Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Tok buszke vagyok magamra, Google-val fel ora alatt sikerult egy ftp tunnelinget beallitanom egy otthoni tarhelyszolgaltatora.
Amivel kollega mar jo sokat szivott. Mondjuk o arra sem gondolt, hogy kulfoldot tiltjak.
:haha: :appl: :hopp:
Es rajottem, hogy total ismeretlen szamomra a halozatbeallitasok vudumagiaja.  ^^"
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Tycho

Quote from: Cloud on 2010-02-13, 11:27:45
Tud esetleg valaki itt Pesten olyan helyet, ahol viszonylag lehet olcsón kapni Vans, Etnies, vagy deszkás Converse cipőket?  ^^

It's your PC, the internet and a Credit Card...  :hehe:

SaiyaGin

...és ma délelőtt se csináltam semmit.

Selmo

Én aludtam, az számít? :P

A tökéletesség unalmas.

Én

Én csak fájtam a fejemben. Ez a Napóleon konyak valóban olyan szar, mint ahogy a híresztelésekből következtetni lehetett.

Member

Quote from: SaiyaGin on 2010-02-13, 15:19:15
...és ma délelőtt se csináltam semmit.
És ne légy Molnár Anikó.

Xzone

Quote from: Én on 2010-02-13, 15:54:48
Én csak fájtam a fejemben. Ez a Napóleon konyak valóban olyan szar, mint ahogy a híresztelésekből következtetni lehetett.

Mert nem is konyak, yo. Igazi konyakot nem is nagyon láttam még itthon; csak itallapon, 1500 Ft/fél deci áron. De most eszembe juttattad, hogy nekem is van itthon némi Napoleonom...hmmm.

motifator

Én meg másnapos vagyok. Tegnap este 11 körül értünk a hotelbe, ez az Austin egy nyomorék hely. Még a belvásorban is bezár minden 2-kor, nem tudtunk elérni senkit, mire kitaláltuk, hogy akkor bemegyünk a városba ketten, már vagy fél 1 volt, nem érte volna meg.
Szerencsére van itt egy hely a szomszédban, kb. 50 méterre, Iron Cactus a neve, ott ittunk 2-ig. Itt teljesen más íze van a tequilának, a só a pohár szélén van, citrom helyett lime-ot adnak, és a tequila maga sokkal édesebb. Hát igen, közel van mexikó. Ja, és nem is olyan drága, a legtöbb pia 3 dolcsi. Csak sikerüljön elszámoltatni majd a piálást is :)

Lassan megyünk a Lake Travisre, délután meg valami autóverseny lesz a közelben, azt nézzük meg. Kéne nyomni valami ormótlan nagy steak-et, rohadt éhes vagyok. Képek még nincsenek, tegnap az egyik kolléganőnél (ahova zárás után mentünk) hagytam a táskámat fényképezővel, mindennel.

Köszi mindenkinek, aki jót kívánt! Majd még jelentkezek, jók legyetek!
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Xzone

Quote from: motifator on 2010-02-13, 19:53:30
délután meg valami autóverseny lesz a közelben, azt nézzük meg

NASCAR? LOLOLOLOLOL

motifator

Nem nascar, végül kiderült, hogy valami gyorsulási verseny, de nem igazi dragsterekkel, csak ilyen helyi vagány csávókkal. De mindegy is, mert végül elmaradt, mert vizes a pálya, így ki se mentünk.
Helyette megnéztük a University of Texast és környékét, gyönyörű amerikai szőke egyetemista lányok mindenhol, mindenki nagyon fiatal és nagyon menő. Nem gondoltam volna, hogy valaha ezt fogom mondani diploma után, de most egy kicsit újra egyetemista akarok lenni én is. Persze nem Magyarországon :) Láttuk a Texas Longhorns stadiont, vettünk merchandise-t is. Soha életemben nem hordtam semmi narancssárgát szerintem, de most vettem 2 Longhorns focis pólót. Meg egy baseball sapkát az edzőmnek, kérte, hogy hozzak neki. Beültünk egy sörre az egyetem közelében, csak úgy mosolyogtak ránk a szőkék. 2 csaj nagyon kacsintgatott felénk, de ránézésre nem voltak még 18, itt meg az ilyesmiért irány a börtön. FML.
Most kicsit visszajöttünk a hotelbe, de aztán megyünk a 6th streetre, ott van Austinban igazi éjszakai élet. Szal buli hajnalig, szerintem holnap megyünk Houstonba NASA múzeumot nézni, de majd meglátjuk. Jó lenne hamar indulni, de ha ma nagy buli lesz, akkor nem lesz korán kelés. Na majd kiderül, holnap jelentkezem.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Zsiga

Quote from: motifator on 2010-02-14, 04:01:46
Beültünk egy sörre az egyetem közelében, csak úgy mosolyogtak ránk a szőkék. 2 csaj nagyon kacsintgatott felénk, de ránézésre nem voltak még 18, itt meg az ilyesmiért irány a börtön. FML.
Ha sörözőben volt, és volt náluk pia akkor tuti 21+. Gondolom feltűnt hogy mindenhol mindenkitől állandóan ID-t kérnek... :)
FML^2? :D

kikuchiyo

Quote from: motifator on 2010-02-14, 04:01:46
szerintem holnap megyünk Houstonba NASA múzeumot nézni

Na ezért nagyon irigyellek.

