Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: frozenstein on 2012-05-07, 20:29:28
Danshi Koukousei no Nichijou
A fárasztó humora a Nichijou-ra emlékeztetett. Not really my cup of tea, de azért nézhető volt.
8/10
Ah, pont most kezdtem el énis nézni, de nagyon bejön. :D
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: NLZ on 2012-05-07, 20:31:53
Quote from: frozenstein on 2012-05-07, 20:29:28
Danshi Koukousei no Nichijou
A fárasztó humora a Nichijou-ra emlékeztetett. Not really my cup of tea, de azért nézhető volt.
8/10
Ah, pont most kezdtem el énis nézni, de nagyon bejön. :D

Torrent linket tudtok hozzá?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

#9212
Quote from: Dreamcleaver on 2012-05-07, 23:07:58
Quote from: NLZ on 2012-05-07, 20:31:53
Quote from: frozenstein on 2012-05-07, 20:29:28
Danshi Koukousei no Nichijou
A fárasztó humora a Nichijou-ra emlékeztetett. Not really my cup of tea, de azért nézhető volt.
8/10
Ah, pont most kezdtem el énis nézni, de nagyon bejön. :D

Torrent linket tudtok hozzá?
http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=300694

5 részt néztem végig, de minden részlet visítva röhögést vált ki belőlem. Hiányzott már ez nagyon. :appl:
[reserved]

kada

Quote from: frozenstein on 2012-05-07, 20:29:28
Danshi Koukousei no Nichijou
A fárasztó humora a Nichijou-ra emlékeztetett. Not really my cup of tea, de azért nézhető volt.
8/10
A 8/10-ben nem vagyok biztos, de végignéztem úgy hogy mind az első és az utolsó részt is még aznap amikor kijött.
Viszont az egyik leggyakrabban belepörgetett anime is számomra (e címre vetélytársak leginkább a dobottak közt vannak ugye...), néhol nem bírtam a fárasztó humort amikor láttam előre mi jön.

Nem rossz sorozat, és volt amikor a "jé, ilyen tényleg volt" felismerés felkavart bennem rég elfeledett érzelmeket.
Volt amelyiket gyorsan besuvasztottam egy ládába, leláncoltam, és elástam a kertbe.

NLZ

[reserved]

Cobra

Na végre kijött az utolsó 2 része a Last Exile 2-nek. Tényleg eléggé nyálas lett, meg sok értelme se volt, de ez van. A végén egyébként Claus [spoiler]miért ül tolókocsiban? Nem rémlik, hogy az első sorozat végén megsérült volna[/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Quote from: Cobra on 2012-05-09, 22:18:50
Na végre kijött az utolsó 2 része a Last Exile 2-nek. Tényleg eléggé nyálas lett, meg sok értelme se volt, de ez van. A végén egyébként Claus [spoiler]miért ül tolókocsiban? Nem rémlik, hogy az első sorozat végén megsérült volna[/spoiler]

Azért, [spoiler]hogy az első sorozat főszereplője, aki egyébként jobb pilóta lenne bárkinél az új szereplők közül, ne nyomja agyon az új sorozatot.[/spoiler]
Failure is the default option


frozenstein

Bakuman 2
Jobb lett, mint az első. Több váratlan fordulat is volt benne, várjuk a harmadikat.
10/10


Acchan

Quote from: Cloud on 2012-05-12, 19:55:18
Quote from: Member on 2012-05-11, 23:51:25
Pantsudomoe

Hát te nagyon kész vagy. :lul: :lol:

Nemcsak ő, Zorro is. :D

A Mitsudomoe-t nem láttam, szóval nincs összehasonlítási alapom, de úgy vélem ti is épp elég agysejtet küldtetek át ezzel a vidivel a másvilágra.  :__devil:


Member

Quote from: Acchan on 2012-05-12, 21:13:43
Quote from: Cloud on 2012-05-12, 19:55:18
Quote from: Member on 2012-05-11, 23:51:25
Pantsudomoe

Hát te nagyon kész vagy. :lul: :lol:

Nemcsak ő, Zorro is. :D

A Mitsudomoe-t nem láttam, szóval nincs összehasonlítási alapom, de úgy vélem ti is épp elég agysejtet küldtetek át ezzel a vidivel a másvilágra.  :__devil:
Tesóm három részt bírt belőle, pedig eléggé sok nagyágyút szenvedett már végig. :)

kada

Quote from: Member on 2012-05-12, 21:17:04
Quote from: Acchan on 2012-05-12, 21:13:43
Quote from: Cloud on 2012-05-12, 19:55:18
Quote from: Member on 2012-05-11, 23:51:25
Pantsudomoe

Hát te nagyon kész vagy. :lul: :lol:

Nemcsak ő, Zorro is. :D

A Mitsudomoe-t nem láttam, szóval nincs összehasonlítási alapom, de úgy vélem ti is épp elég agysejtet küldtetek át ezzel a vidivel a másvilágra.  :__devil:
Tesóm három részt bírt belőle, pedig eléggé sok nagyágyút szenvedett már végig. :)
Nem tudom hogy az első szezonjában meddig jutottam, de a második szezon első része kiütéssel nyert és azóta meg se fordult a fejemben hogy meg kéne nézni bármely részt.

frozenstein

Natsume Yujincho 4
Még mindig nagyon jó, de ebben az évadban nem volt elég Taki.:(
10/10

kada

Quote from: frozenstein on 2012-05-16, 14:58:59
de ebben az évadban nem volt elég Taki.:(
-1 pont.

