Melyik animét láttad legutóbb? Hogy tetszett?

Started by Feldin, 2006-03-09, 09:10:16

Previous topic - Next topic

frozenstein

Papa no Iukoto o Kikinasai!
Az Usagi Drop-ra emlékeztet, csak kevesebb realizmussal és több ecchivel. Azért aranyos volt. A végét nyitva hagyták, egy esetleges második évadból is kilehetne hozni valami érdekeset.
9/10

Megmurdel

Quote from: frozenstein on 2012-06-05, 14:35:52
Papa no Iukoto o Kikinasai!
Az Usagi Drop-ra emlékeztet, csak kevesebb realizmussal és több ecchivel. Azért aranyos volt. A végét nyitva hagyták, egy esetleges második évadból is kilehetne hozni valami érdekeset.
9/10
Nem volt rossz a sorozat és a mangának egész családfája van :D a legjobb a Papa no Iukoto wo Kikinasai! - Rojou Kansatsu Kenkyuukai Nisshi de az alapstoryval sincs semmilyen probléma a nyitott befejezés is bejött úgyh ha lesz második évad azt is meg fogom nézni a sorozatra 7/10 adtam 


_Anime Wynter_

Mitsudomoe

Röviden:

- Grafika: nyomorék. A felnőttek kinézete egy szinten van a gyerekekével (főleg az ápolónő. Neki még az agya is azon a szinten van, sőt még lejjebb)
- Történet: Ugyanaz megy végig a 13 epizódon keresztül, csak másképpen. A központ a perverzkedés, a mellek, és néha az undorítóság.
- Szereplők: Az összes debil!

A 13 epizódon keresztül majdnem ugyanaz megy. Az első két epizód után nagyon megunható. Én nevetni nem tudtam, főleg a 2- epizódon, ahol takonyban fürödtek. Még az evést is abbahagytam, mikor a 2. epizódot néztem, aztán az étvágyam el is szállt. (Nem túlzok, tényleg így volt). Végignéztem végül, mert ajánlották nekem akiknek ugyanúgy nem tetszett.

10/1 = Debil

Nem tudom miért rajonganak ezért itt Magyarországon. Az ehhez hasonló ismétlődős animéket leoltják ,leszarozzák, de ezt mesterműnek merik nevezni egy bizonyos oldal lakói. Érdekes...

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: _Anime Wynter_ on 2012-06-07, 10:49:55
Nem tudom miért rajonganak ezért itt Magyarországon. Az ehhez hasonló ismétlődős animéket leoltják ,leszarozzák, de ezt mesterműnek merik nevezni egy bizonyos oldal lakói. Érdekes...
Szerinted miért nem voltam fenn AA-n már vagy 1 éve? ::)

Quote from: Darkstar on 2012-06-07, 10:55:56
Mert szórakoztató.  :D
Jó, hát valakit az szórakoztat, ha fókavért nyomat a fenekébe és beugrik a cápák közé, relatív.

kada

Quote from: _Anime Wynter_ on 2012-06-07, 10:49:55Végignéztem végül, mert ajánlották nekem akiknek ugyanúgy nem tetszett.
::)
Szerintem kedves barátaidat kik ajánlották hívd át, szíjjazd le őket a képernyő elé, és indítsd el a sorozatot hálából, ha már ők is ilyen kedvesek voltak.

A debil baromságoknak is megvan a létjogosultságuk, ha az ember csak simán ki akarja kapcsolni a világot és az agyát.
Más kérdés, hogy ez speciel mennyire sikeres, Darkstart és téged példaként felhasználva egyén függő.
[spoiler]Hogy magam is állást foglaljak, első szezont végignéztem nem kevés pörgetéssel, második szezont passzoltam.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: kada on 2012-06-07, 11:35:25
Quote from: _Anime Wynter_ on 2012-06-07, 10:49:55Végignéztem végül, mert ajánlották nekem akiknek ugyanúgy nem tetszett.
::)
Szerintem kedves barátaidat kik ajánlották hívd át, szíjjazd le őket a képernyő elé, és indítsd el a sorozatot hálából, ha már ők is ilyen kedvesek voltak.

A debil baromságoknak is megvan a létjogosultságuk, ha az ember csak simán ki akarja kapcsolni a világot és az agyát.
Más kérdés, hogy ez speciel mennyire sikeres, Darkstart és téged példaként felhasználva egyén függő.
[spoiler]Hogy magam is állást foglaljak, első szezont végignéztem nem kevés pörgetéssel, második szezont passzoltam.[/spoiler]

Pont ezért néztem. Mindkét szezont. Éppen ezért már nem emlékszem sok mindenre, max a fekete hajú rémisztő ikerre, mert az, amikor nem próbált aranyos lenni, lol volt.

frozenstein

Last Exile 2
Számomra az első sem volt egy nagy szám, úgyhogy azt a szintet a második is simán hozta. Nézhető, de semmi kiemelkedő.
7/10

Junchi

Akkor már ide is, hogy a Yojouhan Shinwa Taikei megtekintés után bekerült a Junchi-féle legjobb animék 10-es toplistájába. :3

