Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

Darkstar

#8610
Na, ismét végignéztem a 3 Koihime Musou sorozatot, még mindíg epic és még mindíg a 3. a legjobb. :D
Lassan ideje lenne a 4-nek is, amennyire sikeres a sorozat, tuti lesz is.
Pár apróság, aki még nem látta
1
2
3
4 (ez nem az előző folytatása)
És végül :Kiraly:
És az ED  :lul: :Kiraly:
Chinese history in it's best and purest form.
De amúgy viccen kívül, bizonyos játékok meg sorozatok alapján több minden megragadt, mint anno töriórán. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



Selmo

Gungrave (26 rész): A vége felé túlzásokba estek, de amúgy marhajó volt. :jee:

A tökéletesség unalmas.

Cloud

Quote from: Member on 2011-02-10, 22:08:06
Shining Tears X Wind

:lul:   Pedig tervben volt az anime, de asszem lemondok róla. :D  A videó hatalmas. :D

Member

Quote from: Cloud on 2011-02-12, 10:56:17
:lul:   Pedig tervben volt az anime, de asszem lemondok róla. :D  A videó hatalmas. :D
Ki ne hagyd! Én ki is írtam DVDre, ezt meg kell őrizni az utókornak!

Leara

Quote from: Selmo on 2011-02-12, 04:55:48
Gungrave (26 rész): A vége felé túlzásokba estek, de amúgy marhajó volt. :jee:
:jee:
A liftes rész még mindig az egyik legjobb anime jelenet, amit valaha láttam :). Újra kéne nézni már ezt a sorozatot is...
MAL

Junchi

Quote from: Leara on 2011-02-12, 12:27:29
A liftes rész még mindig az egyik legjobb anime jelenet, amit valaha láttam :).

+1

Quote from: Leara on 2011-02-12, 12:27:29Újra kéne nézni már ezt a sorozatot is...

+1 ide is.

Selmo

Gin`iro no Kami no Agito: Mondjuk úgy: érdekes volt.

A tökéletesség unalmas.

frozenstein

Area 88
Kazama Shin-t a tehetséges pilóta tanoncot, átveri egy ambiciózus barátja, és akarata ellenére Arslan zsoldos osztagának tagjaként, az Area 88 nevű légibázisra viszik, ahonnan szinte lehetetlen kijutni.
Azoknak ajánlom, akiket érdekelnek az igazi vadászgépekkel vívott légi harcok. A TV sorozat jól néz ki és a zenéi is jók, viszont a sztorit nem zárja le, akit a végkifejlet érdekel meg kell néznie a 85-ös OVA-t is. Nekem a befejezés nem jött be, itt is nyitott maradt kicsit, de rosszabb irányba, mint a sorozat.
Area 88 TV 8/10
Area 88 OVA 7/10

Acchan

Seirei no Moribito

Remekmű, 10/10.


AniDB-n a hasonló animék között szerepel a The Twelve Kingdoms. Érdemes vele tenni egy próbát?

Bishop


Junchi

Quote from: Acchan on 2011-02-14, 18:23:13
AniDB-n a hasonló animék között szerepel a The Twelve Kingdoms. Érdemes vele tenni egy próbát?

Simán! Imho bőven jobb mint SnM.

Rounin

Quote from: Acchan on 2011-02-14, 18:23:13
Seirei no Moribito

Remekmű, 10/10.


AniDB-n a hasonló animék között szerepel a The Twelve Kingdoms. Érdemes vele tenni egy próbát?

Igen.
Mindenképpen. (jó hogy mondod, ideje nekifeküdnöm a könyveknek)

Selmo

Quote from: Rounin on 2011-02-14, 18:44:54
Quote from: Acchan on 2011-02-14, 18:23:13
Seirei no Moribito

Remekmű, 10/10.


AniDB-n a hasonló animék között szerepel a The Twelve Kingdoms. Érdemes vele tenni egy próbát?

Igen.
Mindenképpen. (jó hogy mondod, ideje nekifeküdnöm a könyveknek)
+1
[spoiler]Szeded le de rögtön! :D[/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Acchan

Quote from: Selmo on 2011-02-14, 19:04:02
Quote from: Rounin on 2011-02-14, 18:44:54
Quote from: Acchan on 2011-02-14, 18:23:13
Seirei no Moribito

Remekmű, 10/10.


AniDB-n a hasonló animék között szerepel a The Twelve Kingdoms. Érdemes vele tenni egy próbát?

Igen.
Mindenképpen. (jó hogy mondod, ideje nekifeküdnöm a könyveknek)
+1
[spoiler]Szeded le de rögtön! :D[/spoiler]
Már kérem is kölcsön! :ayay:

kada

Quote from: Junchi on 2011-02-14, 18:29:08
Quote from: Acchan on 2011-02-14, 18:23:13
AniDB-n a hasonló animék között szerepel a The Twelve Kingdoms. Érdemes vele tenni egy próbát?
Simán! Imho bőven jobb mint SnM.
Van amiben SnM jobb szerintem, kicsit más a TTK.

