Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-29, 00:29:10
Nálatok is van hurrikán-para?
jelentem XI. ker lágymányos környék - békés hűvős levegő.

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2011-08-29, 00:29:10
Nálatok is van hurrikán-para?
A heten volt tornado warning, de csak sima nagyobb nyari vihar lett belole, abbol se veszes.
A NY-i miatt nem paraztatnak minket.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Eddig 4 órás volt a közmunka és 39k bruttó, októbertől már nyolc óra és 57k bruttó. Vagyis nettó 32 >> 43, de dupla annyi melóért. :whoah: Azt hiszem, készüljetek rá, hogy belefulladtok a szemétbe és nem láttok ki a lelógó ágaktól. :D

szpeter

bajszos emberke ON:
Lájkoljátok rajongói oldalamat ! :jee: És ne feledkezzetek meg bájos nejemről
Bajuszos emberke OFF

Az durva,hogy eltelt három hónap és nem tudom mivel?

Kraivan

Quote from: szpeter on 2011-08-29, 22:08:41
Az durva,hogy eltelt három hónap és nem tudom mivel?
Ezek szerint végigfesztiválozhattad.

Xzone


Moha

Gyerekek, mondtam már, hogy imádom, mikor az egészségügyben "jó munkát" végeznek? ::)

Végre rászántam magam és a pénzem is megvan arra, hogy hasonlítson a szám egy folyóra (hidakat kell csinálni), erre a röntgennél kiderül, hogy ahova a híd kerülne, ott 2 éve, mikor a szájsebészeten kiszedték a fogat, benne hagytak egy gyökérdarabot.
Persze azóta rendesen begyógyult a helye és most vághatják majd fel, hogy kiszedjék, amit anno nem voltak képesek.
Hát, backuphatják...  :mad:

szpeter

#49147
Quote from: Kraivan on 2011-08-30, 08:53:48
Quote from: szpeter on 2011-08-29, 22:08:41
Az durva,hogy eltelt három hónap és nem tudom mivel?
Ezek szerint végigfesztiválozhattad.
Csak az elejét.Az igazság az,hogy annyira eseménytelen volt hogy nem nagyon maradt meg semmi. :\ Na majd jövőre,végigmelózom az egészet. -.-" (ha szerencsém lesz...)
És büszkén jelenthetem,hogy idestova kilenc* éve egyetlen kötelezőt sem olvastam el. Magyarom év végén átlagban pedig négyes így is. Vicc..

Szerk: *Utánaszámoltam. A Vukot még hajlandó voltam elolvasni elsősként,meg még valamit. :D

via_mala

Minek kiszedni? Legalább meg van alapozva a híd.  :hehe:
Quote from: Moha on 2011-08-30, 13:27:44
Gyerekek, mondtam már, hogy imádom, mikor az egészségügyben "jó munkát" végeznek? ::)

Végre rászántam magam és a pénzem is megvan arra, hogy hasonlítson a szám egy folyóra (hidakat kell csinálni), erre a röntgennél kiderül, hogy ahova a híd kerülne, ott 2 éve, mikor a szájsebészeten kiszedték a fogat, benne hagytak egy gyökérdarabot.
Persze azóta rendesen begyógyult a helye és most vághatják majd fel, hogy kiszedjék, amit anno nem voltak képesek.
Hát, backuphatják...  :mad:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Nakedape

Quote from: szpeter on 2011-08-30, 14:18:04

És büszkén jelenthetem,hogy idestova kilenc* éve egyetlen kötelezőt sem olvastam el.
kezdek érteni pár dolgot...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Pedig a magyar irodalom ismerete a magyarkodás része. :p

szpeter

#49151
Egyébként szívesen olvasok minden mást, Stephen Kinget vagy Fekete Istvánt mostanság,meg Merle-t most épp konkrétan ( Védett férfiak  :cool: ). Jó persze ez a kilenc év erős túlzás,de általában csak suliidőszakban ami nagyon fontos lett volna,általában sosem érdekelt amit ajánlottak.
szerk: Inkább nem szállok be a játékba.

Member

Én csak a Kőszívű ember fiait és az Aranyembert utáltam nagyon. Jókai vhogy nem az én stílusom.

szpeter

Na igen! Az Aranyember ismét kötelező lett, és én általánosban sem bírtam végiggyűrnöm magam az elején lévő iszonyat részletgazdag oldalakon.Kicsinált. A Fekete Gyémántok viszont tetszett,csak az meg nem volt kötelező soha sem..pech

Kvikveg

Quote from: Member on 2011-08-30, 18:54:04
Én csak a Kőszívű ember fiait és az Aranyembert utáltam nagyon. Jókai vhogy nem az én stílusom.
En, mint aki mindent elolvastam (meg a Candide-ot is! Najo csak egyszer... megegyszer soha) egyszeruen utaltam mindkettot.
Elmondhatjuk, hogy Jokai felesegenek az eljarasa (fiam, ma 20 oldal, kulonben nincs ebed) hosszu tavon nem valt be.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Csak én szeretem Jókait? A kőszívűt meg a nábobot már nem is tudom hányszor olvastam el. :)

SaiyaGin

Quote from: Member on 2011-08-30, 18:54:04
Én csak a Kőszívű ember fiait és az Aranyembert utáltam nagyon. Jókai vhogy nem az én stílusom.