Viszont van itt egy kérdés, ami baszkurálja a tarkómat... nem dolgozni mentél te ki? :D
Failure is the default option

Próféta

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-14, 11:17:20
Viszont van itt egy kérdés, ami baszkurálja a tarkómat... nem dolgozni mentél te ki? :D
PROTIP: Jobb helyeken ez valamiért a hétvégére nem vonatkozik.  :haha:

kikuchiyo

 :facepalm:

Gondban vagyok a napokkal manapság. ^^'



Failure is the default option

Tycho


kikuchiyo

Hát ja, ezt benéztem...  :haha:

De a hétvége nem mentség!! Egy igazi sztahanovistának, a Vállalat Ifjú Reménységének nem jelenthet akadályt holmi hétvége, akkor is a Céget kell szolgálnia, nem?
Failure is the default option

Moha

Na, ma is sikerült délig aludnom, a fene egye meg! Húgom túl későn kezdett el ordibálni apámmal. Mondtam neki, legközelebb olyan 9-10 óra magasságára időzítse, mert nem akarok sokáig aludni. :D

Holnaptól új munkahely. Kicsit be vagyok gyulladva azért, de örülök is, hogy már nem a sok hülye előfizetőt kell hallgatnom a telefonon, hanem elég lesz csak magamban a M$-t szidni, ha valami nem akar működni. :haha:

Selmo

Aha, aztán majd idejársz helpdeskért. :haha:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2010-02-14, 12:01:53
:facepalm:

Gondban vagyok a napokkal manapság. ^^'
LOL

Nalam holnap lesz idozavar, mert itt Nemetben szunnap van, nekem meg nem. XD
Hotelbol dolgozni rulez. Aachenbe nem fogok elmenni, mert trutymo havazos ido van, nekem meg csak felcipom van, majd 3kor megnezem a helti stolbergi felvonulast kollegaval (csakazertis kirangatom) aztan vissza a hotelba.

Megallapitottam, hogy remenytelenul csokifuggo vagyok. Tegnapelott este vettem ket doboz csokis izet (valami ostyatekercs), tegnap estere mar mindkettot megettem. :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

yaay! vaki az én telefonszámommal rakott fel az expresszbe egy pendrive hirdetést.
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-02-14, 16:02:14
yaay! vaki az én telefonszámommal rakott fel az expresszbe egy pendrive hirdetést.
Hasznald ki. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-02-14, 16:07:24
Quote from: Nakedape on 2010-02-14, 16:02:14
yaay! vaki az én telefonszámommal rakott fel az expresszbe egy pendrive hirdetést.
Hasznald ki. :)
vegyek pendrivot olcsóbban és adjam tovább? vagy hogy gondolod?
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2010-02-14, 16:16:41
Quote from: Kvikveg on 2010-02-14, 16:07:24
Quote from: Nakedape on 2010-02-14, 16:02:14
yaay! vaki az én telefonszámommal rakott fel az expresszbe egy pendrive hirdetést.
Hasznald ki. :)
vegyek pendrivot olcsóbban és adjam tovább? vagy hogy gondolod?
Regi nem hasznalt pendrive eladasa? :D Vegulis a hirdeteskoltseggel mar nem kell szamolni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: Kvikveg on 2010-02-14, 20:10:17
Quote from: Nakedape on 2010-02-14, 16:16:41
Quote from: Kvikveg on 2010-02-14, 16:07:24
Quote from: Nakedape on 2010-02-14, 16:02:14
yaay! vaki az én telefonszámommal rakott fel az expresszbe egy pendrive hirdetést.
Hasznald ki. :)
vegyek pendrivot olcsóbban és adjam tovább? vagy hogy gondolod?
Regi nem hasznalt pendrive eladasa? :D Vegulis a hirdeteskoltseggel mar nem kell szamolni.
a hrdetés ingyenes, sztem, és van benne kép, és új pendriveom eltűnt , a régit használom :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Én

Kurva class fm. A honlapjukon kijelzik hogy melyik számot játsszák épp. Volt egy szám aminek régóta keresem a címét, gyorsan felnézek a honlapjukra. Pont nem jelzett ki semmit. Rage.

Rounin

Ha nem instrumentális és legalább egy sornyi szöveget értettél/tudsz belőle, akkor guglival seperc alatt megvan.

Én

Franciául van :frown: szóval még amit kihallok, azt sem tudom leírni...

Kuroi Tenshi

Írd le fonetikusan (for teh lulz), megpróbáljuk visszafejteni
(vagy ha visszafejteni nem is, visszafogottan röhögni, bár
garantálni nem tudjuk) :D

.Attila

Quote from: Én on 2010-02-15, 01:19:24
Kurva class fm. A honlapjukon kijelzik hogy melyik számot játsszák épp. Volt egy szám aminek régóta keresem a címét, gyorsan felnézek a honlapjukra. Pont nem jelzett ki semmit. Rage.

Van elvileg egy honlap, ahol ha eldúdolod a dallamot, kitalálja, hogy melyik számra gondoltál.
Sosem próbáltam és nem is tudom az oldal címét.