Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

kada

Quote from: Cobra on 2012-09-21, 09:00:19
A 6. résznél abbahagytam, és ahogy látom nem maradtam le semmiről.
Na akkor nem csak nekem fogyott el pont ott a türelmem.

Megmurdel

A legidegesítőbb az volt h az Arcana Duello-val hitegettem magamat h az majd hú de jó lesz és azis egy nagy csalódás lett.

LuckyDingo

Én végignéztem, de a 3/10 et sem adnám érte. Nem szólt semmiről, ezt az arcana cuccot sem bontották ki. Volt itt homunculus, azt is könnyen elintézték. Szerelmi szál... minek az, just be friends. A Duelloban, meg mindenkit elver a kiscsaj.. és mindezt offscreen.. na mindegy csalódás nagyon. Szerintem minősíthetetlen szar volt.

SaiyaGin

Az AniDB-n jelenleg 1.82-es átlaga van. Felírtad már a listádra, Member?  :D

Leara

Quote from: Megmurdel on 2012-09-21, 01:31:00
Arcana Famiglia amilyen "jónak" inkább nézhetőnek indult olyan szar lett 3/10 [spoiler=aki nézni szeretné]nézze meg az első részt és ennyi nem változik semmi ... csak a szokásos jaj de erősebb lettél ....  ^^"[/spoiler]
Mázli, hogy dobtam 2 rész után... hiába szánták az összes srácot bishinek, ezen már az sem segített, annyira unalmas volt mindegyik karakter.
MAL

Werro

Natsuyuki Rendezvous ... hát nem lett kedvenc, de muszáj volt végigszenvedni. Tényleg szenvedős, de nem annyira, hogy jó legyen. Mondjuk az utolsó részért megérte. De egyszer is sok volt.  :comp:

Megmurdel

Quote from: Werro on 2012-09-22, 20:45:33
Natsuyuki Rendezvous ... hát nem lett kedvenc, de muszáj volt végigszenvedni. Tényleg szenvedős, de nem annyira, hogy jó legyen. Mondjuk az utolsó részért megérte. De egyszer is sok volt.  :comp:
nekem nagyon elegem lett belőle a végére de sikerült befejeznem :D 6/10

Accel World akkor már ide is beírom :D csak sikerült nekik is egy akkora faszságot elkövetni h az hihetetlen de a végére "rendbe tették" úgyh megnyugodtam eltekintettem tőle 9/10

Cloud

Ao no Exorcist+Special


Gondoltam valami gagyi ördögűzős sorozat lesz, ahhoz képest meg rohadt jó volt szerintem. Hamar elment az a 25rész.

Megmurdel

Oda Nobuna no Yabou Nagyon jó sorozat remélem a 2. évad is hamarosan jön :D 9/10

Cloud

Accel World


Na egy két nap alatt ezt is befejeztem. Hát mit ne mondjak a kezdeti érdektelenségem eléggé megváltozott a végére. Ez egy nagyon jó sorozat, bár talán kicsit rövidnek tartom. Remélem lesz folytatása, kíváncsi lennék a

[spoiler]
Kutató cégre, vagy arra hogy mit hoznak ki abból hogy Haru-ban aktivizálódik az armor.

[/spoiler]




A főszereplő kinézetét pedig pár rész alatt simán megszoktam.


OVA miről szól? Érdemes megnézni?

frozenstein

#9490
Quote from: Cloud on 2012-09-26, 00:41:08
OVA miről szól? Érdemes megnézni?
No subs yet? Mondjuk UTW ígért egy héten belül:
Quote from: RazeI'm hoping to release the OVA sometime this week.

