Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Tycho on 2007-12-05, 20:29:41
:rotfl: én még Vágótól hallottam ezt a legyenönismilliomosba, ezekszerint rosszul... De PMre itt válaszolni azért... :ejnye: Nyílván azért írtam PMet, mert nem a többiekre tartozik ez a vita, az meg már csak a te szegénységi boznyítványodat silányítja tovább, ha továbbra is itt forszírozod ezt :appl:
nem gondoltam, hogy annyira mély lenne a vita, hogy ezért PM-ezni kelljen. Láthatólag másképp látjuk a dolgokat. Hogy szerinted ez min silányít és mennyit, az megintcsak a te ügyed, és mivel ez egy fórum, amit bárki látogathat, azthiszem ezzel egyikünk sem nagyon tud mit kezdeni. Csak vicces, hogy PM-ben mersz anyukázni, itt meg visszafogod magad, pláne amikor blarke-ot (jujj, elhangzott a neve, ezt is biztos azért írom, mert ő mondta...:rolleyes: ) van képed ignore mögül is osztani... Egyébként emhiszem, hogy forszíroznék bármit is, részemről azzal a posttal le volt zárva, PM-et sem én írtam, de tudodmit? legyen igazad. Forszírozom, és nem tartom tiszteletben a diszkréció iránti igényedet azzal, hogy volt képem PM-en kívül reagálni. nyílván nekem kéne elnézést kérnem.

Tycho

#15451
Quote from: Lythis on 2007-12-05, 22:20:58
Quote from: Tycho on 2007-12-05, 20:29:41
:rotfl: én még Vágótól hallottam ezt a legyenönismilliomosba, ezekszerint rosszul... De PMre itt válaszolni azért... :ejnye: Nyílván azért írtam PMet, mert nem a többiekre tartozik ez a vita, az meg már csak a te szegénységi boznyítványodat silányítja tovább, ha továbbra is itt forszírozod ezt :appl:
nem gondoltam, hogy annyira mély lenne a vita, hogy ezért PM-ezni kelljen. Láthatólag másképp látjuk a dolgokat. Hogy szerinted ez min silányít és mennyit, az megintcsak a te ügyed, és mivel ez egy fórum, amit bárki látogathat, azthiszem ezzel egyikünk sem nagyon tud mit kezdeni. Csak vicces, hogy PM-ben mersz anyukázni, itt meg visszafogod magad, pláne amikor blarke-ot (jujj, elhangzott a neve, ezt is biztos azért írom, mert ő mondta...:rolleyes: ) van képed ignore mögül is osztani... Egyébként emhiszem, hogy forszíroznék bármit is, részemről azzal a posttal le volt zárva, PM-et sem én írtam, de tudodmit? legyen igazad. Forszírozom, és nem tartom tiszteletben a diszkréció iránti igényedet azzal, hogy volt képem PM-en kívül reagálni. nyílván nekem kéne elnézést kérnem.

Ha már így felajánlod :__devil: Amúgy meg itt is kurvaanyázhatnék, de mint írtam, erre nem kíváncsiak a többiek. CBA hogy ezt folytassam.

ed.: blarke úgyis benézett az ignore alá, mert azonnal szóltál neki, meg fogsz is, szóval nem a háta mögött van kb :rolleyes: meg ezért asszem elnézést kértem tőle, hogy valóban tahó dolog volt emlegetni miután ingore-olt.

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2007-12-05, 21:14:36
Mivel egy bostoni cím van a kártyán ezért szerintem tökmindegy hogy mit jelent németül. :)
Btw. én meg "pedology"-ból fogom írni a diplomamunkám. :lazza:

Enjoy your talajtan

...valld be, hogy csak a neve miatt választottad! :D
Failure is the default option

Manitu

Quote from: Zsiga on 2007-12-05, 21:14:36
Btw. én meg "pedology"-ból fogom írni a diplomamunkám. :lazza:
És van ilyen :lul:


Próféta

Quote from: minuszmiki on 2007-12-05, 20:51:16
[spoiler= kisebb lolesemény]Ma a suliban németórán szó volt többek között a névjegykártyákról, és eszembe jutott róla ez a motivational:



Mindenkinek kellett csinálni magának kis névjegykártyát, felolvasni róla az adatokat. Értelemszerűen meg is csináltam a magamét, és reménykedtem benne, hogy a tanár nem engem szólít. Ott rontottam el a dolgot, hogy elképzeltem, hogy milyen lenne felolvasni, hogy "Ich bin Analrapist von Beruf", már akkor is közel álltam ahhoz, hogy hangosan felröhögjek. Úgyhogy lapultam, és vigyorogtam, mint a tök. Természetesen a tanár engem szólított, nagy nehezen sikerült valami más foglalkozást mondanom, de utána kitört belőlem a röhögés. Teljesen hülyének néztek, én meg nem kezdtem el nekiállni magyarázni, mert csak még hülyébbnek néztek volna utána. De legalább röhögtem egy jót. :D[/spoiler]
Picture related

