Main Menu

Anime ZENE

Started by .Attila, 2003-12-10, 20:58:04

Previous topic - Next topic

Soridan

Quote from: AlkyraNekem a német One Piecenek tetszett az intro zenéje.
Azt meg tudja nekem valaki szerezni?
(vagy valami utalást, hogy hol találhatom meg.)

Annak a zenéjét ugye nem változtatták meg, amikor az intro animot? Már valahogy nem emlékszem :( (nekem is tetszik egyébként, de megszerezni nem tudom)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Rádiókat a rádióba írjátok plíííííííííííííííííííz!!!!!!!!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Exo

A Noir - Ending-je nagyon teccik :D (kicsit szomorkás, de RULZZ!!!)

Relunx

Anime zenék:
Fatal Fury zenéit mindenkinek tudom ajánlani. :D
Silent Möbius Opening-je és Ending 2-je az nagyon tetszik!  :jee:


Relunx

Soridan

cowboy_bebop_ost_box_set_ltd._edition_-_disc_1_-_27_digging_my_potato.mp3

cowboy_bebop_ost_box_set_ltd._edition_-_disc_1_-_20_spokey_dorkey_(alternate_take).mp3

Whoah, éppen szakad odakint, ez a két szám pedig nagyon passzol hozzá (bluesharmonika rulez!!). Érdemes :]
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Karma XXL

#275
Akkor én is megeresztek egy kis hypeot  :rolleyes:

TEXHNOLYZE OP, azaz Juno Reactor: Guardian Angel (Xavier'z Edit, kösz roderick), persze csak a képpel együtt ;)

Az OST-ket is le fogom húzni  :lazza:, végülis mire is jó az IRC? :D

roderick

Xavier'z edit... amúgy már az OST1-et és 2-ôt is feltöltöttem, bár lehet, hogy a 2-es még nem lett átrakva (edit: jaja még az én könyvtáramban figyel, pedig azon van rajta a walking through the empty age, ami nagyon jóóóó)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Exo

#277
RaxXephon OP RULEZ...a legeslegjobb :whoah: :whoah: :whoah:
Sakamoto Maaya - Hemisphere a címe...és ez annyira jó, hogy mindenkinek kötelezővé teszem :D:D:D
Csodálatos énekhang és kellemes alapzene hozzá...hááát számomra verhetetlen. :jee: :cool:

Kiemelném még a Texhnolyze OP song-ját, ami szintén bejön (pedig nem szeretem az ilyen stílusú zenét)...de ez jól el lett találva.

Karma XXL

Quote from: roderickXavier'z edit... amúgy már az OST1-et és 2-ôt is feltöltöttem, bár lehet, hogy a 2-es még nem lett átrakva (edit: jaja még az én könyvtáramban figyel, pedig azon van rajta a walking through the empty age, ami nagyon jóóóó)

Már én is letöltöttem mindkét OST-t, vannak jobb számok, de szerintem 50% feletti része felejthető...


Quote from: ExoRaxXephon OP RULEZ...a legeslegjobb :whoah: :whoah: :whoah:
Sakamoto Maaya - Hemisphere a címe...és ez annyira jó, hogy mindenkinek kötelezővé teszem
Csodálatos énekhang és kellemes alapzene hozzá...hááát számomra verhetetlen.

Hány threadben akarod még elmondani? :hehe:  :uzi:

QuoteKiemelném még a Tehxnolyze OP song-ját, ami szintén bejön (pedig nem szeretem az ilyen stílusú zenét)...de ez jól el lett találva.

TEXHNOLYZE, már elnézést  :rolleyes:

.Attila

Ismertetném a témával kapcsolatos bő szókincsemet:

NOIR rulz! :jee: :cool: :D

És a .hack//SIGN is nagyon jó, főleg a Yasashii Yoake.

Exo

Quote from: SysOP XXLHány threadben akarod még elmondani? :hehe:  :uzi:
Ezt speciel ebben az egyben, mert ide tartozik ;)....re :uzi: :) <---SysOP XXL


Quote from: SysOP XXLTEXHNOLYZE, már elnézést  :rolleyes:
Jóvanna...túl bonyolult neve van :p :D (amúgyis a tartalom a lényeg)
Javítani fogom... :zen:

.Attila

Hallgatom a Chrono Cross befejező zenéjét, és visszatért belém az a tipikus érzés, ami akkor van, amikor valami nagyon jónak vége van. Pedig már régen játszottam végig :)

Exo

#282
Nekem a Chrono Cross - Time's Scar (talán kezdőzenéje) jön be nagyon...jó kis hangszeres zene :D

.Attila

Quote from: ExoNekem a Chrono Cross - Time's Scar (talán kezdőzenéje) jön be nagyon...jó kis hangszeres zene :D
Én nem azt mondtam, hogy mi jön be nagyon ;)
Kérdezd meg Baldytól, hányszor kapcsoltam be a PS1-et csak azért, hogy mindössze a Chrono Cross introját megnézzem és meghallgassam :)
Sőt, anno össze is kötöttem a magnóval, és felvettem kazettára. Most pedig jön le a teljes, 3 cd-nyi Chrono Cross album.
Ami még fülbemászó egyébként, és hihetetlenül szép, harmónikus, az az Another World-ben a fősziget zenéje ("Dream of the Shore Near Another World").