LuckyDingo

Phi Brain S2. - Ennek is vége. Folytatódik, ahol S1ben lezárták, mgjelenik egy új ellenséges csapat, az Orpheus Order, akiket le kell győzni  Pazuru-Timeban. :D Akinek nem volt elég az első évadban a Brook-Kaito féle mármár BL kapcsolat, az most kap egy új, Freecel-Kaito BL szenvedést. Nézhető a cucc amúgy, bár sokszor már emberfeletti képességekkel oldják meg a rejtvényeket, szal nem nagyon lehet ezt a részét élvezni. Jah és nem tudom miért, de jön 2013-ban az S3... Pazuru-time around the world XD

Sket Dance - És ennek is vége. Az animével ugyanazok voltak a bajaim, mint a mangával. Amikor csak gag-ek vannak, unalmas. Viszont a komolyabb rövidebb-hosszabb storyk meg élvezhetőek voltak. Nem tudom miért végeztek 77 rész után, ha már eddig kihúzta. Manga még van, szal lehet nemnyerte meg a közönség tetszését. Hogy valamit írjak is a storyról. School Life cucc. Egy olyan 3 fős csoportról szól, akik segítenek mindenkinek (club keretein belül). Himeko az erő, Switch az ész, Bossun a szív :D Ennyi. XD

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2012-09-27, 13:52:31
Sket Dance - És ennek is vége. Az animével ugyanazok voltak a bajaim, mint a mangával. Amikor csak gag-ek vannak, unalmas. Viszont a komolyabb rövidebb-hosszabb storyk meg élvezhetőek voltak. Nem tudom miért végeztek 77 rész után, ha már eddig kihúzta. Manga még van, szal lehet nemnyerte meg a közönség tetszését. Hogy valamit írjak is a storyról. School Life cucc. Egy olyan 3 fős csoportról szól, akik segítenek mindenkinek (club keretein belül). Himeko az erő, Switch az ész, Bossun a szív :D Ennyi. XD
Sajnáltam h vége ráadásul most :D ...kicsit szemétségnek tartom. A mangát nem olvastam de lehet h el kell kezdenem. Az nekem se tetszett ha csak azzal voltak tele, de akkor a magába is lesznek, szóval szeretném megkérdezni h mennyire sok avagy kevés az ilyen mert azokat akkor átugrom. :D
A problémás részeket leszámítva nekem az egyik kedvenc sorozatom 10/10

Cheesy

School Rumble

Van az az anime amit ha végignézel, gyakorlatilag fájó űrt hagy maga után, mert elnézegetted volna még 40-50 epizódon keresztül.
Képes vagyok beleunni és félbehagyni sorozatokat (ez egyre gyakoribb valamiért) de ezt kb. annyira jó volt esténként (volt vagy 2-2,5 hét mire végigértem rajta) nézni, mint anno a GTO-t. School-life kategóriában nekem továbbra is az az etalon :)

A "Sentimental Generation" (intro) és a "Hoshi Matsuri" (Harima theme nálam) simán bekerült az örök kedvenc zenék közé!

Bánom, hogy a végére értem, most keresek hasonlót, a Toradorát néztem ki magamnak, ma este nézem meg az első részt.

Member

Quote from: LuckyDingo on 2012-09-27, 13:52:31
Phi Brain S2.
Nagy szar több szempontból, mégis érdekel, hogy mi lesz belőle. :D A felesleges szenvedést hanyagolhatnák.
Btw. az első széria teljesen kiszámítható volt, a második meg egy trollfest.

SaiyaGin

Jormungand

Quote from: SaiyaGin on 2012-09-19, 12:27:11
Jormungand 1-3
Furcsa ez a sorozat: az alaptörténet komoly, viszont ehhez a bandához képest a Gurren-Lagann szereplői komoly és érett felnőttek, ami eddig azt eredményezi, hogy a Jormungand vígjátéknak túl komoly, komoly sorozatnak meg túl debil.
Elszórakoztatni viszont elszórakoztat, úgyhogy folytatni fogom.