"...delicious..."
+1 főtt Sanada  :D
kár hogy nem folytatták onnan  ::)

frozenstein

#9225
Chihayafuru
Karuta sport anime = awesomeness
Where is mah 2nd season? -1
9/10

szerk:

Amagami SS Plus
Nem volt olyan jó, mint az első évad. Szerintem már ott is egész jól le volt zárva a legtöbb arc, úgyhogy ezt az évadot kicsit fölöslegesnek éreztem.
8/10

szerk2:

Kill Me Baby
Elvetemült baromság, pozitív értelemben. Ugyan az első pár rész kicsit lapos volt, de aztán beindult. Az OP/ED-t is csak azért néztem, mert vicces volt. Ja, és összesen 6 seiyuu adta a hangokat benne.
10/10

_Anime Wynter_

Black Rock Shooter TV:

Ez egy TV sorozat, és kell neki valami történet, értelem. Valamennyi
értelem volt, de ez is leginkább csak egy átlagos iskolai anime, ami csak
annyiban más, hogy itt néhány szereplő gondolata, álma végül a valóság lesz.
Ennek köszönhetően egyre gyakrabban előfordulnak harci jelenetek, amik
mondhatni nem jellemzőek egy iskolai animéhez. Ezek a harci jelenetek, meg ez a
más világos dolog szerintem nem kellett volna bele. Döntötték volna már el a
készítők, hogy most egy iskolai animét készítenek, vagy valami akció, fantasy
dolgot. Az iskolai részek jobban tetszettek. A harci jelenetek már egy idő után nagyon unalmasak voltak, hogy folyton
csak az megy, hogy az álomvilágbeli karakterek Black Rock Shooter ellen
küzdenek. A grafikával nincs semmi problémám. A 21. századi színvonalat hozza.
Mielőtt megnéztem, kevésnek tartottam ezt a pár darab epizódot, de most hogy
már láttam, bőven elég ennyi. A története nagyon egyszerű, így nem lehetett volna
úgy elhúzni, hogy viszonylag jó legyen a sorozat. A vége nem egy meghökkentő
dolog. Mindössze csak annyi, hogy a másik dimenzióbeli karakterek küzdelmeit
megpróbálja Mato valamiféleképpen irányítani, megállítani, hogy végre happy end,
és béke legyen. Nem tartom gagyinak, se jónak ezt az alkotást. Az ,,ágyban nézem,
talán álmos leszek és elalszom." kategória. Ha nem figyel 10 percig az ember
a sorozatra, semmiről az ég világon nem marad le. Nagy izgalmak nem fordulnak elő.

Értékelés: 10/5

Member


frozenstein

Persona 4
Jobban bejött, mint amire számítottam. Az eleje kicsit önismétlőnek tűnt, amíg a csapatot összeszedték, de a végén volt számomra néhány meglepő fordulat. A preview szerint a 26. részben is számíthatunk még meglepetésekre.
9/10
ui.: A seiyuu gárda az godly. :hail:


Cloud

Jaj. :D

Mondjuk a hangod alapján mintha kicsit fáradt lettél volna.

Member

Quote from: Cloud on 2012-05-23, 23:00:20
Jaj. :D

Mondjuk a hangod alapján mintha kicsit fáradt lettél volna.
Nem, Yumichika szimplán csak nem üvölt, mint én szoktam.

kada

Quote from: frozenstein on 2012-05-23, 16:50:57
Persona 4
Jobban bejött, mint amire számítottam. Az eleje kicsit önismétlőnek tűnt, amíg a csapatot összeszedték, de a végén volt számomra néhány meglepő fordulat. A preview szerint a 26. részben is számíthatunk még meglepetésekre.
9/10
Ha fogalmam sincs a játékról, mire számítsak?
Elkezdtem anno nézni amikor friss volt, de nagyon hamar megakadtam.