Relunx

#284
Trivi-nek:
Ime egy kis segítség neked, hogy megkíméljelek a további fáradozásaidtól, ha Chrono Cross zenét akarsz hallgatni:

http://chronotrigger.emuparadise.org/soundtracks/chronocross/

Itt megtalálod a Chrono Cross és a Chrono Trigger ÖSSZES ZENÉIT! - Enjoy!
+ még egyébb érdekeeségeket is... :D

Egyébként nálam Time's Scar RULZ!

Relunx

.Attila

Megelőztelek, már letöltöttem onnan ;) De azért köszönöm.
Nálam Time's Scar és Dream of the Shore Near Another World mindkettő abszolút :cool: :jee:
De a 3. cd-ről track 15 sem rossz. Címének majd máskor nézek utána, a lényeg, hogy az az ending.
Aztán persze megemlíthetném a Termina város zenéjét mindkét világban ésatöbbi...

Dragon

Nos, nem tudom, hogy mi ezen fórum hivatalos policyje más fórumok ajánlgatásával, de, ha nem sértek szabályokat, akkor ajánlanám az aláírásomban rejtõzõ kis címecskét azoknak akik 1-1 számot keresnek.
Lécci ott is elolvasni és betartani a szabályokat, köszi.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Gábor83

Quote from: SaoriRahXephon opening :jee:, meg meghallgattam Bakuretsu Tenshi openingjét is..háát..szokatlan az tény..:D (..bár Tenjou Tenge-nek is valami hasonló style openingje van..) de az ending az jó :)
A RahXephon teljes cd rajta ül a telóm memo kártyáján :)

Gábor83

Nekem a Gnudam SEED zenéje is bejött. Nem az a szép  melankolikus vagy nagyzenekari, hanem jó kis tempós, jó dallammal. Eddig a fõcím zene minden verziója megfogott a sorozat alatt.

Phoeneix

Nem tom ti hogy vagytok vele, de FMA nak is jo zenei vannak
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus

Hali!

Nekem a Nausicából jött be nagyon az a zene, amit egy kisgyerek dúdol (lala-zik). Remélem innen majd le tudom szedni.

Pecc

hi!
az a kérdés, hogy inuyasha soundtracket lehet-e valahol találni? (az OST2-n kívül ami fenn van ftp-n)
bocsi, hogy ha volt már róla szó, nem néztem át az egész thread-et.

:merci:

Stairan

Quote from: Pecchi!
az a kérdés, hogy inuyasha soundtracket lehet-e valahol találni? (az OST2-n kívül ami fenn van ftp-n)
bocsi, hogy ha volt már róla szó, nem néztem át az egész thread-et.

:merci:
Az irc.rizon.net -en a #nipponsei szobában lehet találni tömegnyi anime mp3-at.És Inuyasha is van, mert én is onnan szedtem.

Gábor83

Nem tudom volt-e már, de ezt a kettõt imádom
RahXephon-Hemisphere
Gundam Seed-Believe

Gábor83

Quote from: Gábor83Nem tudom volt-e már, de ezt a kettõt imádom
RahXephon-Hemisphere
Gundam Seed-Believe
Húha, megismételtem önmagam!  :lol:
SRY

Edina-chan

Fushigi Yuugi elsõ openingje...nem rossz  :cool:

Maron

#296
Quote from: AlkyraNekem a német One Piecenek tetszett az intro zenéje.
Azt meg tudja nekem valaki szerezni?
(vagy valami utalást, hogy hol találhatom meg.)

Nekem meglenni az elsõ és a második is németül. El tudom küldeni vhogy, feltöltsem vhová, vagy eMule-ról le tudod szedni az Anime Hits 2-t?

És csatlakozom a Hemisphere-t éltetõk táborához :cool:
És ami most nagyon bejön (=mostanában szereztem és nagyon tetszik): Shimatani Hitomi: ANGELUS (Inu Yasha OP) :whoah:

Gábor83

Quote from: MaronNekem meglenni az elsõ és a második is németül. El tudom küldeni vhogy, feltöltsem vhová, vagy eMule-ról le tudod szedni az Anime Hits 2-t?

És csatlakozom a Hemisphere-t éltetõk táborához :cool:
És ami most nagyon bejön (=mostanában szereztem és nagyon tetszik): Shimatani Hitomi: ANGELUS (Inu Yasha OP) :whoah:
Anime Hits? Ez amolyan válogatás?

Stairan

Quote from: Gábor83Anime Hits? Ez amolyan válogatás?
Az rtl2-ön leadott animékbõl az openingek és néhány másik zene van rajta.

roderick

Lécci jáccunk olyan játékot, hogy valaki megtalálja nekem a Petite Cossette-nek az openingjét!
és ha megtalálta, az lehet a jutalma, hogy meghallgathatja õ is, mert ám jóféle muzsika
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.