A sorozatot végignézve továbbra is ugyanez a véleményem. A legtöbb ellenség karikatúraszerűen elborult (az egyikük a lövöldözést művészetnek tartja, egy másikuk szereti ágvágóval széttrancsírozni az áldozatait, és ott van még az a balkáni hadúr, aki egy másik szereplő jellemzése szerint is egy óvodás mentális érettségével rendelkezik). Ezek mellett az az rész, amikor tényleg komoly, a nézőtől agyhasználatot elváró machinációk mentek, egyáltalán nem illett a sorozatba.
Amolyan "egyszer megnézi az ember, de utána hamar elfelejti"-típusú agykikapcsolós szórakozás.
6/10
A hamarosan kezdődő folytatást azért persze nézni fogom.  :haha:

frozenstein

Misutenaide Daisy
Ez beteg volt, pozitív értelemben :D. Régen láttam már ilyen old-school elborultságot, különösen az OP tetszett. Viszont a második felében szerintem túl sok volt az angst.
8/10

Member

Quote from: frozenstein on 2012-10-03, 18:43:49
Misutenaide Daisy
Ez beteg volt, pozitív értelemben :D. Régen láttam már ilyen old-school elborultságot, különösen az OP tetszett. Viszont a második felében szerintem túl sok volt az angst.
8/10
:kocc:

frozenstein

Souten Kouro
Romance of the Three Kingdoms kicsit komolyabban, mint az Ikkitousen. Nagy hibája, hogy befejezetlen, de azon kívül nagyon jó lett. Engem még zavart (bár ez nem az anime, hanem a felirat hibája), hogy a nevek kínai átírását használták. Amit nem tudtam kötni a kiejtéshez azt inkább meg se jegyeztem.
7/10

Werro

School days  Naggggyon idegesítőő.. de a vége tetszett ezért kap nálam  4/10

NLZ

[reserved]

Werro

Egyik ismerős kb másfél hónapnyi nyaggatása :D .. és valamiért már rég le volt töltve a gépre  :confused:

frozenstein

#9502
Love Get Chu
Seiyuu anime, elég lassan indult be, de aztán lett benne szerelmi háromszög, meg a végén az audition a Nagy Szerep-re kicsit a Glass no Kamen-re emlékeztetett. Összességében egyszer nézhető.
7/10

szerk:

Cinderella Boy
Ilyen test-cserélgetős, detektíves. Van egy jellegzetes retro fílingje, és jobb volt mint amire számítottam.
7/10

frozenstein

Natsuyuki Rendezvous
Hát ez valahogy nekem nem tetszett igazán. Azt nem tudnám pontosan megmondani miért nem, de nálam egyszer talán nézhető kategória.
6/10

Megmurdel

#9504
Seitokai Yakuindomo Egyszer végig nézhető a poénok 10% még télleg vicces is ugyh 7/10
Edit:
Accel World EX 01 egész jó volt a kedvencem akkor is [spoiler]FPS Pig :D[/spoiler]

frozenstein

#9505
Hyouka
Slice-of-life és mystery keveréke, egész érdekesre sikeredett. Egyrészt elveti az egyik legnagyobb mystery-anime klisét, és így egyetlen gyilkossági eset sincs benne, ami üdítőleg hatott. Másrészt viszont az 5-6 részes mystery arc-ok után az utolsó öt standalone rész egyfajta hiányérzetet hagyott maga után, ami egy sima slice-of-life-nál fel se merült volna. Összességében tetszett.
9/10

szerk:

Ebiten
Sok paródia* és ecchi. Számomra szórakoztató helyett inkább fárasztó volt. Én a nyári webstream változatot láttam, de most ősztől TV-ben és CR-en is megy, úgyhogy az első pár rész már jobb minőségben is megtalálható, ha valakit ez tartott volna vissza.
7/10
*Sailor Moon, Dragon Ball azért tetszett :D + K-ON!

szerk2:

Moyashimon Returns
Nekem hozta az első évad szintjét, de semmi extra.
7/10

SaiyaGin

Seirei no Moribito: másodjára is nagyon tetszett.   :jee:

frozenstein

Yuru Yuri 2
Mint az első évad: poénok + yuri fanservice. Volt benne néhány laposabb rész, de az utolsó azért tetszett. Az OP/ED megint jól sikerült.
10/10


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !