleportra szavazok.

Marfy

Quote from: SysOP XXLTeleport Pro, például. Linux alatt wget :)

A Flashget is tud olyat, hogy "minden letöltése" a jobb gombos menüben. Én a Teleportra szavazok.

Megvan a Teleport Pro, és hogy mûködik :lame: vagyok.

Karma XXL

Quote from: NokiMegvan a Teleport Pro, és hogy mûködik :lame: vagyok.

Nincs elõttem a progi, de emlékeimbõl megpróbálom beidézni.

Miután felraktad és regisztráltad (nem árt a korlátok ellen), az új projekt varázslóval lehet a legegyszerûbben.

Amikor azt kérdi mit is csináljon, válaszd a másodikat ("Duplicate a website including it's directory structure" - vagy vmi hasonló)! A címnek add be a képes oldalt, mélységnek (ha közvetlen a link) 3 elég, Text and Images, és asszem mehet is, miután a célt megadtad :)

Marfy

Quote from: SysOP XXLNincs elõttem a progi, de emlékeimbõl megpróbálom beidézni.

Miután felraktad és regisztráltad (nem árt a korlátok ellen), az új projekt varázslóval lehet a legegyszerûbben.

Amikor azt kérdi mit is csináljon, válaszd a másodikat ("Duplicate a website including it's directory structure" - vagy vmi hasonló)! A címnek add be a képes oldalt, mélységnek (ha közvetlen a link) 3 elég, Text and Images, és asszem mehet is, miután a célt megadtad :)

Mûködik Arigatou SysOP mester!  :merci:
(Megvan az 500. postom! :hopp:  :hopp:  :hopp:)

Alkyra

hahó..

nos, nekem egy igazán apró gondom lenne:
nem találok narutot.(nem a filmet, hanem a könyvsorozatot
a //www.manga.hu-ról le lehet tölteni egy csomó részt, de megszakad 42 és 89nél folytatja..)
Namost tudd valaki egy olyan oldalt ahhol találok narutot?nem muszáj, hogy magyar legyen.
felõlem lehet másnyelven is.-(a legjobb, ha angolul van...)
Szóval kérlek segítsetek rajtam!!!!!

Karma XXL

#1588
Quote from: Alkyrahahó..

nos, nekem egy igazán apró gondom lenne:
nem találok narutot.(nem a filmet, hanem a könyvsorozatot
a //www.manga.hu-ról le lehet tölteni egy csomó részt, de megszakad 42 és 89nél folytatja..)
Namost tudd valaki egy olyan oldalt ahhol találok narutot?nem muszáj, hogy magyar legyen.
felõlem lehet másnyelven is.-(a legjobb, ha angolul van...)
Szóval kérlek segítsetek rajtam!!!!!

Én anno BitTorrenten, a suprnova -n találtam egy akkori Naruto összest. Talán van még mindig, egy ránézést megérhet.

Shadowolf

Quote from: AlkyraNamost tudd valaki egy olyan oldalt ahhol találok narutot?nem muszáj, hogy magyar legyen.
felõlem lehet másnyelven is.-(a legjobb, ha angolul van...)

Hát én csak a Naruto EX-t tudom így nagy hirtelen ajánlani, de ott csak a 166-ik résztõl van fenn (onnantól viszont hiány nélkül).