Selmo

#8627
Toki o Kakeru Shoujo: Mi történik, ha egy lány hirtelen rájön, hogy vissza tud ugrani az időben? Az alapvetés egy lassú folyású, enyhén romantikus köntösbe van öltöztetve. Érdekes témát vet fel, a befejezése meg még érdekesebb. Ami viszont nagyon nem tetszett, hogy Makoto kinézete meg hangja is erősen fiúsra sikeredett.

Kumo no You ni, Kaze no You ni: Történelmi filmet kerestem, és ez végül az is, de az előadásmódja eléggé olyan, mintha egy Ghibli mese lenne. Ginga, a fiatal lány megtudja, hogy nőket keresnek a palotába, hogy az új Császár feleséget válasszon közülük. Miután azt hallja, hogy ez napi háromszori étkezést és rengeteg pihenést jelent, rohan jelentkezni. :D

A tökéletesség unalmas.

szpeter

Quote from: Member on 2011-02-10, 22:08:06
Shining Tears X Wind
Ez az RPCJ-s utalás a végén jópofa volt.  :cool:  Mióta csinálsz ilyen anime-alázó videókat? :D

Acchan

Claymore

A Freezing mellett valóságos felüdülés egy olyan anime, amiben a hölgyekről nemcsak a ruhadarabok szakadnak le harc közben.  :D Az alternatív befejezés viszont elég fura... [spoiler]Nem kicsit tűnik logikátlannak, hogy Rigardo veszte után otthagynak a monszták csapot-papot - ennyit a nagy ostromról. A Pris-szel vívott csata még elkapkodottabb és értelmetlenebb, szóval belelapoztam a mangába. Így persze már minden a helyére került.  :smile:[/spoiler]

Pris volt az egyetlen, aki párszor rohadtul kiverte nálam a biztosítékot: teljes mértékben Nyuu-ra emlékeztetett az Elfenből, és kb ugyanannyira is tudtam őt megkedvelni.  ::)

Junchi

Prisci kábé olyan mint Raki: minden második ember rühelli. :3

Btw, ha tetszett az animu, érdemes folytatni a mangával. Sok epic-ség vár még ott is. ^^

Acchan

Rakival semmi gondom (még).  :smile:

Jaja, az anime tetszett, folytatom is a mangával. :3

Cloud

Quote from: szpeter on 2011-02-20, 20:18:06
Quote from: Member on 2011-02-10, 22:08:06
Shining Tears X Wind
Ez az RPCJ-s utalás a végén jópofa volt.  :cool:  Mióta csinálsz ilyen anime-alázó videókat? :D
Van neki pár, olvasgass vissza. :D

Kvikveg

Heh, anidb-t megneztem, hogy par kedvencemre mit ad similarnak, de egyelore semmi. Viszont megtalaltam a Hellsing OP es Darker Than Black OP(?) zeneszet. \o/
Van mostanaban barmi ami nekem is nezheto, ismerve a 2essel kezdodo szemelyi szamomat es finnyas izlesemet? :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Yumekui Merry-vel tegyél egy próbát.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Junchi

Quote from: Cobra on 2011-02-22, 10:31:17
Yumekui Merry-vel tegyél egy próbát.

+1

Vagy esetleg a Fractale - Gosick kettőssel.

Selmo

#8636
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha (25 rész): Üdítő volt az epizodikussága az elején, egészen mushihsis hangulatom lett tőle. Kár, hogy sok dolog homályos maradt, meg a befejezése is érdekesre sikerült. Azt mondták a folytatásnak inkább ne álljak neki, mert csalódás lesz. Vélemények?

A tökéletesség unalmas.

Xzone

#8637
Quote from: Selmo on 2011-02-27, 03:10:19
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha (25 rész):Üdítő volt az epizodikussága az elején, egészen mushihsis hangulatom lett tőle. Kár, hogy sok dolog homályos maradt, meg a befejezése is érdekesre sikerült. Azt mondták a folytatásnak inkább ne álljak neki, mert csalódás lesz. Vélemények?

A folytatás szerintem nem is igazi folytatás, inkább afféle spinoff. Nem vesztesz sokat, ha kihagyod.

Selmo

Ok, köszi. (Elsőre véletlen a tidbe írtam sorry. ^^" )

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Xzone on 2011-02-27, 03:39:40
Quote from: Selmo on 2011-02-27, 03:10:19
Darker than Black: Kuro no Keiyakusha (25 rész):Üdítő volt az epizodikussága az elején, egészen mushihsis hangulatom lett tőle. Kár, hogy sok dolog homályos maradt, meg a befejezése is érdekesre sikerült. Azt mondták a folytatásnak inkább ne álljak neki, mert csalódás lesz. Vélemények?

A folytatás szerintem nem is igazi folytatás, inkább afféle spinoff. Nem vesztesz sokat, ha kihagyod.

Szóról-szóra egyetértek.
Bááár, ha szereted a mahou shoujo animéket...