Member

Quote from: Junchi on 2012-06-08, 11:23:22
Akkor már ide is, hogy a Yojouhan Shinwa Taikei megtekintés után bekerült a Junchi-féle legjobb animék 10-es toplistájába. :3
Keblemre! :tezsvir:

balu01

Quote from: Junchi on 2012-06-08, 11:23:22
Akkor már ide is, hogy a Yojouhan Shinwa Taikei megtekintés után bekerült a Junchi-féle legjobb animék 10-es toplistájába. :3
Én két héttel ezelőtt fejeztem be, nálam is ment a top10-be. :kocc:


Kraivan

Quote from: Member on 2012-06-06, 17:55:58
Blood-C
A harci animációk nekem tetszettek.
Ezt leszámítva nem sok előnye volt a sorozatnak.
A nyulak nagyon rofl volt.
Kár h ez horror dráma volt, debil vígjátékként jó lett volna, így ez is csak negatívum.

Corpse Demon
-t láttad már?
Vámpírosos és jó. Nagy hibája a szokásos szaporodási matek. Ha 2 hónap alatt egy kisebb települést átváltoztattak, akkor párszázéves létükre miért csak páran voltak eddig, főleg ha 4naponta ki is kellett nyírni valakit?

Pantsudomoe:
Láttam. Nem emlékezetes. Meló után bambulni jó volt. Bántani se akarom, mert a negatív skálától messze van. A pozitívtól is...

Member

Quote from: Kraivan on 2012-06-08, 21:52:03

Corpse Demon
-t láttad már?
Vámpírosos és jó. Nagy hibája a szokásos szaporodási matek. Ha 2 hónap alatt egy kisebb települést átváltoztattak, akkor párszázéves létükre miért csak páran voltak eddig, főleg ha 4naponta ki is kellett nyírni valakit?
Eddig nem, mondjuk amikor elolvastam az alapszituját, nem is éreztem rá motivációt.

Kraivan

Quote from: Member on 2012-06-09, 20:54:52
Quote from: Kraivan on 2012-06-08, 21:52:03

Corpse Demon
-t láttad már?
Vámpírosos és jó. Nagy hibája a szokásos szaporodási matek. Ha 2 hónap alatt egy kisebb települést átváltoztattak, akkor párszázéves létükre miért csak páran voltak eddig, főleg ha 4naponta ki is kellett nyírni valakit?
Eddig nem, mondjuk amikor elolvastam az alapszituját, nem is éreztem rá motivációt.
Elsőre én is hagytam, Majd amikor asszony nézte, a kísérleti epizód erőteljesen felkeltette a figyelmemet. Megnéztem, és dobogós animek közé teszem.
Mondjuk nekem a Trinity Blood is tetszett, amit te előszeretettel negatív topként előveszel.
A blood-c után korszakalkotó lesz. :P


Junchi


Kraivan

Quote from: Junchi on 2012-06-10, 11:09:18
Quote from: Kraivan on 2012-06-10, 10:48:34
Megnéztem, és dobogós animek közé teszem.

:tezsvir:

Shiki = ZSENIÁLIS.
Azért figyelembe kell venni, h Membernek eléggé aberrált... egyedien kifinomult ízlésvilága van. :P

Mondjuk amikor úgy érzem h az animek elnagyoltak, tele vannak plotshitnessel, akkor csak elő kell venni egy nyugati sorozatot, és azonnal pozitívabb színben lehet látni még a vérszegényebb japánságokat is.

Acchan

Perfect Blue

Újabb alapmű bepótolva.  :jee:
A legtöbb modern pszicho-thriller, amihez eddig szerencsém volt, labdába sem rúghat mellette.  ::)

Kraivan

Nura: Rise of the Yokai Clan:
Jó alap és jó plot.
Bár utólag belegondolva nem tudom mi késztetett arra h végignézzem a sorozatot. Az érzelmi szálak oly felületesen vannak elhintve, h használhatatlan. az emberi barátokat illetve a démonölő csajt meg nem is tudom mi a bánatnak kellett egyáltalán beletenni. Mintha japánban azonnal törlésre kerülne egy sorozat amiben nincs iskola, egy szószátyár vak fanatikus, egy csajmániás nyüzüge, és a szuperflegma no-emotion zseni.
a humán brigád mintha csak azért lett volna mert csak. Az optikán kívül meg a "te démon ÉS ember is vagy" ploton kívül értelme nem volt. A kimaradtak volna se hiányoztak volna. főként h a srác mintha érezne valamit az embercsaj iránt, amikor ott van mellette 2 dögös démon is, akiből az egyik egy gésa, a másik meg egyértelműen bele van zúgva, és nem tűnik úgy mintha zavarná az efféle közeledése.