Lythis

[spoiler=Tycho]annyit kérdeztem tőle, hogy tényleg leetkedésből tett e téged ignore-ra, mivel mertem utalni arra, hogy nem azért. Annyit kérdeztem tőle, h csak azért, mert jóban vagytok Ramizzal (akivel egy darabon ölték egymást), vagy volt egyéb oka is. Az, hogy benézett ignore alá, már egyáltalán nem az én ügyem. Viszont ha ezt folytatni akarod, akkor innentől tényleg PM, mert nemtudom, hogy Ramiz, Blarke, vagy éppen te mennyire tekintitek publikusnak ezt a kis "szerelmi háromszögeteket".
p.s.: azt mondtam, hogy KÉNE. Nem volt előtte semmiféle felajánlásra utaló mondatrész (ha gondolod és tsai..) :rolleyes:
[/spoiler]

Zsiga lesz az első diplomás pedo a fórumon... ez a világ egyre betegebb... :D

minuszmiki

Quote from: Próféta on 2007-12-05, 23:16:41
Quote from: minuszmiki on 2007-12-05, 20:51:16
[spoiler= kisebb lolesemény]Ma a suliban németórán szó volt többek között a névjegykártyákról, és eszembe jutott róla ez a motivational:



Mindenkinek kellett csinálni magának kis névjegykártyát, felolvasni róla az adatokat. Értelemszerűen meg is csináltam a magamét, és reménykedtem benne, hogy a tanár nem engem szólít. Ott rontottam el a dolgot, hogy elképzeltem, hogy milyen lenne felolvasni, hogy "Ich bin Analrapist von Beruf", már akkor is közel álltam ahhoz, hogy hangosan felröhögjek. Úgyhogy lapultam, és vigyorogtam, mint a tök. Természetesen a tanár engem szólított, nagy nehezen sikerült valami más foglalkozást mondanom, de utána kitört belőlem a röhögés. Teljesen hülyének néztek, én meg nem kezdtem el nekiállni magyarázni, mert csak még hülyébbnek néztek volna utána. De legalább röhögtem egy jót. :D[/spoiler]
Picture related
Na ja...

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Lythis on 2007-12-05, 23:56:48
Zsiga lesz az első diplomás pedo a fórumon... ez a világ egyre betegebb... :D
barátnőm üzeni, hogy nem, mert ő az első diplomás pedo :)

a két érintett közötti vitába pedig a tények teljes ismerete nélkül szolidaritásból nem folyok bele. annak ellenére, hogy volt rólam szó. "juj."
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Kuroi Tenshi

now for something different...
rofl...
Az Intel Skulltrail utódja a Smackover nevet kapja, ami a
hagyományoknak megfelelően, bármilyen furán is hangzik,
egy létező város neve. Egy helyen a srácok egy ideje
azzal szórakoznak, hogy milyen létező város/település-
neveket adhatnának még:
"Why not Intercourse, PA? Or perhaps Blue Ball, PA? No, maybe Bird-in-Hand, PA instead.
Yes these are all real places, and yes they are all within 30 minutes of me."
" don't forget, you need to go through Intercourse, PA to get to Paradise, PA! =)"
"Or Cummings, GA..."
"Beaverlick (KY), Ballville (OH), Dyckesville (WI) or Bloody Dick (MT)"
angol helyek: "Titty Ho, Nether Wallop, Cocktown, Shitlingthorpe
*All humor courtesy of http://www.dribbleglass.com/Jokes/town-names.htm"
"How about: Mianus CT"
"Lizard Lick, NC"
"If you're speaking of MN, then one needs to include towns like Fertile, Climax, or Moorhead. There once was a tragic newspaper headline that read: "Fertile woman dies in Climax on her way to Moorhead.""
stb
:rotfl:

Tycho

#15459
Quote from: Lythis on 2007-12-05, 23:56:48
[spoiler=Tycho]annyit kérdeztem tőle, hogy tényleg leetkedésből tett e téged ignore-ra, mivel mertem utalni arra, hogy nem azért. Annyit kérdeztem tőle, h csak azért, mert jóban vagytok Ramizzal (akivel egy darabon ölték egymást), vagy volt egyéb oka is. Az, hogy benézett ignore alá, már egyáltalán nem az én ügyem. Viszont ha ezt folytatni akarod, akkor innentől tényleg PM, mert nemtudom, hogy Ramiz, Blarke, vagy éppen te mennyire tekintitek publikusnak ezt a kis "szerelmi háromszögeteket".
p.s.: azt mondtam, hogy KÉNE. Nem volt előtte semmiféle felajánlásra utaló mondatrész (ha gondolod és tsai..) :rolleyes:
[/spoiler]