Azokat valahogy sikerült elolvasnom, rajtam Stendhal bácsi fogott ki.

Member

Érdekes, hogy nekem meg pont a Vörös és Fekete volt egy szimpatikus mű, persze amíg nem jelentek a ruszkin csinovnyikjai.

SaiyaGin

Quote from: Member on 2011-08-30, 21:38:42
Érdekes, hogy nekem meg pont a Vörös és Fekete volt egy szimpatikus mű, persze amíg nem jelentek a ruszkin csinovnyikjai.

Kb. 50 oldal alatt sikerült megutálnom Julien Sorelt, utána kínszenvedés volt minden oldal, kb. féltávnál (vagy nem sokkal utána) adhattam fel.

Próféta

Én anno az összes kötolvot szerettem (beleértve a tényleg kissé dagályos Aranyembert), csak két kivétel volt. Az egyik természetesen a Vörös és Fekete. A másik a Bánk Bán. Na jó, az Anyegin is nehezen ment, de a többi tényleg jó volt.

Nakedape

többet is nem kedveltem teljesen azért, de az arany virágcserép az valami borzalmas volt.
jurien sorelért én se volta oda, de a virágcserépnél minden jobb
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Én on 2011-08-30, 20:38:18
Csak én szeretem Jókait?
Nem, én is szeretem a Jókait, feltéve, hogy bableves. :haha:

Member

Quote from: Nakedape on 2011-08-31, 00:43:29
többet is nem kedveltem teljesen azért, de az arany virágcserép az valami borzalmas volt.
jurien sorelért én se volta oda, de a virágcserépnél minden jobb
Nekem ez tetszett. Igaz, nem találtam a pillanatot, amikor ennyire keményen sikerült betépniük. :)

Xzone

Fuck yeah! Fogtam netet az új albiban. "dlink" SSID, semmi védelem. Kár, hogy csak a konyhában vagyok elég közel a routerhez :D

Member

Legalább nem kell kimenned a kajáért.

frozenstein

A kötelezőkből engem Kafka készített ki, bár Az átváltozás volt az elviselhetőbb és A per a borzalmas, de az mintha csak ajánlott olvasmány lett volna, és végül nem is vettük.

Member

Quote from: frozenstein on 2011-08-31, 17:10:01
A kötelezőkből engem Kafka készített ki, bár Az átváltozás volt az elviselhetőbb és A per a borzalmas, de az mintha csak ajánlott olvasmány lett volna, és végül nem is vettük.
Őket meg egyenesen imádtam, főleg a Pert. :) A Kastély viszont valahogy nem jött át, K. nem volt eléggé kemény.

Bár már nem vagyok annyira emo, mint anno, lehet, hogy ma már utálnám, ezt fenntartom.

frozenstein

Szeptember 12-től nappali tagozatos felsőfokú logisztika okj-re fogok járni. Középsulis diákigazolványt kapok, kötelező bejárni órákra, de félévente lesz vizsgaidőszak. Összesen 4 félév, aztán majd meglátom, ezzel hogy nem találok munkát.

Cloud

Imádom BKV-t. :)


Ma egy 26perces utat több mint egy óra alatt tettem meg a 7-es busszal. Annyit kellett volna csinálnom, hogy keletinél felszállok majd leszállok a végállomás előtt 2 megállóval. Ehelyett eljutottam astóriáig, ott benyögik hogy végállomás. Onnan másik 7-es busszal szent gellért térig. Ott benyögik hogy végállomás.
Onnan másik busszal Móriczig, ahol villamos helyett pótlóbuszok jártak. Arra felszállva kiderült hogy szóltak neki hogy menjen vissza Batthyányira. Lol ez kész. Gyalog akkor Óbuda központig, ott nem megy villamos, mert kisiklott. És ott vagy 20 bkv munkás nézi hogy most mi legyen...Ok akkor csak jött egy villamos és irány a cél...
Szeretlek bkv...

Kvikveg

Hehe.
Azert itt is tudnak alkotni, de raadasul kisebb tavon, dugo nelkul.
A-bol B-be kellett volna eljutnom, C-n keresztul, opcionalis atszallassal (C-ben alakul at egy busz egy masik jaratta, ilyen furcsasag is van itt, szoval azert opcionalis.) Tippem szerint felora lett volna, mert mindket vonalon 2-3 busz is jo. Az egyik meg raadasul rogton, atszallas nelkul visz B-be ugye. Na ebbol lett egy ora.
Es ez nem egy Budapest meretu varos! A buszok meg eleg gyakran kozlekednek ahhoz, hogy egyenletesen elosztva ne legyen ilyen.
Es megis van. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.