A démon oldal meg... Ahhoz képest h 100 démonból állt a klán több mint ezret rajzoltak sztem. a csatajelenetek meg a DragonBall húzását is felülmúlja.
Lényegében az egész sorozat:
Áll egy negyeddémon gyerekből, aki démoni formájában is összecsukja a klánja legerősebbjeit.
Ha átváltozik akkor Yugioh feelinget kapunk. Azaz a démoni énje simán vágja a teljes történelmet, az összes klántechet, és a matikat a pwnzor szertartásához is csak úgy előkapja, mert miért is ne.
az meg engem idegesített, h egy harc miből áll:
Az ellenfél picsog h összecsukja. A testőrök piccsognak h majd ők megvédik. A srác közli h erre semmi szükség. Ezt a 3 pontot spirálozzák valami drámahatás kedvéért, miközben az emberi társaiból a démonfanatikus piccsog h démont akar látni, de ha előtte van se veszi észre, a többi ember menekül a démonoktól, miközben a kiscsaj 4 summonnal egyszerre aprít, majd ezt az egész 17 perc piccsogást a srác démoni énje egy mozdulattal lerendez.
A nagy démonháborúban meg ott áll vigyorogva cool-pózt felvéve, és nem számít h a belét szurkálják, meg lemészárolják a fél baráti körét, ő higgadt, vigyorog, és ahhoz képest h ő még csak egy gyerek, simán egy súlycsoport a 100 démont magába szippantó ellenféllel. sőt. Oneshotolja, és természetesen kegyelmez.


A nagyapjának meg gyalog eljutni az ország másik végébe gyorsabban megvan mint vonattal. Visszaúton meg a szolgái azonnal tudják h hol van.

:zomg: :zomg: :zomg:
Kár volt erre híres szinkronszínészeket felvenni.
Sokkal töbet ki lehetett volna hozni ebből.
És a kritika azt írja, h a mangát nagyon jól adaptálja.

frozenstein

Quote from: Kraivan on 2012-06-13, 08:24:12
Nura: Rise of the Yokai Clan
A második évad szerintem jobb lett. Bár persze ott is shounen klisék: új harcmód--> MC az elején megint noob.

kada

Quote from: frozenstein on 2012-06-13, 17:56:24
Quote from: Kraivan on 2012-06-13, 08:24:12
Nura: Rise of the Yokai Clan
A második évad szerintem jobb lett. Bár persze ott is shounen klisék: új harcmód--> MC az elején megint noob.
Második évad egyértelműen jobb szerintem, és egy adag hibát amit említettél orvosolnak. Aztán a manga megint, bár a nagy Power of Friendship 1-shotok a harcok végén még visszaköszönnek nem egyszer, bár van róla kamuduma hogy hogy is működik ez, és még edzés is van hozzá.

frozenstein

Sora no Otoshimono Movie
Az első fele az eddigiek recap-ja egy új karakter szemszögéből, a maradék enne a karakternek a történetét követi. Olyanokat olvastam, hogy a későbbiekben is lesz szerepe, úgyhogy a történet továbbvitele szempontjából szükséges volt ez a movie, de valahogy nem sikerült az eddigi szintet hozni. Pedig már a második évad se ért fel az elsőhöz. Ja, és Chaos fanservice=0 --> FAIL.
7/10

Toaru Hikuushi e no Tsuioku
Nézhető volt, de ugye az ending, bár lehetett rá számítani. Akinek tetszett a Sky Crawlers nézze meg. Mondjuk itt kicsit másféle kérdéseket vet fel, de ez is próbál elgondolkoztatni.
8/10

Soldier

#9293
Kobato: Nem nagyon van mostanában alkalmam anime-t nézni. Így lassan, ám de nagy léptekben néztem meg. Nekem tetszett, ahol kellet vicces volt még olykor nevettem is rajta, a karakterek számomra mind szerethetőek voltak. A story kellemes volt, és talán nem is derült ki minden annyira egyértelműen az első 5 részből. Bár nem tudom a Clamp miatt kicsit másra számítottam a hangulatot tekintve, de nem zavar, így jobban élveztem. Aki kedveli a kicsit misztikus, aranyos történeteket annak mindenképp érdemes megnézni. Én 9/10 pontot adnék rá, lehet kicsit elvetemült, de régen kötött már le anime ennyire.

Cloud


Member


chilip

összemossák asszem a 2 Blood-ot 1 movieban

Blood C + Blood+

Blood+ bár nem volt annyira jó mégse volt szar így ezzel a fostalicskával összemosni.....

_Anime Wynter_

Natsume Yuujinchou

Az előző évadot is nagyon szerettem. Egyszerűen le tud kötni a macska, és a gyerek kalandjai. A 2. évad is tartott némi érdekességeket, olyan történeteket amik engem letudtak kötni, és végre valami normálisat is végignéztem.

10/10

Cloud

Quote from: chilip on 2012-06-16, 10:24:36
összemossák asszem a 2 Blood-ot 1 movieban

Blood C + Blood+

Blood+ bár nem volt annyira jó mégse volt szar így ezzel a fostalicskával összemosni.....

Ő a kettő egy világban játszódik? Vagy van közük egymáshoz? Blood+ egyszer simán nézhető volt.

Junchi

Szerintem Member ott arra gondolhatott, hogy mi a büdös fenét jelenthet az, hogy "utolsó sötét". :D

[spoiler]Aztán ha mégse, hát így jártam...[/spoiler]