[spoiler=Lythis]Nos, így már mindjárt más, amúgy nekem blarkéval sose az volt a bajom ami Ramiznak, de ez már tényleg rég volt. Tudom, hogy azt mondtad, hogy kéne, de akkor is trollkodok, ahogy a doitfaggot.jpg is trollságból volt ott, csak te kaptad be a horgot :__devil: :Kiraly: - akkor ezekszerint mégis tisztáztuk a köztünk lévő nézeteltérést? :eek: :angyali: A blarke dolgot meg hanyagoljuk viszont, mert értelmetlen.[/spoiler]
Quote from: Lythis on 2007-12-05, 23:56:48
Zsiga lesz az első diplomás pedo a fórumon... ez a világ egyre betegebb... :D
:lol:

K_T: zOMG :lol:

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-12-05, 21:14:36
Btw. én meg "pedology"-ból fogom írni a diplomamunkám. :lazza:
Kár, hogy a tárgyak soha nem olyan jók, mint a nevük. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2007-12-06, 01:51:53
Quote from: Zsiga on 2007-12-05, 21:14:36
Btw. én meg "pedology"-ból fogom írni a diplomamunkám. :lazza:
Kár, hogy a tárgyak soha nem olyan jók, mint a nevük. :D
mert ha igen, akkor te sem IK-s lennél amirite? :D

Darkstar

Valahogy úgy... :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

noriko

#15463
valami nagyon nincs rendben a mobilommal...
a kimenő üzenetekbe jegyzeteltem egy jó kis sütireceptet, és már egyszer csinálta amit most is, hogy egy hosszabb sms végére odacsapta ennek a darabkáit.  :wtf:  most megint, úgyhogy gondoltam végre kiírom, és törlöm, erre csak annyi maradt meg belőle, hogy sütő:180... much good that does. -.-
pedig nem terveztem lecserélni mostanában. meg már úgy hozzámnőtt. brühü.

más: ajánlom figyelmetekbe a zenei oldalt, amit az "Éppen milyen zenét hallgatsz" topicban linkeltem!! (nem a myspace, a másik :P ) úgy tűnik egy csomó albumot felraktak a netre! meg vannak ünnepi válogatásaik is a holiday címke alatt :) (bár ezek elérhetőségét még nem teszteltem). tökjótökjó! lelkesedjetek velem :D
"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

Quote from: noriko on 2007-12-06, 02:22:12
jegyzeteltem egy jó kis sütireceptet,
végére odacsapta ennek a darabkáit.

meg vannak ünnepi válogatásaik is a holiday címke alatt :) (bár ezek elérhetőségét még nem teszteltem). tökjótökjó! lelkesedjetek velem :D
nom nom sütidarabkák :D

karajcsont: yay  :hopp:
vizsgák, beadandók, ajándékvásárlás, munka: nay...  :hopp: :__devil:
:D

Nakedape

már világosodik és nem is láttam mikulást, pedig nem is aludtam semmit :mad:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

RedPriest

Quote from: Nakedape on 2007-12-06, 07:36:47
már világosodik és nem is láttam mikulást, pedig nem is aludtam semmit :mad:

Nyugi, én sem láttam. Bár érdekes lenne a helyzet, ha valaki megpróbálna bejutni a lakásba, és ha erre én felébredek, akkor lehet, megcsapom a sötétben. :D Erről jut eszembe, milyen lenne már, ha próbálna egy jól őrzött villába bemenni csokit osztani, de elbaltáz valamit, és a riasztóra elengedik a vérebeket? :D Amúgy boldog névnapot, Miklósok! :smile:
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Tycho



Én nem féltem a télapót :hehe:

Ramiz

Karácsonyra kell cikket írnom a Mikulás mészárlása című filmről (Santa's Slay), még csak belepörgettem, de máris parázok az utcán felbukkanó beöltözött emberektől... :D

A trailerben nincsenek túl zaftos részek, de legalább linkelhetem:
http://www.youtube.com/watch?v=ZaCj6j5TCZE
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RedPriest

Quote from: Ramiz on 2007-12-06, 09:44:21
A trailerben nincsenek túl zaftos részek, de legalább linkelhetem:
http://www.youtube.com/watch?v=ZaCj6j5TCZE

Nah, ezt tuti megnézem! :D
"I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes."
「耳と目を閉じ、口をつぐんだ
 人間になろうと考えたんだ。」

Member

Nekünk csak annyit mondtak, hogy a koliajtók elé teggyük ki a lábbeliinket. Hát megtettük, kb. 8-9 pár gyűlt össze. :D
(Ami hozzátartzik, hogy ebbe a 8-9-be volt pofájuk egy csomagot tenni, nincs is 1 fős privát szoba)

Kvikveg

Quote from: Próféta on 2007-12-02, 13:57:17
Quote from: Ramiz on 2007-12-02, 13:42:15
Mit használtok jpg=>mp3 konvertálásra?
Knézy Jenőt.
...
:lol:
Jaj, ez fajt. Illetve nem is, legalabb a mai napom egy kiados rohogessel indult. Mar ramfert. :haha:

Quote from: kikuchiyo on 2007-12-02, 19:03:58
Visszajöttem a nyelvvizsgáról!