Quote from: Member on 2012-05-23, 22:05:55
Bleach
Nem csalódtam.  :D
Bount filler mint szó nem is létezik?  :angyali:

Member

Quote from: kada on 2012-05-23, 23:53:52
Quote from: Member on 2012-05-23, 22:05:55
Bleach
Nem csalódtam.  :D
Bount filler mint szó nem is létezik?  :angyali:
Az oda tartozó epizódok nem jöttek le a videó elkészültéig, azokat meg már nem írtam ki. Így is kemény volt 3-4 éves DVD lemezek között túrni. :D Azt hinné az ember, hogy a Bleach-et hasonló közeg nézi, mint általában a filmeket, ezért agyonseed-elt az avi, de nem.

Zelda

Mirai Nikki
Hát, egy picit többre számítottam, mivel nagyon sok jót olvastam róla, de egy kis csalódás maradt bennem... A lebonyolítás jó volt, az adaptáció jól sikerült, tehát az anime rendben van, a hibát a mangában látom, de az meg már megint más. Összességében jó volt, ajánlom mindenkinek, aki szereti a Higurashi és a Deadman-hez hasonló műveket, mert tényleg érdekes.

frozenstein

Quote from: kada on 2012-05-23, 23:53:52
Quote from: frozenstein on 2012-05-23, 16:50:57
Persona 4
Jobban bejött, mint amire számítottam. Az eleje kicsit önismétlőnek tűnt, amíg a csapatot összeszedték, de a végén volt számomra néhány meglepő fordulat. A preview szerint a 26. részben is számíthatunk még meglepetésekre.
9/10
Ha fogalmam sincs a játékról, mire számítsak?
Elkezdtem anno nézni amikor friss volt, de nagyon hamar megakadtam.
A játékot én sem ismertem, az eleje kicsit lassú volt ,de aztán voltak benne jobb akció jelenetek is, meg a vége az, ami számomra sokat dobott a sorozaton.

Inu x Boku Secret Service
Visszafogott ecchi egyedi karakterekkel. Nincs főbb történetszál (de azért nem epizodikus), inkább a szereplők közötti kapcsolatokra épít a sorozat. Egyik karakter sem volt kifejezetten negatív, és a seiyuu-k nagyon jó munkát végeztek (főleg Sugita Tomokazu :D). Ja ,és a legtöbb futó mangából készült 12 részes sorozattal ellentétben itt van befejezés.
10/10

Junchi

Quote from: Member on 2012-05-23, 22:05:55
Bleach

A Kubós részeken szakadtam. xDDD

Btw az Karakura város és nem Karakuda. :)

_Anime Wynter_

#9237
QuoteMagyarul egy kliséhalom?
Inkább a határán van.

---------------------------------------------------------

És amit nemrég bejeztem be:

C - Control

Kb egy Yugi-Oh szerű dolog. Kártyákkal harcolnak, amiből előbújik egy különleges képességgel rendelkező karakter. Ezek a harcok egy más világban játszódnak. A szereplők a jövőjükért küzdenek, és aki veszt, elveszti a jövőjét, és ki lesz tiltva abból a különleges világból. Aki nyer, medász pénzt kap, amit tud használni az emberek világában.

Nekem az ilyen stílusú animék nem jönnek be. Összecsapott történet, felépítés. Körülbelül olyan mint a Yugi-oh csak itt a cél más. Aki meg van őrülve az ilyen kártyázós cuccokért, annak egészségére.[spoiler] A végének a lényege annyi, hogy mindenki visszakapja a jövőjét, a főszereplő pedig visszatér a jövőbe, ahol rajta kívül mindenki a felnőtt korát éli, akikkel még régen iskolába járt...[/spoiler] Egyszerű vég.
Mivel rövid volt, letudtam nyelni.

10/2

Egyszer tényleg úgy kéne választanom animét, hogy előbb ismertetőt olvasok róla.

Member

Quote from: Junchi on 2012-05-24, 15:10:52
Quote from: Member on 2012-05-23, 22:05:55
Bleach

A Kubós részeken szakadtam. xDDD

Btw az Karakura város és nem Karakuda. :)
Igen, a Grimmjowt sem tudtam leírni. :D

Quote from: _Anime Wynter_ on 2012-05-24, 15:12:11
C - Control
Engem jobban zavart, hogy a bankvilág csak környezet, de kidolgozva nem volt.

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2012-05-24, 13:03:13
Mirai Nikki
Hát, egy picit többre számítottam, mivel nagyon sok jót olvastam róla, de egy kis csalódás maradt bennem... A lebonyolítás jó volt, az adaptáció jól sikerült, tehát az anime rendben van, a hibát a mangában látom, de az meg már megint más. Összességében jó volt, ajánlom mindenkinek, aki szereti a Higurashi és a Deadman-hez hasonló műveket, mert tényleg érdekes.
Sztem az egyik legjobb téli sorozat volt én nagyon vártam annó és megis adtam a 10/10-et neki volt 1-2 dolog ami nekem se teccett a mangába se de az semmi az egészet nézve, ugyh télleg aki tudja nézze meg! :D