Kezdem sejteni, hogy nemzeti válogatottunk mit érezhetett az emlékezetes jugó-magyar 7-1 után.  :haha:
Uhh. Ez szivatosnak hangzik.


Quote from: minuszmiki on 2007-12-03, 00:05:10
...
Várjál, akkor a nőt így írják valahogy?
@ @
.
Y
Latom megy a trollkodas ezerrel.

A szines szovegtol kifolyt a latoszervem, pedig egy kiallitast, egy tobbnapos messzi kulfoldi szerelesi melot es egy autobalesetet kibirtam egyben.
Amugy akit erdekel hany szin lehetseges: soook (ld ennek a forrasa).


Quote from: .Attila on 2007-12-04, 19:47:18
Japán rendszert el tudnám viselni.
Február és március szünet a felvételi időszak miatt.
Igaz, hogy viszont július közepéig bent ülnek, viszont szeptember közepéig, végéig nincs is tanítás.
Ho? Eddig mindig azt hittem, hogy reggel-delben-este bent vannak. Vagy az az altalanos/gimi ez meg az egyetem?

KT: ezek a varosnevek...  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2007-12-06, 09:56:19
Quote from: .Attila on 2007-12-04, 19:47:18
Japán rendszert el tudnám viselni.
Február és március szünet a felvételi időszak miatt.
Igaz, hogy viszont július közepéig bent ülnek, viszont szeptember közepéig, végéig nincs is tanítás.
Ho? Eddig mindig azt hittem, hogy reggel-delben-este bent vannak. Vagy az az altalanos/gimi ez meg az egyetem?

Ez az egyetemekre vonatkozott, az általános- és középiskoláknak nincs ilyen hosszú tavaszi szünetük (azt hiszem 2 hét van nekik, ebből 1 hét osztálykirándulás azt hiszem).
Az más kérdés, hogy iskolaidő alatt milyen az időbeosztásuk ;)

Tycho

Quote from: Kvikveg on 2007-12-06, 09:56:19
...pedig egy kiallitast, egy tobbnapos messzi kulfoldi szerelesi melot es egy autobalesetet kibirtam egyben...

Autóbaleset :confused: :eek:

Kvikveg

Quote from: Tycho on 2007-12-06, 10:10:57
Quote from: Kvikveg on 2007-12-06, 09:56:19
...pedig egy kiallitast, egy tobbnapos messzi kulfoldi szerelesi melot es egy autobalesetet kibirtam egyben...

Autóbaleset :confused: :eek:
Ja, de szerencsere a kocsikon kivul mindenki jol van.
Hosszabban itt: utazgatas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

csacsa

Nem tudom, hogy volt-e már belinkelve, de ha ingen akkor gomen. Úgy éreztem, hogy meg kell ezt mutatnom nektek.
A rajzfilmek hatása a gyermekekre
Miért kell mindig a Db-vel lehúzni az animéket? De legalább már a Tom és Jerry is terítékre került.
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Fubenalvo

#15476
Quote from: csacsa on 2007-12-06, 17:21:16
Miért kell mindig a Db-vel lehúzni az animéket?
Mert ennyire ért ahoz, amiről ír. :P

Ejh... elkezdtem karácsonyi számokat hallgatni és nem bírom abbahagyni. Mindíg is tudtam hogy ez veszélyes, deh....  :rotfl:

Cobra

A kispesti áruházban lévő alkalmazottaink már idegbajt kapnak, hétfő óta karácsonyi dalok mennek az épületben. Megy minde Zámbó Jimmytől egyházi énekeken keresztül mindenféle amerikai feldogozásig. Szerencsére nekem nem kell annyit bent lennem :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fubenalvo

0-24ben tuti nem élvezet... de így néha elkapni a fonalat nagyon kellemes tud lenni.
Olyan szinten beindultam hogy a ragnarok2 oldalamat is minnyá kiszuperáltam :D

sirtomi

Kint van a bölcsességfogam. 3 doki másfél óra alatt szedte ki és most kezd fájni. Jegelem az arcom keményen.